مکمل تقویت قوای جنسی

انواع اپلیکیشن ضد اضطراب در سال 2019

انواع اپلیکیشن ضد اضطراب در سال 2019

انواع اپلیکیشن ضد اضطراب درست در جیب شماست! اضطراب حسی است که همگی ما آن را تجربه کرده ایم.این حس می تواند  خواب شبانه ما را تحت تاثیر قرار دهد، و سبب شود فرصتها را از دست بدهیم، احساس بیماری بکنیم.

گاهی اوقات اضطراب سبب می شود دچار حمله های عصبی بشویم. مراجعه به یک دکتر متخصص به شما کمک  می کند تا مشکلات خود را حل کنید. در کنار این مورد، انواع اپلیکیشن ضد اضطراب وجود دارند که به شما کمک می کنند این حس را کنترل کنید. در ادامه به معرفی اپیلیکیشن هایی می پردازیم که در سال 2019 برای کنترل اضطراب به بازار آمدند.

Headspace

iPhone rating: 4.9 stars

Android rating: 4.5 stars

Price: Free

این اپلیکیشن یک اپلیکیشن ضد اضطراب و یک اپ مدیتیشن است که به خواب، میزان شادی، بهره وری و استفاده آگاهانه از تکنولوژی کمک می کند. این اپ تعادل زندگی شما را بالا می برد. تمرینهای ذهن آگاهی در این آپ می تواند تمرکز شما را بالا ببرد و اضطراب شما را کاهش دهد.

 

Rootd

iPhone rating: 4.6 stars

Android rating: 4.1 stars

Price: Free

اگر این اپلیکیشن ضد اضطراب را دانلود کنید می توانید حملات عصبی و اضطراب خود را کنترل کنید. همچنین از یک اپ زنانه حمایت می کنید. تمرین های ذهن آگاهی و راهنمای های قدم به قدم برای یادگیری تاکتیک هایی مانند تنفس عمیق که در این اپ موجود است! این موارد به کنترل اضطراب شما کمک می کنند. این اپ دکمه ای دارد که در هنگام اضطراب می توانید با شخصی که دوست دارید تماس بگیرید. همچنین یک صفحه شخصی دارد که می توانید شرایطی را که بر اضطراب خود غلبه کرده اید در آن وارد کنید.

Acupressure: Heal Yourself

iPhone rating: 3.3 stars

Android rating: 4.3 stars

Price: $1.99

این اپ شامل هنر درمان درد و اضطراب  از طریق ماساژ است.این تکنیک ریشه در درمان چینی دارد و به 2000 سال پیش باز می گردد. این اپ راهنمایی قرار دادن انگشت بر روی نقاطی را به شما آموزش می دهد که می تواند بسیاری از علایم اضطراب مانند گرفتگی ماهیچه، سردرد و سوهاضمه را بهبود ببخشد!

Stop Panic & Anxiety Self-Help

Android rating: 4.4 stars

Price: Free

گاهی حملات عصبی شدید هستند.این اپلیکیشن ضد اضطراب به ما یادآوری می کند چگونه از پس این حملات اضطرابی و عصبی بر بیاییم. دفترچه روزانه در درون این اپ به شما کمک می کند تفکراتی را که منجر به حملات اضطرابی می شوند شناسایی کنید!

همچنین آنها را به چالش بکشید.این اپ دارای محتوای صوتی و خواندنی است که این قدرت را به شما می دهد با استفاده از تکنیک های شناختی حملات اضطرابی را کاهش دهید.

Sleep Time

iPhone rating: 4.7 stars

Android rating: 4.1 stars

Price: Free

این اپللیکیشن ضد اضطراب تاثیر زیادی بر حالت و خلقیات و اضطراب شما دارد و به احساسات شما نظم می بخشد. اپلیکیشن اسلیپ جعبه ابزاری دارد که زنگ تلفن، آلارم و الگوریتم بیداری در آن قرار گرفته است. با قرار دادن تلفن خود در رختخواب، می توانید زمان خواب و چرخه آن را دنبال کنید.

