منو
سبد خرید شما

دوچرخه ثابت آیرون مسترز مدل M925

قابلیت تنظیم صندلی و مناسب باشگاه و خانه
دوچرخه ثابت آیرون مسترز مدل M925
ناموجود

دوچرخه ثابت آیرون مسترز مدل M925

  • تحمل وزن تا 140kg
  • فلایویل 20 کیلو گرم
  • دارای صفحه نمایشگر دیجیتال
  • طراحی زیبا و منحصر بفرد برای افراد حرفه ای
  • بهبود عملکرد قلبی - عروقی و چربی سوزی ( ورزشی و لاغری )
  • دو منظوره باشگاهی ، خانگی
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
2,850,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 2850000
توضیحات

دوچرخه ثابت چیست؟

دوچرخه ثابت که به عنوان exercise bicycle نیز شناخته می شود، یک وسیله ورزشی است که دارای زین، پدال، و برخی انواع فرمان است که مانند یک دوچرخه بر روی آن نصب شده است، اما با این تفاوت که از دوچرخه ثابت بیشتر به عنوان یک تجهیزات ورزشی استفاده می شود تا یک وسیله برای جابه جایی.یک دوچرخه ثابت معمولا یک دستگاه ورزشی خاص است که مشابه یک دوچرخه بدون چرخ است، اما با این حال می توان آن را برای انجام ورزش ثابت با دوچرخه معمولی تطبیق داد. برای این منظور دوچرخ ثابت را بر روی غلطک های دوچرخه قرار می دهند. غلطک ها معمولا توسط دوچرخه سواران ماهر به منظور گرم کردن قبل از مسابقه استفاده می شود و یا برای آموزش بر روی دوچرخه ثابت خانگی به کار می رود.نوع دیگری از دوچرخه ثابت وجود دارد که به آن cycle ergometer  یا  bicycle ergometer (دوچرخه ارگومتر) می گویند. این دوچرخه ثابت دارای یک دستگاه ارگومتر است که فعالیت انجام شده توسط ورزشکار (مانند میزان فعالیت ورزشکار، مقدار کالری سوزانده شده، زمان ورزش کردن و ... ) را اندازه گیری می کند.اسپینینگ یا همان ورزش با دوچرخه ثابت می تواند راه بسیار خوبی برای تمرین بالا،سوزاندن کالری، کاهش وزن و حفظ عضلات در شکل خود باشد. تنها چیزی که نیاز است، داشتن صبر و انگیزه بالا در زمان ورزش با سایرین است تا آن رضایت واقعی حاصل شود. اسپینینگ یک ورزش موثر است که حتی امکان تمرین دوچرخه سواری برای دوچرخه سواران حرفه ای را در فصل استراحت و تعطیلی مسابقات ، برایشان فراهم می کند.اسپینینگ ( دوچرخه ثابت) برای هر سطحی از توانایی های جسمی قابل انجام است و دیگر نیازی نیست بر روی دوچرخه ثابت خود از کلاه ایمنی استفاده کنید! اما باید توجه داشت که شما سوار یک دوچرخه واقعی نیستید.

فواید اسپینینگ (دوچرخه ثابت)

سوزاندن کالری

هر کلاس اسپینینگ به طور متوسط موجب سوزاندن ۵۰۰ کالری می شود. در صورتی که در مراحل چالش برانگیز سایر رشته های ورزش هوازی در مدت زمان کوتاه کالری بیشتری در سطوح بالاتر نمی سوزانید.

