مکمل تقویت قوای جنسی

معرفی انواع ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو!

معرفی انواع ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو

آیا تا به حال در مورد انواع ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو شنیده اید؟! وقتی شکم و یا پهلوی شما بزرگ است و چربی زیادی در آن انباشته شده است، می تواند سبب شود بدنتان نامتناسب به نظر برسد. هیچ چیز مانند این ناراحت کننده نیست که شکم و پهلو بزرگ باشد و جلوه لباستان را خراب کند! این موضوع به طور وریژه برای بانوان اهمیت بیشتری دارد. اما نگران نباشید! انواع ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو وجود دارند که به شما کمک می کنند تا از شر چربی های اضافه خلاص شوید. به این نکته توجه داشته باشید که اگر می خواهید از این ورزش ها نتیجه بگیرید باید آنها را به صورت مداوم، به طور مثال سه بار در هفته، انجام دهید. در ادامه به آموزش تصویری ورزش شکم و پهلو می پردازیم.

مکمل بدنسازیشما می توانید جهت خرید مکمل های بدنسازی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو

خوابیدن و گوله کردن پاها در شکم

این ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو بسیار مناسب است و سبب می شود که سریعا به نتیجه برسید. برای این کار روی زمین دراز بکشید و دست و پاهای خود را به طور کامل بکشید. سپس حالت نشسته به خود بگیرید و پاهایتان را در شکم تان جمع کنید. در این ورزش توجه داشته باشید که به کمرتان فشار زیادی وارد نشود. در هر کدام از این حرکت ها 5 ثانیه باقی بمانید. مربیان ورزشی می گویند این ورزش می تواند به تقویت عضلات بدن و آب شدن چربی شکم و پهلو کمک کند. بهتر است این کار را 3 ست و هر بار 15 بار تکرار کنید. در صورتی که خسته نمی شود، می توانید تعداد ست ها را بالا ببرید.

ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو

خم شدن به پهلو

شاید برای شما جالب باشد که بدانید ورزش خم شدن به پهلو به عنوان یک ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو در نظر گرفته می شود و اثرات زیادی بر سلامتی دارد. برای انجام این ورزش به صورت زیر عمل کنید:

 • بایستید و پاهایتان را به عرض شانه هایتان باز کنید.
 • سپس وزنه ای را که برایتان متناسب است بردارید.
 • تمام بدنتان باید صاف باشد و عضلات در حالت کشش قرار داشته باشند.
 • سپس به سمتی که وزنه دستتان است متمایل شوید.
 • زیاد خم نشوید.
 • این حرکت را سریع انجام دهید.

برای نتیجه گیری بهتر این کار را 3 ست و هر بار 15 بار تکرار کنید.

ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو

اسکات با چوب یا وزنه، ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو

اگر به دنبال ورزش صبحگاهی شکم و پهلو هستید، اسکات با چوب و یا وزنه می تواند بسیار مناسب باشد! این ورزش در لیست بهترین ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو قرار دارد. برای انجام این کار به صورت زیر عمل کنید:

 • پاهایتان را به عرض شانه باز کنید.
 • هالتر ( اگر در خانه هستید و وسایل بدنسازی ندارید، می توانید از یک تکه چوب استفاده کنید) را بلند کرده و به درستی بر روی شانه های خود قرار دهید.
 • سپس به حالت نشسته بروید به گونه ای که انگار می خواهید بر روی صندلی بنشیند.
 • در این حالت باسن شما باید به سمت بیرون متمایل شد.
 • در این حالت 5 ثانیه بمانید و سپس به حالت اول بازگردید.

این ست را 3 بار و هر بار 15 بار تکرار کنید. به این موضوع توجه داشته باشید که در انجام این ورزش باید کشش و فشار را در عضلات پا و کمر خود احساس کنید.

ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو

ورزش سگ پرنده

این ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو معجزه می کند! برای انجام این ورزش به صورت زیر عمل کنید:

 • به صورت چهار دست و پا قرار بگیرید.
 • سعی کنید سر خود را رو به پایین خم نکنید تا حالت سر گیجه به شما دست ندهد. سر باید مستقیم و رو به جلو باشد.
 • در حالی که یک دست و پای مخالف بر روی زمین است، دست و پای دیگر را درون شکم خود جمع کنید و سپس صاف کنید.

این ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو مزایای زیادی را برای سلامتی نیز به همراه دارد. این ورزش قدرت تمرکز شما را بالا می برد و عضلاتتان را تقویت می کند. این ورزش را می توانید 3 ست و هر ست 15 بار تکرار کنید.

استفاده از قرص های لاغری اصلی و گیاهی می تواند سرعت لاغری شما را افزایش دهد.

سوالات پرتکرار در مورد ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو

در این قسمت تلاش می کنیم تا به سوالات شما در این زمینه پاسخ دهیم.

چقدر طول می کشد تا با این ورزش ها شکم و پهلوی خود را آب کنیم؟

پاسخ به این سوال به حجم چربی انباشته در شکم و پهلو بستگی دارد. اگر چربی زیادی در این قسمت وجود نداشته باشد ظرف مدت 3 ماه می توانید نتیجه بگیرید، اما اگر میزان چربی زیاد باشد باید یک سال به طور مداوم این ورزش ها را دنبال کنید. می توانید در این زمینه با مربی خود مشورت کنید و اطلاعات جزیی را از او دریافت نمایید.

بهترین ورزش برای کوچک شدن شکم و پهلو چیست؟

بهتر است بدانید شما تنها نمی توانید یک ورزش را به عنوان بهترین ورزش در نظر بگیرید. تمامی ورزش هایی که در بالا به آنها اشاره کردیم به عنوان بهترین ورزش در نظر گرفته می شوند. به طور کلی هر ورزشی که عضلات شکم را در گیر کند می تواند نقش موثری در آب کردن چربی های آن قسمت داشته باشد.

بهترین زمان انجام این ورزشها چه موقع است؟

شما می توانید این ورزش ها را هر ساعت در شبانه روز انجام دهید. اما اگر می خواهید بهترین نتیجه را از آنها بدست آورید صبح ها بهترین موقع برای انجام این ورزش هاست. با این حال اگر صبح نتوانستید انجام دهید، خود را از نعمت آنها محروم نکنید و هر زمان که توانستید این ورزش ها را انجام دهید.

مجله سلامت داروخانه آنلاین محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.