مکمل تقویت قوای جنسی

برنامه تمرینی مناسب برای کاهش وزن و چربی سوزی !

برنامه تمرینی مناسب برای کاهش وزن و چربی سوزی !

اگر دچار اضافه وزن همراه با چربی زیاد باشید، به احتمال زیاد به متخصص تغذیه مراجعه می کند و یا نزد مربیان ورزشی می روید و آنها تلاش می کنند با در نظر گرفتن شرایط شما راهکارهای متفاوتی را ارائه دهند. بهتر است بدانید راهکاری که متخصص تغذیه ارائه می دهد با راهکاری که مربی ورزشی در نظر می گیرد متفاوت است.

دلیل این امر، تفاوت در علم و تجربه افراد در برخورد با کاهش وزن و چربی سوزی است. بسیاری از ما بارها شنیده‌ایم که افراد مختلف می گویند «لاغری از چاقی بهتره!». باید بگوییم که در واقعیت چاق شدن(البته نه برای همه افراد) راحت تر از لاغر شدن است.

baner 11شما می توانید جهت خرید مکمل لاغری و کاهش وزن از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

دلیل چاقی خود را بیابید!

ممکن است دلیل چاقی برخی افراد ژنتیکی و یا تغییرات هورمونی باشد. در این صورت فرد باید حتما به پزشک مراجعه کند تا پزشک داروهای مناسب را برای کنترل شرایط او برایش تجویز کند.

دلیل دیگر اضافه وزن می‌تواند استفاده از رژیم غذایی پرکالری باشد که با پیروی از رژیم غذایی سالم و ورزش می‌توان آن را کنترل کرد. با توجه به مواردی که گفته شد تمامی این متغییرها باید در مسیر کاهش وزن و چربی سوزی کنترل شوند تا فرد بتواند به نتیجه دلخواه دست پیدا کند.

روش تمرینی برای کاهش وزن و چربی سوزی

تمرینی که در این مقاله ارائه می شود برای افرادی با شرایط چاقی متعادل با در نظر گرفتن سلامت اندام های حیاتی، اسکلتی و عضلاتی آنها قابل استفاده است. به عنوان مثال فردی30 ساله با اضافه وزن 15 کیلو گرم را در نظر بگیرید.

کسانی که تجربه تمرینی مناسبی دارند می توانند بصورت انفرادی این مدل تمرینات را انجام دهند اما کسانی که تجربه کافی ندارند بهتر است که از یک مربی برای اجرای این روش کمک بگیرند.

کپسول ردوکسا نوتراکس
reduxa

با تمرینات بنیادی برای کاهش وزن و چربی سوزی آشنا شوید!

اگر می‌خواهید به وزن ایده آل خود برسید باید با تمرینات زیر آشنایی داشته باشید:

 • تمرینات اینتروال: تمریناتی که یک بازه زمانی مشخص فعالیت و استراحت همراه با مدل فعالیتی مانند دویدن ولی باشدت پایین تر دارند و این تمرینات برای چندین بار تکرار می شوند، تمرینات اینتروال گفته می شود. مانند دویدن روی ترد میل بمدت 2 دقیقه با سرعت 12 و استراحت بمدت 1 دقیقه ب و بعداز آن دوباره تکرار همین روند تا به طور مثال 15 دقیقه.
 • تمرینات اچ ای تی (HIT) : تمرینی که باشدت بالا و بیشتر از ضربان قلب 85 درصد انجام می‌شوند تمرینات اچ ای تی نامیده می شوند. مانند زانو بلند زدن بدون استراحت بین تکرار ها و با سرعت بالا.
 • تمرینات (HIIT): تمرینات اینتروالی که بصورت هیت انجام می شوند را hiit می‌نامند. شما می‌توانید همان تمرینات اینتروال را با سرعت و ضربان بالاتر انجام دهید.

طراحی مدل تمرینی برای کاهش وزن و چربی سوزی

شما برای شروع ابتدا باید با حرکات ساده مانند الپتیکال یا طناب زدن بدن خود را به خوبی گرم کنید و سپس یک برنامه تمرینی 45 دقیقه ای مانند برنامه زیر برای خود طراحی کنید:

 • زانو بلند 1 دقیقه (15 ثانیه استراحت)
 • برپی 1 دقیقه ( 30 ثانیه استراحت)
 • جلو بازو+پوش پرس دمبل 90 ثانیه(30 ثانیه استراحت)
 • ایراسکوات 1 دقیقه(30 ثانیه استراحت)
 • کرانچ ساده(شکم) 1 دقیقه (15 ثانیه استراحت)
 • ددلیفت دمبل 1 دقیقه ( 15 ثانیه استراحت)
 • دویدن روی تردمیل با ضربان بالا(سرعت12) 3 دقیقه(3دقیقه استراحت)
 • ***بعد از اتمام راند اول دوباره این حرکات را تا 3 راند یعنی 45 دقیقه تکرار کنید(2 تا 3 روز در هفته) ***

پیشنهاد می شود که تغذیه مناسب این برنامه را رعایت کنید. به این صورت که بدلیل فشار بالایی که تجربه خواهید کرد نیاز به ریکاوری مناسبی دارید که نباید از حجم غذای شما کاسته شود و اتفاقا به اندازه کافی و زیاد غذا بخورید اما درصد بیشتری از وعده غذایی شما باید پروتئین باشد.

در طول روز و در حین تمرین آب کافی مصرف کنید و از مکمل های بدنسازی کاهش وزن و چربی سوزی و آمینو اسیدهای برنهای معتبر برای جلوگیری از آسیب به بدن و سرعت چربی سوزی استفاده کنید.

کپسول دایان فیت دایان فارما
dayan

کپسول دایان فیت دایان فارما 

کپسول دایان فیت دایان فارما مکملی گیاهی برای کاهش وزن و چربی سوزی است. در ترکیبات این کپسول موادی نظیر سداب، زیره سیاه، رازیانه و مرزنجوش به کار رفته اند و همین امر سبب شده این مکمل بتواند وزن را بدون آسیب به بدن کاهش دهد. کاهش وزن سبب ارتقا سلامتی می شود و خطر مشکلاتی نظیر بیماریهای قلبی، کلسترول بالا، فشار خون بالا و یا نوسانات خلقی را از بین می برد. شما باید 4 عدد کپسول را قبل از ناهار و 4 عدد کپسول را قبل از شام مصرف کنید.

برای خرید مکمل کاهش وزن به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید مکمل غذایی و رژیمی مانند قرص لاغری و کاهش وزن، قرص چربی سوز و قرص کاهش اشتها می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.