Menu
Your Cart

گلوتامین

گلوتامین بدنسازی

گلوتامین چیست و چه عناصری بر روی قیمت گلوتامین تاثیر دارد!

گلوتامین یک نوع آمینواسید غیر ضروری است. به این علت که به طور طبیعی در بدن تولید میشود. و ما میتوانیم از طریق رژیم غذایی روزانه آن را دریافت کنیم. ولی انواع این مکمل بدنسازی در میان ورزشکاران بسیار محبوب است. زیرا مقدار که ما میتوانیم از طریق رژیم غذایی دریافت کنیم بسیار کم است.
قیمت گلوتامین بسته به نوع برند و مواد مختلف داخل آن متغیر است. به این علت که بعضی از کمپانی ها با محصولات خود انواع آمینو اسیدها را اضافه میکنند. گلوتامین یکی از اصلی ترین آمینواسیدهای است، که در ریکاوری نقش مستقیم دارد. به همین علت معمولا ورزشکاران از انواع این مکمل بدنسازی استفاده میکنند.

منابع غذایی گلوتامین در مواد مختلف متفاوت است!

این اسید آمینه در اکثر گوشت ها و محصولات حیوانی وجود دارد. همچنین هر محصول لبنی یا محصولی مانند پروتئین آب پنیر یا پروتئین کازئین موجود در شیر به مقدار زیادی یافت می شود. سطح آن در غذاهای مختلف عبارتند از:
    در 4.7 درصد پروتئین گوشت گاو.
    در 8.8 پروتئین شیر.
    در 11.1 درصد پروتئین برنج سفید.
    در 16.2 درصد پروتئین ذرت.
    در 9.1 درصد پروتئین توفو.
    در 4.3 درصد پروتئین تخم مرغ
لازم به ذکر است که برای تامین این مواد در بدن به صورت طبیعی هزینه زیادی دارد. چون قیمت گلوتامین مناسب بوده معمولا ورزشکاران و افراد مختلف مصرف این مکمل را ترجیح میدهند.
همیشه قیمت گلوتامین تعیین کننده نیست، فواید مصرف این مکمل هم از اهمیت زیادی برخوردار است!
گلوتامین از ترکیب گلوتامات و آمونیاک تشکیل می‌شود. مصرف این مکمل در زمان آسیب یا ضرب دیدگی می‌تواند، بهبودی را تسریع بخشیده و عملکرد سیستم ایمنی  را بهتر کند. و برای بیماران سرطانی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مکمل از پوشش داخلی دستگاه گوارش، محافظت کرده و به درمان و پیشگیری زخم معده و بیماری‌های التهابی روده کمک کند.
مصرف این مکمل می‌تواند به بهبود آسیب معده، ناشی از هلیکوباکتر که باعث زخم معده می‌شود، کمک کند. همچنین می‌تواند به حفظ بافت‌های عضلانی و ماهیچه ای در ورزشکاران کمک زیاد و بسازایی انجام دهد. زیرا ورزش زیاد می‌تواند موجب کاهش سطح گلوتامین خون شود.
و با مصرف این مکمل، بدن برای تامین گلوتامین مصرفی، از ذخایر عضلانی استفاده نمی‌کند. مصرف این مکمل سبب سرعت بخشیدن به بازسازی عضلات، بعد از تمرین‌ها سخت و حرفه ای و مقابله با ترشح هورمون کورتیزول می‌شود.
ترشح آن فرسایش و تحلیل عضلات را در پی دارد. گلوتامین باعث افزایش سنتز پروتئین در عضله‌های اسکلتی و رشد عضلات می‌شود. رشد عضلانی توان میوفیبر‌ها را برای انقباض افزایش می‌دهد. مصرف این مکمل باعث سرعت بخشیدن به سوختن چربی‌های بدن می‌شود. به بدن کمک می‌کند، تا مواد غذایی را بهتر جذب کند.
یکی دیگر از فواید آن حفظ توده عضلانی در مواقع استرس است. این آمینو اسید در بیمارانی که عمل جراحی خصوصا شکم داشته‌اند کمک می‌کند، که از هدر رفتن نیتروژن جلوگیری شود و از استرس جراحی می‌کاهد. همچنین قیمت گلوتامین به علت مناسب بودن مصرف آن را آسان میکند.

کاربرد های مختلف گلوتامین!

