مکمل تقویت قوای جنسی

کره بادام زمینی را به عنوان مکمل بدنسازی استفاده کنید!

کره بادام زمینی را به عنوان مکمل بدنسازی استفاده کنید!

بدنسازان برای حفظ تعادل خود و داشتن بدنی زیبا و متناسب از انواع مکملهای بدنسازی استفاده می کنند. کره بادام زمینی یکی از محصولاتی است که نقش موثری در حفظ سلامت عضلات دارد و بدنسازان می توانند به عنوان مکمل بدنسازی این ماده مغذی استفاده کنند. در این مقاله تلاش می کنیم تا به موضوع استفاده از کره بادام زمینی به عنوان مکمل بدنسازی بپردازیم. در پایان این مقاله شناخت کاملی به این موضوع پیدا خواهید کرد.

کره بادام زمینی حاوی چه ترکیباتی است؟

کره بادام زمینی حاوی چه ترکیباتی است؟

بسیاری از مردم به دلیل کالری بالای این ماده مغذی از مصرف آن سر باز می زنند، اما بهتر است بدانید که این محصول حاوی مواد مورد نیاز بدن است که به حفظ سلامت عضلات بدن کمک می کند. پروتئین موجود در این کره تقریبا برابر با گوشت است و نقش موثری در جذب مس، منیزیم، فسفر و پتاسیم در بدن است دارد. همانطور که می دانید این املاح برای حفظ سلامت قلب ضروری هستند.  مواد دیگری که در این محصول وجود دارند به شرح زیرند:

  • چربی ( هر 100 گرم کره بادام زمینی حاوی 35 گرم چربی غیر اشباع است و منبع بسیار خوبی برای ورزشکاران به شمار می رود)
  • پروتئین (هر 100 گرم این کره، حاوی 25 گرم پروتئین است و می تواند به عنوان مکملی در کنار منابع دیگر پروتئینی مورد استفاده قرار گیرد)
  • کالری (هر 100 گرم این کره، حاوی 600 کالری است و سطوح انرژی را بالا می برد و بدن را برای ورزش آماده می سازد)

اثرات کره بادام زمینی به عنوان مکمل بدنسازی

اثرات کره بادام زمینی به عنوان مکمل بدنسازی

این کره منحصر به فرد دارای اثرات زیر بر بدن است که سبب شده است به عنوان مکمل بدنسازی در میان ورزشکاران محبوب شود:

از کره بادام زمینی قبل از تمرین استفاده کنید!

از کره بادام زمینی قبل از تمرین استفاده کنید!

همانطور که می دانید، ورزشکاران باید خود را برای تمرین آماده کنند و سطوح انرژی خود را افزایش دهند تا بتوانند به خوبی تمرینات خود را پیش ببرند. این کره حاوی مواد مورد نیاز بدن است و کالری بدن را بالا می برد و نقش موثری در تامین انرژی دارد. بهتر است قبل از تمرین از این کره استفاده شود. همچنین؛ اگر می خواهید عضله سازی انجام دهید، این کره را به صبحانه خود بیافزاید.

طرز تهیه مکمل بدنسازی با استفاده از کره بادام زمینی

برای اینکه مکمل بدنسازی مورد نیاز بدن را تهیه کنید، بهتر است از دستور العمل زیر پیروی کنید:

  • 2 فنجان کره بادام زمینی
  • 2 قاشق پودر پروتئین وی
  • یک چهارم شیره خرما ( می توانید از شیره انگور نیز استفاده کنید)
  • 2 قاشق غذاخوری عسل
  • 2 قاشق غذا خوری دانه کتان

این مواد را به خوبی با هم مخلوط کنید و پس از مدتی که سفت شد آنها را به شکل گلوله های کوچک در بیاورید و سپس در فریز بگذارید و به عنوان میان وعده قبل از تمرین از آن استفاده کنید.

 

برای تهیه مکملهای بدنسازی  به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

مکمل بدنسازیشما می توانید جهت خرید مکمل بدنسازی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

 

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

مجله سلامت داروخانه آنلاین خرید محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.