مکمل تقویت قوای جنسی

آشنایی با مراقبت های پوستی صبح، آیا شما این کارها را انجام میدهید؟!

آشنایی با مراقبت های پوستی صبح، آیا شما این کارها را انجام میدهید!

مراقبت های پوستی صبح یکی از مواردی است که تمامی افراد ( خانم ها و آقایان) باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند. منابع خارجی به این موضوع اشاره می کنند مراقبت از پوست در فصول مختلف تغییر می کند، با این وجود روتین مراقبت از پوست در صبح همیشه ثابت است. به طور مثال در فصل بهار باید لایه برداری های پوستی را بیشتر کنیم و در فصل پاییز و زمستان باید به استفاده از کرم های مرطوب کننده توجه بیشتری داشته باشیم. کارشناسان توصیه می کنند محصولات پوستی که در زمستان استفاده می شود در مقایسه با سایر فصول سنگین تر و چرب تر باشد.

مراقبت از پوستشما می توانید جهت خرید محصولات مراقبت از پوست از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

چرا باید به مراقبت های پوستی صبح توجه داشته باشیم؟

پوست لایه دفاعی بدن در مقابل انواع آلودگی هاست و اجازه نمی دهد که آلودگی ها وارد بدن شوند. اگر از پوست خود به خوبی مراقبت نکنید، به زودی خشک و فرسوده می شود و این موضوع می تواند بر اعتماد به نفس شما تاثیر بگذارد. به همین دلیل تمامی افرادی که در قرن بیست و یکم زندگی می کنند باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند.

مراقبت های پوستی صبح

مراقبت های پوستی صبح می تواند طبق مراحلی که در ادامه معرفی می کنیم پیش برود.

مرحله اول: شسشتو صورت با آب تمیز

توصیه می شود شب ها قبل از خواب صورت خود را با شوینده تمیز کنید تا تمامی آلودگی هایی که در طول روز بر روی پوست شما جمع شده است از بین برود. اگر شب قبل صورت خود را با شوینده مناسب شسته اید، اول صبح باید تنها آب خالی را به صورت خود بزنید. آب نباید زیاد گرم و یا زیاد سرم باشد. آب ولرم بهترین گزینه برای شستشو صورت در صبح است.

مرحله دوم: نرمش صورت

شاید وقتی نام نرمش صورت را در بین مراقبت های پوستی صبح می شنوید، این کار به نظرتان دشوار بیاید. اما باید بدانید نرمش صورتی که در اینجا مد نظرمان است، بسیار ساده است. شما می توانید پس از شستشو صورت و خشک کردن صورت با انگشتانتان ضربه های آرام و رو به بالایی را به صورتتان بزنید. اینکار باعث می شود که جریان خود در پوست افزایش پیدا کند و این امر نقش بسیار مهمی در حفظ طراوت و زیبایی پوست صورت دارد.

چرا باید به مراقبت های پوستی صبح توجه داشته باشیم؟

مرحله سوم: استفاده از سرم پوست

یکی از مراقبت های پوستی صبح استفاده از سرم پوست است. سرم پوستی می تواند به عمق لایه های پوستی نفوذ کند و ظاهری روشن و زیبا به پوست ببخشد. اغلب سرم های پوستی حاوی مواد فعالی نظیر سالیسیلیک اسید هستند که می توانند مستقیما به عمق پوست نفوذ کنند و طراوت پوست را افزایش دهند.

مرحله چهارم: استفاده از مرطوب کننده

30 دقیقه پس از آنکه از سرم پوستی استفاده کردید، بهتر است استفاده از کرم مرطوب کننده را آغاز کنید. کرم مرطوب کننده از جمله کرم هایی است که شما نباید برای مراقبت های پوستی صبح از آن استفاده کنید، بلکه توصیه می شود این کرم را در طول روز بارها استفاده نمایید و اجازه ندهید رطوبت پوستتان کاهش پیدا کند. مرطوب کننده را متناسب با نوع پوست خود انتخاب نمایید.

مرحله پنجم: استفاده از کرم ضد آفتاب

آیا می خواهید در روز خانه را ترک کنید؟! اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است باید در مراقبت های پوستی صبح استفاده از کرم ضد آفتاب را مد نظر داشته باشید. بهتر است بدانید در روز هایی که هوا ابری است اشعه های خورشید بیشتر می توانند به پوست آسیب وارد کنند. در انتخاب SPF مناسب برای ضد آفتاب با یک متخصص پوست مشورت کنید.

مراقبت از پوست

برای خرید محصولات مراقبت از پوست به کجا مراجعه کنم؟

اگر می خواهید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست را سفارش دهید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. این سایت انواع محصولات پوستی را که دارای مجوزهای بهداشتی هستند به شما عرضه می کند. محصولات موجود در داروخانه آنلاین به شرح زیرند:

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

 

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.