Menu
Your Cart

قیمت گلوتامین

توضیحات دسته‌بندی

گلوتامین بدنسازی

گلوتامین چیست و چه عناصری بر روی قیمت گلوتامین تاثیر دارد!

گلوتامین یک نوع آمینواسید غیر ضروری است. به این علت که به طور طبیعی در بدن تولید میشود. و ما میتوانیم از طریق رژیم غذایی روزانه آن را دریافت کنیم. ولی انواع این مکمل بدنسازی در میان ورزشکاران بسیار محبوب است. زیرا مقدار که ما میتوانیم از طریق رژیم غذایی دریافت کنیم بسیار کم است.

قیمت گلوتامین بسته به نوع برند و مواد مختلف داخل آن متغیر است. به این علت که بعضی از کمپانی ها با محصولات خود انواع آمینو اسیدها را اضافه میکنند. گلوتامین یکی از اصلی ترین آمینواسیدهای است، که در ریکاوری نقش مستقیم دارد. به همین علت معمولا ورزشکاران از انواع این مکمل بدنسازی استفاده میکنند.

منابع غذایی گلوتامین در مواد مختلف متفاوت است!

این اسید آمینه در اکثر گوشت ها و محصولات حیوانی وجود دارد. همچنین هر محصول لبنی یا محصولی مانند پروتئین آب پنیر یا پروتئین کازئین موجود در شیر به مقدار زیادی یافت می شود. سطح آن در غذاهای مختلف عبارتند از:

  • در 4.7 درصد پروتئین گوشت گاو.
  • در 8.8 پروتئین شیر.
  • در 11.1 درصد پروتئین برنج سفید.
  • در 16.2 درصد پروتئین ذرت.
  • در 9.1 درصد پروتئین توفو.
  • در 4.3 درصد پروتئین تخم مرغ.

لازم به ذکر است که برای تامین این مواد در بدن به صورت طبیعی هزینه زیادی دارد. چون قیمت گلوتامین مناسب بوده معمولا ورزشکاران و افراد مختلف مصرف این مکمل را ترجیح میدهند.

همیشه قیمت گلوتامین تعیین کننده نیست، فواید مصرف این مکمل هم از اهمیت زیادی برخوردار است!

گلوتامین از ترکیب گلوتامات و آمونیاک تشکیل می‌شود. مصرف این مکمل در زمان آسیب یا ضرب دیدگی می‌تواند، بهبودی را تسریع بخشیده و عملکرد سیستم ایمنی را بهتر کند. و برای بیماران سرطانی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مکمل از پوشش داخلی دستگاه گوارش، محافظت کرده و به درمان و پیشگیری زخم معده و بیماری‌های التهابی روده کمک کند.

مصرف این مکمل می‌تواند به بهبود آسیب معده، ناشی از هلیکوباکتر که باعث زخم معده می‌شود، کمک کند. همچنین می‌تواند به حفظ بافت‌های عضلانی و ماهیچه ای در ورزشکاران کمک زیاد و بسازایی انجام دهد. زیرا ورزش زیاد می‌تواند موجب کاهش سطح گلوتامین خون شود.

و با مصرف این مکمل، بدن برای تامین گلوتامین مصرفی، از ذخایر عضلانی استفاده نمی‌کند. مصرف این مکمل سبب سرعت بخشیدن به بازسازی عضلات، بعد از تمرین‌ها سخت و حرفه ای و مقابله با ترشح هورمون کورتیزول می‌شود.

ترشح آن فرسایش و تحلیل عضلات را در پی دارد. گلوتامین باعث افزایش سنتز پروتئین در عضله‌های اسکلتی و رشد عضلات می‌شود. رشد عضلانی توان میوفیبر‌ها را برای انقباض افزایش می‌دهد. مصرف این مکمل باعث سرعت بخشیدن به سوختن چربی‌های بدن می‌شود. به بدن کمک می‌کند، تا مواد غذایی را بهتر جذب کند.

یکی دیگر از فواید آن حفظ توده عضلانی در مواقع استرس است. این آمینو اسید در بیمارانی که عمل جراحی خصوصا شکم داشته‌اند کمک می‌کند، که از هدر رفتن نیتروژن جلوگیری شود و از استرس جراحی می‌کاهد. همچنین قیمت گلوتامین به علت مناسب بودن مصرف آن را آسان میکند.

کاربرد های مختلف گلوتامین!

ساخت پروتئین، تنظیم تعادل اسید و باز در کلیه ها به وسیله ساخت آمونیوم، جهت پاک کردن آمونیاک از بافت ها بخصوص بافت مغزی و تبدیل آن به اوره، و دفع آن از راه مجاری ادراری در فراگشت به عنوان دهنده کربن. در توانایی ذهنی و ساخت مولکولهای DNA و RNA بکار میرود.

