مکمل تقویت قوای جنسی

ادرار هر فرد نشان دهنده عادات غذایی اوست!

ادرار هر فرد نشان دهنده عادات غذایی اوست!

ادرار شما بخش مهمی از ضایعات بدن شما است که می تواند بیماری های جسمی را نشان دهد. ادرار مایعی است که توسط نفرون در کلیه‌ها تولید می شود. فراوان‌ترین ماده آلی موجود در ادرار «اوره» است. «اوره» یک اسید ضعیف است اما در ادرار به دلیل وجود هیدروژن کربنات ادرار تقریباً خنثی است و پی‌اچ آن برای فرد طبیعی نزدیک به هفت است، اما در میان انسان‌ها از ۴٫۴ تا ۸ متغیر است.

ادرار فرد سالم سمّی نیست. اما شامل ترکیباتی است که توسط بدن به عنوان مواد نامطلوب حذف شده‌است و می‌تواند محرک و سوزانندهٔ پوست و چشم باشد. طی فرایندی، می‌توان آب آشامیدنی از ادرار استخراج کرد. البته این امر در حد تئوری است و نیاز به بررسی های دقیق و تکنولوژی های پیشرفته دارد.

ادرار بخش مهمی از بدن است!

مطالعات اخیر نشان می دهند که ادرار بخش مهمی از بدن هر فرد است که با بررسی آن می توان بیماری هایی را که فرد به آنها مبتلاست را تشخیص داد. این امر پیشرفت بزرگی در علوم پزشکی به شمار می رود زیرا می تواند دریچه ای به تشخیص زودهنگام بیماری ها و اقدام به درمان آنها باشد.

ادرار هر فرد نشان دهنده مواد غذایی است که استفاده می کند!

ادرار هر فرد نشان دهنده مواد غذایی است که استفاده می کند!

تاکنون دانشمندان برای بررسی مواد غذایی که یک فرد مصرف می کند، مطالعات گوناگونی را انجام داده اند.  یک مطالعه به بررسی ادرار در مردم استرالیا پرداخت و توانست فقر،غنا و تفاوتهای کلیدی موجود در رژیم غذایی آنها رامشخص کند.

این مطالعه بسیار ارزشمند است. زیرا افراد زیادی در این تحقیق حضور داشتند و همین امر به اعتبار آن اضافه می کرد. آزمایشگاهی در دانشگاه کوینزلند این مایع خروجی را در بدن بیش از یک پنجم مردم استرالیا بررسی کرد. نمونه های جمع آوری شده از سراسر کشور فریز شدند و به منظور بررسی رژیم غذایی افراد، برای محققان در این دانشگاه فرستاده شدند.

این نمونه ها پنجره ای را به سوی عادات غذایی، عادات دارویی در جوامع مختلف باز می کنند. اوبرایان دانشجوی دکتری در این دانشگاه نمونه ها را برای بررسی رژیم غذایی جمع آوری کرد و در اولین مطالعه انجام شده از این نوع به تحلیل و بررسی نمونه های افراد مختلف پرداخت.

این محققان بدین نتیجه رسیدند که هر چقدر سطح جامعه از نظر اجتماعی بالاتر باشد رژیم غذیی افراد حاوی فیبر، مرکبات و کافین بیشتری است. اما در کشورهایی که از نظر سطح اجتماعی پایین تر هستند استفاده از انواع داروها در رژیم غذایی شان بسیار چشم گیر است.

به بیان دیگر، محققان اعلام کردند هر چقدر یک جامعه غنی تر باشد افراد آن جامعه رژیم غذایی سالمتری دارند و تمامی این اطلاعات فقط از روی این مایع خروجی از بدن انسان رمز گشایی می شود.

لزوم آموزش در مورد عادات غذایی!

این تحقیق لزوم آموزش در مورد عادات غذایی را به همه گوشزد می کند. پیروی از عادات غذایی سالم اهمیت بسیار زیادی دارد.  رژیم غذایی افراد باید حاوی میوه و سبزیجات تازه باشد تا سلامتی آنها را تضمین کند. همچنین استفاده متعادل از محصولات لبنی، گوشت، مرغ و انواع ماهی اهمیت فراوانی دارد.  همچنین این تحقیق این موضوع را برای همگان مشخص کرد که افراد در چک آپ های سالیانه باید تست ادرار بدهند تا عادات غذایی آنها مشخص شود. 

برای تهیه مکمل های دارویی به کجا مراجعه کنیم؟

برای تهیه انواع مکمل دارویی به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. همچنین، در زمان خرید می توانید از مشاوره های رایگان داروخانه آنلاین بهره مند شوید. مشاوران این مرکز به شما کمک می کنند با توجه به شرایط بدنی خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. این محصولات در کمترین زمان ممکن به دست شما خواهند رسید و این موضوع سبب می شود سلامتی خود را ارتقا دهید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.