بهبود سلامت سیستم قلبی-عروقی

اسپینینگ میتواند به عنوان یک ورزش هوازی (ایروبیک) انجام شود. چون در اسپینینگ انرژی را از ذخایر بدن می کشد و باعث ایجاد یک استقامت عضلانی در دوره زمانی مدید می شود. با این حال شامل تمام مزیت های ورزش های  هوازی (کاردیو) نیز می شود. کلاس های اسپینینگ در دو بخش استقامت و قلبی-عروقی انجام می گیرد. سلامت قلب یک فایده بدیهی اسپینینگ(دوچرخه ثابت) است؛ دقیقا مثل افزایش ظرفیت شش ها. هر چقدر که بیشتر تمرین کنیم یاد میگیریم که چگونه تنفس خود را به خوبی و درستی کنترل کنیم.
با سرعت خود پیش می روید:
اگر کسی در گروه بخواهد آرام تر پدال بزند سایرین مجبور به پیروی از وی نیستند و هیچ کس نخواهد فهمید که دیگری در چه مرحله ای از اسپینینگ است؛ وهمگان آزاد هستند که با سرعت خود پیش بروند.
تجربه گذر زمان
در کلاس های اسپینینگ ( دوچرخه ثابت) مراحل و چالش ها به طور مداوم تغییر می کند و در هر مرحله که می روید تمایل دارید که زمان بگذرد. استفاده از تکنیک های زبانی و تجسمی توسط مربیان اسپینینگ می توانند به شکل مثبت حواس پرتی ذهنی ایجاد کنند و گذشت زمان به ثانیه ای برای فرد صورت می گیرد. دوچرخه سواران در اسپینینگ به راحتی می توانند چشمان خود را ببندند و فکر کنند.
از یک ورزش کم خطر به شکل موثر لذت می برید
در اطراف خود دوستان زیادی داریم که همیشه از تردمیل و الپتیکال دوری می کنند فقط به خاطر اینکه به پا و زانوهایشان آسیب میزند. اما اسپینینگ(دوچرخه ثابت) فشار را از روی پا و زانوها بر می دارد؛ و شما قادر هستید که با شدت ورزش کنید، در حالیکه آسیبی به پا و زانوی شما وارد نشود. همچنین دوچرخه ثابت بهتری گزینه برای کسانی است که به دلیل بیماری ورم مفاصل قادر به استفاده از تردمیل(دوثابت) و الپتیکال (اسکی فضایی) نیستند.
دستیابی به پاهایی خوش فرم و باب روز
زمان زیادی طول نمی کشد که یک دوچرخه سوار اسپینینگ، کاهش وزن  خود را به رخ بکشد ؛ اما فایده مهم دیگری  در اسپینینگ (دوچرخه ثابت) وجود دارد این است که در دوچرخه ثابت شما از گروه بزرگی از ماهیچه های پای خود استفاده می کنید و زمان زیادی نمی گذرد که ماهیچه ران، عضلات پشت ران و ماهیچه ساق پا شروع به شکل گرفتن می کنند. ۳جلسه اسپینینگ یا حتی ورزش با دوچرخه ثابت در خانه ، تفاوت چشمگیری را در ظاهر و زیبایی پاهای شما ایجاد میکند.
کاهش ناگهانی در تکنیک نقطه شکست
به محض اینکه یاد بگیرید با دوچرخه ثابت سخت تر و با شدت بیشتری ورزش کنید،شروع کنید به پیدا کردن نقطه شکست. دقیقا زمانی که رکاب زدن به اوج خود می رسد و خودتان واقعا احساس می کنید که ورزش را سخت کرده اید ناگهان آن را آرام کنید. فایده این تکنیک این است که با انجام آن شما اندورفین طبیعی آزاد می کنید؛ کاری که اکثر دوچرخه سواران حرفه ای آن را انجام می دهند و از آن لذت می برند.یکی از فواید این تکنیک در دوچرخه سواری با دوچرخه ثابت این است که بدون استفاده از داروی خاص، احساس خوشایندی را تجربه می کنید. در روزهایی که از دوچرخه ثابت استفاده می کنید احساس بهتری خواهید داشت ؛انرژی بیشتری در بدنتان آزاد می شود و بدن به شکل موثر تری کار می کند.
یک تمرین عالی برای ماهیچه های شکم
