Menu
Your Cart

قرص مفاصل و استخوان

توضیحات دسته‌بندی

قرص مفاصل و استخوان

قسمت عمده ای از بدن انسان را مفاصل و استخوان ها تشکیل می دهند و این قابلیت را به بدن انسان می بخشند تا حرکت کند و بر پیرامون اطراف خود اثر بگذارد. اگر بخشی از این سیستم حرکتی آسیب ببیند، اختلالات زیادی در حرکت انسان به وجود می آید و همین امر مشکلات زیادی را برای سلامتی به وجود می آورد. کارشناسان بر این عقیده هستند سبک زندگی بی تحرک و نشستن های طولانی مدت می توانند زمینه ساز ابتلا به اختلالات حرکتی شوند. به همین دلیل تولید کنندگان محصولات دارویی انواع قرص مفاصل و استخوان را تولید کرده اند تا به پیشگیری و بهبود این بیماری ها کمک نمایند.

تمامی محصولات و انواع قرص مفاصل و استخوان را که در این صفحه مشاهده می کنید، از برندهای معتبر بازار هستند و تمامی مجوزهای مربوطه را از سازمان بهداشت و سازمان غذا و دارو کسب کرده اند. در نتیجه، شما می توانید با خیال آسوده آنها را سفارش دهید و به ارتقا سلامتی مفاصل و استخوان های خود کمک کنید.

بیماری های مفاصل و استخوان

قبل از آنکه بخواهیم به معرفی قرص مفاصل و استخوان بپردازیم،  بهتر است نگاهی به بیماری های شایع سیستم حرکتی انسان داشته باشیم. بررسی های آماری نشان می دهند شایع ترین بیماری های مفصلی و استخوانی به شرح زیر هستند:

استئورآتریت: در این بیماری غضروف مفصلی دچار آسیب می شود و همین امر سبب می شود استخوانها بر روی یکدیگر قرار گیرند و بلغزند. انواع قرص مفاصل و استخوان برای جلوگیری از پیشرفت این بیماری وجود دارند که با شروع این بیماری باید مصرف آنها به سرعت آغاز شود.

استئوپروریس ( پوکی استخوان): این بیماری معمولا با افزایش سن آغاز می شود و یکی از نتایج کمبود کلسیم در بدن است. این بیماری شکنندگی استخوان را بالا می برد و همین امر مشکلات زیادی را برای بیمار به وجود می آورد. یکی از روشهای جلوگیری از ابتلا به این بیماری مصرف کلسیم به اندازه کافی در تمامی سنین است.

روماتیسم مفصلی: این بیماری سبب بروز درد، سفتی و تورم در مفاصل می شود و درد زیادی را بر بیمار وارد می کند. بهتر است قرص مفاصل و استخوان قبل از شدت گرفتن بیماری آغاز گردد. در غیراینصورت کنترل درد و پیشرفت بیماری بسیار دشوار خواهد بود.

نقرس: هنگامی که میزان اسید اوریک خون بالا می رود، این اسید به صورت کریستالهای تیز در بدن رسوب می کند و درد زیادی را در مفاصل ایجاد می کند. مصرف بی رویه گوشت قرمز یکی از دلایل بروز این بیماری است.

همانطور که تا بدین جا مشخص شده است، رژیم غذایی جایگاه ویژه ای در جلوگیری از بروز انواع بیماری های مفصلی و استخوانی دارد. پیروی از رژیم غذایی سالم راهکاری مناسب برای کاهش خطر ابتلا به بیماری های مفصلی و استخوانی است.

برای استخوان درد چه ویتامینی بخوریم

ویتامین د یکی از بهترین ویتامین هایی است که برای تقویت استخوان ها پیشنهاد می شود و دردهای استخوانی را به میزان زیادی کاهش می دهد. این ویتامین جذب کلسیم را در بدن بالا می برد و همین امر نقش موثری در تقویت استخوان ها دارد. به همین دلیل کارشناسان سلامتی بر این عقیده هستند ویتامین د باید به عنوان یکی از انواع قرص مفاصل و استخوان در نظر گرفته شود.

