منوی داروخانه
Your Cart

بهتا دارو | Behtadaru

برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: Behtadaru Energy Herb
کپسول انرژی هرب بهتا دارو را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما هست..
حاوی کافئین برای افزایش انرژی و رفع خستگی
119,200 تومان
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: Behtadaru BDA vaginal suppositories 6pcs
شیاف واژینال واژینفکت بی دی آ بهتا دارو 6عددیشیاف واژینال واژینفکت بی دی آ بهتا دارو محصولی مناسب برای ضد عفونی کردن واژن است. واژن یکی از مهمترین قسمت های مرتبط با اندام تناسلی زنان است که می تواند بر عملکرد جنسی آنها اثر بگذارد. واژن بسیار حساس است و می تواند به سرعت بیمار شود. در این صورت کنترل ب..
جهت ضد عفونی کردن واژن و درمان عفونت های بانوان
68,000 تومان
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: Behta Daru Relax Herb 30cap
کپسول ریلکس هرب بهتا دارو 30 عددکپسول ریلکس هرب بهتادارو محصولی مناسب برای کاهش استرس و اضطراب است. استرس یکی از بیماریهای مزمنی است که می تواند به سلامتی افراد آسیب وارد کند. به همین دلیل کنترل این بیماری نقش موثری در بهبود عملکرد فردی و اجتماعی دارد. مطالعات نشان داده اند استرس و اضطراب خطر ابتلا ..
کمک به کاهش استرس و تنش و ضد اضطراب
49,200 تومان
کپسول گارسینوفیت بهتا دارو آفرینش 60عددی
ناموجود
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: Behta Daru Garcinofit 60 Caps
کپسول گارسینوفیت بهتا دارو آفرینش 60عددیکپسول گارسینوفیت بهتا دارو آفرینش محصولی مناسب برای کاهش وزن است. این کپسول حاوی عصاره خشک گارسینیا کامبوجیا است و همین امر سبب شده است کپسول گارسینوفیت به محصول ارزشمندی تبدیل شود. استفاده از این کپسول باعث می شود چربی هایی که در بدن وجود دارند شکسته شوند و ا..
کاهش وزن و لاغری کاهش قند خون و اشتها و چربی داخل کبد
140,000 تومان
کپسول کات رفلاکس بهتا دارو آفرینش 30 عددی
ناموجود
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: Behta Daru Cut Reflux 30 Capsules
کپسول کات رفلاکس بهتا دارو آفرینش 30 عددی کپسول کات رفلاکس بهتا دارو آفرینش محصولی مناسب برای بهبود عملکرد دستگاه گوارش است. این کپسول حاوی مواد موثره طبیعی است و همین امر باعث شده است استفاده از کپسول کات رفلاکس مد نظر قرار گیرد. این کپسول علائم رفلاکس معده را کاهش می دهد و برای پایین آوردن اسید..
کمک به کاهش اسید معده و کاهش سو هاضمه و بهبود علائم بیماری 
66,000 تومان
کپسول پی ام اس پوز بهتادارو آفرینش 30عددی کپسول پی ام اس پوز بهتادارو آفرینش 30عددی
ناموجود
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: Behta Darou PMS Pause 30 Capsules
کپسول پی ام اس پوز بهتادارو آفرینش 30عددیکپسول پی ام اس پوز بهتادارو آفرینش محصولی مناسب برای رفع علائم پیش از قاعدگی است. این کپسول حاوی عصاره گیاه پنج انگشت است و همین امر آن را به یک محصول اثر بخش تبدیل کرده است. کپسول پی ام اس به سلامت سیکل قاعدگی در زنان کمک می کند و باعث می شود آنها این دوران ..
رفع علائم پیش از قاعدگی و کمک به سلامت سیکل قاعدگی در زنان
65,300 تومان
کپسول مانگو اسلیم بهتا دارو
ناموجود
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: Behtadaru Mango Slim
اگر فعلا قصد خرید این محصول را ندارید  می توانید مطلب زیر را مطالعه کنیدچگونه مکمل بدنسازی کافئین عملکرد ورزشکاران را بهبود می بخشد؟..
کاهش وزن، چربی سوز و افزایش متابولیسم بدن
163,000 تومان
کپسول ماسل هرب تریبولس بهتا دارو 60 عددی کپسول ماسل هرب تریبولس بهتا دارو 60 عددی
ناموجود
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: Behta Daru Muscle Herb Tribulus 60 Caps
کپسول ماسل هرب تریبولس بهتا داروحاوی عصاره خشک میوه گیاه خارخاسک (Tribulus terrestris) می باشد که براساس 468 میلی گرم ساپونین تام استاندارد شده است. مکمل تریبولوس به عنوان تقویت کننده تستوسترون گیاهی مورد استفاده قرار گرفته است و به مکمل های متعدد برای افزایش توده عضلانی و قدرت اضافه شده است.داروخان..
افزایش و تحریک هورمون های مردانه
189,000 تومان
کپسول لیورکینگ بی دی آ بهتا دارو 30 عدد
ناموجود
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: Behta Daru Afarinesh Liverking BDA Capsule
کپسول لیورکینگ بی دی آ بهتا دارو 30 عددکپسول لیورکینگ بی دی آ بهتا دارو محصولی مناسب برای بهبود عملکرد کبد و کیسه صفرا است. این کپسول پایه گیاهی دارد و همین امر آن را به مکملی اثربخش تبدیل کرده است. یکی از ویژگی های بسیار مهم کپسول لیور کینگ درمان مسمومیت های کبدی و بهبود سیروز کبدی است. از دیگر ویژ..
بهبود عملکرد کبد و کیسه صفرا و برطرف کننده سموم بدن و رفع التهابات
