Menu
Your Cart

قرص مفاصل و استخوان

توضیحات دسته‌بندی

قرص مفاصل و استخوان

قرص مفاصل و استخوان!

قسمت عمده ای از بدن انسان را مفاصل تشکیل می دهند. محل قرارگیری استخوانها در کنار هم را مفصل می گویند. در واقع مفاصل توانایی حرکت را در بدن انسان به وجود می آورند. این توانایی سبب می شود اسکلت بدن شکل بگیرد و بتواند بر محیط پیرامون خود اثر بگذارد. استخوانها در محل اتصال به مفصل قدری بزرگتر می شوند. با این کار حجم تماس افزایش پیدا می کند و سبب حرکت بهتر و پایداری بیشتر می شود. مفصل یکی از مهمترین بخش های سیستم حرکتی بدن است و در صورت بروز مشکل حرکت انسان را با اختلالات زیادی رو به رو می کند. به طور کلی سه نوع مفصل در بدن انسان وجود دارد:
- مفصل متحرک یا دی آرتروز
- مفصل نیمه متحرک یا آمفی آرتروز
- مفصل بدون حرکت یا سین آرتروز
اگر در هر یک از این نواحی مشکلی پیش بیاید، پزشک قرص مفاصل و استخوان را تجویز می کند که باید مطابق با دستورالعمل مصرف شوند.

بیماری های مفاصل و استخوان

شایع ترین بیماری های مفصلی و استخوانی به شرح زیر هستند:
- استئورآتریت: در این بیماری غضروف مفصلی دچار آسیب می شود و همین امر سبب می شود استخوانها بر روی یکدیگر قرار گیرند و بلغزند. انواع قرص مفصل و استخوان برای جلوگیری از پیشرفت این بیماری وجود دارند که با شروع این بیماری باید مصرف آنها به سرعت آغاز شود.
- استئوپروریس ( پوکی استخوان): این بیماری معمولا با افزایش سن آغاز می شود و یکی از نتایج کمبود کلسیم در بدن است. این بیماری شکنندگی استخوان را بالا می برد و همین امر مشکلات زیادی را برای بیمار به وجود می آورد. انواع قرص مفاصل و استخوان وجود دارند که برای کنترل بیماری پوکی استخوان بسیار مفید هستند. یکی از روشهای جلوگیری از ابتلا به این بیماری مصرف کلسیم به اندازه کافی در تمامی سنین است.
- رماتیسم مفصلی: نوعی بیماری است که سبب بروز درد، سفتی و تورم در مفاصل می شود. این بیماری درد زیادی را بر بیمار متحمل می کند. انواع قرص مفاصل و استخوان برای پیشگیری از پیشرفت بیماری و درمان آن وجود دارد اما بهتر است قبل از شدت گرفتن بیماری درمان آغاز گردد.
- نقرس: هنگامی که میزان اسید اوریک خون بالا می رود، این اسید به صورت کریستالهای تیز در بدن رسوب می کند و درد زیادی را در مفاصل ایجاد می کند. مصرف بی رویه گوشت قرمز یکی از دلایل بروز این بیماری است.
همانطور که تا بدین جا مشخص شده است، رژیم غذایی جایگاه ویژه ای در جلوگیری از بروز انواع بیماری های مفصلی و استخوانی دارد. پیروی از رژیم غذایی سالم سبب می شود استخوانها و مفاصل وضعیت مناسبی داشته باشند و به بیماری های مختلف دچار نشوند.

قرص تقویت مفاصل و استخوان

بدن انسان برای حرکت ساخته شده است نه بی تحرکی و نشستن! این امر در ساختار بدن به خوبی مشهود است. اسکلت بدن و مفاصل بدن به گونه ای طراحی شده اند تا تحرک را در انسان به خاطره دلچسبی تبدیل می کنند. به همین دلیل تقویت مفاصل و استخوانها باید مورد توجه قرار گیرد. زیرا در صورت بروز بیماری انسان دیگر قادر به حرکت نیست و زندگی فرد به طور کلی مختل می شود. انواع قرص مفاصل و استخوان برای تقویت آنها به شرح زیر هستند:
- کپسول کورال کربنات
- قرص گلوکزامین
- شربت استئوجویس یورو ویتال (مخصوص کودکان)
در خرید قرص مفاصل و استخوان باید به این موضوع توجه داشته باشید که این محصولات باید دارای پروانه بهداشت باشند.

قیمت کپسول غضروف ساز آمریکایی

ممکن است غضروف ها و مفاصل بدن به دلایل متنوعی تحت فشار قرار بگیرند و آسیب ببینند. به طور مثال افرادی که ورزشهای سنگین مانند وزنه برداری انجام می دهند فشار زیادی را به مفاصل بدن خود وارد می کنند و همین امر سبب می شود این مفاصل به مرور زمان فرسوده شوند و درد در نواحی از بدن شروع شود که قبلا وجود نداشته است. با تغذیه مناسب می توانید مواد مورد نیاز بدن برای غضروف سازی را تامین کنید. آمینو اسید لیزین یکی از آمینو اسیدهای حیاتی برای جذب کلسیم، کلاژن سازی و ترمیم بافتهای آسیب دیده بدن است. به همین دلیل مصرف قرص مفاصل و استخوان برای غضروف سازی در افرادی که ورزشهای سنگین انجام می دهند و یا از دردهای غضروفی و مفاصل رنج می برند توصیه می شود.

یکی از بهترین انواع قرص مفاصل و استخوان برای غضروف سازی «قرص تریپل فلکس نیچر مید» است. بهترین قرص مفصل ساز مصرف انواع قرص مفاصل و استخوان برای مفصل سازی ( ویا غضروف سازی) به جلوگیری از درد و درمان بافتهای آسیب دیده کمک می کند. بهترین قرصهای مفصل ساز به شرح زیر هستند:
- جوینت ساپورت آرتروکسون پلاس سایتک نوتریشن
- جوینت ساپورت فلکس باکس کراس ترک نوتریشن
- جوینت ساپورت فلکسور ترک نوتریشن
- جوینت ساپورت نم فورته سایتک نوتریشن
- کلاژن رینوورترک نوتریشن
- کندرویتین گلوکزامین بایوتک
قبل از مصرف انواع قرص مفاصل و استخوان با پزشک مشورت کنید و خودسرانه مصرف این مکملها را آغاز نکنید.

قرص تریپل فلکس

قرص تریپل فلکس قرص مفاصل و استخوان برای عضروف سازی است و دارای موادی است که از مفاصل به مدت طولانی محافظت می کند. این قرص سبب انعطاف پذیری و تحرک مفاصل بدن می شود و درد در این نواحی را از بین می برد. با توجه به اینکه این قرص حاوی گوکرد است التهاب مفاصل را نیز از بین می برد. مواد به کار رفته در این کپسول به شرح زیر هستند:
- گلوکزاامین
- کندرویتین
- گوگرد طبیعی
این سه ماده برای حفظ انعطاف پذیری غضروف و از بین بردن درد و التهاب بسیار مهم هستند. این کپسول فاقد هر نوع ماده نگهدارنده ای است. بهتر است روزانه 3 عدد از این کپسول با آب فراوان و همراه غذا میل شود. توصیه می شود در هنگام مصرف این کپسول معده خالی نباشد. اگر از بیماری دیابت رنج می برید هرگز از این قرص استفاده نکنید. همچنین در دوران بارداری مصرف این دارو توصیه نمی شود. بهتر است قبل از مصرف با پزشک متخصص مشورت کنید.

قرص کلسیم 

کلسیم، فراوان ترین مینرال موجود در بدن است. کمبود این عنصر در بدن باعث پوکی استخوان می شود. استفاده از مکمل های کلسیم در تامین این ماده در بدن بسیار موثر است. مکمل های کلسیم به دو شکل کربنات کلسیم و سیترات کلسیم هستند که هر دو به طور مساوی در بدن  مصرف می شوند،  اما مصرف کربنات کلسیم همزمان با خوردن غذا جذب بیشتری دارد.

