مکمل تقویت قوای جنسی

چگونه بدون افزایش وزن صورت پر داشته باشیم؟

چگونه بدون افزایش وزن صورت پر داشته باشیم؟

صورت پر زیبایی خاصی به انسان می دهد. بسیاری از افراد تمایل دارند صورت چاقی داشته باشند. زیرا بر این عقیده هستند که اجزای صورتشان زیباتر به نظر می رسد. به طور کلی زیبایی یکی از تمایلات بشری است و تمامی افراد اعم از مرد و زن دوست دارند زیبا به نظر برسند. با توجه به اینکه در هر دوره فاکتورهای زیبایی تغییر می کند، تمامی افراد تلاش می کنند خود را به آن فاکتورها نزدیک کنند.

تمایل به زیبایی در ذات بشر قرار دارد و همین امر سبب شده است افراد ناخود آگاه به سوی تمامی روشهای زیبایی کشانده شوند.  امروز بسیاری از افراد ترجیح می دهند صورت پر داشته باشند. دسته ای از افراد، با کوچکترین تغییری در رژیم غذایی شان، صورتشان لاغر می شود. اما روشهایی وجود دارد که به شما کمک می کند صورت پر داشته باشید و نیازی نیست در این میان تغییری در رژیم غذایی خود به وجود بیاورید. اکنون سوال این چه داروهایی سبب چاق شدن و یا پر شدن صورت می شوند.

آیا دارویی برای داشتن صورت پر وجود دارد؟!

بسیاری از افراد تمایل دارند درعین داشتن بدنی بدون چربی اضافه صورت پر داشته باشند. افرادی که با رژیم غذایی، ورزش و غیره وزن خود را کاهش می دهند با مشکل لاغری صورت مواجه می شوند. همین امر بر زیبایی صورت تاثیر می گذارد و سبب می شود بسیاری از افراد برای درمان دست به کار شوند. صورت لاغر سبب می شود پوست شل شود و همین امر زیبایی را تحت تاثیر قرار می دهد.

 بسیاری از این افراد که از رژیم غذایی لاغری پیروی می کنند ( و جز آن دسته از افرادی هستند که صورتشان سریعا لاغر می شود) تمایل دارند که صورتشان مثل قبل پر باشد، بدون اینکه سایز بدنشان تغییر کند. لذا حاضرند برای آن هزینه های زیادی را  متحمل شوند تا به خواسته شان برسند. در این بین، افرادی سودجو و فرصت طلب محصولاتی را بعنوان چاق کننده صورت ارائه می دهند.

محصولات چاق کننده صورت!

 محصولاتی که به عنوان چاق کننده های صورت عرضه می شوند تنها به صورت دوره ای سبب می شوند صورت پر شود. در واقع باید در اینجا با حقیقتی رو به رو شوید. ممکن نیست دارویی بصورت موضعی و یا خوراکی ، بدوت تاثیر بر وزن بدن، صورت را حجیم نماید ( و تمامی تبلیغات که در این باره صورت می گیرد در دنیای واقعیت حقیقت ندارند). بهتر است بدانید  چنین ادعایی یا واقعیت ندارد و یا به دلیل وجود کورتون صورت را چاق می کند.اما عوارض ناخواسته فراوانی مانند:

و عوارض بیشمار دیگری را به همراه دارد. در نتیجه بهتر است از محصولات خوراکی چاق کننده صورت استفاده نکنید. زیرا این محصولات بر روی کبد اثرات منفی دارند و به زودی سلامت شما را به خطر می اندازند. روش دیگری نیز وجود دارد که به شما کمک می کند صورت پر داشته باشید و نیازی نیست سلامتی خود را به خطر بیاندازید.

صورت پر بدون افزایش وزن!

صورت پر بدون افزایش وزن!

