منو
سبد خرید شما

فلویید ضدآفتاب هایسک بایول بیورگا 40 میل

ضد آفتاب و مرطوب کننده SPF 50
فلویید ضدآفتاب هایسک بایول بیورگا 40 میل
ناموجود
  • حاوی تینوزورب M جهت محافظت بسیار بالا برای پوست های چرب، مختلط و حساس 
  • حاوی سپتی مت H10 جهت خاصیت ضد براقی 
  • حاوی اسید هیالورونیک جهت مرطوب کردن پوست 
  • مقاوم در برابر آب و تعریق 
  • آزمایش شده زیر نظر متخصصین اطفال 
  • فاقد عطر و پارابن
  • مناسب برای انواع پوست  • صبح و شب با پد آغشته به لوسیون دور چشم و صورت خود را تمیز نمایید.


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
98,900 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 98900
توضیحات

فلویید ضدآفتاب هایسک بایول بیورگا

یک ضد آفتاب مخصوص پوست های چرب، مختلط و حساس است که علاوه بر محافظت پوست در مقابل آفتاب، پوست را مرطوب نگه می دارد و مانع از ایجاد جوش می گردد

فواید استفاده از ضد آفتاب :

یکی از مهمترین کارهایی است که می توان برای نگه داری از پوست می باشد چرا که آفتاب اثرات مخربی بر روی پوست باقی می گذارد. دراینکه نورخورشید و اشعه فرابنفش آن بیشترین تاثیر را درپیری زودرس پوست دارد شکی نیست. این تاثیر را در انواع چین وچروکها ، لکها ،افتادگی پوست ، کک ومک ، کاهش قدرت دفاعی پوست، سرطان پوست و … می توان دید.
برای پیشگیری از این اثرات زیان آور باید از نورآفتاب پرهیزکرده و از ضدآفتاب استفاده کنید. ضدآفتاب خوب باید بتواند هر دونوع اشعه فرابنفش یعنی نوع A و نوع B را بلوک کند ازدیگر ویژگی های یک ضدآفتاب خوب ، دوام اثر آن و مقاومت دربرابر آب و تعریق است. برای رسیدن به این اهداف ، شرکتهای سازنده ضدآفتاب معمولا از ترکیبی از مواد گوناگون استفاده می کنند.این مواد را می توان به دودسته تقسیم کرد : ضدآفتاب های فیزیکی که با منعکس کردن و پخش کردن اشعه فرابنفش عمل می کنند ، و ضدآفتاب های شیمیایی که اشعه فرابنفش را جذب می کنند به میزان قدرت جذب و متفرق کردن اشعه ماورای بنفش توسط ضد آفتاب‌ها SPF-Sun Protection Factor می‌گویند. SPF ضد آفتاب‌ها دارای درجه‌ بندی متناسب با شرایط آب و هوایی می‌باشد. درجه SPF ربطی به میزان قدرت حفاظت و برخورد با اشعه خورشید ندارد بلکه ضد آفتاب با SP بالاتر مدت‌زمان بیشتری از پوست ما محافظت می‌کند.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :


نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید