مکمل تقویت قوای جنسی

پودر گین آپ چیست؟

32145

به منظور افزایش حجم عضلانی و همچنین افزایش وزن می توان مکمل گین آپ (gain up) را از بین مکمل های بدنسازی انتخاب و استفاده کرد. کربوهیدرات ها، پروتئین ها، چربی ها و همچنین ویتامین ها ترکیبات موجود در مکمل بدنسازی گین آپ هستند. پودر چاقی گین آپ انواع مختلفی دارد و بر اساس هدف مصرف باید نوع مورد نظر را انتخاب کرد.

پودر گین آپ برای افزایش وزن از چه ترکیباتی تشکیل شده است؟

پودر چاقی گین آپ سرشار از کربوهیدرات است و کالری بالایی برای بدن فراهم می کند و همچنین سطح چربی را بالا می برد. علاوه بر کربوهیدرات، چربی و پروتئین نیز در وزن گیری اهمیت دارد، اما میزان پروتئین مصرفی در مکمل بدنسازی گینر، در مقایسه با سایر ترکیبات ناچیز است. مکمل بدنسازی گینر در هر وعده حدود 700 تا 1000 کیلو کالری برای بدن فراهم می کند.

چه افرادی می توانند از پودر گین آپ استفاده کنند؟

افرادی که بسیار لاغر هستند (اکتومورف) می توانند از پودر چاقی گین آپ یا قرص گین آپ برای بهبود وزن خود استفاده کنند.

مکمل های ورزشی گینر میزان پروتئین و کالری مصرفی شما را در طول روز افزایش می دهند. مصرف کالری و پروتئین بیشتر باعث افزایش وزن بدن در طول زمان می شود، که در صورت ترکیب با تمرینات مقاومتی مناسب، می تواند به شما کمک کند تا توده عضلانی کسب کنید.

پودر مس گینر چیست؟

از مس گینرها می توان برای افزایش حجم عضلانی استفاده کرد. به طور کلی مس گینر دارای پروتئین بالا، کربوهیدرات متوسط و چربی کم تشکیل شده است. از آنجایی که میزان پروتئین موجود در این مکمل بدنسازی زیاد است، تاثیر بسزایی در افزایش حجم عضلات دارد.

افرادی که دارای تیپ‌های بدنی اکتومورفیک تا مزومورف هستند، می‌توانند زمانی که در حال ساخت عضله هستند، از مس گینر استفاده کنند. مس گینر بسته به ترکیبات مورد استفاده، 450 تا 1000 کیلوکالری انرژی در هر وعده برای بدن تامین می کند. گاهی اوقات اسیدهای آمینه، ویتامین ها و مواد معدنی به پودر گین آپ، گینر و مس گینر اضافه می شود تا اثربخشی بیشتری داشته باشد.

گین آپ

چه مدت طول می کشد تا با پودر گین آپ به افزایش وزن برسید؟

گین آپ در دسته مکمل های غذایی قرار می گیرد و همان طور که از نام این محصول مشخص است. تکمیل کننده غذای روزانه افراد می باشد و با استفاده از پودر چاقی گین آپ در کنار وعده های غذایی خود می توانید ظرف مدت یک ماه به وزن ایده آل خود برسید تا نزدیک به وزن مورد نظر خود برسید. اما در راه رسیدن به وزن ایده آل خود باید این موارد را حتما رعایت کنید.

مصرف کامل وعده های غذایی خود، استراحت کافی در طی روز، انجام تمرینات قدرتی و مقاومتی در طی هفته به افراد کمک می کند تا سریعتر با استفاده از پودر چاقی گین آپ به اندام ایده آل خود برسند.

پودر چاقی گین آپ یا مکمل بدنسازی گینر چه مقدار کالری دارد؟

مقدار کالری تمام مکمل های افزایش وزن مانند، پودر گین آپ، مکمل بدنسازی گینر یا پودر بدنسازی مس گینر به یک اندازه نیست. همانطور که میدانید برای افزایش حجم عضلات باید از مکمل ورزشی که مقدار بیشتری پروتئین نسبت به کربوهیدرات داشته باشد استفاده کنید یا نسبت پروتئین به کربوهیدرات در یک راستا باشد.

اما وقتی شما می خواهید وزن اضافه کنید باید از پودرهای چاقی مانند، پودر گین آپ، مکمل بدنسازی گینر یا پودر بدنسازی مس گینراستفاده کنید. اما از نوعی باید استفاده کرد که نسبت کربوهیدرات و چربی به پروتئین بیشتر باشد که طبیعتا مقدار کالری بیشتری هم خواهد داشت و این کالری مازاد باعث افزایش وزن خواهد شد.

یک پودر گین آپ که حاوی بیش از 1000 کالری در هر وعده است، مازاد کالری بیشتری نسبت به آنهایی که کالری کمتری دارد، برای شما فراهم میکند و بنابراین گزینه آسان تری برای افزایش وزن در نظر گرفته خواهد شد.

به عنوان مثال، اگر مصرف چند وعده غذا برای شما کار دشواری است. یک پودر چاقی مانند گین آپ یا مکمل گینر به شما کمک می کند تا مقدار کالری مازاد خود را از طریق این مکمل ها به دست آورید است، یک پودر گین آپ با 1000 کالری یا بیشتر در هر وعده انتخاب منطقی خواهد بود.

از طرف دیگر، اگر مقدار زیادی کالری و پروتئین را از طریق رژیم غذایی خود مصرف می‌کنید و برای رسیدن به مازاد کالری هدفتان می توانید از یک پودر گین آپ یا گینر با کالری کمتر استفاده کنید.

چه مقدار کالری مازاد در روز نیاز دارید تا به افزایش وزن برسید؟

در این مورد حتما باید زیر نظر یک مربی ورزشی یا یک پزشک تغذیه باشید. تا با شرایط جسمانی که شما دارید مقدار کالری مازاد را برای شما در نظر بگیرند در این صورت شما راحت تر میتوانید پودر چاقی خود را از بین دیگر مکمل های بدنسازی انتخاب کنید.

برچسب پشت مکمل ورزشی خود را مطالعه کنید تا مقدار سرو محصول را بدانید. در حالی که برخی از پودرها غلیظ تر هستند، برخی دیگر نیاز هست تا 4 الی 5 پیمانه در هر وعده استفاده شود در نظر بگیرید که چه حجمی از پودر بدنسازی کالری مازاد شما را جبران می کند.

هنگام انتخاب بهترین پودر گین آپ یا مکمل ورزشی گینر باید به چه نکاتی توجه کرد؟

هنگام خرید بهترین مکمل گینر، پودر چاقی و پودر بدنسازی برای افزایش وزن چندین فاکتور وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

مکملی را انتخاب کنید که دارای تائیدیه و استانداردهای بین المللی باشد. زیرا گرفتن تائیدیه و استاندارد برای یک محصول یا مکمل کار دشواری است. و باید از فیلترهای بسیاری بگذرد تا این مدارک را دریافت کند

پودر گین آپ که خریداری میکنید چگونه شیرین شده است؟

اگر داشتن یک مکمل گینر طبیعی برای شما مهم است، ممکن است بخواهید به جای شیرین کننده های مصنوعی مانند سوکرالوز و آسه سولفام پتاسیم، محصولی را انتخاب کنید که با استویا یا شکر معمولی شیرین شده باشد.

مکمل گینر شما از چه منبع پروتئینی تهیه شده است؟

حتماً محصولی را انتخاب کنید که از یک منبع پروتئین با کیفیت بالا مانند پروتئین وی، پروتئین کازئین، پروتئین تخم مرغ، گوشت گاو، نخود یا برنج قهوه ای تشکیل شده باشد. و همچنین محصولی را انتخاب کنید که نیازها و ترجیحات شما را برآورده کند. به عنوان مثال، اگر ترجیح می دهید از لبنیات یا محصولات حیوانی خودداری کنید، یک محصول گیاهی را انتخاب کنید.

