مکمل تقویت قوای جنسی

باورهای اشتباه در مورد جراحی لیفت سینه، نکاتی که نمی دانید!

باورهای اشتباه در مورد جراحی لیفت سینه، نکاتی که نمی دانید!

در این مقاله در مورد برخی از حقایق و باورهای اشتباه در مورد جراحی لیفت سینه صحبت خواهیم کرد . اکثر زنان از انجام عمل جراحی لیفت سینه، با یا بدون ایمپلنت بسیار خوشحال هستند. تا به حال به بیماری وجود نداشته است که بگوید ای کاش هرگز جراحی نمی کردم. تقریباً همه زنان از داشتن سینه هایی زیبا احساس خوشبختی می کنند. منابع خارجی به این موضوع اشاره می کنند بهترین راهنمای هر جراحی  راهنمایی است که توسط جراح پلاستیک مشخص شده است. او به شما مشاوره و اطلاعاتی را می دهد که مخصوص شما است.

باورهای اشتباه در مورد جراحی لیفت سینه!

در ادامه به بررسی باورهای اشتباه در مورد جراحی لیفت سینه می پردازیم.

لیفت سینه همان بزرگ کردن سینه است!

بهتر است بدانید لیفت سینه با بزرگ کردن سینه متفاوت است. درواقع بزرگ کردن سینه به این معناست که حجمی به سینه افزوده میشود ولی منظور از لیفت سینه این است که  کل سینه را بالا می برند تا بتواند در موقعیت بهتری قرار بگیرد. در این شرایط نوک سینه ها نه به سمت زمین، بلکه به سمت جلو (به جایی که قبل از بچه دار شدن ، بزرگ شدن و افزایش و کاهش وزن قرار داشت) قرار میگیرند. لیفت سینه همچنین می تواند با بزرگ شدن همراه باشد، به این معنی که ایمپلنت را می توان همزمان با بالا بردن سینه گذاشت. بسیاری از خانم ها این کار را برای بهبود فرم سینه انخاب می کنند .

پروتز سینه

پس از جراحی سینه، پس از مدتی سینه تخلیه می شود!

ممکن است بعد از انجام اینکار نیاز به تخلیه داشته باشید؛  اما اکثر جراحان پلاستیک از مواد مرغوب و با کیفیت استفاده کنند و در نتیجه این امر اتفاق نمی افتد وبیمار تنها  باید برای معاینات دوره ای به پزشک مراجعه کند. بنابراین، نگران نباشید.

پس از لیفت سینه، سینه ها بزرگتر به نظر می رسند!

پس از لیفت سینه، سینه ها بزرگتر از حد انتظار به نظر می رسند؛ درست است! سینه ها در چند هفته اول جراحی اینطور بنظر می رسند . این امر به دلیل تورم است. البته قبل از جراحی فرد باید با جراح پلاستیک خود صحبت کند و انتظارات خودش رو در این عمل با جراح درمیان بگذارد. بنابراین تورم معمولی است ؛ در صورت جراحی، تورم فرد تورم خواهد داشت.

برای همیشه از یک سوتین مخصوص باید استفاده کنید!

جراح بعد از عمل سوتین های مراقبتی را به فرد پیشنهاد می دهند؛ درست است! این سوتین ها به بهبود تورم بعد از جراحی کمک می کند. ترجیحا فرد باید از سوتین هایی استفاده کند که زیرشان سیم ندارند تهیه کند (سیم زیر بر روی برش های جراحی فرد ساییده می شود و ناراحت کننده خواهد بود). فرد در 6 هفته اول هزینه زیادی برای سوتین نباید انجام دهد. سینه های او متورم شده و تغییر می کند. پس از بهبودی، فرد میتواند سوتین های دلخواه خود را خریداری کند .

باورهای اشتباه در مورد جراحی لیفت سینه!