ساخت پروتئین، تنظیم تعادل اسید و باز در کلیه ها به وسیله ساخت آمونیوم، جهت پاک کردن آمونیاک از بافت ها بخصوص بافت مغزی و تبدیل آن به اوره، و دفع آن از راه مجاری ادراری در فراگشت به عنوان دهنده کربن. در توانایی ذهنی و ساخت مولکولهای DNA و RNA بکار میرود.
از سلول های عصبی محافظت میکند. کمبود این آمینو اسید باعث ضعف فیزیکی، فکری و کمبود تمرکز میشود. در چرخه کربس (یا چرخه اسید سیتریک) به عنوان دهنده کربن، منتقل کننده غیر رسمی آمونیاک در گردش خون است.
داروخانه آنلاین خرید انواع مکمل بدنسازی اصل و اورجینال را برای شما تهیه و به سراسر کشور ارسال میکند.


برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC L- GLUTAMINE
پودر ال-گلوتامین کارن پودر ال-گلوتامین کارن حجم عضلات را افزایش می‌دهد و از تحلیل بافت عضلانی و ماهیچه‌ای جلوگیری به عمل می‌آورد. این مکمل حاوی آمینواسید ال-گلوتامین است.نقش آمینواسید ال-گلوتامین در عملکرد عضلات و ریکاوری ورزشکارانآمینواسید ال-گلوتامین فراوانترین آمینواسید موجود در عضلات است. ا..
431,100 تومان
برند: بیس نوتریشن | Base Nutrition مدل: Base Nutrition L Glutamine 750 mg
کپسول ال گلوتامین بیس نوتریشنکپسول ال گلوتامین بیس نوتریشن محصولی مناسب برای جهت تقویت عمومی ورزشکاران است. در این کپسول از 750 میلی گرم ال گلوتامین استفاده شده است و همین امر اثربخشی این کپسول را افزایش داده است. گلوتامین منبع بسیار مهمی برای تامین انرژی ورزشکاران به حساب می رود. به ویژه ورزشکارانی..
166,800 تومان
برند: کیو ان تی | QNT مدل: QNT L Glutamine
پودر گلوتامین کیو ان تی الپودر گلوتامین کیو ان تی ال مکملی مناسب برای تامین گلوتامین مورد نیاز بدن در حین تمرینات ورزشی است. این مکمل به حفظ سلامت عضلات در ورزش کمک می کند و نقش موثری در عضله سازی دارد. استفاده از این مکمل سبب ترمیم بافت های آسیب دیده عضلات در طول ورزش می شود و متابولیسم چربی را در ..
760,000 تومان
برند: دوبیس | Doobis مدل: Doobis Glutamine Pure 100% Powder 300gr
پودر گلوتامین دوبیسپودر عضله سازی ال گلوتامین دوبیس از ال گلوتامین با کیفیت و خلوص بالا تشکیل شده است. این محصول برای ورزشکاران به ویژه بدنسازان با فعالیت جسمانی شدید مؤثرتر است. این فرآورده می‌تواند در افزایش توده عضلانی و کاهش چربی و افزایش حجم سلول‌های تاثیر زیادی داشته باشد. گلوتامین از راه‌های ..
316,301 تومان
برند: بلید اسپرت | Blade Sport مدل: Blade Sport Glutamine 600 G
پودر ال گلوتامین بلید اسپرت پودر ال گلوتامین بلید اسپرت محصولی مناسب برای تسریع ریکاوری در بدن است. گلوتامین یک آمینو اسید غیر ضروری است که اثرات زیادی بر سلامتی دارد. این آمینو اسید به جلوگیری از سرطان کمک می کند و نقش موثری در حفظ سلامت سیستم گوارشی، ترمیم عضلات و سوخت و ساز گلوکز دارد. این پودر ب..
950,000 تومان
برند: بایوتک | BioTech USA مدل: BioTech USA GLUTANATOR 500G
پودر گلوتاناتر بایوتکپودر گلوتاناتر بایوتک مکمل بدنسازی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به این آمینو اسید است. این مکمل نقش بسیار موثری در کاهش دردهای عضلانی و بازسازی بافتهای آن دارد.چرا ورزشکاران باید از گلوتامین استفاده کنند؟گلوتامین آمینو اسید مهمی برای تامین انرژی در بدن است. اگر فردی تمرینات..
750,000 تومان
برند: پی اچ دی | PHD مدل: PHD L-Glutamine
پودر گلوتامین پی اچ دیگلوتامین پی اچ دی Phd Nutrition L-Glutamine : گلوتامین یکی از اصلی ترین آمینو اسید های مورد نیاز بدن می باشد که در بدن به میزان کمی به صورت طبیعی تولید می شود.آمینو اسید گلوتامین یکی از اصلی ترین مکمل هایی می باشد که در خرید مکمل جز اولویت های اولیه می باشد.گلوتامین پی اچ دی مح..
1,086,000 تومان
برند: ویوا پاور | viva power مدل: Viva Power Glutamin
پودر گلوتامین ویوا پاور پودر گلوتامین ویوا پاور محصولی مناسب برای تامین گلوتامین بدن در حین تمرینات سنگین ورزشی است. گلوتامین عملکرد ورزشکاران را بهبود می بخشد و نقش موثری در تاخیر خستگی دارد. این پودر از تحلیل عضلاتی پیشگیری می نماید و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.داروخانه آنلاین، داروخانه ای در..
140,000 تومان
برند: ترک نوتریشن | Trec Nutrition مدل: Trec Glutamine High Speed Gold Core Line
پودر گلوتامین های اسپید گلد کر لاین ترکپودر گلوتامین های اسپید گلد کر لاین ترک مکملی منحصر به فرد برای حفظ و نگهداری عضلات و ماهیچه های ورزشکاران است.آیا مصرف مکمل گلوتامین عوارضی بر بدن دارد؟بهتر است بدانید که مکمل گلوتامین عوارض جانبی زیادی برای افراد ندارد و در موارد نادر ممکن است سبب بروز مشکلات..
730,000 تومان
برند: ژن استار | Genestar مدل: Genestar L-Glutamine Powder
پودر ال-گلوتامین ژن استار پودر ال-گلوتامین ژن استار سرعت ریکاوری عضلات را افزایش می‌دهد و قدرت جسمانی را بالا می‌برد. این مکمل مکمل از آمینو اسید ال-گلوتامین تهیه شده است.نقش آمینواسید ال-گلوتامین در عملکرد عضلات و ریکاوری ورزشکارانآمینواسید ال-گلوتامین فراوانترین آمینواسید موجود در عضلات است. ..
362,000 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Lglutamine Mega Caps
کپسول گلوتامین 1400 الیمپکپسول گلوتامین 1400 الیمپ محصولی مناسب برای رشد توده عضلانی است. در این کپسول از 1400 میلی گرم گلوتامین استفاده شده است که سلولهای ماهیچه ای را تحریک می کند و به ورزشکاران کمک می کند تا با افزایش زمان عضله سازی زودتر به اهداف ورزشی خود دست پیدا کنند. گلوتامین میزان انرژی را ..
408,000 تومان
برند: پی اند اف فارما | P&F PHARMA مدل: P and F Pharma Glutamine
پودر گلوتامین پی اند اف فارماپودر گلوتامین پی اند اف فارما از مواد مرغوب و با کیفیت اسپانیایی تهیه شده است. گلوتامین در بازسازی بدن در اثر تمرینات شدید ورزشی بسیار موثر است. همچنین گلوتامین باعث افزایش حجم عضلات و استقامت آنها می شود. این پودر گزینه ای مناسب برای ورزشکارانی است که تمرینات شدید ورزشی..
776,200 تومان
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp Glutamine Xplode Powder 500 g
پودر گلوتامین اکسپلود الیمپپودر گلوتامین اکسپلود الیمپ ترکیبی مناسب برای ورزشکاران حرفه‌ای است. این مکمل موجب افزایش ترشح هورمون رشد و ساخت توده عضلانی می‌شود و به افزایش قدرت، سرعت و استقامت بدن ورزشکاران کمک می‌کند. به علاوه، مصرف این مکمل نقش بسزایی در بهبود سیستم ایمنی و سیستم گوارشی دارد و برا..
945,000 تومان
برند: رانتک | Runtech مدل: Runtech L-Glutamin 300g
پودر ال گلوتامین 300 گرم رانتک پودر ال گلوتامین 300 گرم رانتک  مکملی مناسب برای افزایش حجم و قدرت عضلات است. این پودر حاوی مواد موثره ای است که به عضله سازی کمک می کند و نقش موثری در پیشگیری از تحلیل عضلات پس از فعالیت های سنگین ورزشی و یا مسابقات دارد. این پودر می تواند ذخیره سازی گلیکوژن را د..
307,200 تومان
گلوتاپیور ( گلوتامین)  اکستریفیت | 300 گرمی |  ریکاوری بدن و جلوگیری از افت بافت عضله
ناموجود
برند: اکستریفیت |Extrifit مدل: Gluta pure Extrifit 300g
 گلوتاپیور( گلوتامین)  اکستریفیت حاوی گلوتامین خالص در ترکیب خود که باعث ریکاوری بدن شده و از افت بافت ماهیچه جلوگیری کرده و همچنین در آسیب های عضلانی باعث بهبود ترمیم آن میگردد. همچنین باعث ارتقا سلامت دستگاه گوارش و تقویت سیستم ایمنی بدن میشود و عامل کاهش صدمات عضلانی پس از تمرین..
294,000 تومان
گلوتامین ماسل فارم | 300 گرم | چربی سوز و جلوگیری از ریزش عضلات
ناموجود
برند: ماسل فارم | MusclePharm (MP) مدل: MusclePharm Glutamine
گلوتامین ماسل فارمگلوتامین ماسل فارم مکملی منحصر به فرد برای چربی سوز، جلوگیری از تخریب و ریزش عضلات، تسریع ریکاوری و افزایش استقامت بدن است. این مکمل کمک شایانی به افزایش حجم عضلات و  بازتوانی و رشد ماهیچه‌ای می‌کند.گلوتامین چیست؟گلوتامین فراوان‌ترین آمینو اسید موجود در ماهیچه‌ها است که در بد..
554,808 تومان
کپسول گلوتامین کامپرسد ناترند | 120 عدد کپسول گلوتامین کامپرسد ناترند | 120 عدد
ناموجود
برند: ناترند | Nutrend مدل: Nutrend Glutamine compressed 120 cap
کپسول گلوتامین کامپرسد ناترندکپسول گلوتامین کامپرسد ناترند مکملی سرشار از گلوتامین است و مصرف آن برای بدنسازان ضروری است. این مکمل نقش اساسی در انجام مناسب متابولیسم پروتئین و جلوگیری از تحلیل ماهیچه‌ها دارد و به بهبود سلامت بافت مغز کمک می‌کند. همچنین، مصرف این کپسول باعث  افزایش ریکاوری و کا..
398,000 تومان
کپسول گلوتامین 10000 بادی اتک | 300 عدد | مناسب برای متابولیسم پروتئین‌ها
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body Attack Glutamine 10000 - 300 Caps
کپسول گلوتامین 10000 بادی اتک  را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل..
370,000 تومان
کپسول ال گلوتامین کارن | 120 عدد | عضله ساز و پیشگیری از تحلیل عضلات کپسول ال گلوتامین کارن | 120 عدد | عضله ساز و پیشگیری از تحلیل عضلات
ناموجود
برند: کارن | Karen (PNC) مدل: Karen PNC L- GLUTAMINE 120Caps
پودر ال-گلوتامین کارن پودر ال-گلوتامین کارن حجم عضلات را افزایش می‌دهد و از تحلیل بافت عضلانی و ماهیچه‌ای جلوگیری به عمل می‌آورد. این مکمل حاوی آمینواسید ال-گلوتامین است.نقش آمینواسید ال-گلوتامین در عملکرد عضلات و ریکاوری ورزشکارانآمینواسید ال-گلوتامین فراوانترین آمینواسید موجود در عضلات است. ا..
195,500 تومان
پودر گلوتامین کور پرفرمنس سلوکور | 360 گرم | ریکاوری عضلات و جلوگیری از ریزش آن
ناموجود
برند: سلوکور | Celllucor مدل: Cellucor Cor-Performance Glutamine
پودر گلوتامین کور پرفرمنس سلوکورپودر گلوتامین کور پرفرمنس سلوکور مکملی منحصر به فرد برای استفاده در دوران ریکاوری است. مصرف این پودر از ریزش عضلات جلوگیری می کند و نقش موثری در حفظ حجم عضلات دارد.پودر گلوتامین کور پرفرمنس سلوکور را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر ا..
205,000 تومان
پودر گلوتامین پرو آیرون مکس | 500 گرم | کاهش خستگی و ضعف عضلانی، مناسب برای بازسازی و ساخت عضلات پودر گلوتامین پرو آیرون مکس | 500 گرم | کاهش خستگی و ضعف عضلانی، مناسب برای بازسازی و ساخت عضلات
ناموجود
برند: آیرون مکس | Ironmaxx مدل: Ironmaxx Glutamine pro 500 g
پودر گلوتامین پرو آیرون مکسپودر پرو گلوتامین حاوی پروتئین ساختاری آمینو اسید ال-گلوتامین، در فرم خالص خود می باشد. علاوه بر این، کپسول ها حاوی هیچ افزودنی، کربوهیدرات و چربی نیستند و بنابراین برای رژیم های کم کالری مناسب می باشند.این محصول حاوی 60% از تمامی اسید آمینه های آزاد است. ال-گلوتامین بیشتر..
820,000 تومان
پودر گلوتامین میکرونایز الیمپ | 250 گرمی | افزایش سرعت ریکاوری پس از تمرینات ورزشی
ناموجود
برند: الیمپ نوتریشن | Olimp Nutrition مدل: Olimp L-Glutamine Micronized Powder 250gr
پودر گلوتامین میکرونایز 250 گرم الیمپپودر گلوتامین میکرونایز 250 گرم الیمپ محصولی مناسب برای افزایش سرعت ریکاوری پس از تمرینات ورزشی است. هر چقدر زمان ریکاوری ورزشکاران کوتاهتر شود، آنها زودتر می توانند به تمرینات ورزشی خود بازگردند و این موضوع به آنها کمک می کند هر چه سریعتر به اهداف ورزشی خود دست ..
384,000 تومان
پودر گلوتامین ماسل گلد | 300 گرم | جلوگیری از کاتابولیسم عضلانی و افزایش ریکاوری عضلات پودر گلوتامین ماسل گلد | 300 گرم | جلوگیری از کاتابولیسم عضلانی و افزایش ریکاوری عضلات
ناموجود
برند: ماسل گلد | Muscle Gold مدل: Muscle Gold L Glutamine 300g
پودر گلوتامین ماسل گلدپودر گلوتامین ماسل گلد مکملی منحصر به فرد برای کاهش کاتابولیسم در طول تمرینات ورزشی، کاهش زمان ریکاوری، افزایش تولید هورمون رشد و تحریک سنتز پروتئین در عظلات است. همچنین، این مکملی برای جلوگیری از تجزیه عضلات و افزایش  بافتهای عضلانی کاربرد دارد.گلوتامین چیست؟گلوتامین فرا..
226,000 تومان
پودر گلوتامین درایو نوترکس | 300 گرم | جلوگیری از گرفتگی، بهبود ترمیم و رشد ماهیچه ها پودر گلوتامین درایو نوترکس | 300 گرم | جلوگیری از گرفتگی، بهبود ترمیم و رشد ماهیچه ها
ناموجود
برند: نوترکس | Nutrex مدل: Nutrex Glutamine Drive Black
پودر گلوتامین درایو نوترکسپودر گلوتامین درایو نوترکس مکملی ورزشی و سرشار از گلوتامین است که به جلوگیری از گرفتگی عضلات بر اثر تمرین، رژیم غذایی و یا استرس کمک می‌کند و در ترمیم و رشد ماهیچه‌ها موثر است.مصرف روزانه این مکمل سبب حفظ ریکاوری عضلات می‌شود و با افزایش متابولیسم بدن چربی سوزی را افزایش م..
278,000 تومان
پودر گلوتامین اپتیموم نوتریشن | کمک به ریکاوری و افزایش دهنده حجم عضله پودر گلوتامین اپتیموم نوتریشن | کمک به ریکاوری و افزایش دهنده حجم عضله
ناموجود
برند: اپتیموم نوتریشن | Optimum Nutrition (ON) مدل: Optimum Nutrition Glutamine Powder
گلوتامین اپتیموم نوتریشن را بیشتر بشناسیمآمینواسیدها به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند، آمینواسید های ضروری و غیر ضروری. گلوتامین جزو دسته غیر ضروری است، به این دلیل که به طور طبیعی در بدن تولید میشود، و ما میتوانیم  از طریق رژیم غذایی روزانه آن را دریافت کنیم. با توجه به این توضیحات، ب..