مربیان اسپینینگ همیشه بر حرکات و تکنیک های اسپینینگ تاکید می کنند.حرکت درست و صحیح در شکل گیری صحیح ماهیچه ها تاثیر به سزایی دارد. علاوه بر عضلات پا، عضلات شکم نیز در گیر می شوند. همانطور که می رانید و پدال می زنید،بر خلاف دوچرخه سوار در جاده،ریتم بالای بدنتان به شما کمک می کند که حرکات پا بر روی یک ریتم باشد و زمانی که در حالت خم یا صاف حالت بدن را در حین پدال زدن تغییر می دهید، بر ماهیچه های شکم تاثیر خواهد گذاشت و تکنیک افزایش ریتم به این هدف کمک بسیار می کند. در قسمت ناحیه شکم ممکن است که نتیجه فوری حاصلن شود،ا ما با گذشت زمان شما احساس تغییر را در شکل و فرم اندام خود حتی در قسمت شکم احساس خواهید کرد.
یک دوچرخه سواری تفریحی با دیگران
صرف نظر از سطح تناسب اندام خود،راندن با دوچرخه ثابت همه را در کنار هم قرار میدهد و همگی در کنار هم در سطوح مختلف سخت در تلاش خواهند بود. نکته شگفت انگیز این است که چگونه از انرژی سایر دوچرخه سواران تغذیه می شوید وقتی که خستگی به شما رو می آورد. دوچرخه سواری گروهی این فرصت را به شما می دهد که در حین ورزش یکدیگر را تشویق کنید. می توانید الهام بخش کسانی باشید که از شما عقب تر هستند و قوی تر ها به شما کمک میکنند تا مراحل خود را پشت سر بگذارید.
ساخت قدرت ذهنی
گرم شدن و سرد شدن هنگام اسپینینگ، بهترین راه برای آرامش بدن است.قبل از قرار دادن خود در یک تمرین شدید و سخت، چشمان خود را ببندید و اجازه بدهید که فعالیت بدنی شما برای تبدیل شدن و رهایی ذهنی آماده شود. ورزش با دوچرخه ثابت موجب ساخت قدرت ذهنی می شود. وقتی که پدال می زنید روزهای خوبی بدی وجود دارد که آن را در اسپینینگ خود می گذرانید. زمان های سخت را کنار می زنید و نظم فردی که حاصل انجام اسپینینگ است در تمام زندگیتان جریان دارد و این نکته در داشتن اعتماد به نفس و کنترل خود اهمیت دارد و سودمند است.
دوچرخه ثابت آیرون مسترز 925M
دارای دیسک 20 کیلوگرمی می باشد که ساخت کشور چین بوده و 1 سال گارانتی نیز دارد که در صورت به وجود آمدن مشکلی کاربر به راحتی می تواند از آن استفاده کند و با خیالی آسوده از ورزش کردن خود لذت ببرد. انجام دوچرخه سواری برای افرادی که می خواهند توان هوازی خود را افزایش دهند، از طرف پزشکان متخصص این ورزش توصیه شده است. شما با استفاده از این دستگاه می توانید به راحتی عضلات پشت ران، سرینی و عضلات چهار سر خود را تقویت کنید و با نگاه کردن به نمایشگر دستگاه همیشه کنترل تمرینتان را در دست داشته باشید.نمایشگر این دوچرخه ثابت قادر است؛ سرعت، مسافت، کالری، ضربان قلب و میزان چربی موجود در بدن کاربر را به راحتی نشان دهد و او با اطلاع از وضعیت عمومی بدن خود می تواند تمرینات خوبی را طراحی و اجرا کند. این اسپینینگ قابلیت تنظیم مقاومت دیسک را دارد که کاربر به راحتی میتواند سختی یا آسانی رکاب زدن خود را تنظیم کند و بعد به ورزش بپردازد.از قابلیت های ویژه این دستگاه آن است که دسته های آن را میتوان به صورت عمودی یا افقی تنظیم کرد و در هر حالتی که احساس راحتی بیشتری می کنید، ورزش خود را انجام دهید. این دستگاه قادر است تا وزن 140 کیلوگرم را تحمل کند و در زیر پایه های این دوچرخه چرخ هایی در جلوی دستگاه تعبیه شده است که این کار را بسیار راحت می کند و کار می تواند به راحتی در کمترین زمان دستگاه را جابه جا کرده و در هر فضایی که دوست دارد از آن استفاده کند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید