مکمل تقویت قوای جنسی

کافیین و افسانه هایی که هنوز باور داریم!

کافیین و افسانه هایی که هنوز باور داریم!

کافیین یکی از مکملهایی است که بیشترین مصرف را در جهان دارد. اما هنوز افسانه های زیادی در مورد این ماده اسرار آمیز گفته می شود! اکنون سوال این است آیا این افسانه ها را باور می کنید؟! قهوه شهد و ماده فرستاده شده از سوی خدایان است.

عطر کافیین خوشبوترین عطر در این سیاره است.طعم این ماده حریت آور رقص هزاران فرشته را در زیر نور خورشید به یاد می آورد! قهوه و یا همان کافیین یکی از محبوبترین نوشیدنی هایی است که در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه کافیین در دنیای بدنسازی و فیتنس بسیار مورد توجه قرار گرفته است و صحبتهای زیادی در مورد آن می شود. اما باید بدانید بسیاری از این گفته ها در مورد این ماده اسرار آمیز مانند اسب تک شاخ هستند! یعنی اصلا وجود ندارند.

این افسانه ها چیستند؟

در اینجا به معرفی افسانه هایی می پردازیم که در مورد کافیین وجود دارند.

کافیین آب بدن شما را کاهش می دهد!

اغلب مردم فکر می کنند چون مصرف کافیین باعث ادرار می شود آب بدن را کاهش می دهد. واقعا منطق پشت این حرف را نمی فهمم. نوشیدن آب هم همین وضع را به وجود می آورد. اما آیا نوشیدن آب واقعا آب بدن را کاهش می دهد.!! سیستم مایع بدن بسیار پیچیده است و به راحتی تحت تاثیر قرار نمی گیرد. اینجاست که علم به کمک می آید.

خوشبختانه تحقیقات متعددی نشان داده اند که مصرف کافیین تاثیری بر سطح مایع بدن ندارد و آب بدن را کاهش نمی دهد. جالب است بدانید نوشیدنی های کافیین دار نیز تاثیری بر سیستم مایع بدن ندارند.

کافیین آب بدن شما را کاهش می دهد!

کافیئن یک چربی سوز فوق العاده است!

در بازار، کافیین به عنوان یک چربی سوز شناخته شده است.ممکن است این ماده به چربی سوزی کمک کند اما  خودش چربی سوز نیست. متابولیسم مصرف کافیین در بدن بدین صورت است این ماده اسرار آمیز سبب می شود سلولهای چربی آزاد شوند، سپس بسوزند و انرژی تولید کنند.

این ماده حیرت آور متابولیسم لیپید را افزایش می دهد اما بیشترِ چربی آزاد شده نمی سوزد بلکه 75 درصد آن دوباره بازیابی می شود. یعنی انرژی آزاد شده از سلولها آزاد می شود و دوباره به آنها باز میگردد.

در واقع کافیین سبب سوختن چربی ها نمی شود بلکه ظرفیت شما را برای تمرین و ورزش بالا می برد.نکته مهم این است که اگر بدن شما به آن عادت کند تاثیر خود را از دست می دهد.

این ماده برای بهبود عملکرد بسیار عالی است!

مردم اغلب این ماده را یک تقویت کننده عملکرد می دانند. این امر تا حدودی درست است. این ماده موثرترین، قانونی ترین و ارگانیک ترین ماده ای است که در بازار وجود دارد. به طور مثال، افرادی که عادت به خوردن این ماده اسرارآمیز ندارند هنگامی که از آن استفاده می کنند قدرتشان افزایش پیدا می کند.

با توجه به اینکه اگر بدن بدان عادت کند دیگر تاثیری ندارد بهتر است به صورت منظم مورد استفاده قرار نگیرد.استفاده منظم از آن نه تنها دیگر اثری ندارد بلکه ضربان قلب را بالا می برد و عمکلرد شما را خراب می کند.

 

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.