برای انتخاب روزانه قرص کلسیم بهتر است قرصی را انتخاب کنید که حاوی 500 میلی گرم کلسیم باشد و یک قرص صبح و یکی دیگر شب مصرف گردد.

قرص غضروف ساز آلمانی

انواع قرص مفاصل و استخوان برای غضروف سازی توسط کشورهای مختلف ساخته و به بازار عرضه می شوند. در این میان دو کشور آلمان و آمریکا پیشرو در زمینه تولید دارو هستند. به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند محصولات دارویی مورد نیازشان آلمانی و یا آمریکایی باشد. برای مشاهده انواع برندها می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید.

قوی ترین غضروف ساز طبیعی

بسیاری از افراد دوست دارند انواع قرص مفاصل و استخوان را که برای اهداف مختلف استفاده می کنند طبیعی و ارگانیک باشد. « قرص پیاسکیدین» یک داروی گیاهی برای غضروف سازی و تسکین درد مفاصل است. مواد تشکیل دهنده این کپسول آووکادو و سویا هستند. این قرص برای درمان بیماری هایی مانند استئوآرتریت و آرتروز نیز بسیار مفید است.

قرص برای کاهش درد و التهاب مفاصل

آرتریت یا التهاب مفاصل به درد، سفتی و التهاب در مفصل های بدن گفته می شود که یک بیماری خاص نیست و معمولا در اثر بروز مشکلی در بدن، مفصل دچار التهاب می شود. ابتلا به بیماری های مفاصلی مانند رماتیسم و نقرس سبب بروز التهاب در مفاصل می شود که بر زندگی بیمار آثار منفی دارد.انواع قرص مفاصل و استخوان برای کاهش التهاب مفاصل وجود دارد که به شرح زیر هستند:


قرص بهبود آرتروز

آرتروز یک بیماری شایع مفصلی است که انواع مختلفی دارد. در این بیماری غضروف مفصلی به مرور زمان از بین می رود و بیمار در حرکت با مشکلات زیادی رو به رو می شود. این بیماری سبب التهاب مفاصل می شود و درد زیادی را به بیماری متحمل می کند. این بیماری نباید با پوکی استخوان اشتباه گرفته شود. زیرا در بیماری پوکی استخوان غضروفها سالم هستند و استخوانها دچار شکنندگی می شوند.انواع قرص مفاصل و استخوان برای درمان و تسکین بیماری آرتروز وجود دارد که به شرح زیر است:

قرص جلوگیری از پوکی استخوان

بیماری پوکی استخوان یکی از بیماری های رایج استخوانی است که معمولا با افزایش سن بروز پیدا می کند. این بیماری معمولا به دلیل کمبود کلسیم در بدن رخ می دهد و سبب می شود استخوانها تحلیل روند. یکی از مشکلاتی که این بیماری به وجود می آورد اختلال در سیستم حرکتی است و همین امر درد زیادی را به بیمار متحمل می کند. انواع قرص مفاصل و استخوان برای درمان بیماری پوکی استخوان وجود دارد که در اینجا به مهم ترین آنها اشاره می کنیم:

انواع قرص مفاصل و استخوان را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستری امن و اینترنتی این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است تنها با یک کلیک از خانه و یا محل کار خود مکمل دارویی و یا انواع قرص مفاصل و استخوان خود را سفارش دهید و طی 24 ساعت در تهران و 72 ساعت در سایر شهرستانها درب منزل تحویل بگیرید.