همانطور که تا بدین جا بدان اشاره کردیم، استفاده از محصولات خوراکی چاق کننده صورت اثرات بدی بر سلامتی دارند و در طول مدت زمان استفاده سبب افزایش وزن می شوند. شما به راحتی می توانید با استفاده از فیلر یا پرکننده ها صورت پر داشته باشید. در وراقع هنگامی که صورت لاغر می شود فرورفتگی هایی در قسمتهایی از آن به وجود می آید.

نگران نباشید! شما به راحتی با تزریق فیلر می توانید فرورفتگی های صورت را اصلاح کنید. در کنار رفع فرورفتگی های صورت، با تزریق فیلر می توانید صورت خود را فرم دهید و همین امر به زیبایی چهره کمک زیادی می کند.   در واقع با تزریق فیلر می توانید نواقص صورت را اصلاح کنید و صورت پر داشته باشید. صورت پر زیبایی شما را دوچندان می کند.

فیلرها مواد ژل مانندی هستند که قسمت عمده آنها از اسید هیالورونیک تشکیل شده است.این اسید به طور طبیعی در بدن وجود دارد. فیلر ها معمولا برای رفع چروکهای صورت، دور دهان، چشمها، ابروها، لیفت گونه ها و برجسته سازی لبها و رفع چینهای بینی مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین از فیلرها برای رفع چروکهای چانه، جوانسازی دستها و رفع جای زخم  استفاده می شود. برخی از پزشکان از فیلرها برای زاویه سازی صورت و رفع نقوص بینی استفاده می کنند. در صورت استفاده از فیلرهای هیالورونیک اسید یا کلاژن می توان به:

  • سالم سازی،
  • فرم دهی صورت،
  • زیباسازی ،
  • و پرکردن نواحی مختلف صورت از جمله خط خنده- خط اخم – گودی زیر چشم، لب و بینی و اصلاح وضعیت گونه، چانه و زاویه فک

کمک کرد. ماندگاری فیلر به نوع محصول و محلی که تزریق صورت می گیرد، بستگی دارد.اما به طور کلی ماندگاری فیلر ها شش ماه تا دوسال است. عوامل دیگری مانند میزان حرکت ناحیه تزریقی و متابولیسم منحصر به فرد بدن بر ماندگاری فیلر تاثیر میگذارند . بنابراین فیلرها روشی مناسب هستند که به شما کمک می کنند بدون افزایش وزن صورت پر داشته باشید. همچنین می توانید نواقص صورت را نیز برطرف کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

عوارض جانبی استفاده از فیلرها!

در پایان ذکر این نکته حایز اهمیت است که این روش می تواند عوارض جانبی نیز بر بدن داشته باشد. استفاده از فیلرها ممکن است باعث بروز مشکلات جدی مانند:

  • عفونت،
  • انسداد رگها،
  • مرگ بافتها،
  • سکته
  • و یا کوری

شوند.بنابراین پزشکان توصیه می کنند از فیلر های استاندارد برای تزریق استفاده کنید و حتما نزد پزشکان متخصص در این حوزه این کار را انجام دهید.

سخن آخر!

صورت پر سبب می شود زیبایی شما دو چندان شود و با استفاده از فیلر می توانید از صورت پر بدون افزایش وزن بهره ببرید. زیبایی مسئله مهمی است که بر تمامی جنبه های زندگی، از جمله زندگی اجتماعی فرد تاثیر می گذارد. امروزه زندگی اجتماعی هر فردی از اهمیت زیادی برخوردار است و شاید بتوان گفت بیشتر وقت خود را در روز در اجتماع می گذرانیم. به همین دلیل توجه به امور زیبایی سبب می شود بتوانید از موفقیت بیشتری برخوردار شوید. در این مسیر به تبلیغات اهمیت ندهید. تلاش کنید روشهای زیبایی را با توجه به نیازهای خود انتخاب کنید. در این مسیر می توانید از مشورت با پزشکان متخصص نیز بهره مند شوید.

برای تهیه محصولات پوستی به کجا مراجعه کنیم؟

برای تهیه بهترین محصولات مراقبت از پوست و درمان پوست می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

نویسنده: دکتر مریم فیض مکتوبی، پزشک

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.