مکمل تقویت قوای جنسی

زومبا ورزشی فوق العاده که نشاط را به زندگی شما وارد می کند !

زومبا ورزشی فوق العاده که نشاط را به زندگی شما وارد می کند !

زومبا ورزشی فوق العاده است که سبب سلامت روح و جسم می شود. تحقیقات جدید نشان می دهند که سلامتی متعلق به تمامی افراد است. افراد هر نوع اندامی داشته باشند باید سلامتی خود را حفظ کنند. علی رغم این واقعیت، به نظر می رسد صنعت کاهش وزن در حال غالب شدن بر بازار است و سالانه روشهای خلاقانه و جدیدی را به بازار ارائه می دهد.

این صنعت برخی از گروهای غذایی را بد می داند و در اذهان عمومی جا انداخته است که وقتی اندام خاصی داشته باشید شادتر زندگی می کنید. به طور طبیعی، صنعت بدنسازی با صنعت رژیم غذایی در حال پیشرفت است. امروزه بسیاری از ورزشها حالتی ناخوشایند و رقابتی به خود گرفته اند و بر تکرارزیاد ، افزایش ضربان قلب و کالری سوزی تمرکز دارند.

زومبا یک کلاس فراگیر و خوشایند است!

در سال 2001 ورزش زومبا پا به میدان گذاشت و به سرعت در میان همگان محبوب گردید. حرکات این ورزش با گذشت زمان تغییر کرد و حرکات جدید جایگزین حرکات قدیمی شدند. وقتی به کلاس زومبا رفتم شاهد بودم دوستم، اورنالد، انرژی زیادی داشت که من تا به حال ندیده بودم. او لبخندی بر لب داشت که حاکی از هیجان زیادی بود.

این کلاس برای من که معمولا لباس های تیره می پوشیدم و آرام در سالن بدنسازی قدم می زدم یک تجربه متفاوت بود. در این دورهمی زومبایی مربیان زومبا نیز حضور داشتند و تجربه های خود را از کلاسهایشان تعریف کردند.

آنها شاگردانی داشتند که از بیماریهایی مانند افسردگی، سرطان، اختلالات استرس و مشکلات روحی و فیزیکی دیگری رنج می بردند. آنها با کلاس های زومبا بهبود یافته بودند. اغلب آنها دلیل این امر را محیط فراگیر و خوشایند زومبا می دانستند.

این ورزش یعنی پاداش دادن به خودتان نه مجازات کردن خودتان!

وقتی که در حال تکرار حرکات هستید و کالری می سوزانید و در چند دقیقه ضربان قلب خاصی دارید، ورزش را فراموش می کنید. در تمام این مدت تمرکز شما به موسیقی است و لذت می برید- در نتیجه دیگر خود را سرزنش نمی کنید. مربی گرمان می گوید: « زومبا برای همه افراد است؛ « نه» گفتن به زومبا معنایی ندارد. به کلاس می آیید و لذت می برید».

زومبا یک کلاس فراگیر و خوشایند است!

زومبا یک تجربه مثبت را برای شما بازآفرینی می کند !

آنجل کولن می گوید:« زومبا منطقه بدون قضاوت است، اگر روی ریتم حرکت نمی کنید، مشکلی نیست. مهم این است که انرژی شما بیرون می آید. زومبا به این معنا نیست که باید یک رقصنده عالی باشید بلکه بدین معناست که باید زمان خوبی را سپری کنید»

تحقیقات نشان می دهند که موسیقی تاثیر مثبتی بر سلامتی دارد. کارل کورن، روان درمان، می گوید: « فیتنس مثبت در مورد حرکتهایی است که بدن را در حالت خوشی قرار می دهند و حس شادی را به بدن انتقال می دهند.

ورزشهایی مانند زومبا به اهداف و موفقیتها ربطی ندارند و بیشتر بر محیط و برقراری ارتباط تمرکز دارند. افرادی با اندام های مختلف می توانند در کلاس زومبا شرکت کنند.

اگر کسی به دلیل بدن نامناسبش که با مدل ایده آل مطرح شده در رسانه ها و اذهان عمومی هم خوانی ندارد، تمایلی به کلاس رفتن ندارد به راحتی می تواند در کلاسهای زومبا شرکت کند، بدون اینکه نگران اندامش باشد.»

وقتی در محیطی هستید که افراد دایما به شما انگیزه می دهند تمایل دارید دوباره به آن بازگردید!

آماندا لاکنت رقصنده 17 سال می گوید« افرادی که در کلاس زومبا شرکت دارند متوجه می شوند همه از هم حمایت می کنند و بر اساس ظاهر کسی قضاوت نمی کنند. آنها آنجا هستند تا لذت ببرند بودن با افرادی از سنین مختلف و اندام های متنوع به من یادآوری میکند که  کمال گرایی همیشه نباید یک هدف باشد. باید از پوسته خود بیرون بیاییم و در موسیقی غرق شویم»

افراد مبتدی زومبا را چگونه شروع کنند؟

افرادی که مبتدی هستند باید بدانند که ممکن است در ابتدا در این ورزش به خوبی عمل نکنند. این ورزش به استقامت زیادی احتیاج دارد. برای شرکت در کلاس زومبا بهتر است لباس نخی باشد و فرد کفش کتانی بر پا داشته باشد. به همراه داشتن حوله شخصی است زیرا در این ورزش عرق می کنید. بهتر است با دو جلسه در هفته ورزش را شروع کنید تا استقامت بدن افزایش پیدا کند. افرادی که بدین ورزش عادت می کنند این ورزش را سه تا پنج جلسه در هفته ادامه می دهند.

برای خرید مکمل های دارویی به کجا مراجعه کنیم؟

امروزه، افراد به اهمیت سلامتی و تاثیر آن بر کیفیت زندگی پی برده اند و به دنبال انواع مکمل های دارویی مانند موارد زیر هستند:

شما می توانید برای خرید این محصولات به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. همچنین، در زمان خرید می توانید از مشاوره های رایگان این مرکز بهره مند گردید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.