قرص ویتامین D3 1000 هلث اید | 30 عدد | تقویت استخوان و جلوگیری از پوکی استخوان قرص ویتامین D3 1000 هلث اید | 30 عدد | تقویت استخوان و جلوگیری از پوکی استخوان
ویژه -46 %
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Vitamin D3 1000iu
قرص ویتامین D3 1000 هلث ایدقرص ویتامین D3 1000 هلث اید مکملی منحصر به فرد برای پیشگیری از کمبود ویتامین د3، تامین نیاز روزانه، حفظ سلامت استخوانها و تقویت سیستم ایمنی بدن است.نقش ویتامین D  در حفظ سلامتیویتامین دی ویتامینی محلول در چربی است. بدن ما این ویتامین را از طریق نور خورشید تامین می کند..
11,800 تومان 21,700 تومان
کپسول فست ران او پی دی فارما | 15 عدد | کاهش درد و التهاب مفاصل و بهبود علائم آرتروز کپسول فست ران او پی دی فارما | 15 عدد | کاهش درد و التهاب مفاصل و بهبود علائم آرتروز
-20 %
برند: او پی دی فارما | OPD Pharma مدل: Health aid OPD Fastrun 15 capsules
کپسول فست ران او پی دی فارمااین محصول از طریق مهار تعدادی از مولکول ها و مسیرهای مرتبط با بیماری استئوآرتریت از تخریب غضروف جلوگیری می کند و باعث بهبود عملکرد مفاصل می شود. کپسول OPD Fastrun جهت کمک به درمان درد و التهاب ناشی از آرتروز مفید می باشد و برای بهبود تحرک ، افزایش یکپارچگی و انعطاف پذیری ..
47,700 تومان 59,300 تومان
کپسول پیاسیدین 300 رازک| 15 عدد | جلوگیری از تخریب مفاصل، غضروف ها و بهبود آرتروز
-20 %
برند: رازک | Razak مدل: Razak Piascledine 300
کپسول پیاسیدین 300 رازک را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم ر..
38,000 تومان 47,700 تومان
قرص اولترا ویتامین D3 ویتابیوتیکس | 90 عدد | سلامت استخوان و بهبود عملکرد ایمنی بدن قرص اولترا ویتامین D3 ویتابیوتیکس | 90 عدد | سلامت استخوان و بهبود عملکرد ایمنی بدن
-11 %
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Ultra-D3 Vitamin D3 Tablets
قرص اولترا د3 ویتابیوتیکس قرص اولترا د3 ویتابیوتیکس مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت استخوانها و تقویت سیستم ایمنی بدن است. این مکمل ساخت شرکت ویتابیوتیکس انگلستان، یکی از برندهای معروف در زمینه مکملهای غذایی، است. نقش ویتامین D در حفظ سلامتی ویتامین D یکی از ویتامین‌های محلول در چربی است که بدن..
61,900 تومان 69,700 تومان
برند: لیبرتی سوئیس | Liberty Swiss مدل: Liberty swiss Uniflex Calcium Carbonate MSM
قرص یونی فلکسقرص (uniflex) مکملی منحصر به فرد برای بهبود دردهای مفصلی و آرتروز است.لزوم حفظ سلامت استخوانها و مفاصل بیماری‌های عضلانی و استخوانی یکی از عمده‌ترین مشکلات سلامتی در دنیا به شمار می‌روند. ابتلا به بیماری‌هایی مانند پوکی استخوان، کمردرد و استئوآرتریت بیشترین عامل دردهای مزمن در میان..
105,000 تومان
کپسول مگنیفورت آرین سلامت سینا | 32 عدد | بهبود کرامپ عضلانی، افزایش استحکام استخوان کپسول مگنیفورت آرین سلامت سینا | 32 عدد | بهبود کرامپ عضلانی، افزایش استحکام استخوان
-15 %
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Magniforte
کپسول مگنیفورت آرین سلامت سیناکپسول مگنیفورت آرین سلامت سینا مکملی منحصر به فرد برای ارتقا سلامت عمومی است. این مکمل حاوی مواد مغذی مورد نیاز بدن است. مطالعات نشان می دهند که اگر مواد مغذی به میزان کافی به بدن برسند، بدن در حالت تعادل قرار می گیرد و همین امر از بروز علائمی نظیر خستگی مزمن و یا ابتلا..
79,900 تومان 94,200 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Celadrin 350 mg
کپسول سلدرین هلث ایدکپسول سلدرین هلث اید به عوان روان کننده غشای سلولی بدن عمل می کند و باعث می شود سلول ها بیشتر حالت مایع و کششی داشته باشند. سلدرین برای مایعاتی که استخوان ها و مفصال بدن را از هم جدا نگه ی داند (غضروف) مهم است و در تغییر ساخت لیپید غشای سلولی برای تقویت، ترمیم و بازسازی سلول ها ..
86,700 تومان
قرص کلسیترا سوپرابیون | 30 عدد | ترکیب کامل برای حفظ سلامت استخوان و مفاصل قرص کلسیترا سوپرابیون | 30 عدد | ترکیب کامل برای حفظ سلامت استخوان و مفاصل
-30 %
برند: سوپرابیون | Suprabion مدل: Suprabion Calcitra 30 Tabs
قرص کلسیترا سوپرابیون را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند..
72,200 تومان 103,200 تومان
برند: فارما شیمی | pharmachemie مدل: BMS Mineral Ice Gel
ژل خنک کننده بدن مینرال آیس بی ام اسژل خنک کننده بدن مینرال آیس بی ام اس محصولی مناسب برای بهبود دردهای مفصلی و روماتیسمی است. از این ژل می توان برای بهبود پیچ خوردگی ها، رگ به رگ شدن و یا صدمات حین ورزش استفاده کرد.  این ژل از تکنیک سرما برای تسکین درد استفاده می کند و نقش موثری در آرام سازی و..
39,900 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Mixodin
داروخانه آنلاین, داروخانه ای در خانه شماداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.مشاوره..
143,000 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Supracal D Tablet
قرص سوپراکل دی نیچرز اونلیقرص سوپراکل دی نیچرز اونلی مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت استخوانها و پیشگیری از پوکی استخوان است.نقش قرص سوپراکل دی نیچرز اونلی بر سلامتیقرص سوپراکل دی از ترکیب مواد معدنی همچون کلسیم، منیزیم، زینک و ویتامین دی تهیه شده است. این عناصر معدنی در حفظ سلامت استخوانها، استحک..
117,700 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Supracal Tablet
قرص سوپراکل نیچرز اونلیقرص سوپراکل نیچرز اونلی مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت استخوانها و پیشگیری از پوکی استخوان است.نقش قرص سوپراکل نیچرز اونلی بر سلامتیقرص سوپراکل از ترکیب مواد معدنی همچون کلسیم، منیزیم، زینک و ویتامین دی تهیه شده است. این عناصر معدنی در حفظ سلامت استخوانها، استحکام و پیشگیری..
107,000 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Avodin
کپسول آوودین آرین سلامت سینا را از داروخانه آنلاین بخواهید.داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت ..
142,000 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Calmagzinc
قرص کلمگزینک هلث ایدقرص کلمگزینک هلث اید مکملی منحصر به فرد برای تمامی افرادی است که به سلامت عمومی خود اهمیت می دهند. این مکمل حاوی کلسیم، منیزیم و زینک است. تمامی این مواد معدنی برای محافظت از بدن در برابر ابتلا به بیماری های مختلف بسیار مفید هستند.قرص کلمگزینک هلث اید به جبران خلا غذایی کمک میکند..
70,700 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Calci Power Tablets
