مکمل تقویت قوای جنسی

پروتئین وی دارای چه ویژگی هایی است؟

پروتئین وی دارای چه ویژگی هایی است؟

پروتئین وی  مکمل بدنسازی محبوب در میان ورزشکاران و بدنسازان به شمار می رود و به وفور در  بازار  یافت می شود. این پروتئین از شیر بدست می آید و به سرعت در دستگاه گوارشی هضم می شود.

به همین دلیل این مکمل یک گزینه کامل و بی نقص برای مصرف و تامین پروتین مورد نیاز بدن است. مکمل پروتئین وی  دارای نه آمینو اسید مورد نیاز بدن است. همچنین میزان لوسین موجود (نوعی آمینو اسید) در این مکمل که سبب حجم دهی به عضلات می شود، بسیار بالاست.

با توجه به محتوای بالای لوسین موجود در این مکمل، عملیات سنتز پروتین عضلانی افزایش می یابد. در نتیجه، با افزایش سنتز پروتین عضلانی، حجم عضلات بیشتر می شود. این مکمل بیشتر از انواع دیگر پروتین، به ویژه کازئین و سویا حجم عضلات را افزایش می دهد.

مکمل پروتئینشما می توانید جهت خرید مکمل پروتئین وی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

فواید مکمل بدنسازی پروتئین وی بر بدن

در ادامه به معرفی فواید مکمل بدنسازی پروتئین ویمی پردازیم.

جلوگیری از بروز سرطان!

پروتئین وی داری خاصیت آنتی بادی است و می تواند از بروز سرطان در بدن جلوگیری به عمل آورد. در واقع این پروتئین می تواند از تولید رادیکال های آزاد در بدن جلوگیری به عمل آورد و همین امر از بروز بیماری سرطان پیشگیری می کند. در واقع شاید بتوان گفت این ویژگی مهم ترین ویژگی این مکمل است.

مکمل بدنسازی وی و کاهش وزن!

همانطور که بارها بدان اشاره کردیم مصرف پروتئین سبب می شود مدت زمان بیشتری احساس سیری کنید. در نتیجه تمایل بدن به مصرف چربی و کربوهیدارت کاهش پیدا می کند. همین امر سبب می شود بدن برای تولید انرژی از چربی ها استفاده کند و آنها را بسوزاند. در نتیجه کاهش وزن رخ می دهد. این مکمل بدنسازی گزینه ای مناسب برای کسانی است که می خواهند در کنار ورزش وزن خود را نیز کاهش دهند.

 افزایش حجم عضلات! 

تححقیقات متنوعی نشان می دهند که مکمل بدنسازی پروتئین وی در کنار ورزشهای مقاومتی به طرز چشم گیری حجم عضلات را افزایش می دهد. در واقع، این مکمل به دلیل حجم دهی فوق العاده به عضلات در میان ورزشکاران و بدنسازان بسیار محبوب است. علاوه بر آن، این مکمل حجم عضلانی را هنگامی که بدن در جذب کالری محدودیت دارد، حفظ می کند.در نتیجه دیگر در طول رژیم، حجم عضلانی از دست نمی رود. این مسئله برای ورزشکاران و بدنسازان بسیار مهم است.

به طور کلی، مکمل پروتئین وی به سرعت و به سادگی در بدن جذب می شود.به همین دلیل منبع ایده آلی برای مصرف بعد از تمرینات ورزشی است. همچنین این مکمل به شما کمک می کند در طول رژیم های غذایی وزن خود را کم کنید. بدون اینکه حجم عضلات شما تحت تاثیر قرار گیرد!

پروتئین وی پروتئینی مهم است!

پروتئین وی پروتئینی مهم است!

پروتئین وی از محصولات جانبی شیر است. در واقع هنگامی که شیر دلمه می بندد مایعی بر روی آن باقی می ماند این مایع همان وی است. تحقیقات زیادی در این زمینه صورت گرفت و مشخص شد این مایع به عضله سازی و تقویت عضلات کمک زیادی می کند. همچنین مشخص شد این مایع حاوی تمامی آمینو اسیدهای ضروری بدن از جمله لوسین است.