قرص تقویت مفاصل و استخوان

بدن انسان برای حرکت ساخته شده است و بی تحرکی می تواند آسیب های جدی به آن وارد کند. اسکلت بدن و مفاصل بدن به گونه ای طراحی شده اند تا تحرک را در انسان به خاطره دلچسبی تبدیل کنند.  با توجه به این موارد، راهکارهای موثر برای تقویت مفاصل و استخوانها باید مورد توجه قرار گیرد، زیرا در صورت بروز بیماری انسان دیگر قادر به حرکت نیست و زندگی فرد به طور کلی مختل می شود.  انواع قرص مفاصل و استخوان برای تقویت آنها به شرح زیر هستند:

 • کپسول کورال کربنات
 • قرص گلوکزامین
 • شربت استئوجویس یورو ویتال (مخصوص کودکان)

در خرید قرص مفاصل و استخوان باید به این موضوع توجه داشته باشید که این محصولات پروانه بهداشت را دارا هستند، در غیر اینصورت آنها قابل اعتماد نخواهند بود.  

بهترین قرص مفصل ساز

مصرف انواع قرص مفاصل و استخوان برای مفصل سازی ( ویا غضروف سازی) به جلوگیری از درد و درمان بافتهای آسیب دیده کمک می کند. برخی از بهترین انواع قرص مفصل ساز به شرح زیر هستند:

 • جوینت ساپورت آرتروکسون پلاس سایتک نوتریشن
 • جوینت ساپورت فلکس باکس کراس ترک نوتریشن
 • جوینت ساپورت فلکسور ترک نوتریشن
 • جوینت ساپورت نم فورته سایتک نوتریشن
 • کلاژن رینوورترک نوتریشن
 • کندرویتین گلوکزامین بایوتک

کارشناسان همواره در این مورد هشدار می دهند قبل از مصرف انواع قرص مفاصل و استخوان با پزشک مشورت کنید و خودسرانه مصرف این مکملها را آغاز نکنید.

قرص غضروف ساز

قرص تریپل فلکس قرص مفاصل و استخوان برای غضروف سازی است و دارای موادی است که از مفاصل به مدت طولانی محافظت می کند. بسیاری از افراد این قرص را به عنوان قرص غضروف ساز آلمانی می شناسند. این قرص سبب انعطاف پذیری و تحرک مفاصل بدن می شود و درد در این نواحی را از بین می برد.  با توجه به اینکه این قرص حاوی گوکرد است التهاب مفاصل را نیز از بین می برد. مواد موثره موجود در این قرص گلوکزامین، کندرویتین و گوگرد طبیعی هستند.  
این سه ماده برای حفظ انعطاف پذیری غضروف و از بین بردن درد و التهاب بسیار مهم هستند. این قرص فاقد هر نوع ماده نگهدارنده ای است. بهتر است روزانه 3 عدد از این کپسول با آب فراوان و همراه غذا میل شود. توصیه می شود در هنگام مصرف این کپسول معده خالی نباشد. اگر از بیماری دیابت رنج می برید هرگز از این قرص استفاده نکنید. همچنین در دوران بارداری مصرف این دارو توصیه نمی شود. بهتر است قبل از مصرف با پزشک متخصص مشورت کنید.

قوی ترین غضروف ساز طبیعی

بسیاری از افراد دوست دارند انواع قرص مفاصل و استخوان را که برای اهداف مختلف استفاده می کنند طبیعی و ارگانیک باشد. « قرص پیاسکیدین» یک داروی گیاهی برای غضروف سازی و تسکین درد مفاصل است. مواد تشکیل دهنده این کپسول آووکادو و سویا هستند. این قرص برای درمان بیماری هایی مانند استئوآرتریت و آرتروز نیز بسیار مفید است.

قرص برای کاهش درد و التهاب مفاصل

بیماری آرتریت یا التهاب مفاصل باعث بروز درد، سفتی و التهاب در مفصل های می شود. گاهی شدت این بیماری به حدی زیاد است که زندگی فرد را مختل می کند. به همین دلیل، بسیاری از افراد به دنبال قرص های مناسب برای بهبود آرتریت هستند که بدین شرحند:

 • کپسول فست ران او پی دی فارما
 • کپسول کورکومین رازک
 • کپسول میکسودین آرین سلامت سینا
 • قرص پین لیز گلدن لایف
 • کپسول گیاهی آرتروفید آریا
 • کپسول سلدرین هلث اید
 • کپسول پریفلکس هلث برست
 • کپسول آوودین آرین سلامت سینا