موارد دیگر در مورد باورهای اشتباه در مورد جراحی لیفت سینه

  • یکی از باورهای اشتباه در مورد جراحی لیفت سینه این است که آنها قصد دارند نوک پستان شما را قطع کنند؛ این موضوع قطع به یقین یکی از باورهای اشتباه در مورد جراحی لیفت سینه است. اگر نوک پستان را به طور کامل حذف کنیم خونرسانی به شریان و ورید که به نوک پستان و آرئول اجازه می دهد خون و اکسیژن دریافت کنند قطع می شود. در این جراحی نوک سینه و ناحیه سینه به سمت بالا با بافت نرم اطراف سینه حرکت می کنند. پس هیچ “قطعی” وجود ندارد!
  • باورهای اشتباه در مورد جراحی لیفت سینه این است که عملی دردناک است؛ نادرست است ! ماستوپکسی یک روش بسیار تحمل پذیر است و اکثر بیماران بعد از چند روز اول فقط ایبوپروفن مصرف می کنند پس باورهای اشتباه در مورد جراحی لیفت سینه را باور نکنید . البته اگر آن را با بزرگ کردن سینه ترکیب کنید، بله، بیماران احساس درد بیشتری می کنند. اگرفرد با انجام ورزش، ماهیچه سازی سینه کرده باشد، در این صورت اگر ایمپلنت بالای ماهیچه قرار گیرد، درد کاهش می یابد. البته تمامی این امور  بستگی به روش عمل و میزان تحمل درد  دارد.  اکثر بیماران طی یک تا سه روز اول پس از جراحی از ایبوپروفن استفاده می کنند. مورد هایی داشتیم که دو روز پس از انجام جراحی لیفت سینه ،به سر کار بازگشتند. البته این را باید گفت که برگشتن به سرکار به این زودی توصیه نمی شود .
  • یکی از باورهای اشتباه در مورد جراحی لیفت سینه این است که حداقل یک هفته قادر به انجام کاری نخواهید بود! شب بعد از عمل باید بیدار باشید و قدم بزنید. این که فرد بعد از عمل جراحی یک هفته در رختخواب خود بماند منطقی نیست و جزء باورهای اشتباه در مورد جراحی لیفت سینه است، بلکه بیمار باید حرکت کند تا خطر لخته شدن را کاهش دهد. بیماران طی چند ساعت پس از جراحی بلند شده و راه می روند. درد ناشی از جراحی با داروهای ضد درد که التهاب، تورم و درد عصبی را برطرف می کنند به خوبی کنترل می شود. با این وجود پزشکان کارهایی مانند وزنه برداری، هل دادن، کشیدن، یوگا، پیلاتس و تمرین ماراتن را به مدت 4 هفته پس از عمل توصیه نمی کنند. پیاده روی، آشپزی، خرید و سایر فعالیت های روزانه مشکلی ندارد. همانطور که گفته شد ، افرادی بوده اند که پس از دو روز به سر کار بازگشتند.
  • یکی از باورهای اشتباه در مورد جراحی لیفت سینه این است که  شما باید چند هفته اول زیاد بخوابید! اکثر بیماران در عرض 24 ساعت روی تخت دراز کشیده اند و پس از آن نیاز به استراحت طولانی مدت نخواند داشت.
  • ممکن است دردهای تصادفی را تجربه کنید! اممکن است در روزهای اول درد را در سینه خود احساس کنید، این امر به دلیل جراحی است، اما این دردها تصادفی و ناگهانی نیستند و هرگز زندگی شما را مختل نمی کنند.

توصیه ما به شما این است دست از از مشورت با دکتر گوگل و منابع نامعتبر بردارید و تنها به سایت های معتبر و پزشک خود اعتماد داشته باشید.

[aparat id=’5Mj7t’]

خرید مکمل دارویی

اگر به دنبال انواع مکمل دارویی مانند قرص تقویت سیستم ایمنی بدن هستید و یا می خواهید انواع مکمل ویتامین و مواد معدنی را خریداری کنید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه نمایید.

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.