منو
سبد خرید شما

اسکراب پا ژنوبایوتیک 120 میل

رفع پوسته ها و لایه های زمخمت پا ، برطرف کننده بوی نامطبوع پا
اسکراب پا ژنوبایوتیک 120 میل
اسکراب پا ژنوبایوتیک 120 میل
اسکراب پا ژنوبایوتیک 120 میل
اسکراب پا ژنوبایوتیک 120 میل
  • رفع پوسته ها و لایه های زمخمت پا
  • نرم کننده و رطوبت رسان
  • برطرف کننده بوی نامطبوع پا
  • آنتی باکتریال و ضد قارچ
  • از بین برنده ترک های پا
  • هنگامی که پوست خود را با آب مرطوب کردید سپس اسکراب را روی پوست کف پای خود ماساژ دهید و پس از چند دقیقه با آب ولرم شستشو دهید و آن را خشک نمایید.
285,000 تومان
256,500 تومان
دارای تخفیف
1 یا بیشتر 10% -
توضیحات

اسکراب پا ژنوبایوتیک سبب رفع پوسته ها و لایه های زمخمت پا و از بین برنده ترک های پا می شود. همچنین این اسکراب مخصوص پا نرم کننده و رطوبت رسان می باشد و به دلیل اینکه آنتی باکتریال و ضد قارچ است برطرف کننده بوی نامطبوع پا می باشد. این محصول به رفع پینه ها کف پا و رفع ترک های عمیق کف پا می شود و بعد از استفاده از آن کرم های ضد ترک و آبرسان بهتر جذب پوست می شوند و پس از چند دوره استفاده پوستی نرم خواهید داشت.

علت بوی بد پا و درمان آن به وسیله اسکراب پا :

یکی از علت های بوی بد پا ایجاد باکتری ها و رشد قارچ باشد. عوض نکردن جوراب ها و نشستن آنها ، استفاده نکردن از بوگیر کفش و نشستن آنها در مدت زمان طولانی و یا داشتن بیماری هایی نظیر قند و ... و یا اینکه اگر در مدت زمان طولانی پاهایتان در کفش قرار دارد ممکن است سبب ایجاد بوی بد پا شود.

با استفاده از اسکراب پا حداقل دو یا سه بار در هفته می توانید از ایجاد باکتری ها و قارچ ها و حتی ترک های پاشنه پا نیز پیشگیری نمایید. پوست کف پای خود را با آب مرطوب نمایید و سپس به مدت 5 دقیقه پاهای خود را با اسکراب مخصوص ماساژ دهید تا پوستی شفاف داشته باشید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید