مکمل تقویت قوای جنسی

عطر باران تیره تر در سال 2019 به بازار آمد!

عطر جدید «باران تیره تر» در سال 2019 به بازار آمد!

عطر های جدید با ورود خود به بازار دنیای محصولات آرایشی و بهداشتی را تحت تاثیر قرار می دهند!اکنون عطری جدید به بازار وارد شده است که یادآور بوی بدیعی از باران است! باران های  پرطراوت با رایحه شکوهمند خود به  شمال غرب اقیانوس آرام رسیده اند و پس از یک تابستان نسبتاً خشک و گرم ، آرامش خوبی را برای همگان به ارمغان آورده اند.

فصل جدید آمدنش را به طرز جسورانه ای با رایحه ای دلپذیرو رعد و برقی ناشناخته و رنگین کمانی پررنگ  و نسیمی سریع و سرد در اواسط ما سپتامبر اعلام کرده است. اولین روزی که تغییر فصل خودش را نشان داد، اتفاق حیرت آوری در دنیای رایحه ها رخ داد:کمپانی نیل موریس «عطر باران تیره تر» (darker rain) را به طور تصادفی (یا شاید از قبل برنامه ریزی شده)  به بازار وارد کرد!  تا رایحه دریاهای طوفانی ، زمین سیراب شده از آب  و پر از سبزه را منعکس کند.

نیل موریس در مورد رایحه عطر باران تیره تر حیرت آور چه می گوید؟!

نیل موریس می گوید:«… من عطرهایی را که رایحه باران داشتند بو کرده بودم !اما همیشه احساس می کردم این عطرها چیزی کم دارند. در واقع رایحه خوش رعد و برق و طوفانهای بارانی در آنها وجود نداشت. من می خواستم عطری عمیق تر تولید کنم و همین شد که عطر باران تیره تر پا به عرصه گذاشت»

با الهام از طوفانهایی که نزدیک اقیانوس ماساچوست می آیند.نیل موریس تصویر عطر بارات تیره تر را با ابرهایی که پایین آمده اند و بارانهایی که وارد دریا می شوند و آمیزه ای از رعد و برق و سردی هوا  نشان داد.

نیل موریس کارخانه دار آمریکایی با الهام از هوای بارانی عطری با رایحه ای غیرمتعارف و خاص ساخته است. رایحه خاصی که معمولا در عطرهای باران زا انتظار می رود در این عطر به مشام نمی رسد.

درعوض ، نیل موریس در عطر باران تیره تر حس استنشاق رایحه گیاهان خاکی و عمق آن را به تصویر می کشد. تغییر فشار هوا،  رقص کف ها بر روی آب و تضاد رنگ آبی و سیاه در این عطر احساس می شود.

این عطر زمستانهای سخت را یادآوری می کند در حالیکه بر روی یک کلبه در کنار دریا نشسته اید و به زیبایی این طوفان نگاه می کنید.

پس از چند ساعت رایحه و بوی امواج وحشی دریا فروکش می کند و رایحه خوش سروهای ساحلی خم شده و شکسته در باد و سواحل صخره ای که با جلبک ها پوشیده شده اند و بوی چوب خیس خورده به مشام می رسد.

قیمت این عطر چقدر است؟

شیشه 30 میلی لیتری این عطر تنها 70 دلار قیمت دارد. اگر می خواهید عطر باران تیره تر را سفارش دهید می توانید به سایت کمپانی مراجعه کنید.

محصولات آرایشی را از کجا خریداری کنیم؟

اگر به دنبال بهترین محصولات مراقبت از پوست مانند برنزه کننده، تونر، شامپو بدن، شوینده صورت، ضد آفتاب، لوسیون، ماسک صورت، مرطوب کننده، پن، کرم دست، آرایش ناخن، مایع لنز هستید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.