مکمل تقویت قوای جنسی

معلولین مانند تمامی انسانها حق دارند از زندگی لذت ببرند!

معلولین مانند تمامی انسانها حق دارند از زندگی لذت ببرند!

معلولین بخشی از اعضای هر جامعه به حساب می روند و از حقوق یکسانی همانند افراد سالم برخوردار هستند. روز جهانی معلولین درسال ۱۹۹۲ از سوی مجمع عمومی سازمان ملل  اعلام شد  و هر ساله در3 دسامبر  برگزار می‌شود.

هدف از تعیین این روز ارتقاء و رشد اذهان عمومی درباره مسائل مربوط به معلولیتهای مختلف و افزایش آگاهی در رابطه با پیوستن افراد معلول در تمامی جنبه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی زندگی بوده است.  این افراد به امکانات خاصی برای تجربه زندگی بهتر نیاز دارند. از این رو دولت باید برنامه های خاصی را برای ارایه خدمات بهتر به معلولین در نظر بگیرد.

معضلات افراد مبتلا به ناتوانی های جسمی در کشورهای در حال توسعه چیست؟

متاسفانه یکی از مشکلات عمده این افراد، عدم وجود امکانات مناسب برای حمل و نقل و رفت و آمد آنها در خیابان هاست! در اکثر کشورهای پیشرفته امکانات فضایی در خیابان ها و معابر برای افرادی که از ناتوانی های جسمی رنج می برند در نظر گرفته شده است.

با این وجود، متاسفانه در کشورهای در حال توسعه این امر به معضل بزرگی برای افرادی که از ناتوانی های جسمی رنج می برند، تبدیل شده است. علاوه بر این، عدم دسترسی به امکانات مناسب پزشکی مسئله دیگری است که افراد با ناتوانی های جسمی با آن دست به گریبان هستند. مسئله مهم این است که نباید فراموش کرد این افراد عضوی از جامعه هستند و بهره بردن از امکانات حق طبیعی آنهاست!

سازمان بهداشت جهانی در مورد عدم امکانات کافی برای معلولین هشدار داد!

سازمان بهداشت جهانی ضمن بزرگداشت 3 دسامبر به عنوان روز جهانی معلولین در پست اینستاگرام خود هشدار داد. «بیش از یک میلیارد نفر در کره زمین از برخی از ناتوانی های جسمی رنج می برند. بسیاری از افرادی که با ناتوانی های جسمی دست به گریبان هستند به امکانات و سرویس های سلامتی دسترسی ندارند. بیاید دست در دست یکدیگر به جامعه کمک کنیم تا این افراد نیز از حقوق طبیعی خود مانند هر فرد دیگری در جامعه بهره مند شوند! بیایید این تنوع را با یکدیگر جشن بگیریم و حقوق انسانی را ارتقا دهیم»

برای تهیه مکمل دارویی به کجا مراجعه کنیم؟

اگر به دنبال انواع مکمل دارویی مانند عفونت زنان، قرص سردرد، قرص ضد حساسیت، قرص تقویت سیستم ایمنی، قرص قلب و عروق، قرص مغز و اعصاب، قرص مفاصل و استخوان، قرص پوست مو و ناخن، قرص کم خونی، قرص دستگاه گوارش، قرص انرژی زا، مکمل تقویت قوای جنسی، قرص دیابت، قرص سنگ کلیه، قرص کبد، محصولات چشم و قرص گلو درد و سرماخوردگی می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

محصولات جنسی
سرکار خانم دکتر سارا شوهانی دانش آموخته دکترای فیزیک هسته ای و به عنوان پژوهشگر و محقق سازمان انرژی اتمی ایران در زمینه تشخیص و درمان سرطان و کاربرد پرتوها، دارای سابقه پژوهش طولانی دارویی و داروشناسی بوده و تحقیقات ایشان به صورت ملی و بین المللی به چاپ رسیده است. برای مطالعه مقالات خانم دکتر شوهانی می توانید به وبسایت مجله سلامت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.