مکمل تقویت قوای جنسی

تمامی نکاتی که باید در مورد ارگاسم در زنان بدانید!

چرا ارگاسم در زنان مهم است و باید به آن توجه شود؟

ارگاسم حسی فوق العاده است که در رابطه جنسی مناسب و درست رخ می دهد. این لذت جنسی سبب می شود از روابط جنسی خود لذت ببرید و همین امر بر کاهش استرس و تنش اثر فوق العاده ای دارد. منابع علمی به بررسی اثرات این حس در زنان پرداخته اند و همگی آنها این حس را همراه با فواید زیادی می دانند.

رسیدن به ارگاسم در رابطه جنسی سبب می شود پوستی درخشان تر داشته باشد و در نتیجه جوانتر به نظر برسید. به همین دلیل داشتن رابطه جنسی مناسب به زیبایی شما کمک زیادی می کند.

اسپری تاخیریشما می توانید جهت خرید انواع اسپری تاخیری از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

درست بعد از سکس  و رابطه جنسی پوست در بهترین حالت خود یعنی درخشانی فراوان قرار می گیرد. درست مثل اینکه چراغی زیر پوست باشد و درخششی منحصر به فرد به آن بدهد. تحقیقات بیشماری نشان می دهند که رسیدن به ارگاسم سبب می شود:

 • استرس تان کاهش یابد،
 • خواب بهتری را تجربه کنید
 • و پوستی شفاف و منحصر به فرد داشته باشید.

سکس و رسیدن به ارگاسم  ارزان ترین تکنیکی است که می توانید برای سلامتی پوست و بدن خود به کار ببرید. تحقیقات اخیر «ارگاسم» را احساس قدرتمندی از لذت فیزیکی و روحی توصیف می کنند. این حس سبب تخلیه تنش شهوانی می شود و بر روی سلامتی پوست و بدن تاثیر فوق العاده ای دارد. 

ژل جمع کننده کننده پاورمن

شما می توانید جهت خرید ژل جمع کننده کننده پاورمن از طریق وبسایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

انواع ارگاسم

بهتر است بدانید که قسمت های مختلف بدن زنان می تواند تحریک شود و این حالت رخ دهد که به شرح زیرند:

 • کلیتورال ( این تحریک پذیری باعث احساس گزگز در پوست می شود)
 • واژینال ( رایج ترین نوع ارگاسم است که واژن احساسی مانند نبض پیدا می کند)
 • مقعدی ( در این نوع تحریک پذیری زنان احساس می کنند نیاز به ادرار دارند و انقباضات در ناحیه تناسلی را احساس نمی کنند)

گاهی ارگاسم به صورت ترکیبی است و زنان تمامی این حس ها یا بخشی از آنها را درک می کنند. این تحریک پذیری خوشایندترین نوع تحریک پذیری است که وقوع آن به عوامل مختلفی بستگی دارد.

نقطه جی اسپات در زنان باید تحریک شود!

تا به حال مطالعات متعددی در زنان صورت گرفته اند و همگی آنها نشان می دهند که تحریک نقطه جی اسپات در زنان یکی از راههای رسیدن به ارگاسم است. به همین دلیل بسیاری از کارشناسان جی اسپات را نقطه لذت در زنان می نامند. برای همین شرکای جنسی زنان باید با روش های گوناگون و استفاده از وسایل جنسی مانند کاندوم فضایی به طور قوی منظم به این نقطه ضربه بزنند تا زنان بتوانند این حس را تجربه کنند. کاندوم فضایی و کاندوم عروسکی یکی از وسایلی است که می تواند به زنان کمک کند تا به ارگاسم برسند.

زود انزالی کیفیت رابطه جنسی را به چالش می کشد!

زود انزالی یکی از مواردی است که می تواند باعث دلسردی زوجین شود. همچنین، مردانی که به این مشکل مبتلا هستند، شرکای جنسی شان هرگز به ارگاسم نمی رسند و این موضوع می تواند بسیار نگران کننده باشد. به همین دلیل توصیه می شود مردان برای درمان زود انزالی از اسپری یا ژل تاخیری و یا مکمل های مناسب استفاده کنند. قرص کانفیدو هیمالیا یکی از محصولاتی است که دقیقا برای همین هدف طراحی شده است و به رفع مشکل مردان کمک می کند.

ژل روان کننده دیلی مکس کدکس

شما می توانید جهت خرید ژل روان کننده دیلی مکس کدکس از طریق وبسایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

اختلال نعوظ زنان را دلسرد می کند!

