مکمل تقویت قوای جنسی

همه چیز در مورد برقراری رابطه جنسی در دوران کرونا!

همه چیز در مورد برقراری رابطه جنسی در دوران کرونا!

یکی از سوالاتی که در دوران کرونا زیاد پرسیده می شود در مورد روابط جنسی در دوران کرونا است. با توجه به این موضوع که رعایت فاصله گذاری برای جلوگیری از انتقال بیماری کرونا اهمیت بسیار زیادی دارد، بسیاری از افراد این سوال را می پرسند که آیا می توان روابط جنسی را در دوران کرونا ادامه داد. بهتر است بدانید شما می توانید با توجه به برخی از راهکارها روابط جنسی لذت بخشی را در دوران کرونا تجربه کنید. با توجه به این موضوع که واکسن این بیماری ساخته شده است و افراد در حال واکسینه شدن هستند، به زودی وضعیت به حالت سابق باز می گردد و افراد می توانند زندگی سابق خود را ادامه دهند.

marriageشما می توانید جهت خرید محصولات جنسی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

رابطه جنسی ایمن اهمیت زیادی دارد!

یکی از مواردی که باعث شده است برقراری روابط جنسی در دوران کرونا به چالش بزرگی تبدیل شود، حفظ سلامتی است. اکثر افراد تمایل دارند تا رابطه جنسی امنی را تجربه کنند و به بیماری های مقاربتی مبتلا نشوند. به همین دلیل به تمام شرکای جنسی توصیه می شود که در زمان برقراری روابط جنسی به موارد زیر توجه داشته باشند:

 • استفاده از کاندوم
 • آزمایش های متداول برای سلامتی و غربالگری

البته باید به این موضوع اشاره کنیم هیچ روشی به طور کامل از انتقال بیماری های مقاربتی جلوگیری نمی کند. با این وجود رعایت این موارد خطر بروز این بیماری ها را تا 99 درصد کاهش می دهد. به همین دلیل پزشکان توصیه می کنند تعداد شرکای جنسی خود را کاهش دهید و دائما سلامتی خود را بررسی کنید.

آیا در دوران کووید 19 می توان رابطه جنسی امن را تجربه کرد؟

با توجه به این موضوع که بیماری کرونا از طریق تنفس و در فاصله نزدیک انتقال پیدا می کند، بسیاری از افراد این سوال را می پرسند که آیا می توان رابطه جنسی امنی را در دوران کرونا تجربه کرد. پاسخ به این سوال مثبت است، اما شما باید تدابیری را در نظر داشته باشید تا بتوانید رابطه جنسی امنی را تجربه کنید. برای برقراری رابطه جنسی در دوران کرونا به موارد زیر دقت کنید:

 • اگر پارتنر جنسی خود را مدتی است که ندیده اید قبل از برقراری رابطه جنسی باید آزمایش کووید 19 بدهید.
 • در طول این مدت از برقراری رابطه جنسی دهانی خودداری کنید.
 • قبل از شروع فعالیت جنسی دست های خود را ضد عفونی کنید و از تمیز بودن محل مطمئن شوید.

آیا بیماری کووید 19 یک بیماری مقاربتی است؟

وقتی به سوالات مرتبط با رابطه جنسی در دوران کرونا برخورد می کنیم، یکی از سوالاتی که توجه را به خود جلب می کند این است که بسیاری از افراد کووید 19 را نوعی بیماری مقاربتی به شمار می آورند. در همین جا اعلام می کنیم که این باور کاملا اشتباه است و هنوز یافته هایی که این مورد را تایید کنند بدست نیامده اند. درست که بیماری کووید 19 باعث بروز عفونت در ریه ها می شود اما این بیماری هیچ ارتباطی به بیماری های جنسی ندارد. ممکن است شریک جنسی شما به بیماری کرونا مبتلا باشد و در صورت برقراری رابطه جنسی شما نیز مبتلا شوید. اما دلیل آن نزدیکی به فرد حامل ویروس است. همانطور که می دانید تنفس متداول ترین راه انتقال این بیماری است.

نکات مهم برای برقراری رابطه جنسی در دوران کرونا

آیا بیماری کووید 19 از طریق ترشحات واژن انتقال پیدا می کند؟

یکی از سوالات پرتکرار در مورد روابط جنسی در دوران کرونا این است که آیا این بیماری از طریق ترشحات واژن انتقال پیدا می کند! بهتر است بدانید که هنوز پاسخ واضح و روشنی به این سوال نداریم. با توجه به این موضوع که این بیماری نوعی بیماری جدید به شمار می رود و بسیاری از افراد را در سراسر دنیا گرفتار کرده است، هنوز دانشمندان بر روش های مختلف انتقال این بیماری تحقیقات لازم را انجام نداده اند. به همین دلیل برای برقراری رابطه جنسی در دوران کرونا باید مراقب باشید و با افراد مشکوک به این بیماری رابطه جنسی برقرار نکنید.

نکات مهم برای برقراری رابطه جنسی در دوران کرونا

اگر می خواهید به رابطه جنسی در دوران کرونا ادامه دهید، اما نمی خواهید به بیماری خاصی مبتلا شوید، به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • تعداد شرکای جنسی خود را به حداقل برسانید.
 • از کسانی که به علائم کووید 19 دچار هستند دوری کنید و با آنها رابطه جنسی برقرار نکنید.
 • از بوسیدن در رابطه جنسی خود داری کنید.
 • از رفتارهای جنسی که خطر انتقال مدفوع، آب دهان، آب منی و ادرار را به همراه دارند اجتناب کنید.
 • در زمان رابطه جنسی دهانی از کاندوم مخصوص استفاده کنید.
 • قبل از شروع فعالیت جنسی دوش بگیرید و بدن خود را ضد عفونی کنید.
 • برای برقراری رابطه جنسی در دوران کرونا از اسباب بازی های جنسی استفاده نکنید.
 • پس از برقراری رابطه جنسی در دوران کرونا از بدن خود را بشویید و سپس دستهای خود را با الکل ضد عفونی کنید.

آیا برای رابطه جنسی در دوران کرونا می توانیم از مکمل تقویت جنسی استفاده کنیم؟

پاسخ به این سوال مثبت است. استفاده از مکمل تقویت قوای جنسی هیچ منافاتی با سلامتی ندارد و به برقراری رابطه جنسی در دوران کرونا کمک می کند. برای خرید این مکمل ها می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

مجله سلامت داروخانه آنلاین محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی
سرکار خانم نغمه امیری کارشناس و درمانگر اختلالات جنسی و مشاور مجرب در حوزه مسائل زناشویی هستند که در زمینه استفاده از مکمل های تقویت قوای جنسی و باروری خانم ها و آقایان بسیار باسابقه می باشند.شما میتوانید برای دریافت مشاوره در زمینه همه موضوعات جنسی با پشتیبانی سایت داروخانه آنلاین تماس بگیرید.