مکمل تقویت قوای جنسی

تقویت عضلات با مصرف غذاها و مکمل بدنسازی مناسب!

تقویت عضلات با مصرف غذاها و مکمل بدنسازی مناسب!

امروزه تقویت عضلات موضوع بسیار مهمی است. عضلات قوی و زیبا بسیار چشم نواز هستند و چشم هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کنند. برای تقویت عضلات ورزش بهترین راه است! اما با ورزش به تنهایی نمی توانید به نتیجه مطلوب برسید. در این بین استفاده از غذا های مناسب و پیروی از رژیم غذایی سالم بسیار مهم است. در واقع می توان گفت که برای افزایش حجم عضلات دو فاکتور بسیار مهم هستند:

1.مواد غذایی مصرفی

2.فعالیتهای فیزیکی و ورزشی.

وقتی می خواهید عضلات حجیمی داشته باشید از دست دادن چربی در بدن موضوع بسیار مهمی می شود.زیرا در غیر این صورت عضلات اصلا دیده نمی شوند. ابتدا باید فعالیت فیزیکی را شروع کنید وسپس بدن  خود را به چالش بکشید. با این وجود؛ توجه داشته باشید بدون مصرف مواد مغذی و غذا های مناسب  و مکمل بدنسازی مناسب برای تقویت ماهیچه ها بدن شما هرگز رشد نخواهد کرد!

چه غذاهایی به تقویت عضلات کمک می کنند؟

غذا هایی که سرشار از پروتین هستند برای تقویت عضلات بسیار مهم هستند.با این وجود، کربوهیدارت ها و چربی های موجود در غذا های مختلف برای تامین انرژی بدن نیز بسیار حیاتی هستند . اگر هدف شما تقویت عضلات ضعیف است دو کار را باید در برنامه خود بگنجانید:

  • به طور منظم ورزش کنید.
  • هر روز کالری بیشتری را مصرف کنید.

در ادامه لیست غذا هایی را که به تقویت عضلات ضعیف کمک می کنند در اختیار شما قرار می دهیم، مواد غذایی مناسب و پیروی از رژیم غذایی سالم به شما کمک می کند بهتر به اهداف ورزشی خود دست پیدا کنید!

  • غذا هایی مانند: تخم مرغ ، سالمون ، سینه مرغ ، ماست یونانی.
  • غذا هایی مانند: بیف ، میگو ، سویا ، پنیر کاتج ، سینه بوقلمون ، تیلاپیا ، نخود ، پودرهای پروتین دار.
  • غذایی مانند: ادمام (نوعی سویا) ، کوینو، حلزون ، گوشت خشک شده ، بادام زمینی ، گندم سیاه ، توفو.
  • غذاهایی مانند: گوشت خوک ، شیر ، بادام ، گوشت بیسون (گاومیش کوهان دار آمریکایی) ، برنج قهوه ای.

این مواد همراه با مصرف مکمل های مناسب به عضله سازی کمک می کنند.اگر در ابتدای راه بدنسازی هستید و عضلات ضعیفی دارید به این موارد توجه داشته باشید. زیرا به شما کمک خواهند کرد تا عضلاتی قوی و خوش فرم داشته باشید.

چه غذاهایی به تقویت عضلات کمک می کنند؟

بهترین مکمل بدنسازی برای عضله سازی!

به طور کلی اگر می خواهید عضلات خود را پرورش دهید و برای تقویت عضلات خود قدم بردارید د باید به این سه نکته توجه داشته باشید:

  • خوردن کالری بیشتر از میزانی که می سوزانید
  • مصرف پروتئین
  • ورزش و بدنسازی

در این میان مکمل بدنسازی برای عضله سازی بسیار مهم است و حتی می توان گفت بدون آنها نمی توانید به نتیجه مطلوب برسید.

پودر پروتئین وی کامپلکس ۱۰۰% الیمپ

شما می توانید جهت خرید پودر پروتئین وی کامپلکس ۱۰۰% الیمپ از طریق وبسایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

بهترین مکمل بدنسازی برای عضله سازی کدامند؟

همانطور که متوجه شده اید تقویت عضلات بسیار مهم است. اگر می خواهید عضله سازی کنید مکمل های زیر را به رژیم غذایی خود بیافزایید.

مکمل کراتین به تقویت عضلات کمک می کند!

کراتین هورمونی است که به طور طبیعی در بدن تولید می شود و انرژی مورد نیاز عضلات را تامین می کند. استفاده از این مکمل بدنسازی برای عضله سازی محتوای کراتین ماهیچه ها را 40% افزایش می دهد و همین امر برروی سلولهای ماهیچه ها اثر می گذارد و عمکرد ورزشکار را در طول تمرینات ورزشی ارتقا می بخشد. اگر می خواهید عضله سازی کنید بسیار خوب است، زیرا برای اینکار باید ورزش کنید و ورزش مولفه بسیار مهمی در سلامتی به شمار می رود. استفاده از مکمل بدنسازی مناسب برای تقویت عضلات به شما کمک می کند تا زودتر به اهداف خود دست پیدا کنید.