مشخصات مواد مغذی داخل پودر بدنسازی چیست؟

مقادیر پروتئین، کربوهیدرات و چربی موجود در پودرهای چاقی با یکدیگر متفاوت است. نیازهای غذایی خود را در نظر بگیرید و محصولی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با این نیازها مطابقت داشته باشد.

گین آپ حاوی چه مواد دیگری است؟

برخی از محصولات حاوی رنگ های مصنوعی، افزودنی ها و مواد نگهدارنده هستند که برخی از افراد ترجیح می دهند از آنها اجتناب کنند. همچنین، در نظر بگیرید مکملی که میخواهید استفاده کنید غیر از کربوهیدرات، پروتئین و چربی های سالم شامل ویتامین ها و مواد معدنی هم باشد یا خیر. زیرا این مواد در برخی از پودرهای گین آپ موجود است.

طریقه مصرف پودر افزایش وزن گین آپ چگونه است؟

می‌توانید پودرچاقی گین آپ یا مکمل گینر خود را با آب یا مایع انتخابی خود مخلوط کنید، اگرچه هر محصول دستورالعمل‌های خاصی برای تهیه و مصرف آن دارد که پشت محصول درج شده است.

با استفاده از پودر بدنسازی گین آپ و همچنین مکمل گینربه تنهایی مقدار زیادی کالری دریافت می کنید. با این حال، مخلوط کردن پودر با شیر یا ترکیب آن به اسموتی با موادی مانند میوه ها، سبزیجات یا کره بادام زمینی برای کالری و مواد مغذی اضافی می تواند مفید باشد.

مصرف بیش از یک وعده در روز می تواند به عوارض جانبی مانند نفخ کمک کند و با جایگزینی غذاهای کامل که سرشار از مواد مغذی مهم هستند، کیفیت رژیم غذایی شما را کاهش دهد.

در مورد زمان بندی، بهترین زمان برای استفاده از مکمل بدنسازی گینر می تواند بعد از مصرف میان وعده ها و بعد از تمرینات سنگین باشد. با این حال، اگر به دنبال عضله سازی هستید، مصرف پودر پروتئین در مدت کوتاهی پس از اتمام تمرینات قدرتی بسیار مفید است.

نکات پایانی

اگر در افزایش وزن مشکل دارید، حتما کالری کافی مصرف نمی کنید. در حالی که می توانید کالری خود را از غذا تهیه کنید، پودر گین آپ و پودر بدنسازی گینر نیز در رسیدن به افزایش وزن ایده آل شما را کمک خواهند کرد.

برای یافتن محصولی که برای شما مناسب است، باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید، از جمله کیفیت غذایی، اندازه سرو محصول، طعم‌های موجود و محصول شما دارای تائیدیه و استاندارد های بین المللی باشد. همچنین توصیه می شود ضمن مطالعه مجله سلامت داروخانه آنلاین، جهت افزودن یک مکمل جدید به برنامه روزانه خود با یک متخصص یا پزشک صحبت کنید.

محصولات جنسی
آقای سید علی عباسیان کارشناس حرفه ای ورزشی و تغذیه، مشاوری مجرب و با سابقه ای طولانی در زمینه استفاده صحیح از مکمل های ورزشی و مکمل های غذایی بوده و برنامه های ورزشی و تغذیه ای ایشان به صورت تخصصی برای ورزشکاران حرفه ای و آماتور نتیجه بخش بوده است. آقای عباسیان مفتخر به اخذ گواهینامه های مربیگری و کار با دستگاه های ورزشی، تغذیه و مکمل های ورزشی هستند و شما میتوانید برای دریافت مشاوره تخصصی به وبسایت داروخانه آنلاین مراجعه کرده و یا با شماره 72023-021 تماس حاصل نمایید.