مکمل تقویت قوای جنسی

کدام کپسولها به جوانسازی پوست کمک می کنند؟

کدام کپسولها به جوانسازی پوست کمک می کنند؟

جوانسازی پوست یکی از روشهای زیبایی است که بسیاری از افراد با پیدایش اولین نشانه های پیری در صدد رفع آن بر می آیند. همانطور که می دانید مهم ترین نشانه پیری بروز چین و چروک بر روی صورت است.روشهای متعددی برای رفع چروکهای صورت وجود دارد. ماسک های صورت یکی از رایج ترین روشهایی هستند که استفاده از آنها (به ویژه قبل از بروز چروک بر روی صورت) پیشنهاد می شود.

پوست ارگان بیرونی بدن است که از ورود میکروب ها به داخل بدن جلوگیری به عمل می آورد و مانند سدی در برابر آنها عمل می کند. اهمیت به این ارگان مسئله بسیار مهمی است. زیرا در برابر نور خورشید، گرما، سرما، رطوبت و بسیاری از موارد دیگر قرار دارد. ممکن است هر یک از این موارد بر پوست اثر بگذارند و آن را در روند پیری زود رس قرار دهند. به همین دلیل جوانسازی پوست مسئله بسیار مهمی است که باید بدان توجه داشت.

به دلیل روتین های کاری پرمشغله و عادات سبک زندگی ناسالم، اکثر ما پوست خود را از مراقبت های مورد نیاز خود محروم می کنیم. درمان‌های جوان‌سازی پوست می‌توانند به پوست شما کمک کنند تا درخشش طبیعی خود را بازیابی کند، علائم پیری را معکوس کند و از هر نوع آسیبی جلوگیری کند. در اینجا، ما به شما درمان های مختلف جوانسازی پوست موجود و فواید آنها را می گوییم.

قرص پوست مو و ناخنشما می توانید جهت خرید بهترین قرص ویتامین برای ریزش مو از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

جوانسازی پوست چیست و چگونه عمل می کند؟

با افزایش سن، پوست شما شروع به نشان دادن نتایج سهل انگاری شما در طول سال ها می کند. روزهای تفریحی شما در ساحل، خوردن غذاهای ناسالم، تماشای تلویزیون و پرخوری در اواخر شب، همه به شکل مشکلات پوستی مختلف مانند اسکار آکنه، لکه های خورشیدی، کک و مک، حلقه های سیاه، چین و چروک، خطوط ریز و غیره ظاهر می شوند. حتی افزایش و کاهش وزن نیز منجر به این نوع مشکلات پوستی می شود.

درمان های جوانسازی پوست به پوست شما حیات می بخشد و ظاهری جوان به آن می بخشد. جوانسازی پوست را می توان از طریق تکنیک های مختلفی انجام داد – لایه برداری شیمیایی یا حتی لیزر درمانی. رایج ترین روشی که برای جوانسازی پوست استفاده می شود، بازسازی پوست است. درمان نور درمانی همچنین می تواند پوست شما را جوان و صاف به نظر برساند.

در حالی که انواع خاصی از درمان‌های جوان‌سازی پوست را می‌توان با خیال راحت برای قسمت‌های مختلف بدن مانند دست‌ها یا گردن استفاده کرد، بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند برای اصلاح چین و چروک‌ها و خطوط روی صورت خود از روش‌های جوان‌سازی پوست صورت استفاده کنند.

چه کسانی باید درمان جوانسازی پوست را انجام دهند؟

اغلب گفته می شود که درمان های ضد پیری یا جوانسازی پوست باید از دهه 20 سالگی شروع شود. این کار صرفاً برای متوقف کردن روند پیری و حفظ پوست شما از تغییر رنگ، تیرگی و سایر انواع بیماری های پوستی است. اما متخصصان توصیه می کنند زمانی که واقعاً به آن نیاز دارید، برای جوانسازی پوست اقدام کنید. تعداد کمی از مردم علائم پیری را از اوایل دهه 30 خود نشان می دهند که می تواند باعث ناراحتی آنها شود. آنها ممکن است فقط در صورتی به دنبال درمان جوانسازی پوست باشند که سلامت آنها اجازه دهد. افرادی که مشکلات پزشکی شدید دارند نباید برای درمان بالینی جوانسازی پوست مراجعه کنند.

بروز کدام علایم نشان می دهند که جوانسازی پوست باید صورت گیرد!

افزایش سن بر روی تمامی لایه های پوست اثر می گذارد. این موضوع با شروع تدریجی چین و چروک بر روی پوست آغاز می شود. با افزایش سن حجم پوست کاهش پید میکند. زیرا کلاژن و الاستین پوست به تدریج از بین می رود و شل می شود. علاوه بر این، خاصیت کشسانی این ارگان مهم در بدن نیز تحلیل می رود. این علایم به شرح زیر هستند:

 • بروز لک و کک و مک
 • قرمزی پوست
 • چین و چروک
 • شل شدن پوست در ناحیه فک

بروز لک و کک و مک نشان دهنده این است که باید برای جوانسازی پوست سریعا اقدام کنید!

هر تغییری در رنگ پوست می تواند نشان دهنده بروز پیری این ارگان بدن باشد. حتی اگر لک و یا کک و مک در سنین جوانی بر روی صورت نمایان شد نشان می دهد که مشکلاتی برای پوست در حال رخ دادن است. بنابراین با اولین نشانه های بروز لک و یا کک و مک سریعا باید برای درمان اقدام کنید یا حداقل از قرص جوانسازی پوست استفاده کنید.

ساشه کلاژن گلد آدریانساشه کلاژن گلد آدریان | جوانسازی پوست

بروز قرمزی هشداری است که باید برای جوانسازی پوست اقدام کنید!

قرمزی صورت یکی از نشانه هایی است که نشان می دهد پوست در مسیر پیر شدن قرار گرفته است. این قرمزی بیشتر بر روی گونه ها و یا اطراف بینی رخ می دهد. این امر می تواند در اثر قرار گرفتن در معرض آفتاب بدون ضد آفتاب باشد.

بروز چین و چروک نشان دهنده این است که باید برای جوانسازی پوست اقدام کنید!

همانطور که پیشتر بدان اشاره کردیم چین و چروک از مهم ترین علایمی هستند که نشان می دهند پوست شما در معرض پیری قرار گرفته است. علایم متعددی در بروز این چروکها نقش دارند.

استرس یکی از عواملی است که سبب بروز این مشکل می شود.  زیرا در هنگام استرس هورمون کورتیزول در بدن آزاد می شود و همین امر سبب شکسته شدن کلاژن در این ارگان بدن  می شود.

قرار گرفتن در معرض نور آفتاب بدون استفاده از ضد آفتاب نیز یکی دیگر از دلایلی است که سبب بروز چین و چروک می شود و آسیب عای غیر قابل جبرانی را به این ارگان از بدن وارد می کند.

شل شدن پوست در ناحیه فک نشان هشداری است که باید برای جوانسازی پوست اقدام کنید!

این امر معمولا در سن چهل سالگی رخ می دهد. این مشکل می تواند به دلیل قرار گرفتن در معرض آفتاب بدون استفاده از ضد آفتاب باشد. همچنین در صورتی که در دهه سی اقدامات زیبایی و مراقبتی را شروع نکنید این مشکل زودتر برای شما رخ می دهد.

روش های جوانسازی پوست کدامند؟

به طور کلی روش های جوانسازی پوست به سه دسته تقسیم می شوند:

 • روشهای تهاجمی
 • روشهای کم تهاجمی
 • روشهای غیر تهاجمی

در روش اول، انواع جراحی های مختلف بر روی این ارگان از بدن انجام می شود. در روش دوم روشهایی مانند هایفوتراپی، تزریق ژل و بوتاکس، لیزر، کربوکسی تراپی، مزوترابی و میکرونیدلینگ هستند. کربوکسی تراپی یک روش درمانی برای درمان سلولیت، حلقه تیره زیر چشم و ترک های پوستی است.

قرص کلاژن گلد آدریانقرص کلاژن گلد آدریان | کمک به جلوگیری از ایجاد چروک و بهترین قرص کلاژن ساز ایرانی

همچنین، کربوکسی تراپی موجب بهبود جریان خون، افزایش قابلیت انعطاف پذیری، رفع خطوط ریز و چروک ها و بازسازی کلاژن و تخریب چربی ها می شود. در این روش، باتوجه به اینکه جریان خون افزایش می یابد، به پلک ها خون رسانی می شود.همین امر به کاهش حلقه های سیاه زیر چشم کمک میکند.