خاصیت دیگر این پروتئین زود هضمی آن است. این مکمل بدنسازی به سرعت در بدن هضم و جذب می شود و آمینواسیدهای موجود در خود را در خون آزاد می کند. به همین دلیل استفاده از مکمل بدنسازی وی بعد از تمرینات ورزشی گزینه بسیار خوبی برای تقویت بدن و افزایش حجم عضلات است.

protein supplement myths

پروتین ساده وی یا پروتئین هیدرولیز شده وی؟!

تحقیقی در این زمینه صورت گرفته است (ژورنال نیوتریشن) و یافته های جالبی را نشان  می دهد. در این پژوهش  تعدادی مرد جوان که در اواخر دهه بیست بودند به دو گروه تقسیم شدند. به گروه اول  پروتئین هیدرولیزشده وی  (به ازای هر یک کیلوگرم از وزنشان) داده شد و به گروه دوم پروتین ساده وی.  

نتایج حاکی از آن بودند که  مصرف هر دو مکمل بدنسازی تجمع آمینو  لوسین را در خون افزایش می داد و آن را به ماهیچه ها می رساند.با مصرف هر دو مکمل بدنسازی، سنتز آمینو اسیدهای موجود در عضلات به یک اندازه افزایش یافت. آمینو اسیدها نقش مهمی را در عضله سازی و حفظ  آنها بازی می کنند.

اما نکته شگفت آوری در این پژوهش وجود داشت که توجه محققان را به خود جلب کرد.ماده فنیلالانین ماده ای است که نقش عملیلاتی مهمی در سنتز عضلات دارد و به عضله سازی کمک می کند.

این ماده در خون افرادی که  پروتین هیدرولیزشده وی استفاده کرده بودند 3 ساعت باقی مانده بود.با این وجود، فتیلالانین در خون کسانی که از پروتئین ساده وی استفاده کرده بودند تنها  یک ساعت پایدار بود. این پژوهش اطلاعات جامعی را در مورد انواع پروتینها و آمینو اسیدها در اختیار بدن سازان حرفه ای قرار می دهد.

در نتیجه با توجه به ویژگی های بدنی تان با مربی خود مشورت کنید و پروتئین وی مناسب را مصرف کنید.این کار به شما کمک می کند بدن شما آماده تر باشد و بهتر عضله سازی کند.

پودر پروتئین وی 100 گلد کر لاین ترک نوتریشنشما می توانید پودر پروتئین وی 100 گلد کر لاین ترک نوتریشن را از طریق وب سایت داروخانه آنلاین تهیه نمایید.

نحوه استفاده از پروتئین وی!

برای استفاده از این مکمل بدنسازی پروتئین وی نیازی نیست آن را به صورت پودری و خام مصرف کنید. روشهای زیادی وجود دارند که با استفاده از آنها می توانید این پودر را به پودری لذیذ و باب میل خود تبدیل کنید. شما می توانید این پودر را با آب میوه محبوب خود ترکیب کنید و میل کنید. همچنین می توانید آن را با پودر آجیل محبوب خود ترکیب کنید و استفاده کنید.

در مورد زمان مصرف مکمل بدنسازی وی نیازی نیست که الزاما مصرف آن را یک زمان خاص محدود کنید.  اما همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم بهترین زمان استفاده از این پودر بعد از تمرینات است. زیرا این پروتئین به سرعت در بدن جذب می شود و لوسین (آمینو اسیدی که به افزایش حجم عضلات کمک می کند) را در خون آزاد می کند. این آمینو اسید به عضلات می رود و سنتز پروتئین و در نتیجه افزایش حجم عضلات را بالا می برد.

به طور کلی مصرف روزانه یک و یا دو اسکوپ از این پودر بعد از تمرینات ورزشی کافی است. اما ذکر این نکته در اینجا حایز اهمیت است که نیازی نیست تمامی پروتئین مورد نیاز خود را با مصرف این مکمل بدنسازی تامین کنید. شما می توانید ار رژیم غذایی سرشار از پروتئین نیز پیروی کنید. بهتر است بدانید پروتئین های طبیعی اثری بر بدن دارند که بهترین پروتئین های فرآوری شده نمی توانند آن اثر را بر بدن داشته باشند.