اختلال نعوظ یکی از اختلالات جنسی است که می تواند به سلامت رابطه جنسی آسیب وارد کند. مردانی که نعوظ ندارند هرگز نمی توانند نقطه جی اسپات زنان را تحریک کنند و این موضوع بسیار بد است. مکمل های مختلفی برای تقویت نعوظ وجود دارند که به شرح زیرند:

 • قرص های سنس باریج
 • کپسول آرژین مکس فورته سیمپلی یو 
 • کپسول تستوکال ژیکال

باورهای غلط رایج در مورد ارگاسم

مردم تصورات غلط زیادی در مورد ارگاسم زنان دارند. برخی از این باورها عبارتند از:

زنانی که نمی توانند به ارگاسم برسند، مشکلات روانی دارند:

در حالی که تروما، مسائل مربوط به رابطه و سلامت روان ضعیف می تواند ارگاسم را دشوارتر کند، بسیاری از افراد با نگرش های جنسی سالم و روابط خوب هنوز با مشکلاتی روبرو هستند. ارگاسم یک پاسخ فیزیکی و روانی است و مشکلات متعدد سلامتی می تواند لذت بردن از رابطه جنسی را در این راه دشوارتر کند. به عنوان مثال، برخی از زنان ولوودینیا را تجربه می کنند که به درد غیر قابل توضیح در واژن یا اطراف فرج اشاره دارد. درمان این بیماری و سایر شرایط پزشکی ممکن است لذت جنسی را بهبود بخشد.

ارگاسم ناشی از رابطه جنسی متداول یا سالم ترین شکل ابراز جنسی است:

کارشناسانی که خود منصوب می‌شوند، عمدتاً مردان، مدت‌هاست به زنان گفته‌اند که باید از رابطه جنسی دگرجنس‌گرا به ارگاسم برسند. با این حال، بسیاری از زنان تنها با تحریک کلیتورال می توانند به ارگاسم برسند.

زنان برای رسیدن به ارگاسم باید عاشق باشند:

ارگاسم یک تجربه روانی و بیولوژیکی پیچیده است. رسیدن به ارگاسم و تجربه آن برای هر زن یکسان نیست. برخی از زنان ممکن است برای رسیدن به ارگاسم نیاز به احساس عشق داشته باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است احساس نکنند.

ارگاسم بدون ارتباط رخ نمی دهد!

بسیاری از شرکای جنسی رابطه جنسی خود را بدون مقدمه آغاز می کنند. مطالعاتی که در این زمینه صورت گرفته اند نشان می دهند که 90 درصد زنان در این شرایط تحریک نمی شوند. روش هایی از قبیل صحبت کردن عاشقانه، استفاده از ابزارهای جنسی، تمرکز بر نیازهای زنان در طول رابطه جنسی سبب می شوند زنان نیز ارگاسم را تجربه کنند. به همین دلیل، رابطه جنسی سالم رابطه ای است که حداقل 60 دقیقه برای آن زمان گذاشته شود.

در طی ارگاسم چه اتفاقی در بدن می افتد؟

وقتی زن به این حالت می رسد، از نظر فیزیکی اتفاقات زیادی در بدن او رخ می دهند که بدین صورت هستند:

 • واژن، رحم و مقعد (و گاهی دیگر اعضای بدن مانند دست، پا و شکم) به سرعت 3-15 بار منقبض می شوند و هر بار به مدت 0/8 ثانیه فشرده می شوند.
 • زنان نیز ممکن است انزال داشته باشند و در این شرایط مایعی سفید رنگ از مجرای ادراری خارج می شود. البته باید بدانید این موضوع در تمامی زنان رخ نمی دهد.

بهتر است بدانید همه نمی توانند رابطه جنسی و ارگاسم را یکسان تجربه کنند و هر کس باید به دنبال تجربه منحصر به فرد خود باشد.

انواع ارگاسم

ارگاسم شبیه به چه حسی می باشد؟

ارگاسم ممکن است برای همه افراد متفاوت باشد و ممکن است تجربیات خود را به زبان های مختلف گزارش کنند. با این حال، افراد معمولاً احساس لذت شدید را در اندام تناسلی و در سراسر بدن تجربه می کنند. ترشح اندورفین به دنبال ارگاسم ممکن است باعث شود افراد احساس شادی و آرامش کنند. پوست نیز ممکن است برافروخته شود. زنان همچنین ممکن است در حین و بعد از ارگاسم انقباضات واژن را تجربه کنند و انزال نیز امکان پذیر است.

ارگاسم سبب می شود جوانتر به نظر برسید!

