مکمل تقویت قوای جنسی

قفل دندان، اختراع تازه برای کاهش وزن!

قفل دندان، اختراع تازه برای کاهش وزن!

وقتی صحبت از قفل دندان می شود ناخودآگاه همه افراد به یاد شکنجه های قرون وسطی می افتند. این موضوع می تواند ترسناک باشد! اما نگران نباشید! دانشندان تلاش کرده اند تا با استفاده از بستن قفل های ویژه بر روی دندان به کاهش وزن کمک کنند. چاقی و اضافه وزن از جمله مواردی هستند که این روزها زیاد مشاهده می شوند. دلیل اصلی این امر می تواند سبک زندگی کم تحرک و یا پیروی از رژیم غذایی پر کالری و چرب باشد. امروزه، فست فودها به بخش اصلی از رژیم غذایی تبدیل شده اند و مطالعات نشان میدهند که این غذاها به شدت می توانند باعث اضافه وزن شوند.

قرص لاغری و کاهش وزنشما می توانید جهت خرید قرص لاغری و کاهش وزن از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

آیا حاضرید برای کاهش وزن خود به دندانهایتان قفل دندان بزنید؟

محققان وسیله ای درست کرده اند که به افراد کمک می کند تا وزن خود را کاهش دهند. این قفل بر روی دندان های بالا و پایین نصب می شود و اجازه نمی دهد دهان بیش از 2 میلیمتر باز شد. محققان در دانشگاه های اوتاگو در نیوزیلند و لیدز در بریتانیا تلاش کرده اند تا با ساخت قفل دندان از شیوع چاقی مفرط در دنیا پیشگیری نمایند.  قفل دندان با استفاده از سیستم آهنربایی دندان های بالا و پایین را به هم قفل می کند و در نتیجه دیگر دهان به اندازه کافی باز نمی شود. وقتی دهان زیادی باز نشود، تمایل افراد برای خوردن غذا پایین می آید و این امر می تواند سبب کاهش وزن شود.

با قفل دندان مایعات کم کالری بنوشید!

همانطور که می دانید برای اینکه بتوانید غذاهای چرب را بخورید باید دهانتان را به طور کامل باز کنید و سپس این غذا ها را به خوبی بجوید. وقتی این قفل بر روی دندان وجود دارد جویدن غذا دشوار می شود و فردی که از آن استفاده می کند باید به مصرف مایعات روی بیاورد. کارشناسان تغذیه به این موضوع اشاره می کنند که استفاده از مایعات کم کالری در این مدت می تواند به آب شدن چربی ها و اضافه وزن کمک کند. این آزمایش بر روی 7 زنی که از بیماری چاقی مفرط رنج می بردند به مدت دو هفته انجام شد. نتایج آن نشان می داد که این زنان توانسته اند در این مدت 6 کیلو وزن کم کنند و این موضوع می تواند شگفت آور باشد!

نظر شرکت کنندگان در این آزمایش!

کسانی که در آزمایش قفل دندان شرکت کرده بودند شگفت زده بودند که اولین کسانی هستند که از این تکنولوژی بهره برده اند. آنها به این مووضع اشاره می کننند که استفاده از این قفل بر روی دندان در روزهای اول بسیار سخت و دشوار بود و حتی سخن گفتن را برای آنها دشوار کرده بود. اما پس از مدتی به آن عادت کردند و توانستند با آن کنار بیایند.

با قفل دندان مایعات کم کالری بنوشید!

هدف اصلی ساخت این قفل چیست؟

ممکن است در ابتدا فکر کنید که هدف قفل دندان کاهش وزن است. درست است که کاهش وزن یکی از اهداف استفاده از این وسیله بر روی دندان به شمار می رود، اما دانشمندان بر این موضوع اشاره می کنند کسانی که اضافه وزن دارند و باید جراحی کنند باید وزن خود را کاهش دهند و در این شرایط کاهش وزن دشوار است. اما قفل دندان به آنها کمک می کند تا وزن خود را کاهش دهند و برای جراحی آماده شوند.

عوارض چاقی و یا اضافه وزن بر روی سلامتی

چاقی یا اضافه وزن می تواند خطر بروز مشکلات زیادی را در سلامتی افزایش دهد. معمولا کسانی که اضافه وزن دارند به بیماری دیابت مبتلا می شوند و این بیماری می تواند به شدت سلامتی را تحت تاثیر قرار دهد. از عوارض دیگر چاقی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در نتیجه، عوارض اضافه وزن به حدی زیاد است که اگر جدی در نظر گرفته نشود می تواند خطر مرگ را به همراه داشته باشد. کارشناسان سلامتی همواره هشدار می دهند که افراد باید با پیروی از سبک زندگی سالم خطر بروز اضافه وزن را پایین بیاورند و سلامتی خود را بالا ببرند.

راهکارهای مناسب برای کاهش وزن

افزایش وزن می تواند بسیار خجالت آور باشد! مطالعات نشان داده اند که اضافه وزن می تواند بر اعتماد به نفس افراد اثر بگذارد و این امر می تواند زمینه ساز ابتلا به اختلالات روحی از جمله افسردگی و انزوا طلبی شود. اما شما می توانید با استفاده از راهکارهای مناسب وزن خود را پایین بیاورید. برخی از این راهکارها برای کاهش وزن به شرح زیرند:

  • روزانه حداقل 30 دقیقه ورزش کنید. اگر اهل ورزش نیستید، می توانید 30 دقیقه به پیاده روی بروید.
  • حجم غذاهای خود را پایین بیاورید. در یک وعده غذای زیادی را نخورید و این غذا را به چند وعده تقسیم کنید و در طول روز میل نمایید.
  • بعد از ظهر و شب دیگر غذاهای پر کالری نخورید و می توانید از غذاهای سبک مانند سالاد و یا نان و پنیر استفاده کنید.
  • از مکمل های مناسب لاغری استفاده کنید. به این موضوع دقت داشته باشید که این مکمل ها باید دارای تاییدیه وزرات بهداشت و سازمان غذا و دارو باشند.

مجله سلامت داروخانه آنلاین محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی

سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.