76,000 تومان
کپسول لیبیدوفم بهتا دارو آفرینش 30عددی
ناموجود
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: Behta Daru Libidofem
کپسول لیبیدوفم بهتا دارو آفرینش 30عددیکپسول لیبیدوفم بهتا دارو آفرینش محصولی مناسب برای افزایش میل جنسی در بانوان است. این کپسول حاوی عصاره خشک ماکا، عصاره خشک آشواگاندا، عصاره خشک جینسینگ سیبریایی و عصاره خشک رودیولا روزا است و همین امر آن را به یک محصول اثربخش تبدیل کرده است. کپسول لیبدوفم به قرار..
افزایش میل جنسی در بانوان و بهبود ارگاسم در زنان
96,000 تومان
کپسول سیلدنا هرب 60 عدد کپسول سیلدنا هرب 60 عدد
ناموجود
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: Sildena Herb 60 tabs
کپسول سیلدنا هرب 60 عددکپسول سیلدنا هرب  مکملی منحصر به فرد برای افزایش میل جنسی و تقویت قوای جنسی است. این مکمل حاوی مواد موثره گیاهی است و به تقویت قوای باروری در مردان کمک می کند. بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که مردان، مانند زنان، باید به تقویت قوای باروری خود کمک کنند تا بتوانند د..
بهبود قدرت باروری در آقایان , افزایش اعتماد به نفس در مردان 
214,700 تومان
کپسول ایمونوبری بی دی آ بهتادارو آفرینش 30عددی
ناموجود
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: BDA Behta Daro Afarinesh immunoberry capsule 30 pieces
  کپسول ایمونوبری بی دی آ بهتادارو آفرینش 30عددی کپسول ایمونوبری بی دی آ بهتادارو آفرینش محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این کپسول حاوی مواد موثره ای نظیر زینک و ویتامین ث است و همین امر باعث شده است اثربخشی آن افزایش پیدا کند. ویتامین ث یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که رادیک..
کاهش دوره سرماخوردگی و آنفولانزا و تقویت سیستم ایمنی بدن
66,000 تومان
کپسول ال کارنیتین بهتا دارو 500گرمی 60عددی کپسول ال کارنیتین بهتا دارو 500گرمی 60عددی
ناموجود
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: BEHTA DARU L Carnitine 500 mg 60 Tabs
کپسول ال کارنیتین بهتا دارو 500 گرمی 60 عددیکپسول ال کارنیتین بهتا دارو 500گرمی محصولی مناسب برای افزایش توان بدنی ورزشکاران است. ال کارنیتین فواید زیادی بر سلامتی دارد و به ارتقا سلامت عمومی بدن کمک می کند. کپسول ال کارنیتن برای چربی سوزی مناسب است و باعث می شود ورزشکاران در مدت زمان کوتاهی وزن خود..
کمک به چربی سوزی و کاهش وزن و تقویت سیستم قلبی وعروقی
229,500 تومان
کپسول آناهلث بهتا دارو  30 عدد
ناموجود
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: Behtadaru Ana Health
کپسول آناهلث بهتا دارو را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند ..
تسریع بهبود زخم های جراحی و سوختگی، کاهش التهاب
69,000 تومان
کپسول آرتروهیل بهتا دارو آفرینش 30عددی کپسول آرتروهیل بهتا دارو آفرینش 30عددی
ناموجود
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: Behta Daru Afrinesh Arthroheal 30 Capsules
کپسول آرتروهیل بهتا دارو آفرینش 30عددیکپسول آرتروهیل بهتا دارو آفرینش  محصولی مناسب برای تقویت مفاصل است. این کپسول حاوی مواد موثره ای نظیر عصاره خشک زردچوبه و آنزیم بروملین است و همین امر آن را به محصول ارزشمندی تبدیل کرده است. از کپسول آتروهیل می توان برای از بین بردن درد مفاصل استفاده کرد. ه..
تسکین درد، کاهش التهاب مفاصل و حفظ سلامت مفاصل
111,000 تومان
شیاف رکتو ساپ بی دی آ بهتا دارو آفرینش 10عددی
ناموجود
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: Behtadaru Rectosap BDA Suppositories 10pieces
شیاف رکتو ساپ بی دی آ بهتا دارو آفرینش 10عددیشیاف رکتو ساپ بی دی آ بهتا دارو آفرینش محصولی مناسب برای درمان هموروئید است. این شیاف دارای مواد موثره ای است که می توانند هموروئید را از بین ببرند و عوارض ناشی از آن را کنترل نمایند. شیاف رکتو ساپ برای خارش، ترشح و سوزش بواسیر مناسب است و نقش موثری در کا..
تسکین خارش، ترشح و سوزش بواسیر و کاهش التهابات و خونریزی غشا مخاطی
48,000 تومان
شربت ایمونوبری بی دی آی بهتا دارو آفرینش 12میلی شربت ایمونوبری بی دی آی بهتا دارو آفرینش 12میلی
ناموجود
برند: بهتا دارو | Behtadaru مدل: BDI Behta Daro Afarinesh immunoberry syrup 12 ml
  شربت ایمونوبری بی دی آی بهتا دارو آفرینش 12میلی شربت ایمونوبری بی دی آی بهتا دارو آفرینش 12میلی محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن کودک است. این شربت پایه گیاهی دارد و در آن از مواد موثره ای نظیر ویتامین ث و عصاره خشک میوه گیاه الدربری استفاده شده است. شربت ایمونوبری از بدن کودکان ..
تقویت سیستم ایمنی بدن و ارتقا سلامت عمومی
58,800 تومان
نمایش 1 تا 17 از 17 (1 صفحه)

شرکت بهتا دارو آفرینش شرکتی دانش بنیان است که در سال 1393 فعالیت خود را در اصفهان آغاز کرد. این برند بر تولید محصولات گیاهی تمرکز دارد. هدف اصلی این برند این است  که با استفاده از محصولات گیاهی سلامتی عموم جامعه را ارتقا دهد. اما تولید محصولات گیاهی باید مطابق فرمولاسیون ویژه ای باشد تا بتواند اثربخشی این محصولات را افزایش دهد. امروزه مطالعات به این نتیجه رسیده اند که استفاده از گیاهان به عنوان دارو برای سلامتی بسیار سودبخش است. در گذشته و در طب سنتی چین، گیاهان نقش ویژه ای در درمان بیماریها داشتند. به همین دلیل شرکت بهتا دارو آفرینش تلاش کرده است تا توجهاتش را به سوی تولید محصولات گیاهی و درمانی معطوف سازد و گامی موثر در جهت ارتقا سلامتی جامعه بردارد.

محصولات شرکت بهتا دارو آفرینش

وقتی صحبت از یک برند می شود، اولین سوالی که به ذهن خطور پیدا می کند این است که این برند چه محصولاتی را به بازار عرضه می کند. همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم این برند بر تولید محصولاتی برای ارتقا سلامتی افراد تمرکز دارد. محصولات شرکت بهتا دارو آفرینش به شرح زیرند:

 • شیاف رکتوساپ
 • شیاف واژینفکت
 • کپسول آرتروهیل
 • کپسول آنا هلث
 • کپسول ال کارنتین
 • کپسول انرژی هرب
 • کپسول لیور کینگ
 • کپسول ماسل هرب
 • کپسول مانگو اسلیم
 • کپسول پی ام اس پوز
 • کپسول ریلکس هرب
 • کپسول سیلدنا هرب
 • کپسول گارسینوفیت
 • کپسول لیبروفم

انواع محصولات شرکت بهتا دارو را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.