از سلول های عصبی محافظت میکند. کمبود این آمینو اسید باعث ضعف فیزیکی، فکری و کمبود تمرکز میشود. در چرخه کربس (یا چرخه اسید سیتریک) به عنوان دهنده کربن، منتقل کننده غیر رسمی آمونیاک در گردش خون است.

داروخانه آنلاین خرید انواع مکمل بدنسازی اصل و اورجینال را برای شما تهیه و به سراسر کشور ارسال میکند.


برند: آیرون مکس | Ironmaxx مدل: Ironmaxx Glutamine pro 500 g
پودر گلوتامین پرو آیرون مکسپودر پرو گلوتامین حاوی پروتئین ساختاری آمینو اسید ال-گلوتامین ، در فرم خالص خود می باشد. علاوه بر این ، کپسول ها حاوی هیچ افزودنی ، کربوهیدرات و چربی نیستند و بنابراین برای رژیم های کم کالری مناسب می باشند.این محصول حاوی 60% از تمامی اسید آمینه های آزاد است. ال-گلوتامین بی..
750,000 تومان
برند: ترک نوتریشن | Trec Nutrition مدل: Trec Glutamine High Speed Gold Core Line
پودر گلوتامین های اسپید گلد کر لاین ترکپودر گلوتامین های اسپید گلد کر لاین ترک مکملی منحصر به فرد برای حفظ و نگهداری عضلات و ماهیچه های ورزشکاران است.آیا مصرف مکمل گلوتامین عوارضی بر بدن دارد؟بهتر است بدانید که مکمل گلوتامین عوارض جانبی زیادی برای افراد ندارد و در موارد نادر ممکن است سبب بروز مشکلات..
630,000 تومان
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: BioTech USA GLUTANATOR 500G
پودر گلوتاناتر بایوتکپودر گلوتاناتر بایوتک مکمل بدنسازی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به این آمینو اسید است. این مکمل نقش بسیار موثری در کاهش دردهای عضلانی و بازسازی بافتهای آن دارد.چرا ورزشکاران باید از گلوتامین استفاده کنند؟گلوتامین آمینو اسید مهمی برای تامین انرژی در بدن است. اگر فردی تمرینات..
750,000 تومان
برند: ماسل فارم | MusclePharm (MP) مدل: MusclePharm Glutamine
گلوتامین ماسل فارمگلوتامین ماسل فارم مکملی منحصر به فرد برای چربی سوز، جلوگیری از تخریب و ریزش عضلات، تسریع ریکاوری و افزایش استقامت بدن است. این مکمل کمک شایانی به افزایش حجم عضلات و  بازتوانی و رشد ماهیچه‌ای می‌کند.گلوتامین چیست؟گلوتامین فراوان‌ترین آمینو اسید موجود در ماهیچه‌ها است که در بد..
554,808 تومان
برند: پی اچ دی | PHD مدل: PHD L-Glutamine
پودر گلوتامین پی اچ دیگلوتامین پی اچ دی Phd Nutrition L-Glutamine : گلوتامین یکی از اصلی ترین آمینو اسید های مورد نیاز بدن می باشد که در بدن به میزان کمی به صورت طبیعی تولید می شود.آمینو اسید گلوتامین یکی از اصلی ترین مکمل هایی می باشد که در خرید مکمل جز اولویت های اولیه می باشد.گلوتامین پی اچ دی مح..
430,000 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC L- GLUTAMINE 120Caps
پودر ال-گلوتامین کارن پودر ال-گلوتامین کارن حجم عضلات را افزایش می‌دهد و از تحلیل بافت عضلانی و ماهیچه‌ای جلوگیری به عمل می‌آورد. این مکمل حاوی آمینواسید ال-گلوتامین است.نقش آمینواسید ال-گلوتامین در عملکرد عضلات و ریکاوری ورزشکارانآمینواسید ال-گلوتامین فراوانترین آمینواسید موجود در عضلات است. ا..
96,300 تومان
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition G-BOMB 2.0 | 500g
پودر جی بمب سایتک پودر جی بمب سایتک مکملی منحصر به فرد برای ریکاوری عضلات و رفع خستگی بدن پس از فعالیت‌های روزانه و ورزشی است. این مکمل حاوی آمینو اسید ال-گلوتامین و فولیک اسید است.نقش آمینواسید ال-گلوتامین در عملکرد عضلات و ریکاوری ورزشکارانآمینواسید ال-گلوتامین فراوانترین آمینواسید موجود در ع..
750,000 تومان
برند: بی پی آی | bpi مدل: bpi Sports - Best Glutamine Berry Citrus 400gr