قرص کلسی پاور آرین سلامت سیناقرص کلسی پاور آرین سلامت سینا مکملی منحصر به فرد برای تقویت استخوانها، مفاصل و پیشگیری از پوکی استخوان است. این مکمل حاوی کلسیم کربنات، ویتامین دی، زینک گلوکونات و منیزیم است.نقش کلسیم و املاح معدنی بر تقویت استخوانهاکلیسم و منیزیم دو ماده معدنی ضروری برای حفظ سلامت ..
83,300 تومان
برند: رازک | Razak مدل: razak curcumin 30 cap
کپسول کورکومین رازک کپسول کورکومین رازک یک آنتی اکسیدانی قوی است و مهمترین اثرگذاری آن بهبود درد و رفع التهاب مفاصل است.کورکومین چیست؟کورکومین  عصاره خشک ریشه گیاه زردچوبه است. زرد رنگ بودن زرد چوبه به علت وجود این ماده است که خواص آنتی اکسیدانی قابل توجهی دارد و در خنثی کردن راد..
105,000 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat D3 Forte 30tab
قرص ویتامین د فورت آرین سلامتقرص ویتامین د فورت آرین سلامت به دلیل دارا بودن ترکیب کلسیم حائز اهمیت است. اثزات و نقش های مهم ویتامین دی در بدن در نبود کلسیم کافی برای بدن حاصل نمی شود. منیزیم دریایی موجود در مکمل ویتامین دی فورت آرین سلامت منشا دریایی دارد و از آب دریا تخلیص شده است. همچنین وجود ریز..
39,300 تومان
برند: مولتی نرمال | MultiNormal مدل: vitamin D3 2000 IU multinormal
قرص ویتامین D3 2000 مولتی نرمالقرص ویتامین D3 2000 مولتی نرمال مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز روزانه بدن به ویتامین دی، پیشگیری از کمبود ویتامین دی، تقویت سیستم ایمنی بدن و پیشگیری از کمبود کلسیم است. این مکمل حاوی IU2000 ویتامین دی در هر قرص است.نقش ویتامین د  در حفظ سلامتیویتامین دی ویتام..
45,800 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK Avosoy
کپسول آوسوی بی اس کی کپسول آوسوی بی اس کی مکملی منحصر به فرد برای کاهش درد و التهاب مفاصل است و در دسته مکملهای دارویی قرار می گیرد. این مکمل، مکملی گیاهی است و از عصاره آووکادو و سویا در ترکیب آن استفاده شده است. این کپسول با تحریک و تولید پروتئوگلیکانها و کلاژن انعطاف پذیری غضروفها را افزایش م..
50,000 تومان
برند: اسوه | Osve مدل: Osve Pharma Calcium Forte
قرص جوشان کلسیم فورتقرص جوشان کلسیم فورت، محصول کمپانی اسوه، حاوی کلسیم کربنات و کلسیم گلوکونات است. این مکمل غذایی برای تقویت استخوانها و مفاصل و پیشگیری از پوکی استخوان کاربرد دارد.نقش کلسیم در سلامتینقش اصلی عنصر معدنی کلسیم حفظ استحکام و شکل گیری صحیح استخوانها است. این ماده معدنی از فراوانترین ..
18,600 تومان
برند: او پی دی فارما | OPD Pharma مدل: OPD Pharma Ortho Bone Plus 30softgels
کپسول ژلاتینی اورتو بن پلاس او پی دی فارماکپسول ژلاتینی اورتو بن پلاس او پی دی فارما مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت استخوان و پیشگیری از استقامت استخوان است. این مکمل از کاهش تراکم استخوان جلوگیری می کند. مواد مغذی همچون ویتامین د3 و زینک اثر بخشی این مکمل را دو چندان کرده اند و به حفظ سلامت ماه..
51,000 تومان
برند: ویوا تون | Viva Tune مدل: Vivatune Vitamin D3 30 Softgels
ویتامین D3 ویواتونویتامین D3 ویواتون مکمل ویژه بزرگسالان است. این مکمل با جبران کمبود ویتامین D3مورد نیاز بدن، از  انواع سرطان‌ها و بیماری‌های قلبی جلوگیری می‌کند. همچنین، مصرف این مکمل نقش بسزایی در رشد و استحکام استخوان‌ها و نیز در بهبود افسردگی دارد. استفاده از این مکمل در کودکان کمتر از 11..
36,500 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Osteoflex
قرص استئوفلکس هلث ایدرا از داروخانه آنلاین بخواهید! داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل ..
115,000 تومان
کپسول استوفید دکتر حیدر  | 15 عددی | کمک به تسکین علائم آرتروز
-60 %
برند: دکتر حیدر | Dr heydar مدل: Dr heydar Osteofid
کپسول استوفید دکتر حیدرکپسول استوفید دکتر حیدر محصولی مناسب برای تسکین علائم آرتروز است. آرتروز یکی از بیماریهای مزمن مفاصل به شمار می رود که سبب بروز التهاب در مفاصل می شود و همین امر راه رفتن و یا حرکت کردن را بسیار دشوار می سازد. این کپسول حاوی مواد موثره گیاهی مانند عصاره سویا و آووکادو است که ا..
11,800 تومان 29,500 تومان
برند: ویوا تون | Viva Tune مدل: Viva Tune Osticap Liquid 200 ml
شربت اوستی کپ ویواتونشربت اوستی کپ ویواتون  حاوی کلسیم، منیزیم، ویتامین دی، روی و سلنیوم است و از پیشرفت پوکی استخوان و آرتروز جلوگیری می‌کند و موجب تقویت استخوانها و بافت مفصلی می‌شود.بیماریهای رایج استخوانی و مفصلیاوستئوآرتریت یا آرتروز یکی از بیماری‌های رایج استخوانی-مفصلی است که در میان مرد..
44,900 تومان
برند: دارو پژوهان پاسارگاد | Daroo Pajoohan Pasargad مدل: Daroo Pajoohan Pasargad Pscletone Plus
کپسول پی اسکلتون پلاس دارو پژوهان پاسارگادکپسول پی اسکلتون پلاس  محصولی مناسب برای کاهش درد و التهاب مفاصل در افراد مبتلا به آرتروز و دردهای عضلانی است. در این کپسول از مواد موثره ای نظیر سویا، آووکادو، زنجبیل و ریشه گلنگ استفاده شده است و همین امر اثر بخشی این مکمل را افزایش داده است. این کپسو..
100,000 تومان
برند: فلکسان | Fisher Flexan مدل: Fisher Flexan Calcinorm Plus
 کپسول کلسی نورم پلاس فلکسان را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شم..
149,000 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Calcium 600mg
قرص کلسیم و ویتامین دی یورو ویتالقرص کلسیم و ویتامین دی یورو ویتال مکملی منحصر به فرد برای حفظ استحکام استخوانها، تقویت مفاصل و پیشگیری از کاهش تراکم استخوان است.نقش کلسیم و ویتامین دی در استحکام استخوانها و جلوگیری از پوکی استخوانپوکی استخوان  بیماری شایعی است که باعث ضعیف شدن استخوان‌ها می‌ش..
69,000 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health aid Curcumax 30 Caps
کپسول کورکومکس هلث ایدکپسول کورکومکس هلث اید مکملی منحصر به فرد برای کاهش درد و التهاب مفاصل است و از بروز بیماری های مختلف جلوگیری به عمل می آورد. این مکمل حاوی زردچوبه است و گزینه ای مناسب برای تمامی افرادی است که به سلامتی خود اهمیت می دهند!اثرات زردچوبه بر سلامتیزردچوبه نوعی گیاه و یا بهتر است ب..
83,300 تومان
برند: گلدن لایف | Golden Life مدل: Golden Life Painlys 30 tabs
قرص پین لیز گلدن لایفقرص پین لیز گلدن لایف مکملی منحصر به فرد برای درمان و بهبود دردهای استخوانی، مفاصل و آرتروز است. این مکمل  از عصاره های گیاهی و شیمیایی ساخته شده است.نقش قرص پین لیز گلدن لایف در تسکین دردهای استخوانیشایع‌ترین بیماری مفصلی «آرتروز» است که در آن غضروف مفصلی دچار آسیب و تخریب..
150,500 تومان
نمایش 1 تا 30 از 202 (7 صفحه)