تحقیقات زیادی در رابطه با مکمل کراتین صورت گرفته اند و همگی این موضوع را تایید می کنند که کراتین سنتز عضلانی را افزایش می دهد. بر اساس چنین اطلاعاتی می توان بدین نتیجه رسید که کراتین به افزایش حجم توده عضلات کمک می کند. اگر شما بدنبال بهترین مکمل بدنسازی برای عضله سازی هستید از مکمل کراتین استفاده کنید.

پودر کراتین مونوهیدارت کارن

شما می توانید جهت خرید پودر کراتین مونوهیدارت کارن از طریق وبسایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

مکمل پروتئین بهترین مکمل بدنسازی برای تقویت عضلات!

همانطور که می دانید پروتئین ریزمغذی بسیار مهمی برای عضله سازی است. در واقع وجود این ریزمغذی به حدی اهمیت دارد که اگر پروتئین به عضلات نرسد عضله سازی هرگز رخ نمی دهد. شما می توانید پروتئین مورد نیاز بدن را از طریق مصرف غذاهای پروتئین دار نیز تامین کنید. پروتئین سبب می شود مدت زمان بیشتری احساس سیری داشته باشید در نتیجه دیگر به مصرف کربوهیدارت روی نمی آورید و همین امر سبب می شود که چربی های دور عضلات آب شوند و آنها برجسته و نمایان شوند. از همین روی می توان گفت که بهترین مکمل بدنسازی برای عضله سازی مکمل پروتئین است که به ماهیچه ها کمک می کند به بهترین شکل رشد کنند.

مکمل بتا آلانین بهترین مکمل برای عضله سازی!

بتا آلانین یک آمینو اسید است که خستگی عضلات را از بین می برد و همین امر به ارتقا عملکرد ورزشی کمک می کند. تحقیقی در مورد مصرف مکمل بتا آلانین و آثار آنها بر عضلات صورت گرفت. در این تحقیق  روزانه 4 گرم از مکمل بتا آلانین به مدت هشت هفته به شرکت کنندگان داده شد. در این مطالعه گروه دارونما نیز وجود داشت که هیچ مکملی دریافت نمی کرد.ند در پایان نتایج حاکی از آن بودند مکمل بتا آلانین عملکرد ورزشکاران را در طول تمرینات ورزشی ارتقا می دهد و به عضله سازی کمک می کند. بنابراین بر اساس چنین تحقیقات و نتایج بالینی می توان گفت که بهترین مکمل بدنسازی برای تقویت عضلات مکمل بتا الانین است.

مکمل آمینو اسید بهترین مکمل بدنسازی برای عضله سازی!

آمینو اسیدها بلوکهای تشکیل دهنده پروتین ها هستند که در رشد عضلات تاثیر حیرت آوری دارند. آمینو اسیدهای لوسین، ایزولیزین و والین برای رشد عضلات و عضله سازی بسیار مهم هستند.

آمینو اسیدها تقریبا 14 % از حجم عضلات را تشکیل می دهند و به عضله سازی کمک می کنند. شما می توانید با پیروی از رژیم غذایی مناسب آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن را تامین کنید. در صورتی که ورزش می کنید و می خواهید عضلات شما رشد پیدا کند بهتر است استفاده از مکمل بدنسازی آمینو اسید را در برنامه خود بگنجانید.

استفاده از مکمل آمینو اسید و ورزش مناسب به شما کمک خواهد کرد تا به نتیجه مطلوب برسید. بنابراین بر اساس چنین اطلاعاتی می توان گفت بهترین مکمل بدنسازی برای عضله سازی مکمل آمینو اسید است.

پودر آمینو انرژی دوبیس

شما می توانید جهت خرید پودر آمینو انرژی دوبیس از طریق وبسایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

برای خرید مکمل بدنسازی به کجا مراجعه کنیم؟

اگر به دنبال بهترین مکمل بدنسازی هستید می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی مکمل هایی که در این سایت به فروش می رسند اصل هستند و بر طبق استانداردهای بین المللی تولید شده اند.

مجله سلامت داروخانه آنلاین خرید محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

پودر کراتین مونوهیدارت کارن
پودر پروتئین وی کامپلکس ۱۰۰% الیمپ
پودر آمینو انرژی دوبیس
پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کند :

پودر پروتئین را با دقت و هوشیارانه انتخاب کنید!
تفاوت پروتئین گیاهی و حیوانی چیست؟ کدام یک بهتر است!
عضله سازی و تقویت عضلات با انجام ورزشهای مناسب!
تقویت عضلات شکم به محافظت از ستون فقرات کمک می کند!

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.