مکمل تقویت قوای جنسی

کاربرد ژل ال آرژنین

ژل ال آرژنین

همانطور که می‌دانید پروتئین مهم ترین جز رشد و تنظیم متابولیسم بدن به شمار می‌آید که برای ادامه ی حیات ضروری است. واحدهای سازنده‌ی پروتئین به نام امینواسید به دو دسته ضروری و غیرضروری تقسیم می‌شوند. بدن قادر به تولید امینواسیدهای ضروری نیست برای همین از منابع غذایی و دارویی برای تامین این مدل از امینواسیدها استفاده می‌کنیم. ال آرژنین یکی از مهم ترین امینواسیدهای بدن است که پزشکان به آن مولکول معجزه می گویند. این امینواسید در گشاد شدن رگ های قلبی، تحریک تولید هورمون رشد، تولید و حمل نیتریک اسید و همچنین دفع مواد زائد تاثیر بسزایی دارد.

بهداشتیشما می توانید جهت خرید محصولات بهداشتی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

کاربرد ژل ال آرژنین

از خواص مهم ال آرژنین ضخامت دادن و اتساع عروق خونی است. این مکانیسم بدن باعث می‌شود تا ترمیم زخم سریع‌تر اتفاق بی‌افتد و به اصطلاح زخم زودتر جوش بخورد. افزایش جریان اکسید نیتریک درد و التهاب را کاهش می‌دهد و همچنین آرژنین به شکل‌گیری ال پرولین و پروتئین کمک می‌کند، ترکیبی ضروری برای تشکیل کلاژن،که موجب بهبود سریع زخم‌ها می‌شود. البته باید در نظر داشت ژل ال آرژنین برای زخم های وسیع و عمیق کاربرد چندانی ندارد ولی به دلیل کم خطر بودن محصولات ال آرژنین می‌توان برای نواحی حساس بدن یا زخم‌های سطحی و کوچک استفاده کرد.

کرم آنتی فیشر مقعدی باریج اسانسشما می توانید جهت خرید کرم آنتی فیشر مقعدی باریج اسانس از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

ژل ال آرژنین و فیشر مقعدی

مشتریان شماره1 استفاده از ژل ال آرژنین افرادی هستند که از بیماری فیشر مقعدی یا شقاق مقعدی رنج می‌برند. این بیماری یک شکاف یا ترک باریک در پوست دیواره ی مقعد و مخاط اطراف آن است که در نیمه ی تحتانی مقعد رخ می دهد. از آنجایی که در این قسمت تمرکز گیرنده های عصبی بسیار بالاست در صورت بروز هر نوع از هم گسیختگی بافتی و آسیب می تواند درد بسیار زیادی به وجود بیاید که گاهی خارج از تحمل فرد است. این عارضه در بیشتر مواقع با درد و خونریزی همراه است و به همین علت بیماران آن را با بیماری بواسیر اشتباه می گیرند در حالی که علائم و علت ایجاد این بیماری با بواسیر کاملا متفاوت است. از علت های به وجود آمدن این بیماری می‌توان به:

  • یبوست و اسهال مزمن
  • تمیز کردن مکرر مقعد با دستمال زبر
  • رابطه جنسی مقعدی
  • سرطان روده بزرگ
  • بارداری یا زایمان سخت

اشاره کرد. در یک نگاه کلی انواع بیماری های مقعدی از جمله شقاق ارتباط معناداری با نوع تغذیه و سبک زندگی افراد دارند. با درست کردن اصول سبک زندگی و یا تصحیح عادات غذایی به راحتی می‌توان از بروز این بیماری جلوگیری کرد.

درمان با ژل ال آرژنین

همانطور که گفته شد با تغییر سبک زندگی می‌توان از بروز این بیماری جلوگیری کرد ولی پس از دچار شدن به این بیماری برای بهبود زخم و درد در ناحیه مقعد می‌توان از ژل ال آرژنین استفاده کرد. یکی از کارکردهای ال آرژنین افزایش جریان اکسید نیتریک است که موجب گشاد شدن عروق می‌شود و به درمان خانگی شقاق مقعدی کمک می‌کند و درد آن را کاهش می‌دهد. بدون عوارض بودن این دارو برای استفاده در نقطه‌ی حساس بدن یکی دیگر از امتیازات مثبت برای استفاده از ژل ال آرژنین است.

پماد مقعدی ام جی باریج اسانسشما می توانید جهت خرید پماد مقعدی ام جی باریج اسانس از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

ایموشن ال آرژنین

از متداول‌ترین شکل استفاده از ژل ال آرژنین استفاده‌ی آن در اموشن‌ها برای استفاده آقایان است که با توجه به نیاز هر فرد به محصول طراحی شده است.

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.