مکمل تقویت قوای جنسی

مگان مارکل با ریمل شش دلاری همه را شیفته خود کرده است!

مگان مارکل با ریمل شش دلاری همه را شیفته خود کرده است!

مگان مارکل با ریمل شش دلاری همه را شگفت زده کرده است!دلایل زیادی وجود دارند که سبب می شوند مگان مارکل، عروس خاندان سلطنتی، محبوب دلها باشد. اما در میان تمامی این دلایل نوع آرایش مگان مارکل به خصوص ریمل او بر همه تاثیر گذاشته است.به نظر می رسد هیچ کس حتی خانواده سلطنتی نمی تواند در برابر یک معامله خوب مقاومت کند!

وقتی شنیدیم که مگان مارکل از محصولات آرایشی 12 دلاری استفاده می کند همگی شوکه شدیم! علاوه بر این آیا می دانید ریمل مگان تنها 6 دلار قیمت دارد؟!!!!!!. در اینجا می خواهیم از ریمل پرنسس صحبت کنیم. ریمیل Lash Sensation Luscious Mascara  تنها 6 دلار قیمت دارد.مگان به آرایشگر خود لیدیا سلرز نیز پیشنهاد داده است که از این ریمل استفاده کند.

آرایشگر عروس خانواده سلطنتی در مورد  ریمل مگان مارکل چه می گوید؟!

سلرز به مجله Hello Magazine گفت: « وقتی برای اولین بار این ریمل را در کیف لوازم آرایش خود دیدم بسیار شوکه شدم، اما اکنون از مگان مارکل برای معرفی این ریمل بسیار سپاسگزار هستم. این ریمل واقعا مژه های مرا بلند می کند و بر روی کل صورت من تاثیر می گذارد. این ریمیل زیر چشم را سیاه نمی کند و خاصیت آبرسانی دارد. قیمت آن به اندازه ای است که همه با هر بودجه ای می توانند آن را خریداری کنند»

اکنون می دانیم که چرا مگان مارکل به این ریمل خیلی علاقه دارد.اولا، برس این ریمل داری شش لایه است که مژه ها را از هم جدا می کند و آنها را تک تک و بلند نشان می دهد.

روغنهای استفاده شده در ریمل مگان مارکل

علاوه بر این، در این ریمل از سه روغن متفاوت استفاده شده است:روغن گل رز، روغن آرگان و روغن دانه گلرنگ. وجود این روغنها در این ریمل سبب می شود که مژه ها نرم شوند و از خشکی آنها جلوگیری می کند . استفاده از این ریمل بسیار راحت است! شما می توانید صبح قبل از کارهای روزانه از آن استفاده کنید.

 همچنین می‌توانید در جشنهای خاص در کمتر از یک دقیقه این ریمل را به چشمان خود بزنید.  مدل ضد آب این ریمل برای استفاده در آب دریا و استخر بسیار مناسب است. این ریمل از لحاظ قیمت دیگر جایی برای حرف باقی نمی گذارد.

تمامی افراد با تمامی بودجه ها قدرت خرید این ریمل را دارند و همین ریمل ارزان قیمت و فوق العاده سبب شده است مگان مارکل جای خود را در دل همگان پیدا کند.

محصولات آرایشی را از کجا خریداری کنیم؟

اگر به دنبال بهترین محصولات مراقبت از پوست مانند برنزه کننده، تونر، شامپو بدن، شوینده صورت، ضد آفتاب، لوسیون، ماسک صورت، مرطوب کننده، پن، کرم دست، آرایش ناخن، مایع لنز هستید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.