مکمل تقویت قوای جنسی

مکمل گینر را به راحتی در خانه درست کنید!

مکمل گینر را به راحتی در خانه درست کنید!

مکمل گینر نوعی مکمل است که معمولا برای افزایش وزن و یا رساندن انرژی اضافی به بدن مورد استفاده قرار می گیرد. این مکملها  دارای کالری بالایی هستند. این محصولات با برندهای متفاوتی به بازار عرضه می شوند و شکل قالب بیشتر این مکمل ها پودری است که در اختیار ورزشکاران و بدنسازان قرار می گیرد.

بدنسازان و ورزشکاران مصرف کننده اصلی مکمل بدنسازی هستند اما بهتر است قبل از استفاده از هر مکمل اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشند و یا با مربی خود مشورت کنند. سپس با توجه به نیازهای بدنشان مکمل مناسب را خریداری کنند. معمولا  کالری های موجود در مکمل گینر از منابع غذایی ارزان قیمت که دارای مواد مغذی کمی هستند، تامین می شوند. اصطلاح گینر برای بسیاری از افراد اصطلاحی فریبنده است و افراد فکر می کنند این مکمل می تواند برای آنها معجزه کند.

آیا می توان بدون گینر وزن را افزایش داد؟

این دسته از افراد فکر می کنند با استفاده از مکمل گینر و افزایش وزن تمامی احتیاجات مورد نیاز بدن آنها تامین می شود.اما تنها کاری که مکمل گینر انجام می دهد کمک به افزایش وزن با استفاده از کالری بالاست. اگر به درستی ورزش کنید و مواد مغذی مورد نیاز بدنتان را از طریق رژیم غذایی تامین کنید، می توانید بدون مصرف  مکمل گینر وزن خود را افزایش دهید.

اما اگر فقط کالری بالا مصرف کنید و ورزش نکنید ممکن است به مرور زمان چربی در بدن شما جمع شود و مشکلات زیادی را برای سلامتی به وجود بیاورد. بهتر است آگاه باشید که افزایش چربی در بدن مشکلات قلبی و ریوی را افزایش می دهد!

قیمت گینر

baner

مکمل گینر از چه موادی تشکیل شده است؟

مواد اصلی تشکیل دهنده این مکملها کربوهیدرات ها و قندها هستند. با توجه به نوع مکمل گینر مواد تشکیل دهنده آن می توانند حاوی پروتئین، چربی، ویتامین و مواد معدنی باشند. همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم این مکمل ها برای افزایش وزن و افزایش حجم عضلات مورد استفاده قرار می گیرند.

مواردی که قبل استفاده از مکمل بدنسازی گینر باید به یاد داشته باشید!

تحقیقات و مطالعات نشان می دهند که سالم ترین روش برای دریافت کربوهیدارت و پروتئین رژیم غذایی سالم است. بنابراین به شما توصیه می شود قبل از مصرف هر گونه مکمل، به ویژه مکمل گینر با متخصص تغذیه، پزشک و یا مربی خود مشورت کنید.

مکمل بدنسازی گینر همانطور که از نامش پیداست یک مکمل است نه یک وعده غذایی! این مکمل می تواند تکمیل کننده غذایی باشد که بدن شما دریافت می کند. بنابراین نباید جایگزینی برای وعده های غذایی به شمار رود.

قبل از خرید مکمل گینر به این سوالات پاسخ دهید!

اگر ورزشکار هستید و می خواهید از مکمل گینر استفاده کنید ابتدا به این سوالات قاطعانه پاسخ دهید: آیا مشکلی در رژیم غذایی شما وجود دارد؟ آیا مکمل دیگری به جز مکمل بدنسازی گینر وجود دارد که بتواند به شما در این مسیر کمک کند؟ ( منظور معجون های خانگی است). در صورتی که نتوانستید پاسخ قانع کننده ای برای این سوالات پیدا کنید می توانید از مکمل بدنسازی گینر استفاده کنید.

اگر کمبود وزن ندارید، از این مکمل استفاده نکنید!