وقتی به طور مداوم از این اپلیکیشن استفاده می کنید،این اپ به طور اتوماتیک چارتها را تحلیل می کند و گرایش خوابی شما را در مفید ترین حالت به شما نشان می دهد.

Relax & Rest Guided Meditations

iPhone rating: 4.8 stars

Android rating: 4.5 stars

Price: $1.99

بسیاری از درمانگران استفاده از این اپلیکیشن ضد اضطراب را توصیه می کنند زیرا استرس را کاهش می دهد.  این اپ با تمرکز بر حرکات مدیتیشن، تنفس عمیق و انجام تمرینهای عمیق ریلکسیشن آرامش را به شما هدیه می دهد.

بسته به نوع فعالیتی که دارید می توانید جلسات5، 13 یا 24 دقیقه ای را انتخاب کنید. برای اینکار نیازی به تجربه قبلی نیست. در آنجا ویسی وجود دارد که مراحل را قدم به قدم برای شما توضیح می دهد.

Calm

iPhone rating: 4.8 stars

Android rating: 4.5 stars

Price: Free

اگر می خواهید خواب خوبی داشته باشید، مدیتیشن یا ریلکس کنید این اپ همه اینها را در اختیار شما قرار می دهد.

آموزشهای مدیتیشن آن برای تازه واردان و کاربلدان بسیار مفید است. خواب در مدیریت اضطراب بسیار مفید است. اما وقتی استرس یا اضطراب دارید بی خوابی به یکی از مشکلات شما تبدیل می شود.

این اپلیکیشن دارای صداهای طبیعت و داستانهایی با مفهوم کودکانه برای خواب است و به شما کمک میکند خواب بهتری داشته باشید

Stop, Breathe, and Think

iPhone rating: 4.8 stars

Android rating: 4.4 stars

Price: Free

این اپلیکیشن ضد اضطراب یک اپ ذهن آگاهی است که احساسات شما را مدیریت می کنند. هنگامی که این اپ را باز می کنید از بین حالتهایی که وجود دارند حالت خود را در آن لحظه انتخاب کنید. این اپ راهکار مناسب برای مقابله با آن حالت را به شما نشان می دهد.در نتیجه بهتر می توانید اضطراب خود را بشناسید.

Colorfy

iPhone rating: 4.8 stars

Android rating: 4.5 stars

Price: Free

این اپلیکیشن ضد اضطراب در واقع کتابی بوده است که به شکل دیجیتال درآمده است.با انتخاب تصاویر و یا گزینه ها می توانید ساعتها در مراقبه باشید. توجه به طرحهای زیبا این اپ باعث می شود افکار استرسی و ضطراب از شما دور شوند و آرام باشید .

Dare — Break Free From Anxiety

iPhone rating: 4.8 stars

Android rating: 4.7 stars

Price: Free

مهم نیست که از اضطراب رنج می برید، یا حملات عصبی و یا بیخوابی!مسئله مهم این است که شما شهامت این را پیدا کرده اید تا با ترس های خود مقابله کنید. این اپ با استفاده از صداهای ضبط شده به شما کمک می کند با خیال راحت با اضطراب خود کنار بیایید به جای اینکه آن را نادیده بگیرید.

زیرا این کار سبب می شود اضطراب شما بدتر شود.این اپ در صفحه نمایش به شما کمک می کند به طور عمیق نفس بکشید و محتواهای مفید دیگری را دراختیار شما قرار می دهد.

Nature Sounds Relax and Sleep

Android rating: 4.3 stars

Price: Free

افکار و شایعات می توانند منجر به بروز اضطراب شوند.اما می توانید با استفاده از صداهای طبیعت و تصاویر زیبا و تنفس عمیق این افکار را کاهش دهید . این اپلیکیشن ضد اضطراب دارای تصاویری از رعد و برق، طوفان و صدای پرندگان است و همه سلیقه ها را پوشش می دهد.

شما می توانید تایمر این اپ را تنظیم کنید و وقتی می خواهید به خواب بروید به آن گوش دهید.همچنین می توانید صدای آلارم خود را یکی از این صداها بگذارید و روز خود را با اضطراب کمتر شروع کنید. برای تهیه انواع مکملهای دارویی به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.