مکمل تقویت قوای جنسی

معرفی بهترین پک مکمل برای دوره کات و چربی سوزی

معرفی بهترین پک مکمل برای دوره کات و چربی سوزی

کاهش وزن یک مقوله ساده است که پیچیدگی‌های خاص خود را نیز دارد. وقتی فقط هدفتان کاهش وزن است می‌توانید با کاهش کالری دریافتی به این هدف برسید و اگر هدفتان کاهش چربی و ارتقا سلامتی  بدن است باید اندازه کالری و نوع موادی را که مصرف می‌کنید در نظر داشته باشید و درکنار آن فعالیت منظم ورزشی انجام دهید.

حالت بعدی در مسئله کاهش وزن و چربی‌سوزی این است که هدف بزرگ‌تری دارید و می‌خواهید با کاهش توده چربی، اندازه و قدرت عضلات بدن را بالا ببریددر این روش باید بصورت حرفه‌ای فاکتورهای دریافت کالری، مصرف مکمل چربی سوز و حفظ بافت عضلانی و مدل فعالیت ورزشی خود را درست انتخاب کنید.

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین پک مکمل برای دوره کات و چربی سوزی در خانم‌ها و آقایان بپردازیم. در پایان این مقاله دید بازتری به این موضوع خواهید داشت و می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

قرص لاغری و کاهش وزنشما می توانید برای خرید قرص لاغری و کاهش وزن از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

انواع مکمل برای دوره کات و چربی سوزی

مکمل‌هایی که در دوره کات و چربی‌سوزی بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد باید بگونه‌ای انتخاب و مصرف شوند که هردو هدف حفظ بافت عضلانی و کاهش بافت چربی را برای ورزشکاران درپی داشته باشند. در ادامه به معرفی بهترین مکملها می‌پردازیم.

ال کارنتین

ال کارنتین یک آمینو است است که بصورت طبیعی در بدن ساخته می‌شود و می‌توان آن را به عنوان یک مکمل چربی سوز ترموژنیک برای دوره کات و چربی سوزی در نظر گرفت. این مکمل به این گونه‌ای عمل می‌کند که اسیدهای چرب را وارد سلول و میتوکندری می‌کند تا این اسیدها در آنجا بسوزند و کالری تولید کنند. این روش بهترین مدل کاهش وزن را برای ورزشکاران در پی دارد.

ال کارنتین باعث مهار تولید اسید لاکتیک می‌شود که این ویژگی در افزایش توانایی استقامت در طول تمرینات بسیار مهم است. زیرا اسید لاکتیک باعث ایجاد درد وناتوانی برای ادامه تمرین می شود.

  • ال کارنتین را صبح، و یک ساعت قبل از تمرین مصرف کنید.

سی ال ای

سی ال ای حاوی اسید چرب ضروری برای بدن است و مانند امگا3 باعث فعال شدن بدن در چربی سوزی می‌شود اما تاثیر آن از مکمل ال کارنتین کمتر است.

تحقیقات علمی نشان داده‌اند که سی ال ای در کاهش وزن تاثیر بسزایی دارد. شما می تواید این مکمل چربی سوز را در کنار وعده‌های غذایی صبحانه ناهار و شام در دوره کات و چربی سوزی مصرف کنید.

سایر مکمل‌های طبیعی و گیاهی برای دوره کات و چربی سوزی

مکمل های فت برنر (fat burner) که در بازار موجود هستند حاوی ترکیبات طبیعی از جمله کافئین، چای سبز و سایر مواد گیاهی هستند که به چربی سوزی کمک می‌کنند. این مکمل‌های چربی سوز برای افرادی که حساسیت خاصی به سایر چربی سوزها دارند موثر است و می‌توان آن را دو یا سه بار در روز استفاده کرد.

مولتی ویتامین

در زمان کاهش وزن مواد زائدی در بدن تولید می‌شوند و همین امر سبب می‌شود که فشار متابولیک  به سیستم گوارشی وارد شود. به همین دلیل برای جلوگیری از تضعیف سیستم ایمنی بدن و بهبود ریکاوری و همچنین حفظ و تقویت سرعت واکنش‌های سوخت و ساز در دوره دوره کات و چربی سوزی به انواع ویتامین‌ها نیاز مبرم پیدا خواهیم کرد. برای دریافت مقادیر لازم ویتامین می توانید از مکمل‌های ویتامینی بشکل قرص، در کنار وعده‌های غذایی، استفاده کنید.

مولتی ویتامینشما می توانید برای خرید مولتی ویتامین از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

پروتئین

در دوره کات و چربی سوزی همانطور که گفته شد در کنار کاهش چربی ورزشکاران باید توده عضلانی خود را حفظ کنند. این کار توسط انواع مختلف مکملهای بدنسازی مانند آمینو اسید و پروتئین انجام می‌شود.

بعضی مدل‌های مکمل پروتئین دارای کربو هیدرات نیز هستند و بعضی دیگر نیز وزن بدن را به سرعت تغییر می دهند. پس انتخاب پروتئین مناسب برای دوره کات و چربی سوزی مهم است.

برای افرادی که حساسیت خاصی به پروتئین وی ندارند می‌توانند از مکمل وی ایزوله یا همان وی خالص استفاده کنند. اما پروتئین‌های دیگری در اشکال مختلف، مانند پروتئینهایی مانند پروتئین کازئین که پروتئین بدست آمده از شیر گاو است و سرعت جذب پایین تری دارد و پروتئین سویا، نیز وجود دارند.

پروتئین تخم مرغ نیز یک مکمل بسیار مناسب برای دوره کات و چربی سوزی است زیرا استفاده از این پروتئین برای اغلب افراد شدنی است و آمینو اسیدهای ساختاری از جمله البومین را در خود دارد.

گلوتامین

گلوتامین نیز یک آمینو اسید هست که توسط بدن ساخته می‌شود و وظایفی از جمله تقویت سیستم ایمنی و جلو گیری از تحلیل عضلانی را بر عهده دارد.مکمل گلوتامین بهترین اسید امینه برای دوره کات و چربی سوزی محسوب می‌شود که به اصطلاح به بدن وزن خشک می‌دهد.

شما می توانید برای افزایش سرعت ریکاوری نیز از این مکمل استفاده کنید و استفاده از این مکمل در حین تمرین، بعد از تمرین وقبل از خواب نیز مناسب است.

glotaminbanerشما می توانید برای خرید گلوتامین از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

مجله سلامت داروخانه آنلاین خرید محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.