Menu
Your Cart

قرص مفاصل و استخوان

قرص مفاصل و استخوان

قسمت عمده ای از بدن انسان را مفاصل و استخوان ها تشکیل می دهند و این قابلیت را به بدن انسان می بخشند تا حرکت کند و بر پیرامون اطراف خود اثر بگذارد. اگر بخشی از این سیستم حرکتی آسیب ببیند، اختلالات زیادی در حرکت انسان به وجود می آید و همین امر مشکلات زیادی را برای سلامتی به وجود می آورد. کارشناسان بر این عقیده هستند سبک زندگی بی تحرک و نشستن های طولانی مدت می توانند زمینه ساز ابتلا به اختلالات حرکتی شوند. به همین دلیل تولید کنندگان محصولات دارویی انواع قرص مفاصل و استخوان را تولید کرده اند تا به پیشگیری و بهبود این بیماری ها کمک نمایند.

تمامی محصولات و انواع قرص مفاصل و استخوان را که در این صفحه مشاهده می کنید، از برندهای معتبر بازار هستند و تمامی مجوزهای مربوطه را از سازمان بهداشت و سازمان غذا و دارو کسب کرده اند. در نتیجه، شما می توانید با خیال آسوده آنها را سفارش دهید و به ارتقا سلامتی مفاصل و استخوان های خود کمک کنید.

بیماری های مفاصل و استخوان

قبل از آنکه بخواهیم به معرفی قرص مفاصل و استخوان بپردازیم،  بهتر است نگاهی به بیماری های شایع سیستم حرکتی انسان داشته باشیم. بررسی های آماری نشان می دهند شایع ترین بیماری های مفصلی و استخوانی به شرح زیر هستند:

استئورآتریت: در این بیماری غضروف مفصلی دچار آسیب می شود و همین امر سبب می شود استخوانها بر روی یکدیگر قرار گیرند و بلغزند. انواع قرص مفاصل و استخوان برای جلوگیری از پیشرفت این بیماری وجود دارند که با شروع این بیماری باید مصرف آنها به سرعت آغاز شود.

استئوپروریس ( پوکی استخوان): این بیماری معمولا با افزایش سن آغاز می شود و یکی از نتایج کمبود کلسیم در بدن است. این بیماری شکنندگی استخوان را بالا می برد و همین امر مشکلات زیادی را برای بیمار به وجود می آورد. یکی از روشهای جلوگیری از ابتلا به این بیماری مصرف کلسیم به اندازه کافی در تمامی سنین است.

روماتیسم مفصلی: این بیماری سبب بروز درد، سفتی و تورم در مفاصل می شود و درد زیادی را بر بیمار وارد می کند. بهتر است قرص مفاصل و استخوان قبل از شدت گرفتن بیماری آغاز گردد. در غیراینصورت کنترل درد و پیشرفت بیماری بسیار دشوار خواهد بود.
نقرس: هنگامی که میزان اسید اوریک خون بالا می رود، این اسید به صورت کریستالهای تیز در بدن رسوب می کند و درد زیادی را در مفاصل ایجاد می کند. مصرف بی رویه گوشت قرمز یکی از دلایل بروز این بیماری است.
همانطور که تا بدین جا مشخص شده است، رژیم غذایی جایگاه ویژه ای در جلوگیری از بروز انواع بیماری های مفصلی و استخوانی دارد. پیروی از رژیم غذایی سالم راهکاری مناسب برای کاهش خطر ابتلا به بیماری های مفصلی و استخوانی است.
برای استخوان درد چه ویتامینی بخوریم
ویتامین د یکی از بهترین ویتامین هایی است که برای تقویت استخوان ها پیشنهاد می شود و دردهای استخوانی را به میزان زیادی کاهش می دهد. این ویتامین جذب کلسیم را در بدن بالا می برد و همین امر نقش موثری در تقویت استخوان ها دارد. به همین دلیل کارشناسان سلامتی بر این عقیده هستند ویتامین د باید به عنوان یکی از انواع قرص مفاصل و استخوان در نظر گرفته شود.