330,000 تومان
پودر گلوتامین DNA بی اس ان | 309 گرم | ریکاوری سریع عضلات، جلوگیری از تحلیل عضلات پودر گلوتامین DNA بی اس ان | 309 گرم | ریکاوری سریع عضلات، جلوگیری از تحلیل عضلات
ناموجود
برند: بی اس ان | BSN مدل: BSN Glutamine DNA
 پودرگلوتامین DNA بی اس اندر بدن ما میزان قابل توجهی ال-گلوتامین موجود است که نقش بسیار مهمی در بازیابی و رشد عضلات بدن را دارد.تمرینات سخت باعث میشه میزان ال-گلوتامین بدن به شدت کاهش یابد که این محصول کمک و به مقدار ثابت میرساند و باعث ریکاوری سریع بدن میشود.پودر گلوتامین DNA بی اس ان  را..
256,000 تومان
پودر گلوتامین 100% زد کانزپت | 400 گرم | گلوتامین خالص، افزایش بازتوانی و رشد ماهیچه ها پودر گلوتامین 100% زد کانزپت | 400 گرم | گلوتامین خالص، افزایش بازتوانی و رشد ماهیچه ها
ناموجود
برند: زد کانزپت | Z Konzept مدل: Z Konzept 100% L-Glutamine Powder
پودر گلوتامین 100% زد کانزپتپودر گلوتامین 100% زد کانزپت مکملی منحصر به فرد برای کاهش خستگی و رفع ضعف عضلانی است. این مکمل جریان خون را در بدن افزایش می دهد و نقش موثری در تقویت سیستم ایمنی بدن دارد. گلوتامین یک آمینواسید غیر ضروری است که بدن قادر به ساخت آن نیست. ورزشکارانی که تمرینات سخت انجام می ..
286,000 تومان
پودر جی بمب سایتک | 500 گرم | گلوتامین مولتی کمپلکس برای کاهش خستگی پودر جی بمب سایتک | 500 گرم | گلوتامین مولتی کمپلکس برای کاهش خستگی
ناموجود
برند: سایتک نوتریشن | Scitec Nutrition مدل: Scitec Nutrition G-BOMB 2.0 | 500g
پودر جی بمب سایتک پودر جی بمب سایتک مکملی منحصر به فرد برای ریکاوری عضلات و رفع خستگی بدن پس از فعالیت‌های روزانه و ورزشی است. این مکمل حاوی آمینو اسید ال-گلوتامین و فولیک اسید است.نقش آمینواسید ال-گلوتامین در عملکرد عضلات و ریکاوری ورزشکارانآمینواسید ال-گلوتامین فراوانترین آمینواسید موجود در ع..
790,000 تومان
پودر بست گلوتامین بی پی آی | 400 گرم | ترکیب پیشرفته از 6 گلوتامین پودر بست گلوتامین بی پی آی | 400 گرم | ترکیب پیشرفته از 6 گلوتامین
ناموجود
برند: بی پی آی | bpi مدل: bpi Sports - Best Glutamine Berry Citrus 400gr
پودر بست گلوتامین بی پی آی پودر بست گلوتامین بی پی آی مکملی منحصر به فرد برای ترمیم و بازسازی عضلات است  و از کاهش حجم عضلات و ضعف آنها جلوگیری به عمل می‌آورد.این مکمل حاوی حاوی آمینواسید ال-گلوتامین است.نقش آمینواسید ال-گلوتامین در عملکرد عضلات و ریکاوری ورزشکارانآمینواسید ال-گلوتامین فر..
652,600 تومان
پودر ال گلوتامین پیور 100% بادی اتک | 400 گرم | گلوتامین خالص برای تقویت ورزشکاران
ناموجود
برند: بادی اتک | Body Attack مدل: Body attack 100% Pure L-Glutamic acid - 400g
پودر ال-گلوتامین پیور  بادی اتک پودر ال-گلوتامین پیور بادی اتک تقویت کننده عضلات ورزشکاران و کاهش دهنده وزن در دوره ریکاوری است. این مکمل حاوی 10000 میلی‌گرم آمینواسید ال-گلوتامین است.نقش آمینواسید ال-گلوتامین در عملکرد عضلات و ریکاوری ورزشکارانآمینواسید ال-گلوتامین فراوانترین آمینواسید مو..
276,000 تومان
نمایش 1 تا 30 از 30 (1 صفحه)