منو
سبد خرید شما

آلکون | Alcon

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

برند آلکون شرکت داروسازی آمریکایی و سوئیسی است که در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و لنزهای چشمی فعالیت دارد. رابرت الکساندر و ویلیام کانر که دارو ساز بودند این شرکت را در سال 1945 در شهر فورت ورث تگزاس راه اندازی کردند. این شرکت از آغاز تا کنون توانسته است به موفقیتهای چشمگیری دست پیدا کند و ثروت زیادی را از این راه بدست آورده است. این برند در بیش از 75 کشور دنیا عرضه میشود و رضایت بالای مشتریان در استفاده از محصولات این برند گواه کیفیت بالای این محصولات است.

انواع لنز طبی

به طور کلی لنزهای طبی به صورت دسته لنز طبی سخت و لنز طبی نرم دسته بندی میشوند. لنز طبی سخت دارای دو نوع لنز سخت استاندارو لنز سخت نافذ اکسیژن است که ویژگیهای آنها به شرح زیرند:

  • لنز سخت استاندارد لنزی است که نمی تواند اکسیژن را انتقال دهد و هیچگونه نفوذپذیری در برابر اکسیژن ندارد. از این لنز می توان برای کسانی استفاده کرد که چشمهای آستیگماتیسم دارند.
  • لنز سخت نافذ اکسیژن لنزی است که به راحتی میتواند اکسیژن را تبادل کند و این لنز برای کسانی مناسب است که از مشکل قوز قرنیه رنج می برند.

لنز طبی نرم نیز جدیدترین نوع لنز محسوب میشود. در ساخت این لنزها از مواد پلاستیکی استفاده نمیشود و قابلیت انعطاف پذیری بالایی برای استفاده در داخل چشم دارند. برند آلکون انواع لنز چشمی برای رفع بیماریها و مشکلات چشم و محلولهای نگهداری از لنزها را به مشتریان خود عرضه می کند.

انواع محصولات برند آلکون را از داروخانه آنلاین بخواهید!

اروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.