قرص تقویت مفاصل و استخوان

بدن انسان برای حرکت ساخته شده است و بی تحرکی می تواند آسیب های جدی به آن وارد کند. اسکلت بدن و مفاصل بدن به گونه ای طراحی شده اند تا تحرک را در انسان به خاطره دلچسبی تبدیل کنند.  با توجه به این موارد، راهکارهای موثر برای تقویت مفاصل و استخوانها باید مورد توجه قرار گیرد، زیرا در صورت بروز بیماری انسان دیگر قادر به حرکت نیست و زندگی فرد به طور کلی مختل می شود.  انواع قرص مفاصل و استخوان برای تقویت آنها به شرح زیر هستند:

در خرید قرص مفاصل و استخوان باید به این موضوع توجه داشته باشید که این محصولات پروانه بهداشت را دارا هستند، در غیر اینصورت آنها قابل اعتماد نخواهند بود.  

بهترین قرص مفصل ساز

مصرف انواع قرص مفاصل و استخوان برای مفصل سازی ( ویا غضروف سازی) به جلوگیری از درد و درمان بافتهای آسیب دیده کمک می کند. برخی از بهترین انواع قرص مفصل ساز به شرح زیر هستند:
 • جوینت ساپورت آرتروکسون پلاس سایتک نوتریشن
 • جوینت ساپورت فلکس باکس کراس ترک نوتریشن
 • جوینت ساپورت فلکسور ترک نوتریشن
 • جوینت ساپورت نم فورته سایتک نوتریشن
 • کلاژن رینوورترک نوتریشن
 • کندرویتین گلوکزامین بایوتک
کارشناسان همواره در این مورد هشدار می دهند قبل از مصرف انواع قرص مفاصل و استخوان با پزشک مشورت کنید و خودسرانه مصرف این مکملها را آغاز نکنید.

قرص غضروف ساز

قرص تریپل فلکس قرص مفاصل و استخوان برای غضروف سازی است و دارای موادی است که از مفاصل به مدت طولانی محافظت می کند. بسیاری از افراد این قرص را به عنوان قرص غضروف ساز آلمانی می شناسند. این قرص سبب انعطاف پذیری و تحرک مفاصل بدن می شود و درد در این نواحی را از بین می برد.  با توجه به اینکه این قرص حاوی گوکرد است التهاب مفاصل را نیز از بین می برد. مواد موثره موجود در این قرص گلوکزامین، کندرویتین و گوگرد طبیعی هستند.  

این سه ماده برای حفظ انعطاف پذیری غضروف و از بین بردن درد و التهاب بسیار مهم هستند. این قرص فاقد هر نوع ماده نگهدارنده ای است. بهتر است روزانه 3 عدد از این کپسول با آب فراوان و همراه غذا میل شود. توصیه می شود در هنگام مصرف این کپسول معده خالی نباشد. اگر از بیماری دیابت رنج می برید هرگز از این قرص استفاده نکنید. همچنین در دوران بارداری مصرف این دارو توصیه نمی شود. بهتر است قبل از مصرف با پزشک متخصص مشورت کنید.

قوی ترین غضروف ساز طبیعی

بسیاری از افراد دوست دارند انواع قرص مفاصل و استخوان را که برای اهداف مختلف استفاده می کنند طبیعی و ارگانیک باشد. « قرص پیاسکیدین» یک داروی گیاهی برای غضروف سازی و تسکین درد مفاصل است. مواد تشکیل دهنده این کپسول آووکادو و سویا هستند. این قرص برای درمان بیماری هایی مانند استئوآرتریت و آرتروز نیز بسیار مفید است.

قرص برای کاهش درد و التهاب مفاصل

بیماری آرتریت یا التهاب مفاصل باعث بروز درد، سفتی و التهاب در مفصل های می شود. گاهی شدت این بیماری به حدی زیاد است که زندگی فرد را مختل می کند. به همین دلیل، بسیاری از افراد به دنبال قرص های مناسب برای بهبود آرتریت هستند که بدین شرحند:

قرص بهبود آرتروز

آرتروز یک بیماری شایع مفصلی است که انواع مختلفی دارد. در این بیماری غضروف مفصلی به مرور زمان از بین می رود و فرد مبتلا با  مشکلات زیادی در حرکت رو به رو می شود. بهتر است بدانید این بیماری نباید با پوکی استخوان اشتباه گرفته شود. زیرا در بیماری پوکی استخوان غضروفها سالم هستند و تنها استخوانها دچار شکنندگی می شوند. انواع قرص مفاصل و استخوان برای درمان و تسکین بیماری آرتروز وجود دارد که به شرح زیر است:

 • کپسول فست ران او پی دی فارما
 • کپسول میکسودین آرین سلامت سینا
 • کپسول گیاهی آرتروفید آریا
 • کپسول کلسی پاور هولیستیکا
 • کپسول سلدرین هلث اید
 • کپسول آوسوی بی اس کی
 • قرص یونی فلکس لیبرتی سوئیس
 • قرص جوینتیس کلاژن ویتابیوتیکس
 • قرص استئوپلاس یورو ویتال

قرص جلوگیری از پوکی استخوان

بیماری پوکی استخوان یکی از بیماری های رایج استخوانی است که معمولا با افزایش سن بروز پیدا می کند. این بیماری معمولا به دلیل کمبود کلسیم در بدن رخ می دهد و سبب می شود استخوانها تحلیل روند. یکی از مشکلاتی که این بیماری به وجود می آورد اختلال در سیستم حرکتی است و همین امر درد زیادی را به بیمار متحمل می کند.  انواع قرص مفاصل و استخوان برای درمان بیماری پوکی استخوان وجود دارد که در اینجا به مهم ترین آنها اشاره می کنیم:

سوالات پرتکرار در مورد انواع قرص مفاصل و استخوان

در این قسمت تلاش می کنیم که به سوالات پرتکرار در مورد قرص مفاصل و استخوان پاسخ دهیم.

چرا مفاصل و غضروف ها آسیب می بینند؟

ممکن است غضروف ها و مفاصل بدن به دلایل متنوعی تحت فشار قرار بگیرند و آسیب ببینند. به طور مثال افرادی که ورزشهای سنگین مانند وزنه برداری انجام می دهند فشار زیادی را به مفاصل بدن خود وارد می کنند و همین امر سبب می شود این مفاصل به مرور زمان فرسوده شوند و درد در نواحی از بدن شروع شود که قبلا وجود نداشته است.

با تغذیه مناسب می توانید مواد مورد نیاز بدن برای غضروف سازی را تامین کنید. آمینو اسید لیزین یکی از آمینو اسیدهای حیاتی برای جذب کلسیم، کلاژن سازی و ترمیم بافتهای آسیب دیده بدن است.  به همین دلیل مصرف قرص مفاصل و استخوان برای غضروف سازی در افرادی که ورزشهای سنگین انجام می دهند و یا از دردهای غضروفی و مفاصل رنج می برند توصیه می شود.

بهترین دارو برای استخوان درد

بهترین دارو برای استخوان درد با توجه به نوع و شدت بیماری مشخص می شود. به همین دلیل تمامی افراد باید قبل از مصرف هر نوع دارویی با پزشک مشورت نمایند. همچنین، سوالات زیادی در مورد بهترین قرص ویتامین برای استخوان درد وجود دارد. مطالعات نشان داده اند ویتامین د یکی از بهترین ویتامین هایی است که به سلامت مفاصل و استخوان ها کمک می کند.

قرص برای تقویت مفاصل

برای تقویت مفاصل بهتر است قرص ویتامین د، قرص های حاوی کلسیم و مکمل های گلوکزامین مورد استفاده قرار گیرند. این مکمل ها به عنوان قرص برای درد مفاصل نیز در نظر گرفته می شوند.

بهترین قرص ویتامین برای زانو درد

بهترین قرص کلسیم برای پوکی استخوان

داروخانه آنلاین مکمل های زیادی را برای بهبود بیماری پوکی استخوان پیشنهاد می دهد.

برای استخوان درد چه قرصی بخوریم

قبل از مصرف هر گونه قرص و مکمل برای کاهش دردهای استخوانی، ابتدا باید دلیل بیماری و درد استخوان مشخص شود. گاهی دردهای استخوانی نشان دهنده کمبود ویتامین د هستند و گاهی دردهای استخوانی نشان دهنده ابتلا به پوکی استخوان هستند. پزشک تنها کسی است که در این زمینه می تواند به شما کمک کند و سپس شما را راهنمایی نماید.

