مکمل تقویت قوای جنسی

پلاسما درمانی واژن چه فوایدی دارد؟

پلاسمادرمانی واژن چه فوایدی دارد؟

پلاسما درمانی واژن نوعی روش درمانی و زیبایی است که باعث جوانسازی ناحیه تناسلی و بهبود ظاهر این ناحیه می شود. این روش درمانی اخیرا مورد توجه قرار گرفته است و همین امر سبب شده است سوالات زیادی در این رابطه پرسیده شود. در ادامه تلاش می کنیم تا اطلاعات بیشتری را در مورد این روش در اختیار شما قرار دهیم.

baner 3شما می توانید جهت خرید ژل بهداشتی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

پلاسما درمانی واژن چیست؟

در طی درمان، پلاسمای غنی از پلاکت از خون فرد گرفته می شود و تحت یک فرآیند خاص پردازش می شود و سپس ماده اولیه برای شروع این روش بدست می آید. پلاسمای بدست آمده حاوی فاکتورهای رشد و پروتئین است که در صورت تزریق به ناحیه پوست، باعث تشکیل سلول های جدید و تولید کلاژن می شود و همین امر منجر به تجدید، جوان سازی و سفت شدن پوست می گردد.

اگر از این روش به طور مکرر استفاده شود، پوست جوان می شود و لایه های پوستی ترمیم می گردند. با توجه به این موضوع که از بین بردن مو در ناحیه تناسلی می تواند باعث سیاهی و یا کدری پوست این ناحیه شود و همچنین، این ناحیه دائما در زیر لباس است این روش برای ناحیه تناسلی ایده آل است و می تواند به جوانسازی و زیبایی این ناحیه کمک کند.

فواید پلاسما درمانی واژن

فواید پلاسما درمانی واژن

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که این روش چه فوایدی را در کنار زیبایی برای واژن در پی دارد. از فواید این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تجدید جی اسپات در زنان: جی اسپات یکی از نقاط بسیار مهم در بدن زنان است که نقش بسیار مهمی در تحریم جنسی دارد. این روش می تواند جی اسپات را تحریک کند و این موضوع نقش بسیار مهمی در ارتقا سلامتی دارد.
  • تنگی واژن: یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از این روش مورد توجه قرار گیرد تنگی واژن است. این روش به تحریک فاکتورهای رشد در واژن کمک می کند و نقش موثری در تنگی واژن دارد.
  • درمان عفونت واژن: در این روش گاز دی اکسید کربن در بدن آزاد می شود و همین امر می تواند برای درمان عفونت واژن بسیار مفید باشد.

مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم به فواید پلاسما درمانی واژن در ناحیه خارجی اشاره می کند. اما این روش بر ظاهر واژن نیز اثر دارد و می تواند ظاهری زیبا به آن ببخشد. فواید این روش در بخش خارجی واژن به شرح زیر هستند:

  • این روش واژن را سفید می کند.
  • این روش چین و چروک واژن را از بین می برد.
  • این روش به میزان چشمگیری خشکی واژن را بهبود می بخشد.
  • این روش مشکل بی اختیار ادرار خفیف را درمان می کند.

ژل بهداشتی بانوان سرویناcervina women

سوالات پرتکرار

در این قسمت تلاش می کنیم تا به سوالات پرتکرار در مورد پلاسما درمانی واژن پاسخ دهیم.

این روش چقدر طول می کشد؟

این روش در محیط کلینیک استفاده می شود و نیاز به هیچگونه داروی بی حسی ندارد. این روش کلا 5 تا 15 دقیقه به طول می انجامد و روشی بسیار مناسب برای درمان بسیاری از مشکلات و زیبایی واژن است.

آیا این روش به تنهایی برای درمان عفونت واژن مفید است؟

خیر! این روش به تنهایی برای درمان عفونت واژن مفید نیست و شما باید از ترکیب این روش و دارو درمانی برای درمان عفونت واژن استفاده کنید.

آیا این روش برای درمان زگیل تناسلی موثر است؟

مطالعات جدید نشان می دهند استفاده هفتگی از این روش همراه با دارو درمانی می تواند به درمان زگیل تناسلی کمک کند. با این وجود به مطالعات بیشتری در این زمینه نیاز است.

ماندگاری این روش چقدر است؟

ماندگاری پلاسما درمانی واژن به تعداد تزریق ها بستگی دارد، لما به طور کلی اثرات آن یک هفته باقی می ماند.

شیاف واژیتکس بانوان سبز دارو VAGHI 2

آیا این روش دردناک است؟

پاسخ به این سوال به آستانه تحمل افراد بستگی دارد. اما به طور کلی این روش دردناک نیست.

عوارض پلاسما درمانی واژن

تحقیقات نشان داده اند که این روش عوارض خاصی را در پی ندارد و ممکن است در ابتدا کمی کبود شود.

مکمل های زنان را از کجا سفارش دهیم؟

اگر به دنبال انواع مکمل های دارویی برای زنان هستید، مانند مکمل های عفونت زنان، یا ژل بهداشتی بانوان مانند ژل بهداشتی بانوان ایروکس و ژل بهداشتی بانوان ایموشن می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

مجله سلامت داروخانه آنلاین محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی

سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.