مکمل تقویت قوای جنسی

اثرات و عوارض جانبی مصرف مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله!

اثرات و عوارض جانبی مصرف مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله!

مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله مکملی است که از شیر بدست می آید. اغلب مکملهای پروتئین وی بالای 80 درصد پروتین خالص دارند. با جداسازی بیشتر کربوهیدراتها، چربی ها و لاکتوزها از این مکمل  می توان پروتئین آن را نزدیک به 90 درصد افزایش داد. به این مکمل که به طور کامل فیلترینگ شده است، مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله می گویند.

این مکمل همانند مکملهای پروتین دار وی دارای مزیتهای زیادی به ویژه در دوران ریکاوری است. همچنین،اغلب افراد عادی که در تامین ریزمغذی پروتین در رژیم غذایی شان مشکل دارند، از این مکملها استفاده می کنند. پروتین وی تاثیرات زیادی بر بدن دارد و به عضله سازی کمک شایانی می کند. این مکمل تقویت سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و سلامت عمومی بدن را ارتقا می دهد.

مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله یکی از محبوب ترین پروتئین های وی است و ورزشکاران و بدنسازان زیادی از آن استفاده می کنند. اکنون سوال این است که چه تفاوتی میان پروتئین وی و پروتئین وی ایزوله وجود دارد؟

مکمل پروتوئینشما می توانید جهت خرید مکمل پروتئین وی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

فواید مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله!

این مکمل اثرات زیادی بر بدن دارد. این اثرات به شرح زیر هستند:

عملکرد مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله

در ابتدا مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله یک پروتئین کامل است، به این معنی که تمام نه اسید آمینه ضروری برای سنتز پروتئین را دارد. ما این اسیدهای آمینه را “ضروری” می نامیم زیرا بدن شما نمی تواند آنها را بسازد و بنابراین باید آنها را در رژیم غذایی خود مصرف کنید.

پروتئین وی به ویژه در گروه سه اسید آمینه ضروری معروف به BCAAs: لوسین، ایزولوسین و والین قابل توجهی دارد. BCAAsبه ساخت و حفظ عضلات کمک می کنند و همچنین می توانند به عنوان منبع انرژی در طول تمرینات طولانی مدت یا شدید عمل کنند.

نشان داده شده است که لوسین، به طور خاص، بیشترین تأثیر را بر سرعت سنتز پروتئین عضلانی دارد، فرآیندی که عضلات شما را بزرگ‌ تر و قوی‌ تر می‌کند. یک پیمانه 25 گرمی مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله تقریباً 3 گرم لوسین دارد.

مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله

پروتئین وی ایزوله تقریباً تمام چربی و لاکتوز حذف شده است و غلظت پروتئین آن به 90-95 درصد پروتئین افزایش یافته است. برخی از افرادی که با شیر مشکل دارند، با میتوانند ار پروتئین ایزوله استفاده کنند.

اثرات مثبتی همچون رشد ماهیچه ها،ترمیم بافتهای اسیب دیده،ریکاوری عضلات بعد ازتمرین مقاومتی را افزایش می دهد

به نظر می رسد مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله همراه با تمرینات ورزشی نسبت به تمرینات ورزشی بدونه استفاده از پروتئین وی به تنهایی دستاوردهای بیشتری در قدرت عضلانی و توده عضلانی دارد. مطالعه ای که در مجله بین المللی تغذیه ورزشی و متابولیسم ورزش منتشر شد، نتیجه گرفت که افرادی که پروتئین وی را در طول تمرینات ورزشی دریافت کردند، تقریباً 5 درصد (یا2.5 کیلو) افزایش بیشتری در توده عضلانی  بدون چربی در مقایسه با افرادی داشتند که مکمل مصرف نکردند و در مقایسه با سایر اشکال پروتئین، مانند پروتئین کازئین و پروتئین سویا، پروتئین وی در بهبود قدرت و اندازه عضلات برتر است.

به دنبال یک برنامه تمرینی 10 هفته ای شدید، مردان تمرین داده شده ای که از پروتئین وی ایزوله استفاده کرده بودند، در مقایسه با گروهی که مکمل پروتئین کازئین دریافت کردند، به طور قابل توجهی افزایش قدرت و توده عضلانی بدون چربی بدن و کاهش چربی بدن داشتند.

افزایش مقاومت بدن !

پژوهشی که در ژورنال بین المللی ورزش و تغدیه به چاپ رسید به بررسی مزیتهای این مکمل درمدت ریکاوری پرداخت.این پژوهش بر تمرینات کوتاه مدت تمرکز داشت.

در این آزمایش 17 مرد آموزش ندیده بدین صورت ورزشهای خود را آغاز کردند: 4 ست ورزش، برای هر ست 10 بار تکرار در تمرینهای کشش پا، پرس پا و فلکشن پا.

این افراد 1.5 گرم  پروتئین وی ایزوله را به ازای هر یک کیلوگرم از وزن انسان در فواصل مختلف زمانی استفاده کردند.این پژوهش به مدت دو هفته ادامه داشت. گروه کنترل در این تحقیق، به جای استفاده از مکمل  وی، از نوشیدنی کربوهیدرات استفاده کردند.

نتایج حاکی از آن بودند مقاومت زانوهای افرادی که از این پروتئین استفاده کرده بودند سه برابر بیشتر از گروه کنترل شده بود.  این پژوهش نشان می دهد که مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله می تواند به ترمیم ماهیچه ها در دوران ریکاوری بدنسازی کمک کند. 

گلدن وی کارن 1000 گرمیگلدن وی کارن | افزایش حجم عضلات بدون افزایش چربی

افزایش قدرت عضلات با مصرف مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله!

به طور کلی در رابطه با مکملهای پروتئین وی تحقیقات زیادی انجام پذیرفته است. تحقیقی به بررسی اثرات پروتئین وی ایزوله بر بدن پرداخت نتایج حاکی از آن بودند که این مکمل بدنسازی قدرت عضلات را افزایش می دهد و سبب افزایش حجم آنها می شود.

همانطور که تا به حال بدان اشاره کردیم پروتئین نقش بسیار مهمی در عضله سازی دارد. پروتئین حیوانی یک پروتئین کامل به حساب می رود زیرا حاوی تمامی آمینو اسید های ضروری برای بدن است.

ممصرف این مکمل به عضله سازی کمک زیادی می کند. به همین دلیل مصرف آن به تمامی ورزشکارن و بدنسازانی که قصد عضله سازی دارند پیشنهاد می شود.

مصرف این مکمل و کنترل وزن در افراد مبتلا به ایدز!

تحقیقی در رابطه با پروتئین وی ایزوله در بیماران مبتلا به بیماری ایدز صورت گرفت. نتایج تحقیق بسیار جالب و تامل برانگیز بود. این نتایج حاکی از آن بودند که مصرف این مکمل از کاهش وزن در این بیماران جلوگیری به عمل می آورد و همین امر اثرات مثبتی در روند بهبودی آنها دارد.

پودر وی گلد 100% ادوای پلاسپودر وی گلد | افزایش دهنده حجم عضلانی

مصرف این مکمل و جلوگیری از بروز اگزما!

اگزما یک بیماری شدید پوستی است که معمولا در فصل سرما بروز پیدا میکند. پوسته پوسته شدن پوست و خارش آن علایم بروز این بیماری هستند.

تحقیقات نشان می دهند که مصرفاین مکمل از بروز اگزما در افراد جلوگیری به عمل می آورد. البته بهتر است قبل از استفاده از این مکمل با پزشک خود در رابطه با بیماری اگزما مشورت کنید.

مصرف این مکمل و کاهش وزن!

همانطور که تابه حال چندین بار بدان اشاره کردیم پروتئین کمک زیادی به کاهش وزن می کند. زیرا سبب می شود مدت طولانی تری احساس سیری بکنید و همین امر سبب می شود کربوهیدرات کمتری مصرف کنید.

در نتیجه بدن برای تولید انرژی چربی ها را می سوزاند و همین امر به کاهش وزن کمک می کند. مطالعات نشان داده اند که مکمل پروتئین وی ایزوله بیشتر از پروتئین های گیاهی مانند سویا به کاهش وزن کمک می کند.

پودر وی پروتئین پرمیکس ویتامین پگاه 2 کیلوییپودر پروتئین وی پگاه پرمیکس | کمک به حفظ سلامت عضلات

مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله و پیشگیری از ابتلا به سرطان پروستات!

سرطان پروستات یکی از بیماری های رایج در میان مردان است. مطالعات نشان می دهند که مصرف پروتئین می تواند عاملی بازدارنده در بیماری سرطان پروستات باشد. مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله با آنتی اکسیدان های بدن مبارزه می کند و نمی گذارد آنها در بدن تولید شوند.

همین امر از بروز بیماری سرطان پروستات پیشگیری می کند. همچنین پروتئین موجود در این مکمل با رادیکالهای آزاد مبارزه می کند و از بروز بیماری های قلبی جلوگیری به عمل می آورد. در پایان باید به این نکته اشاره کنیم، با توجه به اینکه این پروتئین از شیر بدست می آید حاوی لاکتوز است. لاکتوز نیاز بدن به کربوهیدرات را تامین می کند.

عوارض پروتئین وی ایزوله!

قبل از مصرف مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله بهتر است با پزشک خود مشورت کنید. مخصوصا مصرف این مکمل در دوران بارداری و شیردهی بسیار حساس است و حتما باید زیر نظر پزشک مصرف شود.

در مصرف این مکمل باید به دوز مصرفی توجه داشته باشید. مصرف بالای مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله مشکلاتی از جمله تهوع، سردرد، افزایش حرکات روده، افزایش تشنگی و گرفتگی عضلات، نفخ و بی اشتهایی می شود که به عنوان مضرات پروتئین وی یا عوارض مصرف پروتئین وی شناخته می شوند.

افرادی که از داروهای خاص  استفاده می کنند و از بیماری های زوال عقل و پوکی استخوان رنج می برند باید در رابطه با مصرف این مکمل بسیار محتاط باشند.

همانطور که در مورد تمامی مکمل ها بدان اشاره کردیم، سنتز پروتئین در کبد صورت می گیرد. افرادی که از بیماری های کبدی و کلیوی رنج می برند باید در مورد مصرف مکمل بدنسازی پروتئین وی ایزوله بسیار محتاط باشند.

همچنین درباره عوارض مکمل وی می توان گفت، مصرف این مکمل اگر همراه با ورزش نباشد به کلیه ها آسیب وارد می کند.

واکنش های آلرژیک واکنشهایی هستند که به ندرت در اثر مصرف این مکملها رخ می دهند. اما در صورت بروز تنگی نفس و تورم مصرف آن را بلافاصله قطع کنید.

افرادی که به لاکتوز حساسیت دارند هرگز نباید از این مکمل استفاده کنند. زیرا این مکمل از شیر تهیه می شود و همان اثرات را دارد.

مکمل بدنسازیشما می توانید جهت خرید مکمل بدنسازی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

مکمل بدنسازی را از کجا بخریم؟

برای تهیه بهترین مکمل بدنسازی به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی مکمل هایی که در این سایت به فروش می رسند دارای مجوزهای بهداشتی هستند و شما می توانید با خیال راحت این مکمل ها را سفارش دهید. 

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.