مکمل تقویت قوای جنسی

چگونه خواب خوب و با کیفیت داشته باشیم؟

چگونه خواب خوب و با کیفیت داشته باشیم؟

خواب خوب مسئله بسیار مهمی است که تاثیر چشم گیری بر سلامتی جسمانی و روانی فرد دارد. افرادی که از کمبود خواب در زندگی رنج می برند و یا نمی توانند به خوبی بخوابند با مشکلات زیادی رو به رو می شوند.

همین امر سبب می شود فرد بسیار تحریک پذیر شود و در برابر هر اتفاقی به سرعت واکنش نشان  دهد. سردرد، ناتوانایی در یادگیری و عدم تمرکز، افزایش وزن، ضعف بینایی، بیماری قلبی، کندی در واکنشها، عفونت، تکرر ادرار، اختلال گفتاری، حس سرماخوردگی و مشکلات گوارشی همگی از عوارض کم خوابی هستند.

در واقع تمامی این مشکلات می توانند سبب بروز مشکلات بدتری شوند. یکی از دلایل تصافات مرگبار در جاده ها کمبود خواب و یا عدم خواب خوب و کافی است و همین امر سبب می شود تصادفات بدی رخ دهند که در برخی موارد فرد جان خود را از دست می دهد.

ناتوانی جنسی و عدم برقراری روابط جنسی رضایت بخش یکی دیگر از نتایج عدم خواب خوب و کافی است. همین امر بر روابط زوجین اثر می گذارد و زندگی آنها را به سمت جدایی می کشاند.

خواب خوب در خلقیات، ویژگی های جسمانی و عملکرد مناسب در طول روز و در محیط کاری تاثیر می گذارد. به همین دلیل تمامی کارشناسان خواب خوب و با کیفیت را به همه افراد پیشنهاد می کنند! در این مقاله قصد داریم به معرفی راهکارهایی بپردازیم که به شما کمک می کند به خواب خوبی را تجربه کنید.

قرص خوابشما می توانید جهت خرید قرص خواب از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

برای اینکه خواب خوب داشته باشید،اگر نمی توانید بخوابید، از رختخواب بیرون بیایید!

اگر نمی توانید بخوابید، از رختخواب بیرون بیایید!

کارشناسان بر این باورند اگر در رختخواب هستید و استرس دارید دلیلش این است که به جایگاه خواب خود حس منفی دارید . بهتر است از رختخواب خارج شوید و بر روی مبل دراز بکشید و کتاب بخوانید.

همین امر سبب می شود ذهن شما از مسئله ای که باعث شده است شما نتوانید بخوابید منحرف شود و در این صورت کم کم حس خواب به سراغ شما می آید و می توانید خواب خوب و کافی داشته باشید.

اگر این امر برای شما دایما تکرار می شود بهتر است جای خواب خود را تغییر دهید و یا به دنبال ریشه این مسئله باشید که چرا نمی توانید در رختخواب خود بخوابید. با دور کردن مواردی که سبب اذیت شما می شوند کم کم حس منفی شما از بین می رود و می توانید خواب خوب را در رختخواب خود تجربه کنید.

برای خواب خوب، موبایل خود را قبل از خواب خاموش کنید!

نور آبی رنگ موبایل ممکن است به مغز شما این سیگنال را بفرستد که اکنون روز است. 30 دقیقه قبل از رفتن به رختخواب برای خواب موبایل خود را کنار بگذارید.

تحقیقات زیادی به این امر پرداخته اند و همگی به این نتیجه رسیده اند که استفاده از موبایل در هنگام خواب بر کیفیت خواب اثر می گذرد و سبب می شود نتوانید خواب خوب و کافی داشته باشد.

قبل از خواب مدیتیشن کنید و تمرینات ریلکسی را انجام دهید وقتی استرس دارید بدن شما هورمون استرس را ترشح می کند و همین امر بر کیفیت خواب اثر می گذارد.

برای خواب خوب تلاش کنید بدن خود را ریلکس کنید!

تلاش کنید بدن خود را ریلکس کنید!

ریلکس کردن بدن یکی از بهترین روشها برای دور کردن تنشهای روزانه از بدن است. همگی افراد در طول روز در معرض استرسهای مختلف کاری و خانوادگی قرار دارند.

همین تنشها و استرس ها سبب می شود شما نتوانید خواب خوب و کافی در طول شب داشته باشید. علاوه بر این موضوع، استمرار این تنشها و استرسها سبب بروز بیماری های مختلف در بدن می شود.

