مکمل تقویت قوای جنسی

ترفندهای کنترل اشتها را بشناسید و وزن خود را کاهش دهید!

ترفندهای کنترل اشتها را بشناسید و وزن خود را کاهش دهید!

تولید کنندگان قرص های کنترل اشتها ادعاهای بزرگی در مورد محصولات خود دارند. آنها تاکید می کنند که محصولاتشان اشتها را سرکوب می کند و باعث کاهش وزن می شود. با این حا این قرص ها عوارض زیادی را می توانند در پی داشته باشند. اما بهتر است بدانید که راهکارهای زیادی وجود دارند که به شما کمک می کنند اشتهای کاذب خود را کنترل کنید و وزن خود را پایین بیاورید.

stopeatingشما می توانید جهت خرید قرص کاهش اشتها از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

ترفندهای کاهش اشتها

فردی که قصد کنترل اشتهای کاذه خود را دارد می تواند از روش های زیر برای سرکوب اشتها و جلوگیری از پرخوری استفاده نماید.

پروتئین بیشتری بخورید!

شاید بتوان گفت هیچ چیز مانند پروتئین نمی تواند برای کنترل اشتها مفید باشد. پروتئین ولع و گرسنگی را کاهش میدهد و فرد مدت زمان بیشتری احساس سیری می کند. پروتئین ها در مقایسه با کربوهیدرات ها قدرت بیشتری در ایجاد احساس سیری دارند. وقتی شما به مدت طولانی احساس سیری می کنید، تمایل شما به خوردن غذا کم می شود و همین امر می تواند وزن شما را پایین بیاورد. برخی از غذاهای حاوی پروتئین که باید به لیست غذایی خود بیافزایید به شرح زیر هستند:

  • گوشت مرغ
  • تخم مرغ
  • لوبیا و نخود فرنگی
  • سویا

همچنین، توصیه می شود که فرد چربی های مفید و مورد نیاز خود را از منابع طبیعی مانند آجیل و دانه ها، آووکادو و روغن زیتون دریافت کند.

قرص روکشدار اسلیم کوئیک گل داروslimquick

قبل از هر وعده غذایی آب بنوشید!

یکی از روش های کنترل اشتها نوشیدن آب یا مایعات قبل از غذا است. این امر سبب می شود فرد زودتر احساس سیری کند و این موضوع نقش موثری در کاهش وزن دارد. مطالعه ای به بررسی 50 زن دارای اضافه وزن پرداخت. آنها طی 8 هفته قبل از وعده های غذایی خود آب مصرف کردند. در پایان مشخص شد مصرف آب به کاهش وزن و چربی آنها کمک کرده است.

همچنین، اگر به نوشیدن آب قبل از غذا نیازی ندارید و می خواهید اشتهای خود را در دست داشته باشید، می توانید قبل از غذا سوپ بنوشید. سوپ نیز به شما کمک می کند تا غذای اصلی را که معمولا عامل اصلی چاقی و اضافه وزن به شمار می رود کمتر بخورید.

غذاهای پر فیبر مصرف کنید!

هیچ چیز مانند استفاده از غذاهای حاوی فیبر نقش موثری در کنترل اشتها ندارد. فیبر مانند سایر مواد غذایی تجزیه نمی شود و مدت زیادی در بدن باقی می ماند. همین امر عمل هضم را به تعویق می اندازد و سبب می شود فرد مدت زمان بیشتری احساس سیری کند. تحقیقات نشان می دهند فیبر برای کاهش میل به غذا به کار می رود و برای کاهش وزن موثر است. البته باید بدانید که هنوز به تحقیقات بیشتری در این زمینه نیاز است. غذاهای حاوی فیبر به شرح زیر هستند:

  • غلات کامل
  • لوبیا و حبوبات
  • سیب و آووکادو
  • بادام
  • سبزیجات

برای کنترل اشتها قبل از غذا ورزش کنید!

برای کنترل اشتها قبل از غذا ورزش کنید!

ورزش یکی از مهار کننده های اصلی اشتها در بدن به شمار می رود. مطالعه ای به بررسی هورمون های اشتها بلافاصله بعد از ورزش پرداخت و متوجه شد پس از ورزش این هورمون ها به شدت سرکوب می شوند. بالافاصله پس از ورزش هورمون های سیری مانند PPY و GLP-1 در بدن بالا می روند. به این موضوع توجه داشته باشید که شما برای کاهش میل به غذا، بلافاصله پس از ورزش باید غذا بخورید.

کپسول سی ال ای ناترندcla

چای سبز بنوشید!

اگر به دنبال داروی گیاهی برای رفع اشتهای کاذب هستید، باید بدانید چای سبز همان چیزی است که به دنبال آن هستید. این چای علاوه بر کنترل اشتها نقش بسیار مهمی در بهبود خلق و خو دارد. به همین دلیل شما با استفاده از این چای می توانید از مزایای زیادی بهره مند شوید و سلامتی خود را ارتقا دهید.

چه چیزی اشتها را کور می کند؟

شکلات تلخ یکی از بهترین مواد غذایی برای کاهش اشتهاست. تحقیقات نشان داده اند که شکلات تلخ اشتها را در مقایسه با شکلات های شیرین سرکوب می کند. مطالعات معتبر نشان می دهند افرادی که قبل از غذاهای خود شکلات تلخ می خورند وزن زیادی را از دست می دهند و اشتهای کمتری نسبت به غذا دارند.

زنجبیل بخورید!

تحقیقات زیادی به بررسی فواید زنجبیل بر سلامتی پرداخته اند و همگی آنها بر این موضوع تاکید می کنند که زنجبیل باعث کنترل اشتها می شود و بر سیستم گوارشی اثر می گذارد. زنجبیل می تواند سلامتی را ارتقا دهد و به افراد کمک کند سطوح انرژی را در بدن خود بالا ببرند.

کپسول اسلیم می نچرال ورلدslim

غذاهای کم حجم و کم کالری بخورید!

یکی از مواردی که نقش زیادی در کنترل اشتها دارد عدم استفاده از غذاهای پر چرب و پر کالری است. این امر به معنای گرسنه ماندن نیست. شما می توانید در وعده های غذایی خود سبزیجات، میوه ها و غلات کامل بخورید. این غذاها حجم زیادی از معده را می گیرند و اجازه نمی دهند فرد احساس گرسنگی کند.

برای کنترل اشتها استرس را پایین بیاورید!

هیچ چیز مانند استرس نمی تواند سبب شود شما غذای زیادی بخورید. به همین دلیل کارشناسان سلامتی بر این امر تاکید می کنند که استرس خود را کنترل کنید. امروزه، تحقیقات نشان می دهند یادگیری روش های کنترل ذهن به سطوح استرس را در بدن کاهش می دهد و شما دیگر مقدار زیادی غذا نمی خورید.

مجله سلامت داروخانه آنلاین محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی

سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.