مکمل تقویت قوای جنسی

کاندوم برقی محصولی ویژه برای افزایش لذت در رابطه جنسی!

کاندوم برقی محصولی ویژه برای افزایش لذت در رابطه جنسی!

کاندوم برقی یکی از محصولات ویژه بازار است که نقش بسیار مهمی در افزایش لذت جنسی دارد. منابع خارجی طی تحقیقاتی که انحام داده اند این کاندوم را محصولی خاص برای تجربه ارگاسم در بانوان می دانند. به طور کلی، کارشناسان کاندوم را یکی از مهمترین اختراعات بشری می دانند. زیرا استفاده از این محصول خطر انتقال بیماری های جنسی را به حداقل می رساند و از بارداری ناخواسته جلوگیری می کند. اما باید بدانید محصولی که امروزه با نام کاندوم برقی در بازار موجود است با شکل کلاسیک کاندوم متفاوت است و در واقع نام اصلی آن حلقه ویبراتور است. تنها به این دلیل به این محصول کاندوم می گویند که بر روی آلت تناسلی مرد قرار داده می شود.

خرید کاندوم فضاییشما می توانید جهت خرید کاندوم فضایی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

کاندوم برقی چیست؟

حلقه ویبراتور نوعی حلقه است که در طول رابطه جنسی بر روی آلت تناسلی مرد قرار می گیرد. اگر بخواهیم عملکرد این کاندوم را تشبیه کنیم باید بگوییم عملکردی مشابه به کاندوم خاردار دارد. این کاندوم دارای باتری است. اما باید بدانید که این باتری قابل شارژ نیست و پس از چندین بار استفاده باید باتری آن را تعویض کنید. باتری این کاندوم را می توانید از ساعت فروشی ها سفارش دهید. همچنین، در صورتی که بودجه مالی شما اجازه می دهد می توانید پس از آنکه باتری این کاندوم تمام شد کاندوم برقی جدیدی را خریداری کنید.

فواید حلقه ویبراتور

این کاندوم فواید بسیار زیادی را در رابطه جنسی به همراه دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

ارگاسم در زنان

یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از حلقه ویبراتور مورد توجه قرار گیرد، تجربه اوج لذت جنسی یا ارگاسم در زنان است. با توجه به این موضوع که اغلب زنان به سختی به ارگاسم می رسند این حلقه باعث تحریک جنسی می شود و به آنها کمک می کند تا ارگاسم را تجربه کنند.

رفع مشکل نعوظ

یکی دیگر از دلایلی که حلقه ویبراتور را به محصول ویژه بازار تبدیل کرده است رفع مشکل نعوظ است. این حلقه بر روی آلت تناسلی مرد قرار می گیرد و اجازه نمی دهد آلت تناسلی در حین رابطه جنسی حالت نعوظ خود را از دست بدهد. از دیگر فواید حلقه ویبراتور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاندوم برقی چیست؟

آیا حلقه ویبراتور را می توان با کاندوم استفاده کرد؟

یکی از سوالات پرتکراری که در مورد حلقه ویبراتور پرسیده می شود قابلیت استفاده از آن همراه با کاندوم است! باید بدانید شما می توانید حلقه ویبراتور را همراه با کاندوم استفاده کنید. برای اینکار ابتدا باید کاندوم را بر روی آلت تناسلی خود قرار دهید و سپس از حلقه ویبراتور استفاده کنید.

نکات ایمنی

اگر می خواهید از کاندوم برقی نهایت استفاده را ببرید، باید به نکات ایمنی در زمان استفاده از آن توجه داشته باشید. توصیه می شود پس از هر بار استفاده از این کاندوم باتری آن را خارج کنید و آن را به خوبی بشویید. دقت داشته باشید تا زمانی که کاندوم خشک نشده است، باتری آن را نصب نکنید. این کاندوم را دورن کیسه پلاستیک بگذارید و به دور از سایر لوازم آرایشی و بهداشتی نگهداری کنید.

عوارض استفاده از کاندوم برقی

توصیه می شود از این کاندوم در فواصل زیاد استفاده شود. استفاده بیش از حد از این کاندوم در طول رابطه جنسی باعث می شود که زنان دیگر با روش های معمول به ارگاسم نرسند. همچنین، استفاده مکرر از این کاندوم باعث آسیب به دیواره واژن می شود و این امر خطر ابتلا به عفونت زنان را افزاش می دهد ( برای تهیه مکمل های عفونت زنان می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید).

سوالات پرتکرار

در این قسمت تلاش می کنیم تا به سوالات پرتکرار در مورد این کاندوم پاسخ دهیم.

حلقه ویبراتور مناسب چه کسانی است؟

حلقه ویبراتور مناسب کسانی است که چند سالی است از رابطه جنسی شان می گذرد و به دنبال تجربه رابطه جنسی خاص و متفاوت هستند.

آیا زوج های جوان می توانند از این کاندوم استفاده کنند؟

تمامی زوج ها می توانند از این کاندوم استفاده کنند، اما استفاده از آن به زوج های جوان توصیه نمی شود. زیرا ممکن است پس از مدتی رابطه جنسی دیگر لذتی برای آنها نداشته باشد و همین امر سبب بروز مشکلات و چالش های زیادی می شود.

خرید کاندوم برقی

برای خرید و یا فروش کاندوم برقی می توانید به داروخانه ها مراجعه کنید.

محصولات جنسی را از کجا سفارش دهیم؟

اگر به دنبال خرید محصولات جنسی از جمله خرید کاندوم و یا خرید ژل روان کننده هستید می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. همچنین، می توانید انواع مکمل های تقویت قوای جنسی را از این سایت سفارش دهید. در زمان خرید می توانید از مشاوره های رایگان و تخصصی این مرکز بهره مند شوید.

مجله سلامت داروخانه آنلاین محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی
سرکار خانم نغمه امیری کارشناس و درمانگر اختلالات جنسی و مشاور مجرب در حوزه مسائل زناشویی هستند که در زمینه استفاده از مکمل های تقویت قوای جنسی و باروری خانم ها و آقایان بسیار باسابقه می باشند.شما میتوانید برای دریافت مشاوره در زمینه همه موضوعات جنسی با پشتیبانی سایت داروخانه آنلاین تماس بگیرید.