مزوتراپی روشی درمانی است که با تزریق ویتامین ها، آنزیم ها، هورمون ها و عصاره گیاهان به پوست سبب جوانسازی، سفتی و حذف چربی های اضافی می شود. میکرونیدلینگ یک روش درمانی است. در این روش با استفاده از سوزن های کوچک در پوست خراشهایی ایجاد  میشود.

هدف این درمان، ساخت کلاژن جدید برای پوست است. در نتیجه این درمان پوست صافتر، محکمتر و روشنتر می شود و زیبایی را برای شما به ارمغان می آورد. میکرونیدلینگ روشی است که جای زخم، چروک و منافذ باز را درمان می کند. 

در روشهای غیر تهاجمی از انواع ماسک های صورت برای رفع نقوص صورت استفاده می شود. ماسک های طبیعی برای صورت بهترین نوع ماسک و کپسول زیبایی صورت به شمار می روند. ماسک جو، پرتقال، موز، خاک رس، عسل و سرکه سیب ماسک های بسیار محبوبی برای صورت هستند.

مکمل جوانساز و ضد چروکشما می توانید جهت خرید مکمل و قرص ضد چروک قوی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

محصولات خوارکی جوانسازی پوست کدامند؟

علاوه بر روش های درمانی متعددی که  برای جوانسازی پوست وجود دارد، مواد خوراکی زیادی نیز وجود دارند که به شما کمک می کنند پوست خود را از پیری نجات دهید و جوانی دوباره را به آن برگردانید.

اغلب همراهان و دوستان گرامی در خصوص محصولات خوراکی جوانساز و قرص کلاژن ساز سؤال می پرسند. در اینجا چند محصول خوراکی که برای کلاژن سازی استفاده می شوند، معرفی می نماییم. این محصولات و به عبارتی بهترین قرص کلاژن خارجی به شرح زیر هستند:

 • قرص ایمدین
 • پرل ویسکورم
 • قرص کلاژن – اکتیو
 • ساشه کلاژینو کلاژن
 • قرص یوث- بیلدرمور
 • کپسول آلکوژن – سی
 • کپسول پرفکتیل

این محصولات به شما کمک می کنند تا بتوانید از پیری این ارگان مهم در بدن جلوگیری به عمل آورید. زیبایی و جوانسازی پوست علاوه بر نقش بسیار مهمی که در زیبایی دارد، از لحاظ روانی نیز بر زندگی روزمره شما اثر می گذارد. زیبایی این ارگان از بدن سبب می شود اعتماد به نفس شما افزایش یابد و همین امر سبب پیشرفت و موفقیت شما در زندگی کاری و اجتماعی می شود.

قرص او پی دی رادیانس او پی دی فارماقرص اوپی دی رادیانس او پی دی فارما | کلاژن سازی

بهترین قرص برای پوست صورت 

بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که استفاده از قرص برای پوست به حفظ سلامت این ارگان از بدن کمک میکند. به همین دلیل شناخت قرصهای مناسب، مانند قرص کلاژن سازی پوست، برای حفظ سلامت پوست بسیار مهم است. قرص یوث بیلدر دکتر مورد دارویی مناسب به عنوان قرص جوان سازی پوست برای افزایش تولید کلاژن پوست است و به  جوانی و زیبایی پوست کمک می‌کند. این مکمل یا بهترین قرص ویتامین برای پوست صورت، دارای ویژگی‌های زیر است:

 • جوان کننده پوست
 • ضد چروک و پیری پوشت
 • افزایش تولید کلاژن پوست
 • افزایش عملکرد سلولها
 • ایجاد شادابی و جوانی در پوست
 • مناسب برای انواع پوست

مجله سلامت داروخانه آنلاین محصولات زیر را پیشنهاد می دهد:

 • قرص آلکوژن آلفا ویتامینز | آنتی اکسیدان و کمک به حفظ سلامت پوست
 • قرص درموبلا گلدن لایف | حفظ سلامت پوست، تقویت رشد مو و ناخن

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.