مکمل تقویت قوای جنسی

مکمل های حاوی فیبر، مکمل های مفید برای لاغری و حفظ سلامتی!

مکمل های حاوی فیبر، مکمل های مفید برای لاغری و حفظ سلامتی!

فیبر نوعی کربوهیدرات است که دستگاه گوارش قادر به تجزیه آن نیست. اما باید بدانید این تعریف ساده ترین تعریفی است که می توان از فیبر داشت. منبع اصلی دریافت فیبر میوه ها، سبزیجات و غلات هستند. مطالعات صورتف گرفته در این زمینه نشان می دهند که یک فرد بزرگسال نیازمند دریافت روزانه 25 الی 30 گرم فیبر است.

مطالعات نشان می دهند که مصرف فیبرهای رژیمی برای سلامتی بسیار مفید هستند و به کاهش سطح کلسترول، حفظ سطح طبیعی قندخون، بهبود عملکرد دستگاه گوارش و کاهش وزن کمک می کنند. امروزه فیبرها به صورت مکمل های غذایی تولید می شوند. اگر می خواهید از مکمل های حاوی فیبر برای لاغری و کاهش وزن استفاده کنید، به ادامه این گزارش توجه داشته باشید.

قرص لاغری و کاهش وزنشما می توانید جهت خرید مکمل لاغری و کاهش وزن از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

چگونه فیبرها ( و یا مکمل های حاوی فیبر) به کاهش وزن کمک می کنند؟

به طور کلی، فیبرها در دو گروه محلول و نامحلول قرار می گیرند.  مطالعات نشان می دهند تاثیر فیبرهای محلول بر کاهش وزن بیشتر از فیبرهای نامحلول است. فیبرهای محلول اشتها را کاهش می دهند و همین امر باعث کاهش کالری دریافتی و در پایان کاهش وزن می شود.

این فرایند از طریق کاهش هورمون های گرسنگی همچون گرلین و افزایش هورمون های سیری هماندد ppy و glp1 صورت می گیرد. از طرفی دیگر، فیبرهای نامحلول می توانند با نگهداشت آب، سرعت حرکت غذا در دستگاه گوارش را کاهش داده و سیری طولانی مدت ایجاد کنند.

چگونه فیبرها ( و یا مکمل های حاوی فیبر) به کاهش وزن کمک می کنند؟

نحوه مصرف مکمل های حاوی فیبر برای کاهش وزن

اگر اشتهای بالایی دارید و به دنبال یک مکمل ایمن و موثر برای مصرف بلند مدت می گردید، مکمل های حاوی فیبر بیشترین کمک را به شما می کنند. دو استراتژی برای مصرف مکمل های حاوی فیبر و کاهش وزن وجود دارد. که به شرح زیرند:

  • افرادی که اشتهای آن ها در وعده های اصلی بالا است

اگر از جمله افرادی هستید که اضافه وزن شما ناشی از دریافت بالای کالری در وعده های اصلی نظیر شام و ناهار است می توانید مکمل های حاوی فیبر را یک تا نیم ساعت پیش از وعده اصلی دریافت کنید.

  • افرادی که در میان وعده ها کالری بالایی دریافت می کنند

اگر از جمله افرادی هستید که اضافه وزن شما ناشی از انتخاب های غلط و پرکالری شما در میان وعده است می توانید از مکمل های فیبری به عنوان میان وعده استفاده کنید.

ویژگی های بهترین مکمل های حاوی فیبر

اگر می خواهید مکمل های حاوی فیبر را انتخاب کنید، به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • بهتر است که مکمل های حاوی فیبر علاوه بر فیبرها دارای پروتئین نیز باشند. حضور پروتئین در این مکمل ها علاوه بر اینکه می تواند به کاهش اشتها کمک کند با جلوگیری از تحلیل عضلات در فرایند کاهش وزن به حفظ متابولیسم بدن کمک می کند.
  • بهتر است که مکمل های حاوی فیبر حاوی ویتامین ها نیز باشد. از جمله مشکلات افراد در فرایند کاهش وزن دریافت ناکافی ویتامین ها است. دریافت ناکافی ویتامین ریسک افت متابولیسم را افزایش می دهد.
  • بهترین انواع فیبرهای کاهش وزن فیبرهای محلول هستند. توجه داشته باشید هر مکمل فیبری نمی تواند به کاهش وزن حداکثری منجر شود. در واقع زمانی شما حداکثر نتیجه را می گیرید که درصد فیبر محلول مکمل شما بالاتر از فیبر نامحلول آن باشد. بنابراین توصیه می شود به نوع فیبرهای استفاده شده در مکمل توجه فرمایید.

 کدام برند مکمل فیبرلاغری توصیه می شود؟

یکی از مکمل های فیبری موجود در بازار مکمل اسلیم لست شرکت داروسازی کارن است. اسلیم لست کارن علاوه بر نسبت مناسب فیبرهای محلول و نامحلول حاوی پروتئین با کیفیت (ارزش بیولوژیک بالا) و ویتامین ها است.

در این مکمل از فیبر گندم نیز استفاده شده است. این فیبر می تواند یبوست را که یکی از مشکلات مشترک در بین افراد چاق است بهبود ببخشد. همچنین این نوع فیبر می تواند به کاهش کسترول و تری گلیسیرید کمک کند و نقش موثری در ارتقا سلامتی داشته باشد.

SLIM LAST JPG

CTA Btn

داروخانه آنلاین، داروخانه ای در منزل شما!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

مجله سلامت داروخانه آنلاین محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.