پودر بست گلوتامین بی پی آی پودر بست گلوتامین بی پی آی مکملی منحصر به فرد برای ترمیم و بازسازی عضلات است  و از کاهش حجم عضلات و ضعف آنها جلوگیری به عمل می‌آورد.این مکمل حاوی حاوی آمینواسید ال-گلوتامین است.نقش آمینواسید ال-گلوتامین در عملکرد عضلات و ریکاوری ورزشکارانآمینواسید ال-گلوتامین فر..
652,583 تومان
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC L- GLUTAMINE
پودر ال-گلوتامین کارن پودر ال-گلوتامین کارن حجم عضلات را افزایش می‌دهد و از تحلیل بافت عضلانی و ماهیچه‌ای جلوگیری به عمل می‌آورد. این مکمل حاوی آمینواسید ال-گلوتامین است.نقش آمینواسید ال-گلوتامین در عملکرد عضلات و ریکاوری ورزشکارانآمینواسید ال-گلوتامین فراوانترین آمینواسید موجود در عضلات است. ا..
247,000 تومان
کپسول گلوتامین 10000 بادی اتک | 300 عدد | مناسب برای متابولیسم پروتئین‌ها
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack Glutamine 10000 - 300 Caps
ویژگی های محصول کپسول گلوتامین 10000 بادی اتک- 10000 میلیگرم ال-گلوتامین در هر بار مصرف روزانه- مناسب برای متابولیسم پروتئین‌ها-  تهیه شده بدون دخالت مهندسی ژنتیک- عاری از گلوتامین- کپسول‌های مکسی همراه با ترکیبات فعال بیشتر- 300 کپسول برای مصرف 37 روزه- مناسب برای افراد با فعالیت بدنی بالا- هر..
370,000 تومان
پودر گلوتامین کور پرفرمنس سلوکور | 360 گرم | ریکاوری عضلات و جلوگیری از ریزش آن
ناموجود
برند: سلوکور | Celllucor مدل: Cellucor Cor-Performance Glutamine
پودر گلوتامین کور پرفرمنس سلوکورپودر گلوتامین کور پرفرمنس سلوکور مکملی منحصر به فرد برای استفاده در دوران ریکاوری است. مصرف این پودر از ریزش عضلات جلوگیری می کند و نقش موثری در حفظ حجم عضلات دارد.نحوه مصرفیک پیمانه از این پودر را در 500 میلی لیتر نوشیدنی دلخواه حل کنید و دو بار در روز مصرف کنید.نحوه..
205,000 تومان
پودر گلوتامین ماسل گلد | 300 گرم | جلوگیری از کاتابولیسم عضلانی و افزایش ریکاوری عضلات پودر گلوتامین ماسل گلد | 300 گرم | جلوگیری از کاتابولیسم عضلانی و افزایش ریکاوری عضلات
ناموجود
برند: ماسل گلد | Muscle Gold مدل: Muscle Gold L Glutamine 300g
پودر گلوتامین ماسل گلدپودر گلوتامین ماسل گلد مکملی منحصر به فرد برای کاهش کاتابولیسم در طول تمرینات ورزشی، کاهش زمان ریکاوری، افزایش تولید هورمون رشد و تحریک سنتز پروتئین در عظلات است. همچنین، این مکملی برای جلوگیری از تجزیه عضلات و افزایش  بافتهای عضلانی کاربرد دارد.گلوتامین چیست؟گلوتامین فرا..
226,000 تومان
پودر گلوتامین دوبیس | 300 گرم | گلوتامین خالص برای افزایش انرژی و ریکاوری عضلات
ناموجود
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Glutamine Pure 100% Powder 300gr
پودر گلوتامین دوبیسپودر عضله سازی ال گلوتامین دوبیس از ال گلوتامین با کیفیت و خلوص بالا تشکیل شده است. این محصول برای ورزشکاران به ویژه بدنسازان با فعالیت جسمانی شدید مؤثرتر است. این فرآورده می‌تواند در افزایش توده عضلانی و کاهش چربی و افزایش حجم سلول‌های تاثیر زیادی داشته باشد. گلوتامین از راه‌های ..
280,000 تومان
پودر گلوتامین درایو نوترکس | 300 گرم | جلوگیری از گرفتگی، بهبود ترمیم و رشد ماهیچه ها پودر گلوتامین درایو نوترکس | 300 گرم | جلوگیری از گرفتگی، بهبود ترمیم و رشد ماهیچه ها
ناموجود
برند: نوترکس | Nutrex مدل: Nutrex Glutamine Drive Black
پودر گلوتامین درایو نوترکسپودر گلوتامین درایو نوترکس مکملی ورزشی و سرشار از گلوتامین است که به جلوگیری از گرفتگی عضلات بر اثر تمرین، رژیم غذایی و یا استرس کمک می‌کند و در ترمیم و رشد ماهیچه‌ها موثر است.مصرف روزانه این مکمل سبب حفظ ریکاوری عضلات می‌شود و با افزایش متابولیسم بدن چربی سوزی را افزایش م..
278,000 تومان