مکمل تقویت قوای جنسی

پد بانوان سبب بروز اگزما می شوند!

پد بانوان سبب بروز اگزما می شوند!

پد سبب بروز اگزما می شود، بنابراین راه جلوگیری از آن چیست؟!استفاده از پد های قاعدگی گاهی اوقات سبب بروز اگزما و یا دانه های ورم کرده ی قرمز رنگ بر روی پوست می شود. این دانه ها سبب خارش  و ورم پوست می شوند. گاهی اوقات ممکن است این اگزما ناشی از مواد به کار رفته در پد باشد. گاهی اوقات این بیماری پوستی ناشی از رطوب و گرما ناحیه واژن است که محیط را باکتریایی می کند. بدون توجه به دلیل آن، درمانهای زیادی برای اگزما های ناشی از استفاده پدهای قاعدگی وجود دارند.

پد بهداشتی

شما می توانید جهت خرید پد یهداشتی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

دلیل بروز این اگزما چیست؟

بیشتر اگزما ها ناشی از تماس پوست با ماده ای خارش زا در پدهای بهداشتی هستند. پدها از لایه ها و مواد متفاوتی ساخته می شوند. هر کدام از این مواد می توانند به صورت بالقوه سبب خارش پوست  شوند. به طور مثال:

لایه زیرین پد!

لایه زیرین پد بهداشتی معمولا از موادی ساخته می شود که پولولفینز نامیده می شوند. این مواد در تولید لباس، حصیر و طناب نیز به کار می روند.

لایه مرکزی جذب کننده !

لایه مرکزی جذب کننده معمولا میان لایه پایینی و بالایی قرار دارد. این لایه از فوم و پشم شاخته شده است و دارای موادی به شدت جاذب است. گاهی اوقات ممکن ژلهای جذب کننده نیز در این لایه وجود داشته باشند.

لایه بالایی و خطر بروز اگزما!

لایه بالایی قسمتی است که در تماس با پوست  قرار دارد و می تواند از موادی مانند زینک اکساید و پترولاتوم ساخته شده باشد.این مواد پوست را مرطوب نگاه می دارند.

لایه چسبنده!

این لایه در پشت پد قرار دارد و کمک می کند پد به لباس زیر شما متصل باشد. برخی از این مواد چسبنده مورد تایید اف.دی.ای هستند.مواد تشکیل دهنده این لایه مانند موادی هستند که در چسب چوب مورد استفاده قرار می گیرند.

رایحه!

علاوه بر این مواد، برخی از تولید کنندگان رایحه های خوشبو کننده به این پد ها اضافه می کنند. برخی از خانم ها به این عطرها حساسیت دارند. اما در بیشتر پدها، لایه معطر  در زیر بخش جاذب قرار دارد.

در واقع این امر سبب می شود بخش معطر با پوست تماسی نداشته باشد.در حالی که ممکن است در اثر استفاده از این پد ها اگزما و خارش آلرژیک رخ دهد اما این بیماری ها معمولا به ندرت پیش می آیند.

یک تحقیق نتیجه گیری کرد تنها 7 درصد ازکسانی  که از پد استفاده کرده بودند به آن آلرژی داشتند.تحقیق دیگری نشان می دهد این بیماری از هر دو میلیون نفر در یک نفر بروز می کند.

 

نوار بهداشتی شب پوست حساس سپتونا Septona Night Sensitive Sanitary

اگزما چگونه درمان می شود؟

برای درمان اگزما می توانید از درمان های زیر استفاده کنید:

  • از پد های غیر معطر استفاده کنید!
  • لباس زیرتان از جنس کتان و آزاد باشد تا از اصطکاک جلوگیری کنید!
  • برندهای مختلف پد را امتحان کنید!
  • از کرم هیدروکروتیزون که فروش آن بدون نسخه آزاد است استفاده کنیداین کرم را در ناحیه واژن خود بزنید و وارد کانال واژن خود کنید!
  • پایین تنه خود را در آب گرم ( و نه داغ) قرار دهید!
  • پد ها را دایما تعویض کنید !

به محض اینکه اگزما شروع شد درمان را آغاز کنید.زیرا ممکن است اگزما با گذر زمان بدتر شود و به بدن شما آسیب بزند.

درمان این مشکل چقدر طول می کشد!

اگر به محض بروز اگزما آن را درمان کنید دو و یا سه روزطول می کشد تا بهبود یابد.اگر به آن اهمیت ندهید ممکن است عفونت کند و در این صورت آسیب جدی به بدن وارد می شود و درمان آن نیز زمان بر است.

چگونه از بروز این بیماری در آینده جلوگیری کنید؟

اگر از این محصول استفاده می کنید ممکن است مبتلا شدن به اگزما به یک چالش بزرگ برای شما تبدیل شود. برای جلوگیری از این چالش:

  • از محصولات تمام کتان استفاده کنید که رنگ و یا ماده شیمیایی در آن به کار نرفته است. این محصولات گرانتر هستند اما از بروز اگزما جلوگیری به عمل می آورند.
  • از کتانهای قابل شستشو و یا کاپهای قاعدگی برای جذب خون قاعدگی استفاده کنید.
  • این محصولات را دایما تعویض کنید و لباس زیر گشاد بپوشید.
  • برای جلوگیری از عفونت از پمادهای ضد قارچ قبل از شروع پریود خود استفاده کنید.

برای خرید این محصولات به کجا مراجعه کنیم؟

اگر می خواهید محصولات بهداشت بانوان مانند نوار بهداشتی، پد روزانه، تامپون و ژل بهداشتی را تهیه کنید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در این سایت به فروش می رسند دارای مجوزهای بهداشتی هستند.

 

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.