مکمل تقویت قوای جنسی

پروتئین کازئین دارای چه ویژگی هایی است؟

پروتئین کازئین دارای چه ویژگی هایی است؟

پروتئین کازئین، مانند مکمل پروتیئن وی، دارای تمامی آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن است.با این وجود دستگاه گوارشی بدن پروتین کازیئن را بسیار آهسته تر از مکمل پروتئین وی هضم می کند. اسید معده بر این پروتیین اثر می گذارد و سبب می شود در معده دلمه شود. این دلمه ها در معده به آسانی از هم جدا نمی شوند، در نتیجه دیرتر هضم می شوند.

با توجه به سرعت آهسته جذب پروتین کازئین در بدن، این مکمل سبب می شود آمینو اسید بین پنج تا هفت ساعت در عضلات ذخیره شوند. این مکمل بدنسازی سنتز پروتئین موجود در عضلات را به اندازه مکمل بدنسازی پروتین وی افزایش نمی دهد.اما این مکمل ذخایر درازمدتی از آمینو اسیدها را برای عضلات به ارمغان می آورد.

در نتیجه همین امر،عضلات آسیب کمتری می بینند و سنتز پروتین موجود در آنها مدت بیشتری ادامه پیدا می کند. همین ویژگی سبب می شود پروتین کازئین برای ارتقای رشد عضلات مفید باشد. مخصوصا این ویژگی در زمانهایی که غذا مصرف نمی کنید، مانند قبل از خواب یا میان وعده ها، مفیدتر است!

مکمل پروتئینشما می توانید جهت خرید مکمل پروتئین وی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

مکمل بدنسازی پروتئین کازئین!

کازئین نوعی پروتئین است که به آهستگی در بدن جذب می شود. این پروتئین دارای آمینو اسید های مورد نیاز بدن است و مصرف آن قبل از خواب باعث ریکاوری بهتر و کاهش تحلیل عضلات می شود. پروتئین کازئین دارای فوارید زیادی بر بدن است به همین دلیل مکمل بدنسازی محبوب در میان تمامی ورزشکاران و بدنسازان به شمار می رود.

انواع مکمل بدنسازی پروتئین کازئین!

این مکمل بدنسازی انواع متفاوتی دارد که هریک اثر خاصی بر سلامتی دارند:

  • پروتئین کازئین میسلار
  • پروتئین کازئین هیدرولیز شده

محتویات پروتئین کازئین چیست؟

هر پیمانه از از این مکمل بدنسازی تقریبا 33 گرم است که حاوی 24 گرم پروتئین، 3 گرم کربوهیدارت و 1 گرم چربی است. این مکمل با برندهای مختلفی به بازار عرضه می شود و بسته به نوع برند این مکمل می تواند حاوی کمی املاح معدنی مانند کلسیم باشد.

پودر کازئین با پودر وی چه تفاوتی دارد؟

همانطور که تاکنون بدان اشاره کردیم پروتئین کازئین به زمان زیادی نیاز دارد تا هضم شود. این امر بدین معناست که آمینواسیدهای موجود در این پروتئین مدت بیشتری در عضلات باقی می مانند و همین امر سبب می شود در تمام مدتی که غذا دریافت نمی کنید سلولهای عضلات حاوی پروتئین باشند و عضله سازی صورت بگیرد.

هضم آهسته این مکمل بدنسازی ویژگی است که سبب می شود این مکمل را به گزینه ای مناسب برای مصرف در شب تبدیل کند. زیر مواد مورد نیاز شما در شب برای بدن شما تامین می شود.

فواید پروتئین کازئین بر بدن و سلامتی!

فواید پروتئین کازئین بر بدن و سلامتی!

همانطور که در مقالات قبلی بدان اشاره کردیم شیر از دو نوع پروتئین به نام پروتئین وی و کازئین تشکیل شده است. همانند تمامی پروتئین های حیوانی، این پروتئین کازئین منبع کاملی از آمینو اسیدهای ضروری است که بدن برای رشد، ترمیم و تقویت بدان نیاز دارد.

مکمل بدنسازی کازئین و عضله سازی!

همانطور که بدان اشاره کردیم این مکمل مکملی محبوب در میان ورزشکاران و بدنسازان است. این پروتئین حاوی تمامی آمینواسیدهای ضروری بدن است که برای ترمیم و تقویت عضلات مورد نیاز هستند.

تاکنون تحقیقات زیادی در رابطه با این مکمل بدنسازی صورت گرفته است. در یک تحقیق به ورزشکاران به دو دسته تقسیم شدند و به گروه اول مکمل بدنسازی کازئین داده شد و به گروه دیگر این مکمل را دریافت نمی کردند. در پایان نتایج حاکی از آن بودند افرادی که از این مکمل بدنسازی استفاده کرده بودند شاهد رشد بهتری در عضلاتشان بودند.

پروتئین کازئین 100 % کارن 1000 گرمیپروتئین کازئین 100 % کارن 1000 گرمی | افزایش حجم عضلات و جلوگیری از تحلیل عضلات

بررسی و تحلیل اثر مکمل کازئین بر عضلات!

محققان برای تحلیل تاثیر مکمل کازئین به تحقیق و پژوهش در این زمینه پرداختند.مطالعات زیادی در این زمینه صورت گرفته است.نتایج آنها حاکی از آن هستند که مصرف 20 تا 30 گرم از پروتین کازئین قبل از خواب به حفظ عضلات کمک می کند. همچنین این مکمل مدت زمان زیادی آمینو اسید را برای عضلات حفظ می کند. با بالا رفتن سن، عضلات رو به تحلیل می روند.

از همین روی حفظ آمینو اسید در عضلات برای مدتی طولانی در سنین بالا بسیار حیاتی است. تحلیل عضلات یکی از مشکلاتی است که بر کیفیت زندگی افراد در سنین بالا تاثیر می گذارد. با توجه به آنچه گفته شد، افراد مسن نیزمی توانند از مزایای تاثیرگذار این پروتین برای جلوگیری از تحلیل عضلاتشان استفاده کنند.

این مکمل به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند!

این مکمل بدنسازی دارای اثرات ضد میکروبی است و همین امر به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند و بدن را دربرابر میکروب ها مقاوم می کند.

مکمل بدنسازی کازئین سطح تری گلیسیرید خون را کاهش می دهد!

این مکمل گزینه ای مناسب برای کسانی است که سطح تری گلیسیرید بالایی دارند. مصرف این مکمل سبب می شود تری گلیسیرید خون کاهش یابد و همین امر به کاهش فشار خون کمک می کند.

کازئین رادیکالهای آزاد بدن را کاهش می دهد!

به طور کلی رادیکالهای آزاد اثرات منفی بر سلامتی بدن دارند. مصرف پروتئین کازئین رادیکالهای آزاد بدن را از بین می برد.

مصرف این مکمل چربی های بدن را کاهش می دهد!

مصرف پروتئین سبب کاهش مصرف غذا می شود و سبب می شود به مدت طولانی حس سیری داشته باشید. در نتیجه غذا کمتری می خورید و چربی های بیشتری در بدن کاهش پیدا می کند.

پودر کازئین پروتئین نوتریمدپودر کازئین پروتئین نوتریمد | منبع کاملی از آمینواسیدهای ضروری

عوارض جانبی مکمل بدنسازی پروتئین کازئین کدامند؟

به طور کلی مصرف این پروتئین هیچ گونه عارضه جانبی جدی ندارد. اما بهتر است کسانی که از بیماری های کبدی و کلیوی رنج می برند مصرف این مکمل را محدود کنند.

مصرف این مکمل بدنسازی در دوران بارداری باید تحت نظر پزشک باشد، هرگز سرخود از این مکمل استفاده نکنید. افرادی که به لاکتوز و شیر حساسیت دارند نمی توانند از این مکمل استفاده کنند. مصرف این مکمل گاهی سبب بروز نفخ می شود.

طریقه مصرف پروتئین کازئین!

این مکمل را قبل از شروع تمرینات بدنسازی و همچنین قبل از خواب مصرف کنید. در مورد مقدار مصرفی این مکمل با مربی خود مشورت کنید. به طور کلی اگر می خواهید از مکملها در طول تمرینات بدنسازی بهره ببرید بهتر است مکملهایی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما در طول تمرین هستند. تمامی مکمل ها گزینه مناسبی برای مصرف نیستند. در این مورد بهتر است با مربی خود مشورت کنید.

مکمل بدنسازیشما می توانید جهت خرید مکمل بدنسازی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

مکمل های بدنسازی را از کجا سفارش دهیم؟

برای تهیه انواع مکمل بدنسازی مانند مکمل پروتئین، گینر، کراتین، ویتامین بدنسازی، آمینو اسید بدنسازی، مکمل پمپ، گلوتامین، سی ال ای، قرص کافئین و پک مکمل می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید!

 

مجله سلامت داروخانه آنلاین خرید محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.