مکمل تقویت قوای جنسی

آیا مکمل پمپ بدن را رگ دار می کند؟

آیا مکمل پمپ بدن را رگ دار می کند؟

امروزه افراد زیادی به بدنسازی و تناسب اندام علاقه مند شده اند. به همین دلیل مصرف مکملهای بدنسازی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته اند. با این وجود مربیان بدنسازی بر این امر تاکید می ورزند که استفاده درست از مکملهای بدنسازی اهمیت بسیار زیادی دارد. شما باید با توجه به سطح ورزشی که انجام می دهید و اینکه در دوره ریکاوری و یا تمرین هستید از مکملهای مناسب استفاده کنید.

مکمل پمپشما می توانید جهت خرید مکمل پمپ از طریق وبسایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

آمارها نشان می دهند که برخی از ورزشکاران به صورت خودسرانه اقدام به مصرف مکملهای بدنسازی می کنند و همین امر خطر ابتلا به بیماریهای مختلف را افزایش می دهد و سبب می شود که ورزشکار نتواند به نتیجه مورد نظر برسد. بنابراین، اگر می خواهید که از مکمل بدنسازی به درستی استفاده کنید باید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید و با مربی خود مشورت کنید. در این مقاله قصد داریم در مورد مکمل پمپ بدنسازی صحبت کنیم. در پایان این مقاله شناخت کاملی به این موضوع خواهید داشت.

مکمل پمپ چیست؟

مکمل پمپ مکملی است که قبل از شروع تمرین های بدنسازی مورد استفاده قرار می گیرد تا ورزشکار بتواند عملکرد بهتری در طول ورزش داشته باشد. این مکمل حاوی مواد محرک و آمینواسیدهای مورد نیاز بدن است که با افزایش انرژی در بدن سبب افزایش پمپاژ خون در بدن می گردد. یکی از ویژگی های مثبت استفاده از این مکمل بهبود قدرت عضلانی و افزایش روحیه مثبت ورزشکار است. در واقع، چند دقیقه پس از مصرف مکمل پمپ ورزشکار نیروی اعجاز انگیز پیدا می کند و می تواند به خوبی به تمرینات ورزشی خود ادامه دهد.

تنها چند دقیقه پس از مصرف این مکمل توان عضلانی بدن بالا می رود و عروق برای پمپاژ خون گشاد می شوند. مربیان ورزشی به کسانی که قصد شرکت در مسابقات ورزشی را دارند و یا می خواهند ورزشهای سنگین انجام دهند پیشنهاد می دهند که از این مکمل استفاده کنند. البته به این موضوع توجه داشته باشید که مصرف مداوم این مکمل سبب آسیب های شدید به قلب می شود. در نتیجه هرگز از این مکمل به صورت خودسرانه و بدون مشورت با پزشک استفاده نکنید.

این مکمل حاوی آرژنین است و نقش بسیار مهمی در رشد عضلات و چربی سوزی دارد. بنابراین شما با مصرف این مکمل می توانید به نتیجه دلخواه خود در ورزش برسید و کمتر خسته شوید. مصرف این مکمل همراه با مکملهای دیگر بدنسازی نقش موثری در رشد عضلانی و ایجاد بدنی ورزیده دارد.

پمپ رد وایلر الیمپ شما می توانید جهت خرید پمپ رد وایلر الیمپ از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

ویژگی های مکمل پمپ

به طور کلی، مکملهای بدنسازی بر افزایش قدرت عضلانی تمرکز دارند تا به بدنساز کمک کنند بهتر بتواند ورزشهای سنگین بدنسازی را انجام دهد. این مکمل دارای ویژگی های زیر است:

 • افزایش حجم عضلات
 • جلوگیری از خشکی عضلات
 • کاهش چربی های بدن
 • افزایش گردش خون در بدن
 • بهبود خونرسانی به اندام ها

[aparat id=’PeNTY’]

نحوه مصرف مکمل پمپ

شناخت نحوه مصرف درست مکملها اهمیت بسیار زیادی در اثربخشی آنها بر بدن دارد. بسیاری از افراد به نحوه استفاده از مکملها اهمیت نمی دهند و خودسرانه مکملها را مصرف می کنند. در اینصورت خطر آسیب به اندام های بدن وجود دارد و بدنساز نمی تواند به نتیجه دلخواه برسد. بهترین زمان مصرف این مکمل به صورت زیر است:

 • دو یا سه بار در هفته قبل از تمرین

مکمل پمپ و رگ دار شدن بدن

یکی از سوالات رایج در مورد استفاده از مکمل پمپ این است که آیا این مکمل بدن را رگ دار می کند یا خیر! بهتر است بدانید که این مکمل سبب افزایش خونرسانی در بدن می شود. بنابراین در قسمتهایی از بدن که چربی ندارد و پوست آن نازک است رگ ها برجسته می شوند. اما بعد از چند ساعت رگها به حالت اولیه باز می گردند و دیگر رگی در زیر پوست برجسته نمی ماند. بنابراین این باور اشتباه است که افراد فکر می کنند مصرف این مکمل بدن را رگ دار می کند.

لوسین

عوارض جانبی مکمل پمپ

عوارض جانبی بخشی از هویت هر مکمل بدنسازی است. اما این عوارض به حدی جدی نیستند که سلامت بدن را به خطر بیاندازند. اما اگر متوجه شدید که این عوارض سلامتی را تحت تاثیر قرار می دهند، دیگر نباید از آنها استفاده کنید. عوارض جانبی مکمل پمپ به شرح زیرند:

 • تهوع
 • اسهال
 • اختلالات خواب
 • افزایش فشار خون
 • افت قند خون

برای خرید مکمل بدنسازی با کیفیت به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید مکمل بدنسازی با کیفیت مانند مکمل پمپ و یا پروتئین وی می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. همچنین، در زمان خرید می توانید از مشاوره های رایگان این مرکز بهره مند شوید.

مجله سلامت داروخانه آنلاین محصول زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطاله مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.