مکمل تقویت قوای جنسی

برنامه دقیق مصرف مکمل‌های بدنسازی !

برنامه دقیق مصرف مکمل‌های بدنسازی !

مصرف مکمل‌های بدنسازی برای تامین نیازهای بدن ورزشکاران بعد از ورزش ضروری است. اما یک مکمل زمانی بیشترین کارایی و اثربخشی را خواهد داشت که با  برنامه و زمانبندی درست مصرف شود.

در این مقاله زمانبندی مصرف مکمل‌های بدنسازی را توضیح می‌دهیم. در پایان این مقاله دید کاملی به مکملهای بدنسازی خواهید داشت.

 

بدنسازیشما می توانید جهت خرید مکمل بدنسازی از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

مکملهای اساسی بدنسازی

مکملهای بدنسازی انواع متفاوتی دارند. در ادامه به معرفی برنامه دقیق مصرف مکمل‌های بدنسازی می پردازیم.

مکمل کراتین

سعی کنید برای اثر گذاری بیشتر، مکمل کراتین را در بین وعده های غذایی مصرف کنید. ابتدا در یک دوره یک هفته‌ای  بصورت مرتب روزی 15 گرم کراتین مصرف کنید. کراتین باعث احتباس آب در بدن می شود، در نتیجه به اندازه کافی آب بنوشید. در بین مصرف مکمل‌های بدنسازی به مصرف مکمل کراتین توجه داشته باشید.

کراتین مونوهیدارت کارنجهت خرید کراتین مونوهیدارت کارن  می توانید از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

مکمل پروتئین و مکمل گینر

در بدنسازی انواع پرتئین‌ها برای ساخت و تقویت و ترمیم عضلات بکار برده می‌شوند. بنابراین در کنار برنامه و تمرین مناسب بدنسازی مصرف انواع پروتئین ضروری است.

یک فرد ورزشکار با وزن متوسط 80 کیلو گرم به روزی 200تا400 گرم پروتئین نیاز دارد، اما ضرورتا نباید تمام نیاز خود را از مکمل دریافت کند.  ورزشکار می‌تواند چیزی حدود 100تا 120 گرم پروتئین را با مصرف مکمل‌های بدنسازی در سه وعده دریافت کند.

به عنوان مثال پروتئین وی را درست بعد از بیدار شدن از خواب هنگام صبح مصرف کنید بعنوان وعده اول. بعد از تمرین وقبل از خواب. وعده قبل از خواب را می توانید از پروتئین کازئین استفاده کنید.

دقت کنید که مکمل گینر ترکیبی از پروتئین و کربوهیدات است و این مکمل را با درصد بیشتری پروتئین می‌توان مانند برنامه پروتئین مصرف نمود.

پودر پروتئین وی 100 گلد کر لاین ترک نوتریشنجهت خرید پودر پروتئین وی 100 گلد کر لاین ترک نوتریشن از طریق وبسایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید.

مکمل آمینو اسید

آمینو اسیدها واحدهای سازنده پروتئین و عضلات هستند. مصرف مکمل‌ بدنسازی آمینواسید روزانه سه وعده صبح، قبل و بعد از تمرین توصیه می‌شود.

مکمل bcaa

بی سی اا یک امینو اسید شاخه دار است که به دلیل اهمیت و تاثیر بر ساخت و حمایت از بافت عضله بصورت جداگانه تولید می شود. این مکمل را باید  قبل و بعد از تمرین و نیز قبل از خواب مصرف کنید.

پودر بی سی ای ای 5000 دوبیسشما می توانید جهت خرید پودر بی سی ای ای 5000 دوبیس از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

مکمل گلوتامین

گلوتامین نیز همانند بی سی اا از امینو اسیدهای ضروری بدن است که برای ریکاوری و بالا بردن توان سیستم ایمنی کار برد زیادی دارد و در دوره های حجم و کات و یا  هردو استفاده می شود. مصرف مکمل گلوتامین صبح، بعد از تمرین و قبل خواب یک اسکوپ است.

[aparat id=’RSYGC’]

مکمل ال کارنتین

ال کارنتین نیز یک نوع مکمل آمینو اسید است که در دوره چربی سوزی بدلیل  مصرف چربی توسط بدن برای تامین انرژی مصرف می شود. بهترین زمان مصرف این مکمل صبح، قبل ناهار و قبل از تمرین است.

قرص ال-کارنتین (وانا برن) نورم لایفشما می توانید جهت خرید قرص ال-کارنتین (وانا برن) نورم لایف از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

مکمل سی ال ای

سی ال ای یک اسید چرب ضروری است که همانند امگا 3 در حفظ سیستم ایمنی بدن نقش دارد.  معمولا مکمل سی ال ای را بعد از وعده های غذایی مصرف می کنند اما اگر برای خوابتان مشکل ایجاد کرد می توانید بعد از شام مصرف نکنید. مصرف این مکمل همانند مصرف مکمل‌های بدنسازی دیگر اهمیت زیادی دارد.

مکمل پری وورک اوت(پمپ)

این دسته از مکمل ها بیشتر انرژی زا هستند و بدن را برای فعالیت آماده می کنند، بگونه‌ای که این مکمل  باعث افزایش سطح هوشیاری و ضربان قلب می شود. این مکمل ها را معمولا باید در وعده صبح بعد از صبحانه بصورت نصف اسکوپ و در وعده قبل تمرین بصورت کامل استفاده کرد.

ساشه پمپ بیوکراتین کارنجهت خرید ساشه پمپ بیوکراتین کارن می توانید از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

برای تهیه بهترین محصولات دارویی و مکملهای بدنسازی به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی
آقای سید علی عباسیان کارشناس حرفه ای ورزشی و تغذیه، مشاوری مجرب و با سابقه ای طولانی در زمینه استفاده صحیح از مکمل های ورزشی و مکمل های غذایی بوده و برنامه های ورزشی و تغذیه ای ایشان به صورت تخصصی برای ورزشکاران حرفه ای و آماتور نتیجه بخش بوده است. آقای عباسیان مفتخر به اخذ گواهینامه های مربیگری و کار با دستگاه های ورزشی، تغذیه و مکمل های ورزشی هستند و شما میتوانید برای دریافت مشاوره تخصصی به وبسایت داروخانه آنلاین مراجعه کرده و یا با شماره 72023-021 تماس حاصل نمایید.