قرص بهبود آرتروز

آرتروز یک بیماری شایع مفصلی است که انواع مختلفی دارد. در این بیماری غضروف مفصلی به مرور زمان از بین می رود و فرد مبتلا با  مشکلات زیادی در حرکت رو به رو می شود. بهتر است بدانید این بیماری نباید با پوکی استخوان اشتباه گرفته شود. زیرا در بیماری پوکی استخوان غضروفها سالم هستند و تنها استخوانها دچار شکنندگی می شوند. انواع قرص مفاصل و استخوان برای درمان و تسکین بیماری آرتروز وجود دارد که به شرح زیر است:

 • کپسول فست ران او پی دی فارما
 • کپسول میکسودین آرین سلامت سینا
 • کپسول گیاهی آرتروفید آریا
 • کپسول کلسی پاور هولیستیکا
 • کپسول سلدرین هلث اید
 • کپسول آوسوی بی اس کی
 • قرص یونی فلکس لیبرتی سوئیس
 • قرص جوینتیس کلاژن ویتابیوتیکس
 • قرص استئوپلاس یورو ویتال

قرص جلوگیری از پوکی استخوان

بیماری پوکی استخوان یکی از بیماری های رایج استخوانی است که معمولا با افزایش سن بروز پیدا می کند. این بیماری معمولا به دلیل کمبود کلسیم در بدن رخ می دهد و سبب می شود استخوانها تحلیل روند. یکی از مشکلاتی که این بیماری به وجود می آورد اختلال در سیستم حرکتی است و همین امر درد زیادی را به بیمار متحمل می کند.  انواع قرص مفاصل و استخوان برای درمان بیماری پوکی استخوان وجود دارد که در اینجا به مهم ترین آنها اشاره می کنیم:

 • قرص ویتامین D3 1000 هلث اید
 • قرص مینرال کلسیم و منیزیوم لایف پلن
 • کپسول کلسیم - دی 21 سنتری
 • شربت استئوکر ویتابیوتیکس
 • قرص کلسیم منیزیم زینک و ویتامین دی 21 سنتری
 • قرص کلسی پاور آرین سلامت سینا

سوالات پرتکرار در مورد انواع قرص مفاصل و استخوان

در این قسمت تلاش می کنیم که به سوالات پرتکرار در مورد قرص مفاصل و استخوان پاسخ دهیم.

چرا مفاصل و غضروف ها آسیب می بینند؟

 • ممکن است غضروف ها و مفاصل بدن به دلایل متنوعی تحت فشار قرار بگیرند و آسیب ببینند. به طور مثال افرادی که ورزشهای سنگین مانند وزنه برداری انجام می دهند فشار زیادی را به مفاصل بدن خود وارد می کنند و همین امر سبب می شود این مفاصل به مرور زمان فرسوده شوند و درد در نواحی از بدن شروع شود که قبلا وجود نداشته است.
 • با تغذیه مناسب می توانید مواد مورد نیاز بدن برای غضروف سازی را تامین کنید. آمینو اسید لیزین یکی از آمینو اسیدهای حیاتی برای جذب کلسیم، کلاژن سازی و ترمیم بافتهای آسیب دیده بدن است.  به همین دلیل مصرف قرص مفاصل و استخوان برای غضروف سازی در افرادی که ورزشهای سنگین انجام می دهند و یا از دردهای غضروفی و مفاصل رنج می برند توصیه می شود.

بهترین دارو برای استخوان درد

 • بهترین دارو برای استخوان درد با توجه به نوع و شدت بیماری مشخص می شود. به همین دلیل تمامی افراد باید قبل از مصرف هر نوع دارویی با پزشک مشورت نمایند. همچنین، سوالات زیادی در مورد بهترین قرص ویتامین برای استخوان درد وجود دارد. مطالعات نشان داده اند ویتامین د یکی از بهترین ویتامین هایی است که به سلامت مفاصل و استخوان ها کمک می کند.

قرص برای تقویت مفاصل

برای تقویت مفاصل بهتر است قرص ویتامین د، قرص های حاوی کلسیم و مکمل های گلوکزامین مورد استفاده قرار گیرند. این مکمل ها به عنوان قرص برای درد مفاصل نیز در نظر گرفته می شوند.

برای استخوان درد چه قرصی بخوریم

قبل از مصرف هر گونه قرص و مکمل برای کاهش دردهای استخوانی، ابتدا باید دلیل بیماری و درد استخوان مشخص شود. گاهی دردهای استخوانی نشان دهنده کمبود ویتامین د هستند و گاهی دردهای استخوانی نشان دهنده ابتلا به پوکی استخوان هستند. پزشک تنها کسی است که در این زمینه می تواند به شما کمک کند و سپس شما را راهنمایی نماید.

خرید قرص مفاصل و استخوان

امروزه درخواست بالایی برای خرید قرص استخوان ساز، قرص ضد التهاب مفاصل، قرص مسکن برای درد شکستگی و قرص های دیگر وجود دارد. داروخانه آنلاین مرکز معتبری است که مکمل های متنوعی را برای بهبود و ارتقا سلامتی مفاصل و استخوان ها ارائه می دهد. همچنین، این مرکز مشاوره های رایگان و تخصصی را برای مشتریانش در نظر گرفته است.

داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :


برند: هلث اید | Health Aid مدل: Supplement Healthaid Vitamin D3 1000IU 30T
قرص ویتامین د3 1000 هلث ایدمکمل ویتامین د3 1000 هلث اید مکملی منحصر به فرد برای پیشگیری از کمبود ویتامین د3، تامین نیاز روزانه، حفظ سلامت استخوانها و تقویت سیستم ایمنی بدن است. ویتامین دی ویتامینی محلول در چربی است. بدن ما این ویتامین را از طریق نور خورشید تامین می کند. پیش ساز این ویتامین در تماس ن..
22,900 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Osteocare Tablets
قرص استئوکر ویتابیوتیکسقرص استئوکر ویتابیوتیکس مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت استخوانها و دندان هاست. این مکمل نقش موثری در پیشگیری از ابتلا به بیماری پوکی استخوان دارد. همچنین، مصرف این مکمل در دوران بارداری به حفظ سلامت مادر و جنین کمک می کند.نقش کلسیم در بدنوقتی صحبت از کلسیم می شود همگی ما به..
47,200 تومان
کپسول ویتاول پیاسکومین 300 مهبان دارو | 30 عددی | کاهش درد مفاصل کپسول ویتاول پیاسکومین 300 مهبان دارو | 30 عددی | کاهش درد مفاصل
-50 %
برند: ویتاول | Vita Well مدل: Mahban Darou Vitawell Piascomin300
کپسول ویتاول پیاسکومین 300 مهبان داروتاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/08 استکپسول ویتاول پیاسکومین 300 مهبان دارو جهت پیشگیری و بهبود آرتروز و ترمیم غضروف ها و مفاصل مورد استفاده قرار می گیرد. درد و التهاب مفاصل سرشار از آرتروز را کاهش می دهد به طوری که فرد بعد از 3 ماه مصرف، میزان قابلیت حرکتی ..
54,800 تومان 109,600 تومان
برند: گلدن لایف | Golden Life مدل: Golden Life Celer X Forte
قرص سلرکس فورت گلدن لایفقرص سلرکس فورت گلدن لایف محصولی مناسب برای کاهش التهاب و درد مفاصل است. مواد موثره ای که در این قرص به کار رفته اند به افزایش تحرک و انعطاف پذیری مفاصل کمک می کنند و این امر نقش موثری در بهبود حرکت دارد. مفاصل نقاط عطف بدن هستند که از قرار گیری استخوان ها بر روی هم جلوگیری می..
191,800 تومان
برند: ویتالیو | VitalyV مدل: VitalyV Juncturex 30 Tablets
قرص جانکتورکس ویتالیوقرص جانکتورکس ویتالیو محصولی مناسب برای تقویت عملکرد مفاصل و نگهداری از استخوان هاست. این قرص حاوی مواد موثره ای مانند ویتامین د3، گلوکزامین، ام اس ام و کندروتین سولفات است و همین امر قرص ویتالی وی را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. این قرص جذب فسفر و کلسیم را در بدن بالا می ب..
170,000 تومان
برند: دایان فارما | Dayan Pharma مدل: Dayan Pharma Realance Gel 100ml
ژل موضعی ریلنس دایان فارماژل موضعی ریلنس دایان فارما محصولی مناسب برای درمان و تسکین دردهای مفصلی و عضلانی است. گاهی برخی از عوامل از جمله ابتلا به بیماریهای مختلف، ورزش های سنگین و حرکت های طولانی مدت سبب بروز دردهایی در مفاصل می شوند و همین امر سبب می شود که حرکت افراد محدود گردد. این ژل گزینه ای ..
85,000 تومان
کپسول سلدرین هلث اید | 30 عددی | کاهش درد و التهاب مفاصل
-20 %
برند: هلث اید | Health Aid مدل: HealthAid Celadrin 350 mg 30 Caps
کپسول سلدرین هلث اید تاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/12 استکپسول سلدرین هلث اید  محصولی مناسب برای بهبود عملکرد و انعطاف پذیری مفاصل است. هر کپسول حاوی 350 میلی گرم سلدرین است و همین امر کپسول هلث اید را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. این کپسول خشکی مفاصل را از بین می برد و باعث کا..
69,200 تومان 86,500 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana Pharma L-Arginine Capsule
کپسول ال آرژنین پلاس داناال-آرژنین پلاس دانا محصول کشور ایران، یک ترکیب شیمیایی است که "اسید آمینه" نامیده می شود.  از رژیم غذایی به دست می آید و برای بدن جهت ساخت پروتئین ضروری است. آرژنین در گوشت قرمز ، مرغ ، ماهی و محصولات لبنی یافت می شود.  همچنین می تواند به عنوان دارو و مکمل استفاده ..
135,450 تومان
برند: رازک | Razak مدل: Supplement Razak Pyasidin300
کپسول پیاسیدین 300 رازککپسول پیاسیدین 300 رازک محصولی مناسب برای جلوگیری از تخریب مفاصل، غضروف ها و بهبود آرتروز بوده و در بهبود بیماری های مفصلی بسیار تاثیرگذار است. این مکمل محصولی مناسب برای درمان و بهبود بیماری های دژنراتیو مفاصل و استئوآرتریت است. در این این کپسول از مواد موثره ای نظیر آوکادوو ..
47,700 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Avodin
کپسول آوودین آرین سلامت سیناکپسول آوودین آرین سلامت سینا محصولی مناسب برای حفظ سلامت مفاصل و بهبود دردهای مفصلی است. در این کپسول مواد موثره ای نظیر عصاره زنجبیل، عصاره آووکادو و سویا و ویتامین د 3 به کار رفته اند. این محصول پایه گیاهی دارد و مناسب کسانی است که تمایل دارند با استفاده از ترکیبات گیاه..
142,000 تومان
برند: نوشا فارمد | Nusha Pharmed مدل: Nusha Pharmed Glucosax 60cap
کپسول گلوکزاکس نوشافارمدکپسول گلوکزاکس نوشافارمد مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت مفاصل است. این مکمل حاوی مواد مهمی از جمله ویتامین ث، اسید هیالورونیک و گلوکوزامین است. مطالعات نشان داده اند که این مواد نقش مهمی در حفظ سلامت مفاصل دارند و از بروز بیماریهای مفصلی پیشگیری می کنند. گلوکوزامین سولفات ..
163,500 تومان
برند: او پی دی فارما | OPD Pharma مدل: Supplement Healthaid Opd Fastrun
کپسول فست ران او پی دی فارماکپسول فست ران او پی دی فارما محصولی مناسب برای کاهش درد و التهاب مفاصل است. در این کپسول از 300 میلی گرم آووکادو و سویا استفاده شده است و همین امر این کپسول را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. این کپسول می تواند تحرک و انعطاف پذیری مفاصل را افزایش دهد و نقش موثری در بهبو..
59,300 تومان
برند: داروسازی رها | Raha Pharm مدل: Raha Pharma Rabonex 60 Tabs
قرص رابونکس رهاقرص رابونکس رها حاوی ترکیبات ضروری (کلاژن، سدیم هیالورونات و برون) جهت درمان ناراحتی‌های استخوانی، بهبود دردهای مفصلی و بهبود عملکرد استخوانها و مفاصل است.معرفی انواع بیماریهای استخوانی و مفاصلاوستئوآرتریت و پوکی استخوان از عارضه‌های استخوانی و مفصلی هستند که با افزایش سن بروز می‌کنند..
77,400 تومان
ساشه سوپراکل نیچرز اونلی | 30 عدد | کمک به سلامت استخوان و جلوگیری از پوکی استخوان
-30 %
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Supracal 800 Sachet