مطالعه ای بر روی 3500 نفر  نشان داد زنانی که سه بار در هفته ارگارسم دارند به طور متوسط 10 سال جوانتر از زنانی به نظر می آیند که تنها دو بار در هفته  این لذت جنسی را تجربه می کنند. مطالعه دیگر همین نتایج را نشان می داد و تمامی این امور بر اهمیت این موضوع در رابطه جنسی تاکید دارند. این مطالعه به این سوال پاسخ داد که چرا این لذت جنسی سبب می شود که پوست شاداب شود جوانتر به نظر برسید:

 • ماده شمیایی و شادی بخش اندورفین  بعد از ارگاسم در بدن تولید می شود و مانند مسکن عمل می کند.
 • این ماده به کاهش اضطراب کمک می کند و سبب می شود بهتر بخوابید! خواب خوب کلید سلامتی است و بر سلامت پوست اثر فوق العاده ای دارد. همانطور که می دانید بی خوابی سبب بروز تیرگی و چین و چروک بر روی صورت می شود. برقراری رابطه جنسی مناسب و رسیدن به این لذت جنسی سبب می شود به آرامی بخوابید و همین امر تاثیر زیادی بر زیبایی چهره دارد.
 • ارگاسم سبب می شود هورمونهای رشد که به قابلیت ارتجاعی پوست کمک می کنند تولید شوند . مطالعه دیگری که در دانشگاه میشیگان انجام شد نشان می دهد که ارگاسم سطوح استروژن را در بدن افزایش می دهد. این لذت جنسی سبب می شود کلاژن به مدت بیشتری در پوست بماند در نتیجه این ارگان مهم در بدن جوانتر به نظر می آید.

همانطور که می دانید هورمون استروژن نقش بسیار مهمی در سلامت پوست دارد و به زیبایی آن کمک زیادی می کند.  سطوح بالای استروژن سبب می شود پوست سفت شود و قابلیت انعطاف پذیری خود را به خوبی حفظ کند.

علاوه بر این، ارگاسم سبب می شود رطوبت پوست متوقف شود .در نتیجه این ارگان برای حفظ رطوبت خود آب بیشتری را تولید می کند و در برابر چروک مقاوم می شود. در نتیجه می توان گفت این لذت جنسی مانند یک ضد چروک طبیعی عمل می کند که از بروز چین و چروک بر روی پوست جلوگیری به عمل می آورد.

بانوانی که روابط جنسی مناسبی را برقرار می کنند و این حس را تجربه می کنند عموما پوستی زیباتر و درخشانتر از بانوانی دارند که روابط جنسی ندارند و یا در طول روابط جنسی خود این حس را تجربه نمی کنند.

قطره گیاهی آفرودیت گل دارو

شما می توانید جهت خرید قطره گیاهی آفرودیت گل دارو از طریق وبسایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

ارگاسم سبب می شود حس بهتری داشته باشید!

این امر کاملا طبیعی است! بعد از ارگاسم شادی خاصی  در بدن به وجود می آید. در هنگام ارگاسم بدن هورمون عشق به نام آکا اکسیتوکین را تولید می کند. این هورمن سطوح کورتیزول را پایین می آورد و در نتیجه استرس کاهش می یابد. تمامی این عوامل سبب می شوند بدن خواب بهتری را تجربه کند و در نتیجه تورم بدن کاهش می یابد.

وقتی بدن تورم نداشته باشد آکنه های کمتری روی پوست به وجود می آیند و پف بدن می خوابد! همچنین وقتی سطح کورتیزول پایین می آید تولید کلاژن بالا می رود و به درمان پوست کمک می کند.

در واقع یکی از مهم ترین آثار ارگاسم در بدن کاهش استرس است. استرس اثرات بسیار منفی بر سلامت پوست و بدن دارد. اگر استرس کنترل نشود آثار منفی آن به زودی بر روی پوست نمایان می شود. استرس سبب می شود مشکلات زیر بروز پیدا کند:

 • انواع حساسیت و آلرژی های پوستی
 • ریزش مو
 • جویدن ناخن و آسیب به ناخن ها
 • بروز تیرگی بر روی پوست

برقراری رابطه جنسی مناسب یکی از روشهایی است که به بانوان کمک می کند استرس را از خود دور کنند و از آثار آن بر سلامتی پوست و بدن بهره ببرند.

ارگاسم سبب می شود پوست درخشانی داشته باشید!

بعد از رسیدن به ارگاسم خون در بدن شما جریان می یابد و در نتیجه اکسیژن بیشتری به ارگان های بدن می رسد. همین امر سبب می شود کلاژن سازی بهتر صورت می گیرد . کلاژن سازی مسئله بسیار مهمی در حفظ سلامت پوست است.

