مکمل تقویت قوای جنسی

آیا لاغری پهلو با تمرکز تمرین های ورزشی بر این ناحیه ممکن است؟

burn hip fat 2

لاغری پهلو برای بسیاری از افراد مهم می باشد زیرا پهلوهای لاغر زیبایی اندام را دو چندان می کنند. بسیاری از افراد در مسیر کاهش وزن و لاغری با معضل برجسته بودن پهلوها مواجه اند. در مسیر رژیم و تمرین های ورزشی، لاغری پهلو برای بسیاری افراد دغدغه است و آنها را وادار می کند تا به دنبال روش هایی بروند که پهلوها را سریعتر لاغر کنند. در مقاله امروز به راهکارهایی اشاره خواهیم کرد که به شما در داشتن پهلوهایی لاغرتر یاری می رسانند.

قرص لاغری و کاهش وزنشما می توانید جهت خرید قرص لاغری به صورت آنلاین از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

لاغری پهلو با ورزش ممکن است؟

بسیاری از افراد در روند کاهش وزن خود و برای لاغری موضعی پهلوها به سراغ ورزش می روند. این افراد به سراغ ورزش های مخصوص پهلو می روند به این امید که چربی های این ناحیه را آب کنند. جالب است بدانید تمرینات مداوم بر روی پهلوها باعث تقویت عضلات این ناحیه می شود. برای لاغر کردن پهلو و آب کردن چربی یک ناحیه باید به چند عامل در کنار هم توجه داشته باشید. تمرین ورزشی و داشتن یک برنامه غذایی مناسب باعث کاهش چربی کلی بدن می شود اما زمانی که بر روی یک ناحیه تمرکز می کنید در واقع عضلات آن ناحیه را تقویت می کنید و به این ترتیب با عدم کاهش چربی پهلو و شکست در مسیر لاغری پهلو مواجه می شوید.

چرا پهلوها چاق می شوند؟

چاقی پهلوها می تواند ناشی از دلایل متعددی باشد. برخی از دلایل چاقی پهلوها به شرح زیرند:

 • فعالیت بدنی کم
 • تغذیه نامتعادل و بیش از اندازه
 • عدم مصرف میوه و سبزیجات
 • مصرف بیش از حد قند و شکر
 • دیر میل کردن وعده شام
 • بدون آب نگه داشتن بدن
 • مصرف غذاهای شور، سرخ کرده و چرب
 • مصرف الکل و سیگار
 • نداشتن خواب کافی شبانه

برای لاغری پهلو چه اقداماتی نیاز است؟

بهتر است پیش از هر نکته ای این حقیقت را بدانید که چربی پهلو یکی از سرسخت ترین چربی های بدن است. برای لاغر کردن این ناحیه باید روی روش هایی تمرکز کرد که بهترین نتیجه را بدهند. در ادامه با راهکارهایی برای لاغری پهلو آشنا می شوید:

 • تغذیه مناسب

اولین قدم برای داشتن پهلوهایی لاغرتر این است که از خوراکی هایی استفاده کنیم که برای لاغری پهلو مناسب هستند. تغذیه در کنار ورزش می تواند نقش مهمی در کاهش چربی های بدن داشته باشد.

 • کالری سوزی بیشتری داشته باشید

برای رسیدن به پهلوی لاغرتر باید در کنار تغذیه مناسب فعالیت بدنی نیز داشته باشید. یک فعالیت بدنی روزانه و منظم در کنار رژیم مناسب می تواند به شما کمک کند زودتر به نتیجه برسید.

لاغری پهلو

برای لاغری پهلو باید از  کدام مواد غذایی استفاده کرد؟

در تغذیه خود نکات زیر را در نظر داشته باشید:

نوشیدن آب کافی

سعی کنید روزانه 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. نوشیدن آب پیش از غذا نیز کمک می کند دچار پرخوری نشوید. بنابراین یک لیوان آب ولرم پیش از غذا بنوشید.

مصرف کاهو

یکی از بهترین سبزیجات که به شما کمک می کند فیبر بیشتری دریافت کنید و احساس سیری داشته باشید کاهو است. زمانیکه شما فیبر بیشتری دریافت می کنید و احساس سیری دارید می توانید با تلاشی کمتر پهلویی لاغرتر داشته باشید.