بنابراین با یادگیری انواع راهکارهای ریلکسیشن می توانید استرس را از بدنتان دور کنید و سلامتی را برای بدن به ارمغان بیاورید.

قبل از خواب، ریلکس کردن را از پاهای خود آغاز کنید و سپس به طرف بالا و بقیه اعضای بدن بیایید. بسیاری از افراد قبل از اینکه به تمرین سر برسند می خوابند.

برای خواب سر موقع مشخص وسواس نداشته باشید!

وسواس یکی از بدترین عادت هایی است که فرد را با مشکلات زیادی رو به رو می کند و در اکثر مواقع سلامتی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. وسواس در خواب نیز یکی از عادتهایی است که خواب خوب و با کیفیت را از بین می برد.

بسیاری از افراد وسواس دارند که سر یک زمان مشخص بخواند و اگر از آن زمان بگذرد دچار مشکلات و کش مکش های درونی می شوند.

بهتر است زمانی به رختخواب بروید که وسواس برای خواب در یک زمان مشخص ندارید. اگر وسواس داشته باشید هرگر به خواب عمیق نمی روید.

برای تجربه خواب خوب، نظم خاصی را دنبال کنید!

بهتر است الگویی را برای خواب خود طراحی کنید. اگر برای خواب الگویی داشته باشید بدن شما به آن نظم عادت می کند و به راحتی به خواب می رود.

اینکار با وسواس بسیار متفاوت است. هرگز خود را مجبور نکنید سر یک ساعت خواب به خواب بروید. اما اگر بدن خود را عادت بدهید که شبها قبل از نیمه شب در رختخواب باشید این برای شما به یک عادت تبدیل می شود و می توانید خواب خوب و با کیفیتی را تجربه کنید.

هنگام خواب فکر نکنید!

بسیاری از افراد از رختخواب به عنوان مکانی برای فکر کردن به مسائل خانوادگی و یا کاری استفاده می کنند. این بدترین کاری است که یک فرد می تواند انجام دهد و  همین امر سبب می شود خواب خوب و با کیفیتش به خطر بیافتد.

بهتر است بدانید رختخواب مکانی برای آرامش و رها کردن تمامی تنشهای روزمره است. اگر این مکان آرامش خود را از دست بدهد دیگر نمی توانید خواب خوب را تجربه کنید.

بسیاری از کارشناسان پیشنهاد می دهند وقتی به رختخواب می روید برای پرهیز از فکرهای روزمره از عدد 100 تا 1 را بشمارید و یا در ذهنتان گوسفندهایی که را که از یک مامع می پرند، شمارش کنید.

خواب خوب بر کیفیت عملکرد شما در زندگی فردی و اجتماعی اثر می گذارد. این مولفه به حدی مهم است که بسیاری از ورزشکاران در کنار تمامی مکملهایی که برای تقویت بدن استفاده می کنند از مکمل خواب خوب به عنوان بهترین مکمل برای تقویت قوای جسمانی یاد می کنند.

کپسول خوراکی دورمیرین فورت مکملی مناسب برای خواب خوب

استفاده از مکملهای مناسب برای خواب 

یکی از بهترین راهکارها برای کسانی که خواب سبکی دارند و یا نمی توانند شب بخوابند این است که از مکملهای دارویی استفاده کنند. این مکملها با تنظیم هورمون خواب در بدن، خواب خوب را به عادتی برای افراد تبدیل می کند و آنها پس از مدتی می توانند بدون استفاده از مکمل خواب خوب را تجربه کنند. 

کپسول خوراکی دورمیرین فورت 

یکی از بهترین مکملها برای خواب کپسول خوراکی دورمیرین فورت است. این مکمل به داشتن خوابی خوب و کامل کمک می کند. ویژگی های این کپسول به شرح زیر هستند:

  • کاهش زمان لازم برای شروع خواب آرام
  • کاهش و تسکین احساس خواب آلودگی مسافرتی

این خواب با کاهش زمان لازم برای شروع خواب از کشمکش های روحی و جسمی افراد می کاهد و نقش موثری در افزایش سطوح انرژی در هنگام صبح دارد. 

برای تهیه بهترین مکملهای دارویی به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

قرص روکشدار اسلیپ کر گلدن لایف

کپسول والتونین نوتراکس

قرص ملاتونین مکس استار ویت

کپسول ملاتونین پلاس هلث برست

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.