Menu
Your Cart

اشبال شیمی | Ashbal Chemi

اشبال شیمی شرکتی ایرانی است که به عنوان شرکتی تولید کننده و وارد کننده در زمینه فرآورده های دارویی فعالیت دارد. این شرکت با بیش از 28 سال سابقه توانسته است به شرکتی پیشرو در این زمینه تبدیل شود و گامی موثر در حفظ سلامتی مردم بردارد. در واقع، ارتقا سطح سلامتی مردم در جامعه آثار زیادی دارد که از مهمترین آنها می توان به حفظ آرامش و ایجاد جوی موثر برای پیشرفت اشاره کرد. سلامتی مسئله مهمی در کشورهای پیشرفته دنیاست و این کشورها همواره تلاش می کنند تا با سرمایه گذاری های هنگفت در این زمینه به رفع مشکلات و هموارسازی مسیر سلامت در جامعه کمک کنند تا بتوانند به اهداف خود دست پیدا کنند.

محصول شرکت اشبال شیمی

این شرکت در طی سالها فعالیت توانسته مکمل غذایی با نام اسپیروویت را به بازار عرضه کند. این مکمل مناسب کسانی است که از رژیم غذایی گیاهخواری پیروی می کنند. از دیگر ویژگی این مکمل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تقویت سیستم ایمنی بدن
  • کنترل کلسترول خون و پیشگیری از بیماریهای قلبی و عروقی
  • محافظت از کبد

چرا گیاهخواران باید از مکمل استفاده کنند؟

گیاهخواری نوعی رژیم غذایی است که بسیاری از افراد این نوع رژیم غذایی را به رژیم غذایی گوشتخواری ترجیح می دهند. بهتر است بدانید که انواع متفاوتی از رژیم غذایی گیاهخواری وجود دارد. در برخی از رژیم های غذایی گیاهخواری می توان از محصولات لبنی استفاده کرد، اما در برخی از این رژیم ها استفاده از محصولات لبنی ممنوع است. با توجه به این موضوع که بدن برای حفظ سلامت خود به انواع ویتامین و مواد معدنی نیاز دارد، کسانی که از این رژیم غذایی پیروی می کنند برای تامین نیاز بدن به مواد مغذی باید از مکملهای مناسب استفاده کنند. استفاده از مکلملهای غذایی مناسب در رژیم غذایی گیاهخواری نقش مهمی در حفظ سلامتی دارد.

انواع محصولات برند اشبال شیمی را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

قرص اسپیروویت اشبال شیمی | 100 عدد | بهبود عملکرد ورزشی و محافظت از کبد و قلب
ناموجود
برند: اشبال شیمی | Ashbal Chemi مدل: Ashbal Chemi Spiruvit
قرص اسپیروویت اشبال شیمی اسپیروویت محصول شرکت اشبال‌شیمی است. مواد اولیه اسپیروویت در آزمایشگاه‌های پیشرفته شرکت Roquette   آلمان تهیه می‌گردد. شرکت Roquette برای تولید مواد اولیه، از تکنولوژی جدید فتوبیوراکتور بهره می‌گیرد. با این روش رشد جلبک در محیط بسته و شرایط کنترل شده صورت م..
139,000 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)