به طور کلی بهتر است بدانید مکمل بدنسازی گینر برای افرادی که از کمبود وزن رنج می برند پیشنهاد می شود، چنانچه وزن شما ایده آل است و یا کمبود وزن شما زیاد نیست می توانید با پیروی از رژیم غذایی مناسب پاسخگوی نیاز بدنی تان باشید.

گینر را از برند معتبر خریداری کنید!

همانطور که تا به حال بارها به این موضوع اشاره کرده ایم برندی که مکمل بدنسازی را خرید می کنید بسیار مهم است. هرگز تحت تاثیر تبلیغات قرار نگیرید و تلاش کنید مکمل بدنسازی گینر را از برندی مناسب که پاسخگوی نیازهای بدن شماست خریداری کنید.

در زمان مصرف گینر محتاط باشید!

مکمل گینر حاوی پروتئین است، اگر ورزشکار هستید و از مکمل های پروتئین دار نیز استفاده می کنید باید بدانید پروتئین برای متابولیسم وارد کبد و سپس کلیه ها می شود. مصرف این محصولا بار اضافی را به این دو عضو حیاتی بدن وارد می کند. بنابراین در ربطه با مصرف این مکمل محتاط باشید و قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید. اگر از بیماری های کبدی و یا کلیوی رنج می برید هرگز از این مکمل ها استفاده نکنید. بهتر است در هنگام مصرف مکمل بدنسازی گینر آب و مایعات زیادی بنوشید تا آسیب کمتری به کبد و کلیه های شما وارد شود.

پودر گین بولیک 6000 الیمپ

GAINBOLIC600 TEXT

عوارض جانبی مکمل گینر بر بدن!

همانطور که تا بدین جا بدان اشاره کردیم مکمل گینر شامل پروتئین، کربوهیدارت و چربی است و عموما برای افزایش وزن مورد استفاده قرار می گیرد. نسبت کربوهیدرات به پروتین در این محصولات 2 به 1 و یا 3 به 1 است. به همین دلیل است که استفاده از این مکمل ها سبب افزایش وزن می شود.

به طور کلی افزایش سریع وزن خود تهدیدی برای سلامتی به شمار می رود. افزایش سریع وزن به قلب فشار وارد می کند و ممکن است سبب بروز مشکلات قلبی شود. این مکمل ها بر کبد و کلیه اثر می گذارند و سبب بروز مشکلات زیادی می شوند. حتی گاهی مکمل بدنسازی گینر به سیستم گوارشی آسیب وارد می کند و سلامت این سیستم حیاتی بدن را به خطر می اندازد.

بهتر است از گینرهایی هستفاده کنید که مورد تایید سازمان غذا و دارو در آمریکا و یا وزارت بهداشت ایران هستند. هرگز خودسرانه مصرف این مکمل را آغاز نکنید و بیشتر از دستورالعمل گفته شده مصرف نکنید. همچنین می توانید هم اکنون دست به کار شوید و با استفاده از مواد طبیعی گینر خانگی خود را درست کنید.

پودر سولید مس گلد کر لاین ترک

solidmass

چگونه مکمل بدنسازی گینر خانگی درست کنیم؟

گینرها گران قیمت هستند. ممکن است شما فکر کنید چون مقدار زیادی از این مکمل را در یک پک می خرید برای شما ارزان هستند. اما گینرهایی که می خرید در مقایسه با گینرهایی که خودتا ن می توانید درست کنید بسیار گرانتر به پای شما می افتند. بهتر است خودتان این مکمل را در خانه درست کنید.

برای اینکار:

  • پودر پروتین
  • پودر جو
  • و کره بادام زمینی

را با هم ترکیب کنید. پودر پروتئین می تواند هر نوع مکمل پروتئینی که با بدن شما سازگار است، باشد.این ترکیب و یا بهتر است بگوییم مکمل گینر خانگی بسیار سالم تر از گینرهای شیمیایی است. این ترکیب را می توانید در میان وعده ها میل کنید. به طور کلی در طول ورزش و تمرینات بدنسازی به مکمل بدنسازی گینر نیازی ندارید، تنها در صورتی که می خواهید وزن خود را افزایش دهید باید از گینر استفاده کنید.

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطلعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

مجله سلامت داروخانه آنلاین خرید محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.