حساسیت به لاکتوز و مصرف مکمل بدنسازی پروتئین وی!

به طور کلی اگر جز آن دسته از کسانی هستید که به لاکتوز و محصولات لبنی حساسیت دارید ممکن است به این مکمل نیز حساسیت داشته باشید. اما مکمل بدنسازی وی ایزوله حاوی لاکتوز نیست و اگر لاکتوز داشته باشد این مقدار کمتر از نیم گرم است. در نتیجه به راحتی می توانید این مکمل را مصرف کنید. توصیه ما به شما این است قبل از مصرف این مکمل با پزشک خود مشورت کنید و بعد از اطمینان از آن استفاده کنید.

پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی 2300 گرمیشما می توانید پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی را از طریق وب سایت داروخانه آنلاین تهیه نمایید.

عوارض مکمل بدنسازی پروتئین وی!

به طور کلی مصرف این مکمل بدنسازی عوارض جانبی زیادی ندارد اما ممکن است منجر به بروز مشکلاتی شود. همانطور که بارها بدان اشاره کردیم پروتئین نقش مهمی در بدن دارد و زندگی بدون پروتئین امکان پذیر نیست.

این ریزمغذی به تقویت استخوان ها کمک زیادی می کند. تا به حال تحقیقات زیادی در این زمینه صورت گرفته است اما تحقیقات جدید نشان می دهند  که مصرف بیش از اندازه پروتئین سبب ترشح اسیدی در بدن می شود و همین امر کلسیم را در بدن آزاد می کند. اگر کلسیم در بدن کاهش یابد بیماری هایی از جمله پوکی استخوان رخ می دهند.

همچنین اگر این مکمل بدنسازی را با آب میوه میل کنید همین امر سبب می شود قند خون بالا رود و باعث بروز مشکلات زیادی در بدن می شود. ممکن است برخی از افراد به این مکمل حساسیت داشته باشند و همین امر سبب به وجود آمدن مشکلات سلامتی و گوارشی از جمله نفخ شود.

در پایان به شما یادآور می شویم مکمل بدنسازی وی مکملی مفید و سودبخش است که با مصرف متعادل این پودر می توانید از نتایج مثبت آن بر سلامتی بهره مند شوید. برای تهیه بهترین محصولات دارویی و مکمل بدنسازی به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

پودر وی پروتئین پرمیکس ویتامین پگاهشما می توانید جهت خرید پودر پروتئین وی پگاه از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

 

نکات پایانی !

پروتئین وی یکی از محبوب‌ترین مکمل‌های بدنسازی است که از شیر به دست می‌آید و به سرعت در دستگاه گوارش هضم می‌شود. این مکمل حاوی تمامی آمینواسیدهای ضروری بدن، به ویژه لوسین است که به افزایش حجم عضلات کمک می‌کند. مطالعات نشان داده‌اند که پروتئین وی در مقایسه با سایر پروتئین‌ها مانند کازئین و سویا، سنتز پروتئین عضلانی را بیشتر افزایش می‌دهد و به همین دلیل، گزینه‌ای مناسب برای ورزشکاران و بدنسازان محسوب می‌شود. این مکمل همچنین به دلیل خاصیت آنتی بادی خود، می‌تواند از بروز سرطان جلوگیری کند و به کاهش وزن نیز کمک می‌کند.

علاوه بر این، پروتئین وی به سرعت در بدن جذب می‌شود و آمینواسیدهای مورد نیاز عضلات را تامین می‌کند، به همین دلیل مصرف آن بعد از تمرینات ورزشی توصیه می‌شود. با این حال، مصرف بیش از حد آن می‌تواند مشکلاتی مانند افزایش قند خون و مشکلات گوارشی ایجاد کند. همچنین افرادی که به لاکتوز حساسیت دارند باید از نوع ایزوله این مکمل استفاده کنند. به طور کلی، مصرف متعادل و هوشمندانه پروتئین وی می‌تواند نتایج مثبت زیادی بر سلامت و عملکرد ورزشی داشته باشد.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.