کلاژن سازی به جوانسازی صورت و بدن کمک زیادی می کند و سبب می شود پوست زیباتر، شفاف تر، جوانتر و درخشان تر به نظر برسد. سرخی بعد از ارگاسم در نتیجه همین افزایش گردش خون است. افزایش گردش خون سبب می شود آب بیشتری به پوست برسد و در نتیجه این ارگان مهم در بدن درخشان تر می شود!

به طور کلی همانطور که تحقیقات نشان می دهند ارگاسم نتایج طولانی مدتی بر روی پوست، بدن و حتی سلامت ذهن دارد. در واقع رابطه جنسی مناسب به حفظ و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند و از بروز بیماری ها جلوگیری به عمل می آورد.

همچنین برقراری رابطه جنسی مناسب بر خلق و خو اثر فوق العاده ای دارد و همین امر بر روابط کاری و اجتماعی افراد اثر می گذارد و سبب می شود در زندگی اجتماعی خود موفق تر عمل کنند.

رسیدن به ارگاسم مسئله بسیار مهمی است که در بالا به اثرات آن بر سلامت پوست پرداختیم. بهتر است بانوان به روابط جنسی خود اهمیت بیشتری بدهند و وقت بیشتری را برای یک رابطه جنسی خود صرف کنند.

کپسول ماکاویت اف یورو ویتال

شما می توانید جهت خرید کپسول ماکاویت اف یورو ویتال از طریق وبسایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

آیا مکمل های تقویت قوای جنسی به ارگاسم کمک می کنند؟

یکی از روش های موثر تجربه ارگاسم تقویت قوای جنسی است. شما برای این کار می توانید از مکمل های مناسب برای تقویت قوای جنسی آقایان و تقویت قوای جنسی بانوان استفاده کنید. بهتر است بدانید شرکای جنسی باید با یکدیگر همسو باشند تا بتوانند به لذت جنسی کمک کنند. به همین دلیل زوجینی که می خواهند رابطه لذت بخشی داشته باشند، باید بر نیازهای جنسی یکدیگر تمرکز داشته باشند و با استفاده از مکمل های مناسب بدن خود را تقویت کنند.

سوالات پرتکرار

در این قسمت تلاش می کنیم تا به سوالات پرتکرار شما در این زمینه پاسخ دهیم.

زنان در طول رابطه جنسی چندبار به ارگاسم می رسند؟

پاسخ به این سوال نمی تواند برای همه زنان یکسان باشد. برخی از زنان یکبار و برخی از زنان سه تا چهار بار این حس را تجربه می کنند. به همین دلیل توصیه می شود تجربه خود را با دیگران مقایسه نکنید. زیرا بدن هر فرد با فرد دیگر متفاوت است.

آیا تجربه این حس در زنان سخت است؟

بهتر است بدانید که زنان سخت تر از مردان این حس را تجربه می کنند. اما اگر شریک جنسی بر نیازهای زن در طول رابطه جنسی تمرکز داشته باشد، این امر حتما رخ می دهد.

نکات پایانی

ارگاسم در خانم ها یک احساس اوج متغیر و گذرا از لذت شدید است که یک حالت هوشیاری تغییر یافته ایجاد می کند. معمولاً با شروع انقباضات غیرارادی و ریتمیک عضلات دور واژن، رحم و مقعد و به طور کلی با القای حس رضایت همراه است. عوامل روانی اجتماعی که معمولاً در رابطه با توانایی ارگاسمیک زنان مورد بحث قرار می گیرند شامل سن، تحصیلات، طبقه اجتماعی، مذهب، شخصیت و مسائل مربوط به روابط می باشند.

یافته‌های بررسی‌ها و گزارش‌های بالینی نشان می‌دهد که مشکلات ارگاسم دومین مشکل شایع جنسی گزارش شده در زنان است. درمان شناختی-رفتاری برای آنورگاسمی بر ارتقای تغییرات در نگرش ها و افکار مرتبط جنسی، کاهش اضطراب و افزایش توانایی و رضایت ارگاسم تمرکز دارد.

رابطه جنسی لذت بخش می تواند خلق و خوی فرد را بهبود بخشد، استرس را کاهش دهد، ایمنی را تقویت کند و روابط بهتری را ایجاد کند. بنابراین پیشنهاد می کنیم ضمن مطالعه مجله سلامت داروخانه آنلاین، در صورت نداشتن ارگاسم به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

محصولات جنسی
سرکار خانم نغمه امیری کارشناس و درمانگر اختلالات جنسی و مشاور مجرب در حوزه مسائل زناشویی هستند که در زمینه استفاده از مکمل های تقویت قوای جنسی و باروری خانم ها و آقایان بسیار باسابقه می باشند.شما میتوانید برای دریافت مشاوره در زمینه همه موضوعات جنسی با پشتیبانی سایت داروخانه آنلاین تماس بگیرید.