مکمل تقویت قوای جنسی

خواص و عوارض روغن خراطین چیست؟

Juniper oil 1

شاید شما هم شنیده باشید که بسیاری افراد از روغنی خاص برای حجم دهی به قسمت های مختلف بدن خود استفاده می کنند. روغنی که برای این منظور استفاده می شود روغن خراطین است. این روغن، روغنی طبیعی است که برای افزایش حجم و سایز اعضای بدن مانند سینه، گونه، باسن و بسیاری موارد دیگر به کار می رود. در ادامه این مقاله با روغن خراطین و کاربردهای آن بیشتر آشنا خواهید شد.

محصولات جنسیشما می توانید جهت خرید محصولات جنسی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

روغن خراطین چیست؟

روغن خراطین روغنی طبیعی است و از کرم خاکی بومی هند به نام «ایزینفتیدا» (Eisenia fetida) بدست می آید. این کرم حاوی ماده ای به نام “الانتئین” در بدن خود است که نقش مهمی در افزایش حجم اعضای بدن دارد. گفته می شود از میان بیش از 30 گونه اسید آمینه در جهان، 18 مورد آن در این کرم وجود دارد و این نکته روغن خراطین را بسیار خاص می کند.
روغن خراطین از سال های دور در طب سنتی آسیا و اروپا کاربرد داشته است. نقش اصلی این روغن حجم دادن و افزایش سایز اندام های مختلف بدن بوده است. این روغن همواره جایگزینی مهم برای کرم های شیمیایی محسوب می گردد. روغن اصل و خوب خراطین باید حاوی 96 درصد روغن کِرم ایزینفتیدا باشد که ترکیب آن حاوی 2/96 درصد الانتئین و 8/3 درصد پروتئین و مواد کلاژن ساز است. در برخی از روغن های خراطین از روغن زالو به دلیل وجود کلاژن آن، استفاده می گردد اما باید توجه داشت نباید درصد روغن زالو بیشتر از 1 به 50 باشد.

ترکیبات روغن خراطین

در روغن خراطین ترکیباتی مانند الانتئین، پروتئین، کلاژن، امگا 3، امگا 6، امگا 9، گلیس و ویتامین E موجود است. این ترکیب خاص، زمانی که بر قسمتی از روی پوست ریخته می شود با جذب در پوست، گردش خون در آن ناحیه را حدود 75/1 برابر افزایش می دهد و باعث افزایش حجم آن عضو می گردد.

خواص روغن خراطین

روغن خراطین از دیرباز در طب سنتی نقش مهمی را داشته است. در ادامه به مهم ترین اثرات این روغن بر روی بدن خواهیم پرداخت:

افزایش دادن حجم و سایز اعضای بدن

یکی از کاربردهای اصلی روغن خراطین این است که باعث افزایش حجم لب، سینه، گونه و باسن در خانم ها و آقایان می شود. آقایان برای افزایش طول و قطر آلت تناسلی خود نیز می توانند از این روغن استفاده کنند. روغن خراطین می تواند پس از یک دوره 45 روزه طول آلت تناسلی را 2 تا 5 سانت افزایش دهد. استفاده از این روش برای افزایش طول آلت تناسلی مطمئن، بی خطر و کم هزینه است. ورزشکاران نیز از این روغن می توانند برای افزایش حجم بدن خود استفاده نمایند.

از بین بردن خطوط پوست

روغن خراطین نقش مهمی در برطرف کردن چین و چروک ها دارد و علاوه بر این باعث شفافیت و درخشندگی پوست می گردد. برای استفاده از این روغن ابتدا پوست را بشویید. پس از خشک شدن، ناحیه مورد نظر را یک دقیقه با انگشتان ماساژ دهید تا گرم شود. سپس چند قطره از روغن را روی ناحیه بریزید و 5 دقیقه پوست را دورانی ماساژ دهید تا روغن به خوبی جذب گردد. برای نتیجه گرفتن باید این کار را دو هفته و حداقل روزی یک بار انجام دهید.

روغن خراطین نوشادشما می توانید جهت خرید روغن خراطین نوشاد از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

رفع گودی زیر چشم

برای برطرف کردن گودی زیر چشم می توانید روزانه چند قطره از این روغن را روی پوست این ناحیه به آرامی ماساژ دهید.

تقویت و افزایش دادن حجم و رشد مو

روغن خراطین می تواند باعث افزایش رشد و تقویت مو شود. برای بهره بردن از این خاصیت باید کف سر خود را 15 دقیقه با این روغن ماساژ دهید. این کار باید به مدت یک ماه و دو بار در هفته انجام شود.

رفع ترک های زایمان

پس از زایمان ترک های متعددی روی شکم ظاهر می شوند. استفاده از روغن خراطین می تواند این ترک ها را از بین ببرد. پس از گذشت 40 روز از دوره نقاهت، مقداری روغن را هر روز به مدت 5 دقیقه روی شکم ماساژ دهید. اثر این کار در زمان 25 تا 55 روز خود را نشان خواهد داد.

نحوه مصرف روغن خراطین

 • ابتدا پوست ناحیه مورد نظر را بشویید و خشک کنید.
 • پوست را ماساژ دهید تا گردش خون در آن ناحیه بالا برود.
 • 3 تا 5 قطره از روغن را روی پوست بریزید و ماساژ دهید.

چند نکته مهم در استفاده از روغن خراطین

 • ماساژ دادن ناحیه مورد نظر با روغن باید هر 24 ساعت یکبار و ترجیحا قبل از خواب انجام شود.
 • نوع ماساژ برای افزایش دادن حجم و اندازه متفاوت است.
 • ماساژ باید با اندام تناسب داشته باشد.
 • زمان ماساژ باید به گونه ای باشد که روغن کامل جذب پوست شود.
 • در طول مصرف روغن خراطین آب کافی بنوشید.
 • روغن خراطین باید 8 ساعت روی پوست بماند تا اثرات خود را بگذارد.

روغن خراطین

عوارض مصرف روغن خراطین

استفاده از روغن خراطین به طور خاص برای آلت تناسلی توسط تحقیقات علمی پشتیبانی نمی شود، بنابراین اطلاعات محدودی در مورد عوارض جانبی آن وجود دارد. در نتیجه، ارائه یک لیست جامع از عوارض جانبی مخصوص استفاده از روغن خراطین بر روی آلت تناسلی، چالش برانگیز است.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که اگر روغن خراطین روی پوست اعمال شود ممکن است باعث تحریک یا واکنش های آلرژیک در برخی افراد شود. بنابراین، توصیه می شود هنگام استفاده از آن در مناطق حساس بدن، از جمله آلت تناسلی، احتیاط کنید.

اگر پس از استفاده از روغن خراطین یا هر ماده دیگری روی آلت تناسلی، هر گونه واکنش نامطلوب مانند قرمزی، خارش، تورم یا ناراحتی را تجربه کردید، توصیه می شود مصرف را قطع کرده و برای ارزیابی و راهنمایی بیشتر با یک متخصص مشورت کنید.

همیشه قبل از استفاده از هر محصول یا ماده ای روی آلت تناسلی یا هر قسمت دیگری از بدن، با یک متخصص یا یک پزشک دارای مجوز مشورت کنید، به خصوص اگر نگرانی های خاصی دارید یا شرایطی از قبل وجود دارد می توانید با مشاورین مجرب سایت داروخانه آنلاین ارتباط بگیرید. آنها می توانند مشاوره شخصی ارائه دهند و به شما در تصمیم گیری آگاهانه در مورد سلامتی خود کمک کنند.

چند نکته مهم در خرید روغن خراطین

 • روغن خراطین مایع و روغنی است و سفت، جامد و نیمه جامد نمی شود.
 • رنگ آن قهوه ای متمایل به تیره است.
 • بوی روغن خراطین گرم و تند است. این روغن بی بو تولید نمی شود.
 • پس از استفاده از این روغن گرمای نسبی در محل احساس می کنید.
 • اگر پس از استفاده در ناحیه پف مشاهده گردید باید بدانید روغن شما دارای مواد شیمیایی مانند کورتون است و روغن خراطین اصل نیست.
 • این روغن قیمتی در حد متوسط دارد. به دلیل سخت تولید شدن آن ارزان نیست اما خیلی هم گران نمی باشد. بنابراین به قیمت منطقی آن توجه داشته باشید.

داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.