مکمل تقویت قوای جنسی

بهترین پک مکمل برای استفاده در دوره حجم !

بهترین پک مکمل برای استفاده در دوره حجم !

اغلب افرادی که به باشگاه بدنسازی می‌روند به دنبال افزایش حجم هستند و تلاش می‌کنند با پیروی از رژیم غذایی  و مکمل بدنسازی مناسب دوره حجم خود را به خوبی طی کنند.

شناخت مکملها نقش بسیار مهمی در این زمینه دارد. در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین پک مکمل برای دوره حجم افراد حرفه‌ای و مبتدی در خانم‌ها و آقایان بپردازیم. در پایان این مقاله دید بازتری به این موضوع خواهید داشت و می‌توانید بهترین مکمل بدنسازی را انتخاب کنید.

مکمل بدنسازیشما می توانید جهت خرید مکمل بدنسازی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

مکملهای بدنسازی برای دوره حجم در خانم‌ها و آقایان

مکمل های بدنسازی هرکدام بر حسب مواد تشکیل دهنده ای که دارند برای هدف خاصی مصرف می‌شوند. در ورزش بدنسازی مصرف مکمل یک تخصص و علم محسوب می‌شود و باید دقیقا بدانید که کدام مکملهای بدنسازی شما را به هدفتان می‌رسانند. به طور کلی مکمل‌هایی که برای استفاده در دوره حجم معرفی می‌شوند به شرح زیر هستند:

  • کراتین
  • گینر
  • آمینو اسیدها
  • امگا 3
  • Zma
  • بوسترهای تستسترون

کراتین

اولین انتخاب در گروه مکمل‌های دوره حجم قطعا کراتین است. این مکمل هم در ریکاوری عضلات مهم است و بخشی از atp مورد نیاز برای فعالیت‌های قدرتی و حجمی را فراهم می‌کند و هم باعث افزایش آب میان بافتی عضله می‌شود. در نتیجه هر دو این امور باعث افزایش حجم کلی عضله خواهند شد.

نحوه مصرف کراتین در دوره حجم به صورت زیر است:

  • با توجه به اندازه‌ای که تمرین می‌کنید، می‌توانید روزی 10 تا 20 گرم مصرف کنید. خصوصا وعده قبل و بعد از تمرین بسیار مهم است .

مکمل کراتین با آب و یا آب مخلوط با شیرینی ساده مثل آبمیوه مصرف می‌شود.

کراتینشما می توانید جهت خرید کراتین از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

گینر

مهمترین مکمل بدنسازی دوره حجم گینر یا وزن دهنده‌ها هستند که تنوع بسیار زیادی در بازار دارند. این مکمل‌ها ترکیبی از کربوهیدرات و پروتئین هستند.

پروتئین موجود در این مکمل برای حجم و ساختار عضلات بکار گرفته می‌شود و کربوهیدرات موجود در این مکمل به تامین انرژی برای تمرین  کمک می‌کند و در حجم چربی نیز تاثیر دارد.

معمولا پروتئین موجود در گینر وی بالاست  و به نسبت 60 یا 70 درصد پروتئین و 40 یا 30 درصد کربو هیدرات دارد. شما این مکمل را از سایت داروخانه آنلاین سفارش دهید.

نحوه مصرف گینر برای این دوره به شرح زیر است:

  • اسکوپ های 40یا 50 گرمی این مکمل را در وعده‌های قبل و بعد تمرین و نیز وعده قبل از خواب مصرف کنید.
  • قبل از تمرین بهتر است این مکمل با 350 میلی‌لیتر آّب خالی مصرف شود که جذب سریع تری داشته باشد. در سایر وعده‌ها این مکمل را می‌توانید با شیر موز ویا شیک مصرف کنید.

گینرشما می توانید جهت خرید گینر از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

آمینو اسید (بی سی آآ)

  بی سی اا یک آمینو اسید شاخه‌دار است و در زمان انجام تمرینات حجمی که فشار زیادی از نظر متابولیسمی و مکانیکی به عضلات وارد می شود، مصرف می‌شود.

آمینو اسید در بدنسازی از آسیب یا به اصطلاح ریزش و سوختن عضله جلوگیری می‌کند. به طور کلی آمینو اسیدها، به ویژه بی سی اا اجزای سازنده پروتئین‌ها هستند که در ساختار عضله شرکت می‌کنند و برای ماندگاری و تثبیت حجم عضله بسیار مفید هستند.

امگا 3

امگا 3 یک اسید چرب ضروری است، بدین معنا که بدن نمی‌تواند آن را تولید کند و باید از طریق غذا و مکمل وارد بدن شود.دلیل اصلی وجود امگا 3 در پک مکمل دوره حجم، افزایش حجم بدون چربی است.

بدین صورتکه امگا 3 از ورود گلوکز به سلول جلوگیری می‌کند و به همین دلیل از تشکیل چربی نیز جلوگیری بعمل می‌آورد. اسیدهای چرب ضروری به عنوان کلسترول خوب در  خون به ریکاوری کمک می‌کنند. با خرید قرص امگا از داروخانه آنلاین می توانید نیاز خود را به این ماده برطرف نمایید.

Zma

 مکمل «زد ام ای» ترکیب روی منیزیم و ویتامین ب ۶ است که مصرف آن در دوره حجم بسیار مفید است. این مکمل به ریکاوری بدن کمک می‌کند و از آسیب‌دیدگی و همچنین ترشح تستسترون جلوگیری به عمل می‌آورد و سبب می‌شود بدن خواب راحتی را تجربه کند. جلوگیری از خستگی زود هنگام عضلات و تقویت سیستم ایمنی بدن نیز از دیگر تاثیرات این مکمل بدنسازی است.

نحوه مصرف مکمل «زد ام ای» در دوره حجم:

  • سعی کنید این مکمل را قبل خواب مصرف کنید و همزمان با آن شیر و کلسیم مصرف نکنید.

بوستر های تستسترون

 بعضی پاراهورمون‌ها یا بوسترها برای استفاده در دوره حجم مناسب هستند. این مکمل‌ها بر روی ترشح هورمون رشد در بدن تاثیر مثبت دارند. هورمون رشد اصلی‌ترین عامل افزایش حجم و قدرت عضله است. تریبولوس تستوبوست و مواد طبیعی مانند شنبلیله زنجبیل  می توانند در دوره حجم بسیار کمک کننده باشند. برای تهیه بهترین انواع مکمل بدنسازی به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند :

مجله سلامت داروخانه آنلاین همچنین خرید محصولات زیر را به شما پیشنهاد می کند :

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.