منو
سبد خرید شما

تونر روشن کننده صورت ژنوبایوتیک 150 میل

روشن کننده و شفاف کننده پوست ، تنظیم PH پوست
تونر روشن کننده صورت ژنوبایوتیک 150 میل
  • روشن کننده و شفاف کننده پوست
  • پاکسازی نهایی پوست از ذرات باقی مانده مواد آرایشی
  • تنظیم PH پوست
  • از بین برنده لک و آکنه
  • روزانه دو بار پس از شستشوی پوست ، پد یا پنبه آرایشی را آغشته به تونر کرده و به آرامی با حرکت دورانی پوست خود را تمیز نمایید.
232,000 تومان
208,800 تومان
دارای تخفیف
1 یا بیشتر 10% -
توضیحات

تونر روشن کننده صورت ژنوبایوتیک با پاکسازی نهایی پوست از ذرات باقی مانده مواد آرایشی ، سبب روشن تر و شفاف تر شدن پوست می شود. همچنین این تونر روشن کننده ژنوبایوتیک سبب تنظیم PH پوست شده و به نوعی از بین برنده لک و آکنه می باشد.

این تونر به سبک تر شدن پوست شما و حفظ سلامت آن و پیشگیری از پیری زودرس پوست و ایجاد چین و چروک نیز پیشگیری می نماید. این تونر با حذف سلول های مرده سبب برداشتن یک لایه آلوده ، کدر و تیره می شود و پوست شما را روشن تر و جوان تر نشان می دهد.

آیا تونر های روشن کننده سبب نازک تر شدن و حساسیت پوست می شود؟

تونرها بهترین پاک کننده هایی هستند که نیاز به شستشو نداشته و کاملا ملایم هستند. همچنین تونر ها به دلیل پاکسازی کامل پوست سبب سبک تر شدن و شفافیت پوست می شود و به دلیل بافت ملایمی که دارد و مناسب استفاده روزانه است سبب ایجاد التهاب و حساسیت پوستی نمی شود و به نوعی می تواند تسکین دهنده هم باشد.

می توانید تونر را هر روز روی پد مخصوص بریزید و به آرامی روی پوست خود بکشید تا پوستی تمیز و شفاف داشته باشید. این تونر ها به رفع خستگی و کدری پوست صورت شما بسیار کمک می کند و در حفظ جوانی و مراقبت از پوست تاثیر فراوان و قابل اهمیتی دارد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید