مکمل تقویت قوای جنسی

بی حوصلگی و گرفتگی احساسی است که باید با آنها مقابله کنیم!

بی حوصلگی و گرفتگی احساسی است که باید با آنها مقابله کنیم!

بی حوصلگی و گرفتگی تاثیر منفی بر کیفیت زندگی می گذارند. درست است این احساس ها طبیعی هستند اما این امر هرگز بدین معنا نیست که اجازه بدهید بی حوصلگی بر شما غلبه کند و انرژی و خلق و خوی شما را تحت تاثیر قرار دهد. راههای زیادی برای رهایی از بی حوصلگی وجود دارند. در این مقاله می خواهیم به راهکارهایی بپردازیم که با استفاده از آنها می توانید بر احساسهای بد و بی حوصلگی خود غلبه کنید!

برای رهایی از بی حوصلگی بسته بندی های حبابی را فشار دهید تا بترکند!

یادتان هست وقتی کودک داشتیم و مادر وسیله نو می خرید هیجان زده بودیم و می خواستیم بسته بندی های حبابی را برداریم و فشار دهیم. این کار بسیار اعتیاد اور است. در واقع علمی در پشت این کار وجود دارد!! این کار سبب می شود استرس شما تخلیه شود در نتیجه احساس بهتری خواهید داشت.

یک مطالعه روانشناختی این گونه نتیجه گیری کرد افرادی که اینکار را انجام می دهند در طول روز استرس کمتری را متحمل می شوند! در نتیجه یکی از بهترین کارها برای رهایی از بی حوصله بودن ترکانندن حبابهای پلاستیکی است!

گلهای را بو کنید …. لیمو بو کنید!

وقتی بهار نزدیک است بوی گلها همه جا می پیچد و ناخود آگاه حس آرامش بخشی را در انسان به وجود می آورد. هرگاه احساس بی حوصلگی و یا خمودگی داشتید گل بو کنید. بوی گل همراه با بوی طبیعت خلقیات را بهبود می بخشند وحس بی حوصله بودن را از بین می برند، به ویژه گل یاس!

مطالعات نشان داده اند که گل یاس استرس را کم می کند و اعصاب را آرام می کند. علاوه بر آن، رایحه لیمو شگفت آور است. لیمو تسلی ویژه ای به اعصاب می دهد و شما را در بهترین مود قرار می دهد!

برای رهایی از بی حوصلگی بسته بندی های حبابی را فشار دهید تا بترکند!

برنامه انرژی بخش نگاه کنید!

تماشای برنامه های شاد و انرژی بخش می تواند بر روی خلقیات شما تاثیر بگذارد. الین اسلاتر، یک درمانگر مشهور، می گوید: «برنامه های تلویزیونی امید را در انسان بر انگیخته می کنند و سبب می شوند انسان با مشکلات پیش رویش بجنگد و دیگر استرس نداشته باشد».

جیغ بزنید!

هرگاه احساس کردید طاقت شما تمام شده است جیغ بزنید. جیغ زدن بهترین درمان برای تخلیه انرژی منفی است. این کار استرس را کاهش می دهد و بر سلامت جسم تاثیر زیادی دارد. دگتر گین لاو تامسون خاطر نشان می کند: « تحریک سیستم عصبی یک هشدار است و اگر خالی نشود در طول زمان منجر به بروز بیماری های زیادی مانند آبسه مغزی می شود.»

پارتی تک نفره بگیرید و استرس خود را خالی کنید!

این آخرین کاری است که برای ارتقای حس و مود خود می توانید انجام دهید. هیچ چیز مانند رقصیدن نمی تواند انرژی از دست رفته را بازگردند و استرس را از شما دور کند. رقصیدن و حرکت کردن سطوح ستروتین مغز را افزایش می دهد. مطالعه ای در سال 2013 نشان داد افرادی که به موزیک های شاد گوش می دهند شادتر از افرادی هستند که به موسیقی گوش نمی دهند. اجازه دهید بیانسه درونی شما بیرون بیاید.

از مولتی ویتامین استفاده کنید!

مطالعات نشان داده یکی از دلایل بی حوصلگی و خستگی کاهش سطوح ویتامین ها و مواد معدنی در بدن است. به همین دلیل استفاده از انواع قرص مولتی ویتامین مانند قرص ویتامین ب کمپلکس، قرص ویتامین ب1، قرص ویتامین ب6، قرص ویتامین ب7، قرص ویتامین ب 9، قرص ویتامین ب 12، قرص ویتامین آ، قرص ویتامین ای، ویتامین دی و قرص ویتامین سی اهمیت زیادی دارد. برای خرید این ویتامین ها می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. همچنین، در زمان خرید می توانید از مشاوره های رایگان این مرکز بهره مند شوید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.