مکمل تقویت قوای جنسی

اگر مکمل بدنسازی به درستی مصرف شود سبب ارتقا سلامتی می شود!

اگر مکمل بدنسازی به درستی مصرف شود سبب ارتقا سلامتی می شود!

مکمل بدنسازی، دارویی، ویتامینی و دیگر مکملها اگر به درستی مصرف شوند گزینه مناسبی برای جبران کمبودهای بدن و ارتقا سلامت هستند. اکنون که در سال 2019 هستیم و در حال نزدیک شدن به سال جدید هستیم بهتر است که تصمیم بگیرید که مصرف چربی های اضافه را کنار بگذاریدو به جای آن ورزش را به صورت منظم به زندگی خود وارد کنید.

از دست دادن وزن یا اضافه کردن وزن نیازمند پیروی از سبک و دستوراتی معمول است. در کنار ورزش مصرف مکمل بدنسازی مناسب به شما کمک می کنند تا هر چه زودتر به خواسته و هدف خود برسید.

همانطور که می دانید مکملها ی زیادی در بازار موجود هستند، اما همگی برای مصرف مفید نیستند و شما باید بر طبق نیاز خود آنها را مصرف کنید. در نتیجه بهتر است قبل از استفاده از مکمل ها حتما با مربی ورزش خود مشورت کنید و مطابق با نیازهای بدنتان مکمل مناسب را انتخاب کنید. هرگز سر خود و بدون مشورت مکملی را مصرف نکنید!! این موضوع مهم را در نظر داشته باشید مکملها در کنار ورزش و رژیم غذایی مناسب به موفقیت شما کمک می کنند.

بدنسازی

مکمل بدنسازی!

افرادی که به تازگی وارد دنیای بدنسازی شده اند باید با مکملها بدنسازی آشنایی داشته باشند. همچنین برای دریافت برنامه بدنسازی متناسب با بدن باید نزد مربیان حرفه ای بروند. همانطور که می دانید امروزه مکملهای بدنسازی متعددی در بازار موجود هستند، اما شناخت درست آنها بسیار مهم است و گاهی فرد دچار سردرگمی می شود.

متاسفانه آموزش های کمی در رابطه با مکمل های بدنسازی وجود دارد و همین امر سبب شده است بسیاری از افراد از مکمل بدنسازی نامناسب استفاده کنند. اگر مکمل بدنسازی انتظارات شما را برآورده نکند احساس ناامیدی می کنید و همین امر ممکن است باعث بدبین شدن شما نسبت به تمامی مکملها شود.

ذکر یک نکته حایز اهمیت است که مکملها ( به غیر از مکملها هورمونی) تنها یک کار در بدن انجام نمی دهند. بدن برای افزایش حجم عضلات به منابع مغذی فروانی نیاز دارد که از رژیم غذایی بدست می آید. در کنار رژیم غذایی استاندارد، مکمل بدنسازی مناسب به رشد بدن و تامین نیازهای بدن در طول ورزش کمک می کند.

مکمل بدنسازی!

مکمل بدنسازی پمپ!

این نوع مکملها انرژی مورد نیاز بدن را در طول ورزش تامین می کنند. مکمل بدنسازی پمپ وسیله پمپاژ خون به عضلات را بر عهده دارد و همین امر بر سلامت و حجم دهی به عضلات نقش مهی دارد. مربیان و متخصصان پیشنهاد می دهند که بیست تا سی دقیقه قبل از تمرین و ورزش مکمل بدنسازی پمپ مصر شود. مواد تشکیل دهنده این مکملها به صورت زیر هستند:

  • انواع ویتامینها
  • کافیین
  • کراتین
  • ال آرژنین

ال آرژنین ماده ای است که در مکملهای بدنسازی مصرف می شود و هدف اصلی آن خون رسانی به ارگانهای بدن از جمله عضلات است. اگر ورزش شما ورزشی سخت و طولانی است بهتر است از این مکمل بدنسازی استفاده کنید.

مکمل بدنسازی افزایش دهنده وزن

این دسته از مکمل ها برای کسانی مفید هستند که بدنشان به سختی می تواند حجم عضلات را افزایش دهد. مکملها ی افزایش دهنده وزن برای افرادی مناسب هستند که در کنار مصرف این مکملها کالری دریافتی را نیز افزایش می دهند.

زیرا افرادی که در فاز حجم گیری هستند باید مقدار زیادی کالری مصرف کنند. بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که مکملهای افزایش دهنده وزن متفاوت هستند. برخی از این مکملها حاوری مواد تشکیل دهنده ارزان قیمت هستند. دقت داشته باشید قیمت پایین نباید باعث شود که شما به سمت این مکملها بروید.

مکملها ی ویتامینی!

مکملها ی ویتامینی مکملهایی هستند که حاوی ویتامین و یا مجموعه ای از ویتامین ها هستند ( مانند مولتی ویتامینها). ویتامینها ترکیباتی هستند که برای ادامه حیات بدن به آنها نیاز دارد. چربی سوزی و تولید انرژی در بدن نیازمند ویتامین است. مکملها ی مولتی ویتامین مکملهای مناسبی برای تامین نیازهای بدن هستند.

برای اینکه بدن سالم بماند و دچار مشکل و بیماری نشود باید مصرف مکملها ی ویتامین دار و مواد معدنی را در اولویت قرار دهید. اگرچه مصرف ویتامین ها را می توانید از طریق رژیم غذایی سالم تامین کنید اما در صورتی که بدن شما با کمبود ویتامین رو به روست می توانید طبق نظر پزشک می توانید این مکملها را مصرف کنید. نکته مهم این است که هرگز در مصرف این مکمل ها زیادی روی نکنید زیر سبب بروز مسمومیت می شوند و این امر بسیار خطرناک است.

مکملهای ویتامینی مصنوعی!

مکملها ی ویتامینی مصنوعی به طور غیرطبیعی در آزمایشگاها و طی ترکیبات شیمیایی خالص تولید می شوند و تقریبا همان خواصی را دارند که ویتامین های طبیعی بر بدن دارند. نکته قابل توجه این است مصرف ویتامینهای طبیعی سبب بروز مسمومیت نمی شود اما اگر در مصرف مکملها ی ویتامینی زیاده روی کنید مسمومیت های خطرناک رخ می دهند.

مکملها ی ویتامینی طبیعی!

مکملها ی ویتامینی طبیعی ترکیباتی هستند که به طور طبیعی در مواد غذایی، میوه ها و سبزیجات یافت می شوند. وجود ویتامین ها برای انجام بسیاری از مکانیزمهای بدن ضروری است و کمبود آنها اثرات سویی بر سلامتی دارد.

مکملهای لاغری و چربی سوز!

این مکملها با افزایش متابولیسم چربی و کاهش جذب چربی از طریق دستگاه گوارش به چربی سوزی و کاهش وزن کمک می کنند. البته ذکر این نکته حایز اهمیت است که نقش بسیاری از مکملها در کاهش وزن تایید نشده است به همین دلیل در انتخاب مکمل باید بسیار محتاطانه عمل کنید.

هرگز از مکملها انتظار معجزه نداشته باشید!

معجزه در بدن شماست که با اراده، ورزش، رژیم غذایی مناسب و مصرف مکمل ها رخ می دهد. به طور کلی یکی از مکمل هایی که به شما در ورزش کمک می کند مکمل تستسترون است.سعی کنید مکملی را انتخاب کنید از مواد گیاهی و ارگانیک ساخته شده باشند.

این مکمل سطوح تستسترون بدن را افزایش می دهد و در نتیجه انرژی بدن بالا می رود و بیشتر می توانید ورزش کنید. با ورزش بیشتر و البته اصولی بدن شما عضله سازی می کند و  اندامی ایده آل خواهید داشت. با این وجود توجه داشته باشید استفاده از مکمل تستسترون دارای اثرات جانبی نیز است. بهتر است در مصرف تمامی مکمل ها به خصوص این مکمل جانب احتیاط را حفظ کنید.

برای تهیه انواع مکمل ها به کجا مراجعه کنید؟

شما می توانید انواع مکمل بدنسازی، مکمل دارویی و قرص لاغری و کاهش وزن را از سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. همچنین، می توانید در زمان خرید از مشاوره های رایگان این مرکز بهره مند شوید. 

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.