مصرف پروتئین

مواد غذایی حاوی پروتئین مانند انواع گوشت و تخم مرغ نیز باعث احساس سیری طولانی مدت می شوند. از طرفی پروتئین به تعادل سطح قند خون نیز کمک می کند. این مواد با سیر نگهداشتن شما از تمایل شما برای پرخوری و چاق شدن پهلوها می کاهند.

مصرف ادویه

خواص ضد التهابی برخی ادویه ها باعث می شود چربی کمتری در ناحیه شکم و پهلو جمع شود. ادویه ها روی سوخت و ساز بدن نیز موثرند. می توانید بیشتر از فلفل، دارچین، زردچوبه و زنجبیل در تغذیه خود استفاده کنید.

مصرف جوی دوسر

جو دوسر نیز نقش مهمی در بهبود سوخت و ساز بدن دارد و می تواند در کنار ورزش و رژیم غذایی مناسب به لاغرتر شدن پهلوها کمک کند.

مصرف غذاهای پر فیبر

یک برنامه غذایی پرفیبر می تواند در کاهش چربی های بدن بسیار موثر باشد. شما می توانید از موادغذایی پرفیبر مانند نخودفرنگی، کاهو، کلم، گوجه و خیار و … در تغذیه خود استفاده کنید. این مواد غذایی نه تنها روی اشتهای شما اثر دارند و با کند کردن فرآیند هضم اشتها را کاهش می دهند بلکه ویتامین ها و مواد معدنی لازم را به بدن می رسانند و باعث بهبود چربی سوزی می شوند.

مصرف شکلات تلخ

شکلات تلخ بالای 90 درصد از آنجا که کالری و چربی اضافه به بدن نمی رساند و از طرفی حاوی کافئین است می تواند در لاغری پهلو موثر باشد.

لاغری پهلو

برای لاغری پهلو باید از مصرف کدام مواد غذایی اجتناب کرد؟

در روند لاغری پهلو باید علاوه بر خوراکی های مجاز از خوراکی های غیرمجاز نیز اطلاعات داشته باشید و از مصرف آنها خودداری کنید. در ادامه با خوراکی های غیر مجاز آشنا می شوید:

عدم مصرف غلات تصفیه شده

مواد غذایی مانند نان سفید و غلات تصفیه شده، قند و کربوهیدرات زیادی به بدن می رسانند. مصرف این مواد باعث می شود قند بدن سریع افزایش و سریع کاهش پیدا کند. این عملکرد باعث گرسنگی سریعتر شما و مصرف بیشتر مواد غذایی می شود. نکته ای که به اضافه وزن و چاق شدن پهلوها می انجامد.

دوری از فست فود و سیب زمینی سرخ کرده

این مواد غذایی ارزش غذایی ندارند و فقط کالری بالایی را به بدن می رسانند. این کالری در نهایت به دور شکم و پهلو انباشته می گردد. پس بهتر است از آنها دوری کنید.

عدم مصرف آب میوه

تا جایی که می توانید از مصرف آبمیوه صنعتی خودداری کنید. این آبمیوه ها فیبر ندارند و فقط به بدن قند می رسانند. این قند نیز می تواند باعث اضافه وزن و مشکلات دیگری مانند افزایش قند خون شود.

عدم مصرف لبنیات پرچرب و گوشت

سعی کنید برای تامین چربی از چربی های سالم مانند روغن زیتون، زیتون، روغن ماهی و … استفاده کنید و تا حد امکان از مصرف لبنیات پر چرب و گوشت خودداری کنید.

سخن پایانی

برای داشتن پهلوهایی لاغرتر بهتر است تمرکز تمرین های ورزشی خود را بر روی این قسمت از بدن قرار ندهید زیرا باعث تقویت عضلات این ناحیه می شوید و نه لاغرتر شدن آنها. باید بر روی کاهش وزن کلی بدن تمرکز کنید و با داشتن یک رژیم مناسب و فعالیت بدنی، روند کاهش وزن و لاغری پهلوها را با همدیگر تجربه کنید.

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.