ساشه سوپراکل نیچرز اونلیساشه سوپراکل نیچرز اونلی مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت استخوان و جلوگیری از ابتلا به بیماری پوکی استخوان است.نقش کلسیم در سلامتییکی از فراوانترین مواد معدنی موجود در بدن انسان کلسیم است. در بدن هر فرد تقریبا 1 کیلوگرم کلسیم وجود دارد. دندانها و استخوانها حاوی بیشترین مقدا..
61,400 تومان 87,800 تومان
قرص جوشان بن ویتاپرا | 20 عدد | افزایش استحکام استخوان ها و دندان ها
-20 %
برند: ویتاپرا | Vitapra مدل: Vitapra Bone 20 Effervescent Tablets
قرص جوشان بن ویتاپرا تاریخ انقضای این محصول تا تاریخ 2022/10 استقرص جوشان بن ویتاپرا محصولی مناس برای کمک به استحکام استخوان ها و دندان هاست. کلسیم و ویتامین د 3 از مواد موثره این قرص هستند و همین امر سبب شده است این مکمل به محصولی اثر بخش تبدیل شود. نوجوانان و کهنسالان می توانند از این قرص برا..
31,900 تومان 39,900 تومان
برند: دنیا دارو | Donya Darou مدل: Donya Darou Calcifeed 30 tablets
قرص کلسی فید دنیا دارو قرص کلسی فید دنیا دارو مکملی منحصر به فرد برای تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن از جمله کلسیم، منیزیم، روی و ویتامین د به ویژه در دوران بارداری و شیردهی است. کلسیم یکی از مواد مورد نیاز برای ساخت بافت استخوانی و دندانی است. اگر این کلسیم به اندازه کافی در دوران بارداری به بد..
31,000 تومان
برند: هلث برست | Healthburst مدل: Health Burst Preflex Plus 60tab
قرص پریفلکس پلاس هلث برستقرص پریفلکس پلاس هلث برست محصولی مناسب برای افزایش سلامتی مفاصل است. در این مکمل از مواد موثره ای نظیر عصاره کورکومین، زنجبیل، گلوکوزامین و کندروتین استفاده شده است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. این قرص به انعطاف پذیری مفاصل کمک می کند و از بروز دردهای مفصل..
240,000 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Osteo Plus Tabletes
قرص استئوپلاس یوروویتالقرص استئوپلاس یوروویتال حاوی مواد موثره ای نظیر گلوکز آمین، کندروئیتین، زنجبیل، کلسیم، منیزیم، روی، سلنیوم، منگنز، مس و ویتامین ث است که این مواد به حفظ سلامت استخوان ها و مفاصل کمک می کنند.  مطالعات نشان داده اند شایع ترین بیماری مفصلی آرتروز است که در آن غضروف مفصلی دچا..
245,300 تومان
برند: اکسترا هپینس | extra happiness مدل: Extra Happiness Calcium Plus Fisher
قرص کلسیم پلاس اکسترا هپینسقرص کلسیم پلاس اکسترا هپینس محصولی مناسب برای حفظ سلامت استخوان هاست. در این قرص مواد موثره ای نظیر کلسیم، ویتامین د3، منیزیم و فسفر به کار رفته اند و همین امر سبب شده است این قرص به محصول ویژه بازار تبدیل شود. کلسیم یکی از مهمترین عناصری است که بدن برای حفظ سلامتی به آن ن..
114,400 تومان
برند: دایان فارما | Dayan Pharma مدل: Dayan Pharma Dayan Pain 20 Caps
کپسول مسکن و ضد التهاب دایان پین دایان فارما کپسول مسکن و ضد التهاب دایان پین دایان فارما  محصولی مناسب برای کاهش درد و التهاب مزمن در مفاصل است. این کپسول حاوی 500 میلی گرم کورکومین است که نقش موثری در کنترل درد و مشکلات مرتبط با مفاصل دارد. مصرف کپسول دایان پین به افزایش بازه حرکت کمک می..
99,200 تومان
شربت استئوزین او پی دی فارما | 200 میلی | درمان پوکی استخوان و کمبود ویتامین د3 شربت استئوزین او پی دی فارما | 200 میلی | درمان پوکی استخوان و کمبود ویتامین د3
-46 %
برند: او پی دی فارما | OPD Pharma مدل: OPD Pharma Osteozin Oral Liquid 200 ml
شربت استئوزین او پی دی فارماشربت استئوزین او پی دی فارما مکملی غذایی برای جلوگیری از پوکی استخوان است. این مکمل حاوی ویتامین د3 است و به بهبود عملکرد ماهیچه ها و اعصاب کمک می کند و میزان جذب کلسیم در بدن را افزایش می دهد. این مکمل حاوی کلسیم، منیزیم و زینک است.نقش کلسیم در بدنوقتی صحبت از کلسیم می ..
26,580 تومان 49,000 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Magniforte
کپسول مگنیفورت آرین سلامت سیناکپسول مگنیفورت آرین سلامت سینا مکملی منحصر به فرد برای ارتقا سلامت عمومی است. در این مکمل مواد موثره ای نظیر ویتامین های گروه ب و انواع مواد معدنی مانند مس، ید و آهن به کار رفته اند و همین امر این محصول را به مکملی اثر بخش تبدیل کرده است. کپسول مگنیفورت برای کاهش دفعات ..
111,600 تومان
برند: او پی دی فارما | OPD Pharma مدل: OPD Pharma Rosemary Cream
کرم رزماری او پی دی فارماکرم رزماری او پی دی فارما پماد ضد درد گیاهی است که برای رفع کمر درد و دردهای مفصلی استفاده می شود. این پماد می تواند درد های قفسه سینه را به میزان زیادی کاهش دهد و استفاده از آن نقش موثری در ارتقا سلامتی دارد. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از این کرم مد نظر قرار گیرد،..
28,000 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Osteoflex
قرص استئوفلکس هلث ایدرا از داروخانه آنلاین بخواهید! داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل ..
147,100 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Mixodin
کپسول میکسودین آرین سلامت سیناکپسول میکسودین آرین سلامت سینا محصولی مناسب برای حفظ سلامت مفاصل است. مفاصل حکم لولاهای بدن را دارند که در کنار استخوان ها قرار می گیرند و به فرد اجازه می دهند تا حرکت کند. اگر مفاصل آسیب ببینند، فرد دیگر نمی تواند به راحتی حرکت کند و این امر مشکلات زیادی را برای وی به ..
190,000 تومان
کپسول اینفلامید نوتراکس | 30 عدد | بهبود علائم آرتریت و کاهش التهاب
-10 %
برند: نوتراکس | Nutrax مدل: Nutrax Inflamaid 30 caps
کپسول اینفلامید نوتراکسنوتراکس اینفلامید، فرآورده طبیعی برگرفته از سه گیاه شناخته شده تورمـریک  (گیاه زردچوبه)، بروملائین (برگرفته از آناناس) و باسولیا با دارا بودن خواص ضد التهابی، در بهبود علایم آرتریت، کاهش التهاب، درد و تورم مفاصل، تسریع بهبود زخم های جراحی، اسکار، جای زخم وسوختگی، رفع خونم..
68,850 تومان 76,500 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Osteo Quinone
قرص استئو کینون آرین سلامتقرص استئو کینون آرین سلامت محصولی مناسب برای تامین کلسیم مورد نیاز بدن است و از بروز بیماریهای استخوانی، مانند پوکی استخوان، پیشگیری می کند. این قرص جذب کلسیم را در بدن بالا می برد و برای حفظ سلامت استخوان ها بسیار مفید است. همچنین، از قرص کینون آرین سلامت می توان برای درما..
174,400 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Phytoglucosamine Gel
ژل موضعی فیتوگلوکزامین گل داروژل موضعی فیتوگلوکزامین گل دارو محصولی مناسب برای کاهش التهاب مفاصل است. در این ژل از مواد موثره ای نظیر گلوکزامین، عصاره خشک شاه بلوط هندی و منتول استفاده شده است و همین امر اژل فیتوگلوکزامین را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. موادی که در این ژل به کار رفته اند می توا..
38,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Rosemary Ointment
پماد رزماری گل داروپماد رزماری گل دارو محصولی مناسب برای تسکین دردهای عضلانی و مفصلی است. در این پماد از مواد موثره ای مانند اسانس رز ماری، کامفر و منتول استفاده شده است و همین امر پماد رزماری را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. توصیه می شود روزی 3 تا 4 بار این پماد بر روی محل درد و التهاب مالیده ش..
40,000 تومان
نمایش 1 تا 30 از 280 (10 صفحه)