مکمل تقویت قوای جنسی

خواص شگفت انگیز غذای ملکه زنبور عسل بر سلامتی!

خواص شگفت انگیز غذای ملکه زنبور عسل بر سلامتی!

اگر بخواهیم از یک اکسیر زندگی‌بخش صحبت کنیم بی شک از عسل و فرآورده‌های آن نام خواهیم برد. عسل ماده‌ای خارق العاده است که به حفظ سلامت بدن کمک می‌کند و از بروز بیماریهای مختلف جلوگیری به عمل می‌آورد.

به همین دلیل بسیاری از کارشناسان سلامتی استفاده از این اکسیر شفابخش را به همگان توصیه می‌کنند. از تولیدات زنبور عسل می‌توان به ژل رویال ( و یا غذای ملکه زنبور عسل)، گرده گل، موم و بره‌موم اشاره کرد.

ژل رویال یا غذای ملکه زنبور عسل ماده بسیار منحصر فردی است که اثرات زیادی بر سلامتی دارد. در این مقاله قصد داریم به معرفی این ماده بپردازیم و سپس مکمل دارویی را که در آن از غذای ملکه زنبور عسل استفاده شده است، معرفی کنیم.

تقویت سیستم ایمنیشما می توانید جهت خرید قرص تقویت سیستم ایمنی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

غذای ملکه زنبور عسل یا ژل رویال چگونه بدست می‌آید؟

بسیاری از ما فکر می‌کنیم که عسل تنها تولید زنبور عسل است. اما بهتر است بدانید این زنبورها مواد منحصر به فرد دیگری را نیز تولید می‌کنند که هریک دارای آثار شگرفی بر سلامتی هستند.

عمر مفید زنبور عسل تنها 45 روز است که بی‌وقفه کار می‌کند و به تولید محصولات مختلف می‌پردازد. غذای ملکه زنبور عسل را ژل رویال یا شیر زنبور عسل نیز می‌نامند.

این محصول از نظر بیولوژیک غنی‌ترین فرآورده زنبور عسل به شمار می‌رود. غذای ملکه زنبور عسل از غدد طرفین سر زنبورهای کارگر ترشح می‌شود و با بزاق آنها مخلوط می‌شود. این محصول شکل خمیری سفید و یا زرد کم‌رنگ دارد و طعم آن تند است.

ملکه زنبور عسل به طور دایم از این ژل تغذیه می‌کند و روزانه 2500 تخم تولید می‌کند. ملکه با مصرف این ماده شگفت آور به طور میانگین 6 تا 7 سال عمر می‌کند.

کپسول رویال ژلی ۱۰۰۰ میل او پی دی فارما

کپسول رویال ژلی ۱۰۰۰ میل او پی دی فارما

خواص غذای ملکه زنبور عسل چیست؟

غذای ملکه زنبور عسل دارای خواص بیشماری است. از سال 1835 مطالعات گسترده‌ای بر روی این ماده صورت گرفت و آثار آن بر سلامتی به اثبات رسیده است.

آنتی اکسیدان قوی، یکی از مهمترین ویژگی های غذای ملکه زنبور عسل!

این محصول یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که رادیکالهای آزاد بدن را از بین می‌برد. وجود رادیکالهای آزاد در بدن سبب بروز مشکلات زیادی از جمله بیماریهای قلبی می‌شود. به همین دلیل بسیاری از کارشناسان توصیه می‌کنند برای جلوگیری از ابتلا به بیماریهای قلبی-عروقی از غذای ملکه زنبور عسل استفاده کنید.می توان ژل رویال را قرص آنتی اکسیدان و قرص قلب و عروق به حاب آورد.

کلاژن‌ساز!

این ماده به تولید کلاژن در بدن کمک می‌کند. کلاژن برای بهبود سریع زخم‌ها و حفظ سلامت پوست اهمیت بسیار زیادی دارد. ژل رویال حاوی پروتئین بسیار زیاد است و از بروز بیماریهای مختلف جلوگیری به عمل می‌اورد.

قرص کلاژن گلد آدریان

قرص کلاژن گلد آدریان

آنتی‌بیوتیک قوی!

غذای ملکه زنبور عسل یک آنتی بیوتیک بسیار قوی است. به همین دلیل مصرف آن میکروبها و آلودگیهای مختلف را در بدن از بین می‌برد. به طور کلی می‌توان به این امر اشاره کرد که این ماده برای تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار موثر است و از بروز بیماریهای سخت جلوگیری به عمل می‌آورد.می توانید به جای قرص تقویت سیستم ایمنی از آن استفاده کنید.

مطالعات به اثبات رسانده‌اند افرادی که به طور مدام از این محصول استفاده می‌کنند کمتر از افرادی که از این محصول استفاده نمی‌کنند در خطر ابتلا به سرطان و بیماریهای زوال عقل از جمله آلزایمر قرار دارند.

شربت ژل رویال نیچرز اونلی یک مکمل دارویی موثر!

شربت ژل رویال دایا

شربت ژل رویال نیچرز اونلی یک مکمل دارویی موثر!

ممکن است بسیاری از افراد به غذای ملکه زنبور عسل دسترسی نداشته باشند. به همین دلیل این افراد می‌توانند از انواع مکملهای دارویی که این ماده در آنها به کار رفته است، استفاده کنند.

شربت ژل رویال نیچرز اونلی یک مکمل دارویی منحصر به فرد است که به تقویت سیستم ایمنی بدن، افزایش قوای جنسی و جسمی، تقویت حافظه و یادگیری و کاهش چربی و قند خون کمک می‌کند. ویژگی های این مکمل به شرح زیر هستند:

فواید عسل برای سلامتی، فوایدی شگفت انگیز که نمی دانید!

چگونه از این مکمل دارویی استفاده کنید؟

این مکمل به صورت شربت تولید می‌شود و بهتر است روزانه 2 تا 4 قاشق چایخوری از این شربت مصرف شود. دقت داشته باشید که مصرف این شربت با داروهای انعقاد کننده خون تداخل دارد. همچنین افرادی که از انواع التهابات پوستی رنج می‌برند در مصرف این مکمل باید محتاط باشند.

در اینجا ذکر این نکته اهمیت بسیار زیادی دارد که بهتر است قبل از مصرف این مکمل با پزشک خود مشورت کنید و تاریخچه کاملی از سلامتی خود و داروهایی را که مصرف می‌کنید در اختیار پزشک قرار دهید. پزشک بهترین کسی که در این زمینه می‌تواند مشاوره‌های لازم را به شما بدهد. بهتر است قبل از مصرف این مکمل ستور العمل مصرف و تداخلات دارویی آن را به خوبی بررسی کنید.

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند :

فواید عسل برای سلامتی، فوایدی شگفت انگیز که نمی دانید!
معرفی انواع دمنوش برای تقویت سیستم ایمنی بدن!
کفیر ماده ای خارق العاده برای ارتقا سلامتی!

مجله سلامت داروخانه آنلاین برای ارتقا سلامت عمومی بدن خرید محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

شربت رویال-ویت فارم
کپسول رویال ژلی ۱۰۰۰ میل او پی دی فارما
کپسول رویال ژلی و پروپولیس ویتارمونیل
کپسول رویال ژلی اس تی پی فارما

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.