خرید قرص مفاصل و استخوان

امروزه درخواست بالایی برای خرید قرص استخوان ساز، قرص ضد التهاب مفاصل، قرص مسکن برای درد شکستگی و قرص های دیگر وجود دارد. داروخانه آنلاین مرکز معتبری است که مکمل های متنوعی را برای بهبود و ارتقا سلامتی مفاصل و استخوان ها ارائه می دهد. همچنین، این مرکز مشاوره های رایگان و تخصصی را برای مشتریانش در نظر گرفته است.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Vitamin D3 1000iu
قرص ویتامین د3 1000 هلث ایدمکمل ویتامین د3 1000 هلث اید مکملی منحصر به فرد برای پیشگیری از کمبود ویتامین د3، تامین نیاز روزانه، حفظ سلامت استخوانها و تقویت سیستم ایمنی بدن است. ویتامین دی ویتامینی محلول در چربی است. بدن ما این ویتامین را از طریق نور خورشید تامین می کند. پیش ساز این ویتامین در تماس ن..
21,700 تومان
برند: او پی دی فارما | OPD Pharma مدل: Health aid OPD Fastrun 15 capsules
کپسول فست ران او پی دی فارماکپسول فست ران او پی دی فارما محصولی مناسب برای کاهش درد و التهاب مفاصل است. در این کپسول از 300 میلی گرم آووکادو و سویا استفاده شده است و همین امر این کپسول را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. این کپسول می تواند تحرک و انعطاف پذیری مفاصل را افزایش دهد و نقش موثری در بهبو..
59,300 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Osteocare Syrup
شربت استئوکر ویتابیوتیکسشربت استئوکر ویتابیوتیکس حاوی کلسیم، منیزیم، زینک و ویتامین دی است و مکملی منحصر به فرد برای جبران کمبود و تامین ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن به شمار می رود. منیزیم در کنار کلسیم، در تشکیل کریستالهای استخوانی و بافت مستحکم استخوان موثر است.زینک، عنصری ضروری و مورد نیاز ..
70,850 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Celadrin 350 mg
کپسول سلدرین هلث ایدکپسول سلدرین هلث اید به عوان روان کننده غشای سلولی بدن عمل می کند و باعث می شود سلول ها بیشتر حالت مایع و کششی داشته باشند. سلدرین برای مایعاتی که استخوان ها و مفصال بدن را از هم جدا نگه ی داند (غضروف) مهم است و در تغییر ساخت لیپید غشای سلولی برای تقویت، ترمیم و بازسازی سلول ها ..
86,700 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Osteo Quinone
قرص استئو کینون آرین سلامتقرص استئو کینون آرین سلامت محصولی مناسب برای تامین کلسیم مورد نیاز بدن است و از بروز بیماریهای استخوانی، مانند پوکی استخوان، پیشگیری می کند. این قرص جذب کلسیم را در بدن بالا می برد و برای حفظ سلامت استخوان ها بسیار مفید است. همچنین، از قرص کینون آرین سلامت می توان برای درما..
174,400 تومان
برند: اسوه | Osve مدل: Osve Pharma Calcium Forte
قرص جوشان کلسیم فورتقرص جوشان کلسیم فورت، محصول کمپانی اسوه، حاوی کلسیم کربنات و کلسیم گلوکونات است. این مکمل غذایی برای تقویت استخوانها و مفاصل و پیشگیری از پوکی استخوان کاربرد دارد.نقش کلسیم در سلامتینقش اصلی عنصر معدنی کلسیم حفظ استحکام و شکل گیری صحیح استخوانها است. این ماده معدنی از فراوانترین ..
18,530 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Calci Power Tablets
قرص کلسی پاور آرین سلامت سیناقرص کلسی پاور آرین سلامت سینا مکملی منحصر به فرد برای تقویت استخوانها، مفاصل و پیشگیری از پوکی استخوان است. این مکمل حاوی کلسیم کربنات، ویتامین دی ، زینک گلوکونات و منیزیم است.نقش کلسیم و املاح معدنی بر تقویت استخوانهاکلیسم و منیزیم دو ماده معدنی ضروری برای حفظ سلامت..
83,400 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Calmagzinc
قرص کلمگزینک هلث ایدقرص کلمگزینک هلث اید مکملی منحصر به فرد برای تمامی افرادی است که به سلامت عمومی خود اهمیت می دهند. این مکمل حاوی کلسیم، منیزیم و زینک است. تمامی این مواد معدنی برای محافظت از بدن در برابر ابتلا به بیماری های مختلف بسیار مفید هستند.قرص کلمگزینک هلث اید به جبران خلا غذایی کمک میکند..
81,750 تومان
برند: ویتاول | Vita Well مدل: Vitawell Osteoban Promote Bone Health
قرص استئوبان ویتاولقرص استئوبان ویتاول محصولی مناسب برای حفظ سلامت بافت استخوان ها و دندان هاست. این قرص حاوی مواد موثره ای نظیر ویتامین د3، زینک، منیزیم و کلسیم سیترات است و همین امر اثربخشی این قرص را افزایش داده است. قرص ویتاول به افزایش تراکم توده استخوانی کمک می کند و از تجزیه استخوان پیشگیری م..
149,200 تومان
برند: فارما شیمی | pharmachemie مدل: BMS Mineral Ice Gel
ژل خنک کننده بدن مینرال آیس بی ام اسژل خنک کننده بدن مینرال آیس بی ام اس محصولی مناسب برای بهبود دردهای مفصلی و روماتیسمی است. از این ژل می توان برای بهبود پیچ خوردگی ها، رگ به رگ شدن و یا صدمات حین ورزش استفاده کرد.  این ژل از تکنیک سرما برای تسکین درد استفاده می کند و نقش موثری در آرام سازی و..
39,900 تومان
برند: دنیا دارو | Donya Darou مدل: Donya Darou Calcifeed 30 tablets
قرص کلسی فید دنیا دارو قرص کلسی فید دنیا دارو مکملی منحصر به فرد برای تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن از جمله کلسیم، منیزیم، روی و ویتامین د به ویژه در دوران بارداری و شیردهی است. کلسیم یکی از مواد مورد نیاز برای ساخت بافت استخوانی و دندانی است. اگر این کلسیم به اندازه کافی در دوران بارداری به بد..
31,000 تومان
برند: رازک | Razak مدل: Razak Piascledine 300
کپسول پیاسیدین 300 رازککپسول پیاسیدین 300 رازک محصولی مناسب برای جلوگیری از تخریب مفاصل، غضروف ها و بهبود آرتروز بوده و در بهبود بیماری های مفصلی بسیار تاثیرگذار است. این مکمل محصولی مناسب برای درمان و بهبود بیماری های دژنراتیو مفاصل و استئوآرتریت است. در این این کپسول از مواد موثره ای نظیر آوکادوو ..
47,700 تومان
برند: های هلث | Hi Health مدل: Hi Health Calcium forte 10tab
قرص جوشان کلسیم فورت های هلثقرص جوشان کلسیم فورت های هلث مکملی منحصر به فرد جهت تقویت سیستم عضلانی و اسکلتی و مناسب افراد در سنین رشد است. این قرص در پیشگیری از پوکی استخوان، بهبود عملکرد سیستم عصبی، بهبود تراکم استخوان، تنظیم ضربان قلب و کاهش بی خوابی موثر است. این محصول منبعی غنی از کلسیم مو..
29,500 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health Aid Osteofle Plus
قرص استئوفلکس پلاس هلث اید را از داروخانه آنلاین بخواهید:داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگ..
150,500 تومان
برند: ویوا تون | Viva Tune مدل: Vivatune Vitamin D3 30 Softgels
ویتامین D3 ویواتونویتامین D3 ویواتون مکمل ویژه بزرگسالان است. این مکمل با جبران کمبود ویتامین D3مورد نیاز بدن، از  انواع سرطان‌ها و بیماری‌های قلبی جلوگیری می‌کند. همچنین، مصرف این مکمل نقش بسزایی در رشد و استحکام استخوان‌ها و نیز در بهبود افسردگی دارد. استفاده از این مکمل در کودکان کمتر از 11..
36,500 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Magniforte
کپسول مگنیفورت آرین سلامت سیناکپسول مگنیفورت آرین سلامت سینا مکملی منحصر به فرد برای ارتقا سلامت عمومی است. در این مکمل مواد موثره ای نظیر ویتامین های گروه ب و انواع مواد معدنی مانند مس، ید و آهن به کار رفته اند و همین امر این محصول را به مکملی اثر بخش تبدیل کرده است. کپسول مگنیفورت برای کاهش دفعات ..
111,600 تومان
برند: هلث اید | Health Aid مدل: Health aid Curcumax 30 Caps
کپسول کورکومکس هلث ایدکپسول کورکومکس هلث اید مکملی منحصر به فرد برای کاهش درد و التهاب مفاصل است و از بروز بیماری های مختلف جلوگیری به عمل می آورد. این مکمل حاوی زردچوبه است و گزینه ای مناسب برای تمامی افرادی است که به سلامتی خود اهمیت می دهند!اثرات زردچوبه بر سلامتیزردچوبه نوعی گیاه و یا بهتر است ب..
83,300 تومان
برند: ویتابیوتیکس | Vitabiotics مدل: Vitabiotics Osteocare Tablets
قرص استئوکر ویتابیوتیکسقرص استئوکر ویتابیوتیکس مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت استخوانها و دندان هاست. این مکمل نقش موثری در پیشگیری از ابتلا به بیماری پوکی استخوان دارد. همچنین، مصرف این مکمل در دوران بارداری به حفظ سلامت مادر و جنین کمک می کند.نقش کلسیم در بدنوقتی صحبت از کلسیم می شود همگی ما به..
47,500 تومان
برند: آرین سلامت سینا | Arian Salamat Sina مدل: Arian Salamat Sina Mixodin
کپسول میکسودین آرین سلامت سیناکپسول میکسودین آرین سلامت سینا محصولی مناسب برای حفظ سلامت مفاصل است. مفاصل حکم لولاهای بدن را دارند که در کنار استخوان ها قرار می گیرند و به فرد اجازه می دهند تا حرکت کند. اگر مفاصل آسیب ببینند، فرد دیگر نمی تواند به راحتی حرکت کند و این امر مشکلات زیادی را برای وی به ..
143,000 تومان
برند: دایان فارما | Dayan Pharma مدل: Dayan Pharma D.Flex 20caps
کپسول دی-فلکس دایان فارماکپسول دی فلکس دایان فارما با داشتن ترکیبات گیاهی باعث کاهش درد، التهاب و خشکی در مفاصل می شود. کپسول دی فلکس دایان فارما از تخریب بافت استخوانی جلوگیری کرده و از کار افتادگی مفاصل را بهبود می بخشد.چه عواملی می تواند باعث درد های مفصلی شود؟عوامل زیادی سبب درد های مفصلی می شود..
69,000 تومان
برند: نیچرز اونلی | Natures Only مدل: Natures Only Magtra
ساشه منیزیم مگترا نیچرز اونلیساشه منیزیم مگترا نیچرز اونلی باعث آرامش اعصاب و بهبود نوسانات خلقی، درمان گرفتگی و اسپاسم عضلانی، بهبود چرخه خواب، پیشگیری از حملات میگرنی و تنظیم فشار خون می‌شود.نقش منیزیم در سلامتییکی از مواد معدنی و ریزمغذی‌های حیاتی که سلول‌های بدن برای فعالیتشان بسیار به آن نیاز د..
116,000 تومان
برند: بی اس کی | BSK مدل: BSK Avosoy
کپسول آوسوی بی اس کی کپسول آوسوی بی اس کی مکملی منحصر به فرد برای کاهش درد و التهاب مفاصل است و در دسته مکملهای دارویی قرار می گیرد. این مکمل، مکملی گیاهی است و از عصاره آووکادو و سویا در ترکیب آن استفاده شده است. این کپسول با تحریک و تولید پروتئوگلیکانها و کلاژن انعطاف پذیری غضروفها را افزایش م..
50,000 تومان
برند: هانسال | Hansal By Sanotact مدل: Hansal Calcium Magnesium and D3 15 tabs
قرص جوشان کلسیم منیزیم د3 هانسالقرص جوشان کلسیم منیزیم د3 هانسال محصولی مناسب برای کمک به سلامت استخوان هاست. در این قرص 600 میلی گرم کلسیم، 400 واحد ویتامین د3 و 300 میلی گرم منیزیم استفاده شده است و همین امر اثربخشی این قرص را افزایش داده است. با توجه به این موضوع که این قرص در فرم قرص جوشان تولید..
28,000 تومان
برند: گلدن لایف | Golden Life مدل: Golden Life Celer X Forte
قرص سلرکس فورت گلدن لایفقرص سلرکس فورت گلدن لایف محصولی مناسب برای کاهش التهاب و درد مفاصل است. مواد موثره ای که در این قرص به کار رفته اند به افزایش تحرک و انعطاف پذیری مفاصل کمک می کنند و این امر نقش موثری در بهبود حرکت دارد. مفاصل نقاط عطف بدن هستند که از قرار گیری استخوان ها بر روی هم جلوگیری می..
193,300 تومان
برند: های هلث | Hi Health مدل: Hi Health Ca Ma Zn 20tabs
قرص جوشان کلسیم منیزیم زینک های هلثقرص جوشان کلسیم منیزیم زینک های هلث محصولی مناسب برای جلوگیری از انقباض عضلات است. در این مکمل از 875 میلی گرم کلسیم کربنات و 250 گرم منیزیم اکسید استفاده شده است و همین امر این قرص را به مکملی اثر بخش تبدیل کرده است. این قرص به شکل گیری استخوان های بدن کمک می کند ..
27,900 تومان
برند: نوشا فارمد | Nusha Pharmed مدل: Nusha Pharmed Glucosax 60cap
کپسول گلوکزاکس نوشافارمدکپسول گلوکزاکس نوشافارمد مکملی منحصر به فرد برای حفظ سلامت مفاصل است. این مکمل حاوی مواد مهمی از جمله ویتامین ث، اسید هیالورونیک و گلوکوزامین است. مطالعات نشان داده اند که این مواد نقش مهمی در حفظ سلامت مفاصل دارند و از بروز بیماریهای مفصلی پیشگیری می کنند. گلوکوزامین سولفات ..
150,500 تومان
برند: یورو ویتال | EuRho Vital مدل: Eurho Vital Flex-A-Vert
قرص فلکس اورت یوروویتال قرص فلکس اورت یوروویتال مکملی منحصر به فرد برای جلوگیری از پوکی استخوان و حفظ سلامت استخوانها، مفاصل و دندانهاست.این مکملی حاوی گلوکزآمین، کندروئیتین سولفات، ویتامین دی و کلاژن است.آرتروز چیست؟بیماری آرتروز و ساییدگی مفاصل در زمره  بیماریهای شدید استخوانی و مفاصل قرار دا..
325,000 تومان
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Bone Complex
قرص بون کمپلکس نچرال ورلد قرص بون کمپلکس نچرال ورلد شروع عوارض بیماری‌های عضلانی و اسکلتی را به تاخیر انداخته و به سلامت استخوان‎ها و مفاصل کمک می‌کند. این مکمل ترکیبی از گلوکزآمین، ریز مغذی‎هایی شامل کلسیم، روی، بور و ویتامین‌های C،Dو E است. آرتروز چیست؟ شایع ترین بیماری مفصلی آرتروز است که در آ..
222,400 تومان
برند: داروسازی دانا | Daana Pharma مدل: Daana Osteogel 30 caps
کپسول استئوژل داناکپسول استئوژل دانا محصولی مناسب برای حفظ سلامت و استحکام استخوانها و دندان هاست. این کپسول حاوی مقادیر کافی از ویتامین د3 است و قدرت جذب کلیسم را در بدن بالا می برد. همچنین، مطالعات نشان داده اند که مصرف ویتامین د 3 از بروز مشکلات مفصلی پیشگیری می کند. مصرف این کپسول نقش موثری در ت..
45,800 تومان
برند: نچرال ورلد | Natural World مدل: Natural World Bone Power
قرص بون پاور نچرال ورلدقرص بون پاور نچرال ورلد ساخت کشور آمریکا و برند نچرال ورلد است. این محصول حاوی ویتامین ها و املاح ضروری مورد نیاز برای سلامت استخوانها و مفاصل است و برای بهبود دردهای مفصلی نیز کاربرد دارد.آرتروز چیست؟شایع ترین بیماری مفصلی آرتروز است که در آن غضروف مفصلی دچار آسیب و تخریب شده..
103,550 تومان
نمایش 1 تا 30 از 261 (9 صفحه)