مکمل تقویت قوای جنسی

پروتئین وی کازئین چه اثراتی بر بدن ورزشکاران دارد؟!

پروتئین وی کازئین چه اثراتی بر بدن ورزشکاران دارد؟!

پروتئین وی کازئین مکملی است که از ترکیب دو مکمل فوق العاده وی و کازیین بدست می آید. مکملهای پروتین دار به بدن کمک می کنند تا پروتئن مورد نیاز بدن تامین شود. انواع متفاوتی از این مکملها در بازار موجود هستند که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. به طور مثال مکمل بدنسازی وی به سرعت در بدن جذب می شود، اما سرعت جذب مکمل بدنسازی کازیئن در بدن آهسته است.

علاوه بر این ، مکملهای دیگری در بازار موجود هستند که ترکیبی از چندین مکمل هستند و کمپانی ها در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. در این مقاله می خواهیم به طور ویژه در مورد پروتئین وی کازئین صحبت کنیم. پروتئین وی کازئین دارای ویژگی های هضم سریع و آهسته پودرهای پروتین دار وی و کازیئن است.

با مصرف این ترکیب وارد جهان هر دو مکمل می شوید، استفاده از پروتین وی سنتز پروتین را در عضلات تسریع می بخشد و استفاده از پروتین کازیئن در دراز مدت عضلات را از آسیب دیدگی حفظ می کند.

مکمل پروتئینشما می توانید جهت خرید مکمل پروتئین وی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

مکمل بدنسازی وی!

قبل از آنکه در مورد پروتئین وی کازئین صحبت کنیم، بهتر است نگاهی به پروتئین وی داشته باشیم. پروتئین وی مکملی نام آشنا و محبوب برای تمامی افراد است. این مکمل در واقع از شیری که هر روز می خوریم تشکیل شده است. شیر از ترکیب پروتئین وی و کازئین تشکیل شده است.  پروتئین وی در واقع از محصولات جانبی شیر است و مایعی است که پس از دلمه بستن شیر بر روی شیر باقی ماند.

پروتئین وی پروتئینی خالص با کیفیتی بسیار بالاست و شامل تمامی آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن است. این آمینو اسیدها برای رشد و حفظ سلامت بدن بسیار ضروری هستند. این مکمل بدنسازی آثار زیادی بر سلامتی دارد و تا به حال تحقیقات زیادی در مورد آنها صورت گرفته است. این پروتئین دارای فواید زیر است:

  • قابلیت مبارزه با بیماری ایدز
  • افزایش قدرت بدن
  • کاهش استرس
  • کاهش کلسترول بالای خون
  • افزایش ترشح هورمون سرتونین در بدن
  • بهبود عملکرد کبد
  • کاهش فشار خون
  • پیشگیری از بیماری سرطان به ویژه سرطان سینه
  • بهبود عملکرد کبد

پودرکازئین یوروویتال 1000 گرم

شما می توانید جهت خرید پودرکازئین یوروویتال 1000 گرم از طریق وبسایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

مکمل بدنسازی وی مکملی است که تقریبا تمامی ورزشکاران از آن استفاده می کنند. دلیل این امر اهمیت و فواید بالای این پروتئین است. این مکمل بدنسازی می تواند به بهترین شکل توده عضلانی را افزایش دهد و سبب عضله سازی شود. پروتئین وی سبب می شود مدت طولانی حس سیری داشته باشید در نتیجه تمایل شما به مصرف کربوهیدارت کاهش پیدا می کند می کند و همین امر به کاهش چربی در بدن کمک می کند.

چگونه مکمل بدنسازی وی را مصرف کنیم؟

تحقیقات و مطالعات زیادی در رابطه با مصرف مکمل بدنسازی وی صورت گرفته است و همگی بر این مورد اتفاق نظر دارند که این پروتئین را باید بعد از تمرینات ورزشی مصرف کنید.

این مقدار برابر با یک الی دو پیمانه است، بهتر است به دستورالعمل موجود در بسته بدنی دقت داشته باشید و یا با مربی خود مشورت کنید تا بتوانید به بهترین شکل این مکمل بدنسازی را مصرف کنید.

مواردی وجود دارند که ادعا می کنند مصرف پروتئین وی به کلیه آسیب وارد می کند و سبب افزایش پوکی استخوان می شود. می توانیم بگوییم اگر این مکمل بدنسازی مانند هر ماده مصرفی دیگری بی رویه مورد استفاده قرار گیرد به بدن آسیب وارد می کند و این امر تنها مختص پروتئین وی نیست.

با توجه به اینکه متابولیسم پروتئین در کبد انجام می شود اگر از مشکلات کبدی و کلیوی رنج می برید بهتر است قبل از استفاده از مکمل بدنسازی وی با پزشک خود مشورت کنید.

همچنین به این امر نیز باید توجه داشته باشید که مصرف بی رویه مکمل بدنسازی وی سبب بروز مشکلات گوارشی می شود. افرادی که به شیر و لاکتوز حساسیت دارند نباید از این مکمل استفاده کنند.

مصرف این مکمل بدنسازی ممکن است باعث بروز مشکلاتی مانند شکم درد، نفخ معده، بی اشتهایی، سردرد و خستگی شود. بنابراین در صورت مشاهده هر یک از این علایم بهتر است مصرف این مکمل را سریعا قطع کنید و به پزشک مراجعه کنید.

این مکمل دارای انواع متفاوتی از جمله مکمل وی کنسانتره، ایزوله و هیدرولیز است. هر یک از این محصولات دارای آثار مختلفی هستند. با توجه به نیاز بدن خود و مشورت با مربی می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید تا سریع تر به اهداف خود در ورزش دست پیدا کنید.

پروتئین وی کازئین

مکمل بدنسازی کازئین!

قبل از آنکه به بررسی پروتئین وی کازئین بپردازیم، بهتر است نگاهی به ویژگی های کازئین داشته باشیم. کازئین پروتئینی با جذب آهسته در بدن است. این مکمل حاوی آمینو اسیدهایی است که به آهستگی در بدن جذب می شود. به همین دلیل برای تامین پروتئین مورد نیاز بدن در هنگام خواب این مکمل بهترین گزینه است.

مکمل بدنسازی کازئین دارای خاصیت آنتی باکتریال  است و عملکرد سیستم ایمنی بدن را ارتقا می دهد و فشار خون بالا را کاهش می دهد. همچنین کازئین می تواند تری گلیسیرید خون را پایین بیاورد و همین امر نقش مهمی را در سلامتی بدن بازی می کند. رادیکال های آزاد آسیب های زیادی به بدن وارد می کنند و این مکمل به راحتی می تواند با آنها مبارزه کند.

از دیگر ویژگی های این مکمل بدنسازی کاهش چربی در افراد است. به همین دلیل مصرف کربوهیدارت را کاهش می دهد و بدن سالم تر می ماند. به طور کلی مصرف مکمل بدنسازی کازئین عوارض جانبی جدی بر سلامتی ندارد. اما همانطور که در مورد پروتئین وی خاطر نشان کردیم افرادی که از مشکلات کلیوی و کبدی رنج می برند بهتر است در مورد مصرف این مکمل محتاط باشند.

همچنین افرادی که به لاکتوز و یا شیر حساسیت دارند بهتر است در مورد مصرف این مکمل با پزشک خود مشورت کند. این مکمل را می توانید بعد از تمرین یک یا دو اسکوپ مصرف کنید. برای بهترین نتیجه از مصرف این مکمل بدنسازی بهتر است با مربی خود مشورت کنید. اکنون بهتر است به بررسی مکمل پروتئین وی کازئین بپردازیم. آیا ترکیب پروتئین وی کازئین اثربخش است.

پودر وی پروتئین پرمیکس ویتامین پگاهشما می توانید جهت خرید پودر پروتئین وی پگاه از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

بررسی و تحلیل اثر مکمل پروتئین وی کازئین بر عضلات !

دانشمندان برای بررسی تاثیر پروتئین وی کازئین بر بدن به پژوهش در این زمینه پرداختند.در این تحقیق، 16 مرد وزشکار 20 گرم از پروتین وی (Whey) را مصرف کردند. گروه دوم 20 گرم از پروتین وی کازئین را در زمان استراحت استفاده کردند. محققان عضلات آنها را 2 ساعت قبل از مصرف این مکمل ها اندازه گیری کردند.

سپس دوباره چندین ساعت بعد از مصرف این مکمل ها عضلات آنها را مورد بررسی قرار دادند. نتایج حاکی از آن بودند که تاثیر پروتئین وی کازئین به اندازه مکمل وی بود. با این وجود، این امر هنوز نامشخص است که آیا پروتئین وی کازئین به اندازه مکمل پروتین در وی سنتز پروتئین عضلانی را افزایش می دهد یا خیر.

در یک تحقیق 10 هفته ای، 68 مرد پروتئین وی کازیئن را دریافت کردند و گروه دیگر تنها پروتین کازیئن را در طول تمرینات مقاومتی سبک دریافت کردند. نتایج حاکی از آن بودند که مصرف پروتئین وی کازیئن سبب شد افراد خستگی کمتری را در عضلات خود احساس کنند. اما تفاوتی در حجم یا مقاومت عضلات در میان دو گروه وجود نداشت. درصد پروتین موجود در مکمل پروتئین وی و کازئین در برندهای مختلف، متفاوت است.

با این وجود، میزان پروتین وی در بیشتر ترکیبات بالاتر است. محققان بر این باورند مصرف این ترکیب همان اثری را دارد که مصرف هر یک از این مکمل ها به تنهایی دارد. شما می توانید با توجه به اهداف ورزشی خود مکمل پروتئین وی کازئین را انتخاب کنید.

 

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.