منو
سبد خرید شما

کرم روز کریستین برتون 50 میلی

روشن کننده پوست
کرم روز کریستین برتون 50 میلی
ناموجود

ویژگی های کرم روز  کریستین برتون:

  • یکی از ویژگی های بسیار مهم کرم روز روشن کننده وضد لک کریستین برتون درمان لک های سطحی و لک های عمقی می باشد و همچنین مصرف این محصول باعث پیشگیری از ایجاد لک های جدید می شود.
  • کرم ضدلک کریستین برتون حاوی مواد آنتی اکسیدان، فعال کننده سنتز کلاژن پوستی، ضدپیری، روشن کننده و مرطوب کننده می باشد و پس از استفاده از این کرم، پوست شفاف، روشن و یکنواخت می شود.
  • پس از تنها 5 هفته استفاده مداوم از این کرم، 75 درصد لکه های تیره کاهش پیدا می کنند.

نحوه مصرف کرم روز  کریستین برتون:

صبح بر روی صورت تمیز ماساژ داده شود.


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
1,655,000 تومان
توضیحات

کرم روز  کریستین برتون

کرم روز  کریستین برتون یک کرم مغذی و کامل برای آبرسانی و تقویت انواع پوست است. این کرم به دلیل داشتن ترکیبات آنتی اکسیدان و و ضد چروک از بین برنده چروک های سطحی روی پوست است و ازایجاد وعمیق شدن چروک ها جلوگیری می نماید. استفاده روزانه از این کرم به روشن شدن پوست و جلوگیری از تیرگی و لک کمک می کند.

انواع لک پوستی

لکه های پوستی معمولا با قرار گرفتن پوست در معرض آفتاب، مصرف داروهای خاص، زایمان در خانم ها ایجاد می شود. لکه های پوستی می توانند دو حالت داشته باشند ؛ یا سطحی باشند و یا  در لایه های زیرین پوست ایجاد شوند.اگر لک ها سطحی باشد برای درمان آن ها نیاز به لایه برداری های قوی نمی باشد و استفاده از یک ضد لک تا حدود زیادی می تواند برطرف کننده لک باشد.

اگر لک در لایه های زیرین پوست تشکیل شده باشد برای اینکه ترکیبات ضد لک بتوانند اثر گذار باشند باید باکمک لایه بردار ها، لک را به لایه های سطحی پوست رساند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید